Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

507 είναι ή παρτίδα σου.. Τι λογισμικό φοράει ή συσκευή σου. Το βλεπεις από τις ρυθμίσεις μέσα..!

Εσένα τώρα που έχει λιακάδα σου εμφανίζει έτσι για λίγο τον ήλιο ή τπτ??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες αντιμετώπισα πρόβλημα με τις επαφές , ενώ άνοιγε η εφαρμογή δεν εμφάνιζε ούτε επαφές ούτε μου έβγαζε το πληκτρολόγιο ούτε αρχείο κλήσεων μέχρι που έκανα restart. Το έχει κάνει 2-3 φορές.

Σήμερα μου κόλλησαν και τα μηνύματα.

 

Έχει συμβεί και σε άλλους; τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

507 είναι ή παρτίδα σου.. Τι λογισμικό φοράει ή συσκευή σου. Το βλεπεις από τις ρυθμίσεις μέσα..!

Εσένα τώρα που έχει λιακάδα σου εμφανίζει έτσι για λίγο τον ήλιο ή τπτ??

 

v10 c λεει. ηλιο εμφανιζει .

Link to comment
Share on other sites

v10 c λεει. ηλιο εμφανιζει .

 

σωστος.. εγω εχω v10d..αλλα δν δουλευει ο καιρος..!!πολυ σωστα ηλιο εμφανιζει.. οπως και το G3...!! δν ειμαστε φανατσιοπληκτοι...!!στον ηλιο ηλιο.. στην βροχη - βροχη..!

 

μολις το εκανα κ επαναφορα ρυθμισεων κ παλι το ιδιο...!! δν δουλευει.. εχει θεμα.?? να παρω την lg τι να κανω.?

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

σωστος.. εγω εχω v10d..αλλα δν δουλευει ο καιρος..!!πολυ σωστα ηλιο εμφανιζει.. οπως και το G3...!! δν ειμαστε φανατσιοπληκτοι...!!στον ηλιο ηλιο.. στην βροχη - βροχη..!

 

μολις το εκανα κ επαναφορα ρυθμισεων κ παλι το ιδιο...!! δν δουλευει.. εχει θεμα.?? να παρω την lg τι να κανω.?

 

You will notice that the LG G4 automatically displays an animation on the lock screen when it rains or snows in your current location.

 

http://ccm.net/faq/43005-lg-g4-disable-weather-animations-on-the-lockscreen

 

μήπως το είχαν στο g3 αλλά το αφαίρεσαν (όπως και πολλά άλλα :p) για να μην bloatιαζει πολύ?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 5 του 2015 και προοριζεται για την γαλλικη αγορα. Μετα τα αρχικα updates ξαφνικα οταν το ανοιγω βγαζει το μνμ : "η εφαρμογη mirrorlink εχει σταματησει να λειτουργει". Το βγαζει 2 φορες αυτο και μετα δουλευει κανονικα το τηλεφωνο. Αν προτεινεις κατι για επιλυση θα σου ειμαι υποχρεος!!!

 

Πηγαινε στις ρυθμισεις,διαχειριση εφαρμογων,ολα,και βρες την εφαρμογη mirrorlink και κανε εκκαθαριση δεδομενων..θα φτιαξει

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στις ρυθμισεις,διαχειριση εφαρμογων,ολα,και βρες την εφαρμογη mirrorlink και κανε εκκαθαριση δεδομενων..θα φτιαξει

 

το εκανα κ αυτο.. τπτ...!!τι σκατα γινετε..?? μολις μιλησα με thn lg το εχουν μου ειπε απενργοποιημενο σε αυτην την εκδοση λογισμικου...!! δν υποστηριζετε..!!

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την ampere..

Root χωρίς να πειραζεται η εγγύηση υπάρχει;;

 

Το έβαλα το Amper αλλα δεν το δείχνει mAh.. το έβαλε κανείς να μας πει που το δείχνει?

Link to comment
Share on other sites

v10 c λεει. ηλιο εμφανιζει .

 

σωστος.. εγω εχω v10d..αλλα δν δουλευει ο καιρος..!!πολυ σωστα ηλιο εμφανιζει.. οπως και το G3...!! δν ειμαστε φανατσιοπληκτοι...!!στον ηλιο ηλιο.. στην βροχη - βροχη..!

 

μολις το εκανα κ επαναφορα ρυθμισεων κ παλι το ιδιο...!! δν δουλευει.. εχει θεμα.?? να παρω την lg τι να κανω.?

 

Μήπως είναι κάποιο bug της 10d και δεν το δείχνει? Ο @gsa1967 έχει 10c.

Θα δω το απόγευμα και στον κολλητό (που το δείχνει), τι έκδοση έχει.

 

το εκανα κ αυτο.. τπτ...!!τι σκατα γινετε..?? μολις μιλησα με thn lg το εχουν μου ειπε απενργοποιημενο σε αυτην την εκδοση λογισμικου...!! δν υποστηριζετε..!!

 

Ωπςςς!! Τώρα το είδα! Προφανώς εννοείς το widget του καιρού! Καλά λοιπόν το φαντάστηκα!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι μου είπε.. Δν ξέρω αν ισχύει όμως....!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στο g4 εμφανίζεται μόνο χιόνι και βροχή...Στο g3 εμφανιζόταν ήλιος.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά μόνο στο g2 εμφανιζε και ήλιο. Στο g3 μόνο βροχή, χιόνι και καταιγίδα.

Έχει ξανά συζητηθεί το αντίστοιχο θέμα στο νήμα του g3 αν μιλάμε για την lockscreen

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά μόνο στο g2 εμφανιζε και ήλιο. Στο g3 μόνο βροχή, χιόνι και καταιγίδα.

Έχει ξανά συζητηθεί το αντίστοιχο θέμα στο νήμα του g3 αν μιλάμε για την lockscreen

 

Μπορει να μπευρδευομαι εγω αλλα στο G3 που ειχα ρουτ κ ρομ cloydy επαιζε κ με ηλιο κ χιονι κ βροχη..!! για αυτο ισως ξεγελαστηκα...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μπευρδευομαι εγω αλλα στο G3 που ειχα ρουτ κ ρομ cloydy επαιζε κ με ηλιο κ χιονι κ βροχη..!! για αυτο ισως ξεγελαστηκα...!!

 

Για stock μιλάω πάντα. Θυμάμαι χαρακτηριστικά την συζήτηση γιατί και εγώ τότε νόμιζα οτι και το δικό μου είχε κάποιο θέμα αλλά όσοι χρήστες ήταν με stock είχαν επιβεβαιώσει οτι δεν εμφανίζει κάτι στην λιακάδα όπως εμφάνιζε το G2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια από procordia εσείς που εχεται ψωνίσει θα βρω κανένα tempered glass της προκοπής?Πάντως από ότι γράφεται είναι αρκετά φτηνά εκεί αν Προς ότι εγώ την 2η original μπαταρία μου την πήρα 19.90€ ενώ ένας φίλος πιο πάνω είπε 14€....

 

Και κάτι Ακόμα....το πρόγραμμα αναπαραγωγής βίντεο (δηλαδή το εικονίδιο του) σας εμφανίζεται μεσα στο κεντρικό μενου εφαρμογών?Εμένα Όχι...η μουσική υπάρχει κανονικά

Τώρα αν πάω στις ρυθμίσεις-εφαρμογές-όλα εκεί υπάρχει κανονικά και το βίντεο....αλλά σαν εφαρμογή τρέχει κανονικά όταν βάζω να παίξει βίντεο....μυστήρια πράγματα....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα το Amper αλλα δεν το δείχνει mAh.. το έβαλε κανείς να μας πει που το δείχνει?

Πρέπει να έχεις την έκδοση pro.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη sim παίρνει η συσκευή;

 

Micro sim φοραει

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στη παρεα σας και γω οπως καταλαβατε, παραλαμβανω στο τελος της επόμενης βδομαδας. Ελπίζω να βρω θηκες κ γυαλακι Ελλάδα. Πέρασα απο nexus 6,note 4c, mi note pro και προχτές που έπεσε ενα στα χέρια μου εντυπωσιαστηκα απο το ποσο αμεση απόκριση είχε καθως και ιχνος lag.. Για να δούμε, εχω να παω σε lg απο εποχης G2 που ηταν εξαιρετικό.
Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κανείς τρόπο να μην ανάβει το κιν. εάν το βάλεις για φόρτιση ενώ είναι κλειστό;

Δεν διορθώθηκε με την τελευταία αναβάθμιση...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κανείς τρόπο να μην ανάβει το κιν. εάν το βάλεις για φόρτιση ενώ είναι κλειστό;

Δεν διορθώθηκε με την τελευταία αναβάθμιση...

 

Αν η μπαταρία είναι κάτω από 5% Και το βάλεις κλειστό να φορτίσει τους όταν φτάσει στο5% θα ανοίξει από μόνο του.....Μόλις ανοίξει κλειστο και θα παραμείνει κλειστό...

Τώρα αν το βάλετε με παραπάνω από 5% μπαταρία βάλτε το ανοιχτό και μόλις ξεκινήσει η φόρτιση τότε κλειστετο και θα παραμείνει κλειστό....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...