Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλως σας βρηκα νεος κατοχος g4 παρτιδα 508 προελευση Rom (ρουμανια). Η προελευση θα επρεπε να με ανησυχει η οχι? Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την LG G4 Θήκη Smart View Book White , το μεταμορφώνει το κινητό..!!!

Ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα....!!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα νεος κατοχος g4 παρτιδα 508 προελευση Rom (ρουμανια). Η προελευση θα επρεπε να με ανυσηχει η οχι?

Πως βλέπουμε την προέλευση ....?

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε την προέλευση ....?

 

δεξια απο το imei αναγραφει τρια γραμματα. Εμενα γραφει ROM

Link to comment
Share on other sites

Και στα 2 ερωτηματα η απαντηση ειναι ναι.Οσον αναφορα τις αναβαθμισεις θα τις παιρνεις πλεον μονο χειροκινητα περνωντας τις με recovery

Υπάρχει κάποιος οδηγός; ειχα την εντύπωση οτι για να περάσεις νεα ρομ πρέπει να πρωτα να περάσεις custom recovery και γ8α να περάσεις custom recovery πρέπει να ξεκληδωσεις τον boot loader o oποιος δεν ξανακλειδώνει.

Edited by TAZ_DEV

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

δεξια απο το imei αναγραφει τρια γραμματα. Εμενα γραφει ROM

Στο κουτί λογικά έτσι...? Γιατί από τις ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι ...όταν επιστρέψω θα το δω....σ'ευχαριστώ πολύ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την LG G4 Θήκη Smart View Book White , το μεταμορφώνει το κινητό..!!!

Ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα....!!!!

 

Από που την πήρες φίλε μου αν μας έδινες κάνα λινκ θα ήσουν ωραίος.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτί λογικά έτσι...? Γιατί από τις ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι ...όταν επιστρέψω θα το δω....σ'ευχαριστώ πολύ ;)

 

Nαι στο κουτι συγγνωμη δεν το διευκρινισα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός; ειχα την εντύπωση οτι για να περάσεις νεα ρομ πρέπει να πρωτα να περάσεις custom recovery και γ8α να περάσεις custom recovery πρέπει να ξεκληδωσεις τον boot loader o oποιος δεν ξανακλειδώνει.

Και γω θελω να ρουταρω αλλα δεν βγαζω ακρη..

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την LG G4 Θήκη Smart View Book White , το μεταμορφώνει το κινητό..!!!

Ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα....!!!!

 

Από που την πήρες φίλε μου αν μας έδινες κάνα λινκ θα ήσουν ωραίος.

 

http://www.gadget-shop.gr/lg-g4-thiki-smart-view-book-white

αλλά πρόσεξα ότι με την χρήση η θήκη δεν κλέινει ερμειτικά αλλά το έμπροσθεν καπάκι ανοίγει λίγο....:confused:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα νεος κατοχος g4 παρτιδα 508 προελευση Rom (ρουμανια). Η προελευση θα επρεπε να με ανησυχει η οχι?

οχι και μενα ρουμανικο ειναι. κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλανια θυμιστε μου σας παρακαλω,απο που βγαζω την ενταση του ηχου; Καπου το θυμαμαι στις ρυθμισεις αλλα δεν το βρισκω.[ATTACH]64239[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Ρε αλανια θυμιστε μου σας παρακαλω,απο που βγαζω την ενταση του ηχου; Καπου το θυμαμαι στις ρυθμισεις αλλα δεν το βρισκω.[ATTACH]64239[/ATTACH]

Τα κουμπιά που έχει πάνω (wifi, bluetooth, τοποθεσία κ.τ.λ.) τα κανεις swipe προς τα αριστερά. Τέρμα δεξιά δηλαδή θα βρεις ενα κουμπί που γράφει "Επεξεργασία"...... πάτα το ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποση ωρα σας περνει να φορτισει το κινητο;; νιωθω οτι γεμιζει γρηγορα

 

εμένα κατι λιγοτερο από 2 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Επειδή κάνω και εγώ την έρευνα μου για αγορά, έτυχε σε κανέναν να πάρει την έκδοση με δέρμα από σκρουτζομάγαζο και να ΜΗΝ έχει δωρεάν πλαστικό καπάκι μέσα?

 

Γράφουν κάτι απ' έξω στο κουτί όσες έχουν έξτρα καπάκι που να μπορεί να το καταλάβει κάποιος χωρίς να το ανοίξει?

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερωτηση απο μενα γιατι δεν εχω ψαξει καθολου. Root παιζει χωρις προβλημα εγγυησης στο G4? Στο G3 θυμαμαι γινοταν κανονικα. Απλα επειδη αυτο ειναι με 5.1.1 εργοστασιακη υπαρχει τροπος να root-αριστει αυτη η εκδοση?
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Με εχετε αγχωσει με τις παρτιδες!Εμενα αν και το πηρα προχθες ειναι παριδα 506,ολλανδικο.Τους ειχε ξεμεινει μαλλον!Δοξα τω θεο βεβαια κανα προβλημα δεν βλεπω,ουτε bleeding ουτε τιποτα!

Να κανω μια ερωτηση ομως?Γιατι τα εισαγωγης απο σκρουτζομαγαζα ερχονται "ανοιχτα" χωρις ταινια.γνησιοτητας?

Link to comment
Share on other sites

Με εχετε αγχωσει με τις παρτιδες!Εμενα αν και το πηρα προχθες ειναι παριδα 506,ολλανδικο.Τους ειχε ξεμεινει μαλλον!Δοξα τω θεο βεβαια κανα προβλημα δεν βλεπω,ουτε bleeding ουτε τιποτα!

Να κανω μια ερωτηση ομως?Γιατι τα εισαγωγης απο σκρουτζομαγαζα ερχονται "ανοιχτα" χωρις ταινια.γνησιοτητας?

 

Η lg δεν βάζει ταινία γνησιότητας στα κινητά της. Όσα έχουν ταινία είτε την έχουν τοποθετήσει οι εισαγωγείς είτε τα καταστήματα που τα πουλάνε. Don't worry ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,Κατοχος και εγω πλεον του του LG G4 BLACK LEATHER πΑΡ 506 ερχομαι απο το ι9506.Βασικα δεν εχω τρελαθει απο τη γρηγοραδα του καθως το knok knok την πρωτη φορα που το χρησιμοποιω δεν ποιανει παντα.Το εχει παρατηρισει κανενας??Τα + δεν τα αναφερω γιατι ειναι γνωστα σε ολους.

Εχω αφησει την ζελατινα που ειχε απο τη μανα του μηπως επηρεαζει αυτη το knok knok??

Edited by KSENTOUKAS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,Κατοχος και εγω πλεον του του LG G4 BLACK LEATHER πΑΡ 506 ερχομαι απο το ι9506.Βασικα δεν εχω τρελαθει απο τη γρηγοραδα του καθως το knok knok την πρωτη φορα που το χρησιμοποιω δεν ποιανει παντα.Το εχει παρατηρισει κανενας??Τα + δεν τα αναφερω γιατι ειναι γνωστα σε ολους.

 

ούτε εμένα πιάνει πάντα το διπλο χτυπημα, αλλα δεν μπορώ να πω ότι δεν έχω τρελαθεί με την γρηγοράδα του, ελάχιστες φορές το έχω δει να λαγκαρει και δεν κάνω ποτέ εκκαθάριση εφαρμογών. Πιο πολύ θα έλεγα για αρνητικό ότι 2-3 φορές έχει χάσει το σήμα για data και πρέπει να κάνεις μανούβρα για να ξανασυνδεθεί (ή επανεκίννηση). Για το διπλό χτύπημα δοκίμασε να το χτυπάς 3 φορές καθώς καμιά φορά χάνει την πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα πιάνει πάντα το διπλο χτυπημα, αλλα δεν μπορώ να πω ότι δεν έχω τρελαθεί με την γρηγοράδα του, ελάχιστες φορές το έχω δει να λαγκαρει και δεν κάνω ποτέ εκκαθάριση εφαρμογών. Πιο πολύ θα έλεγα για αρνητικό ότι 2-3 φορές έχει χάσει το σήμα για data και πρέπει να κάνεις μανούβρα για να ξανασυνδεθεί (ή επανεκίννηση). Για το διπλό χτύπημα δοκίμασε να το χτυπάς 3 φορές καθώς καμιά φορά χάνει την πρώτη.

 

Ουτε εγω εχω δει λαγκαρισματα thanks!!Γνωριζει καποιος αν λειτουργει η ασυρματη φορτιση??

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω δει λαγκαρισματα thanks!!Γνωριζει καποιος αν λειτουργει η ασυρματη φορτιση??

Νομίζω μόνο με πατέντα- μετατροπή στο πίσω καπάκι ή αλλάζοντας το με άλλο που υποστηρίζει......

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...