Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

katarxas ti to foras panw...8a xriasteis stadar eksatmish kai sosti ru8misei sto karburater...sosti to tonizw!!!

 

pigaine san trelo oxi san 200ari alla ikanopoihtika gyro sta 145-150 metrimena!!

 

 

Τίποτα είμαι τελείος μαμά τώρα τι πρωτίνεις?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re grapse edo sto forum na simplirosoume kai emeis.apo emena vale zigler sto karbulator, kai mia xeiropoihti.kanena reedaki, thiridoma ston kilindro, katevasma kapaki.kalitera na sou pei o rossi ego dn to exo psaksei to sigekrimeno mixanaki.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

8yrides ta modenas den kanei na ta peirakseis...einai mikres an tis megaloseis 8a ginei mpinia..to ekane ena paidi kai to mixanaki tou pigaine xalia...

 

epeiseis kai XILIOSTA PANW APO 62+ H MAX 65 DEN KANEI NA TO KANEIS GIATI DEN ANTEXEI TO KYLIDROPISTONO TO XYTONIO...AUTA APO MENA..

Link to comment
Share on other sites

Reed ti Reed μόνο reedoφυλα? Απο όσο ξέρω δεν έχουν βγεί reed ακόμα...

Χιλιοστά σκέφτομαι για 57mm weiseco θυρίδες 28mm καρμπιρατέρ και MK χειροποίητη δέν θα πηγαίνει καλά?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7 το τελειωσες το στρωσιμο η' το ξεχασες; ακομα δεν το πηρες και θες να το βελτιωσεις; καλα θα πηγαινει με αυτα που λες αλλα εχεις σκεφτει ποσο θα καιει; εκτος κι αν δεν σε νοιαζει αυτο γιατι εχεις πχ θειο βενζινα!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Rossi46 καταρχάς το forum δεν είναι chat.Που σημαίνει δεν κάνεις posts το ένα μετά το άλλο.Αν θες να επικοινωνείς με τους υπολοίπους με αυτόν τον τρόπο υπάρχει online chat

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου ζήτησα να το συζητήσουμε.Και πρόσεχε τον τρόπο που εκφράζεσαι για να μην πάει αλλού το θέμα

Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7 το τελειωσες το στρωσιμο η' το ξεχασες; ακομα δεν το πηρες και θες να το βελτιωσεις; καλα θα πηγαινει με αυτα που λες αλλα εχεις σκεφτει ποσο θα καιει; εκτος κι αν δεν σε νοιαζει αυτο γιατι εχεις πχ θειο βενζινα!

 

 

Όπα φίλε δεν κατάλαβα μαμά μου είσαι εσύ θα μου πείς τι θα κάνω και τί όχι στο μηχανάκι μού? Δεν το κατάλαβα αυτό καλά...? Δέν είμαι κανένας χθεσινός ούτε είναι το 1ο μιχανάκι μου...Εσένα σου είπανε να το στρώσεις μπράβο σου και καλό στρώσιμο εγώ αυτά τα θεωρό μλκίες...Ούτε στρώσιμο θέλει ούτε τίποτα(άποψη μου πάντα)! Τέσπα τα μισά πράγματα έχουν είδη αγοραστεί οπότε είναι ζήτημα ημερών να περαστούν και σε παρακαλώ φίλε μην με ξαναμιλίσεις σαν να είμαι κανένα 15χρονο πιτσιρίκη...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Όπα φίλε δεν κατάλαβα μαμά μου είσαι εσύ θα μου πείς τι θα κάνω και τί όχι στο μηχανάκι μού? Δεν το κατάλαβα αυτό καλά...? Δέν είμαι κανένας χθεσινός ούτε είναι το 1ο μιχανάκι μου...Εσένα σου είπανε να το στρώσεις μπράβο σου και καλό στρώσιμο εγώ αυτά τα θεωρό μλκίες...Ούτε στρώσιμο θέλει ούτε τίποτα(άποψη μου πάντα)! Τέσπα τα μισά πράγματα έχουν είδη αγοραστεί οπότε είναι ζήτημα ημερών να περαστούν και σε παρακαλώ φίλε μην με ξαναμιλίσεις σαν να είμαι κανένα 15χρονο πιτσιρίκη...

καλύτερα να χαλαρώσεις εσύ! δεν σου έθιξε την ενηλικίωση ο liapos, ουτε σου είπε τι θα κάνεις! Και φυσικά ειναι μλκς το στρώσιμο! Άλλωστε τι να ξέρει η Honda, η Yamaha, suzuki, Volkswagen, BMW, Seat, FIAT, Skoda, Mercedes, και λοιπες εταιρίες απο μηχανές? Εχουν εκεί τους άσχετους ανειδίκευτους απόφοιτους γυμνασίου, και φτιάχνουν μηχανες για να περνάει η ώρα!! Για να κάνω και τον δικηγόρο του διαβόλου, το παιδί αφιέρωσε λίγη ώρα να σου πει τι θα ήταν καλύτερο για το μηχανάκι σου... Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα, εσύ πληρώνεις άλλωστε (τι ειναι μαυρο και ειναι κρεμασμένο στον τοίχο? -Το πιάνο -Και γιατί ειναι κρεμασμένο στον τοίχο? -Δικό μου είναι, οτι θέλω το κάνω...) Τώρα βέβαια οταν μιλάμε για δίχρονα μοτέρ... τι μιλάς για αξιοπιστία, πάνε με τα πόδια καλύτερα :lol:

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να χαλαρώσεις εσύ! δεν σου έθιξε την ενηλικίωση ο liapos, ουτε σου είπε τι θα κάνεις! Και φυσικά ειναι μλκς το στρώσιμο! Άλλωστε τι να ξέρει η Honda, η Yamaha, suzuki, Volkswagen, BMW, Seat, FIAT, Skoda, Mercedes, και λοιπες εταιρίες απο μηχανές? Εχουν εκεί τους άσχετους ανειδίκευτους απόφοιτους γυμνασίου, και φτιάχνουν μηχανες για να περνάει η ώρα!! Για να κάνω και τον δικηγόρο του διαβόλου, το παιδί αφιέρωσε λίγη ώρα να σου πει τι θα ήταν καλύτερο για το μηχανάκι σου... Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα, εσύ πληρώνεις άλλωστε (τι ειναι μαυρο και ειναι κρεμασμένο στον τοίχο? -Το πιάνο -Και γιατί ειναι κρεμασμένο στον τοίχο? -Δικό μου είναι, οτι θέλω το κάνω...) Τώρα βέβαια οταν μιλάμε για δίχρονα μοτέρ... τι μιλάς για αξιοπιστία, πάνε με τα πόδια καλύτερα :lol:

 

 

Φιλαράκι δέν πρόκειτε να κάτσω να ασχοληθώ με σένα γιατί προφανός έχεις μαύρα μεσάνυχτα(όπως και το πιάνο) από μηχανές γιατί πολύ απλά οι γνώσεις σου περιορίζονται στο τι διαβάζεις και τι σε πρωτίνουν ψάξου λίγο και μόνος σου άσε το Max Power απο τα χέρια σου και κάνε καμιά βόλτα να μάθεις 5 πράγματα από την πραγματική ζωή...Έχουν 7 φίλοι μου Dynamic οι 2 τα στρώσανε και οι άλλοι 5 τα σπάμε απο την 1η μέρα! Ε γιατί ρε μάγκα εμάς πάνε καλύτερα? Για πές μου? Να ρωτήσω την Mercendes μήπως? Λές να ξέρει καλύτερα?Τέσπα καλύτερα να μην χώνεσε άλλη φορά χέρια έχει ας απαντάει ο καθένας για τον εαυτό του...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι δέν πρόκειτε να κάτσω να ασχοληθώ με σένα γιατί προφανός έχεις μαύρα μεσάνυχτα(όπως και το πιάνο) από μηχανές γιατί πολύ απλά οι γνώσεις σου περιορίζονται στο τι διαβάζεις και τι σε πρωτίνουν ψάξου λίγο και μόνος σου άσε το Max Power απο τα χέρια σου και κάνε καμιά βόλτα να μάθεις 5 πράγματα από την πραγματική ζωή...Έχουν 7 φίλοι μου Dynamic οι 2 τα στρώσανε και οι άλλοι 5 τα σπάμε απο την 1η μέρα! Ε γιατί ρε μάγκα εμάς πάνε καλύτερα? Για πές μου? Να ρωτήσω την Mercendes μήπως? Λές να ξέρει καλύτερα?Τέσπα καλύτερα να μην χώνεσε άλλη φορά χέρια έχει ας απαντάει ο καθένας για τον εαυτό του...

 

 

Α ναι ετσι σου ειπανε ε?Μαλακιες ειναι το στρωσιμο???!!!Μαλλον δεν καταλαβες την εννοια...Βεβαια για καποιον που θελει να κρατησει την μηχανη του για 1 χρονο μονο ειναι βλακεια το στρωσιμο!!!Για καποιον ομως που θελει να την κρατησει παραπανω και οχι για λιγο το στρωνει πρωτα!Επειδη οι 5 φιλοι σου απο τους 7 τα σπανε δεν σημαινει οτι καλα κανουν...και στο κατω κατω αν εσυ ηξερες οπως λες απο μηχανακια δεν θα εκανες οτι εκαναν οι φιλοι σου αλλα θα ρωτουσες...εξω στην πραγματικη ζωη...τι σημαινει στρωσιμο για μια μηχανη!!!Αλλα αφου εσυ δεν ακους εδω μεσα θα ακουσεις αυτους εξω στην πραγματικη ζωη???Το στρωσιμο επιμηκυνει την ζωη της μηχανης!!!Ε λοιπον εγω επειδη δουλεψα και το πηρα δεν θελω να μου βγαζει προβληματα στον 1 χρονο και εσυ λεγε οτι θες!!!Και πιστευω οτι το σκεφτεται ο καθενας μας αυτο...

 

Δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με καποιον αλλα εφοσον μπορουμε και γραφουμε αποψεις θα το κανουμε εσυ αν θες τις δεχεσαι αν οχι δεν θα μας κοψεις και τον λογο!!!Και στην τελικη ποσως με ενδιαφερει τι θα κανεις εσυ στο μηχανακι σου...μας ειπες τι Reed να βαλεις...σου ειπαμε οτι δεν ειναι καλο απο τοσο νωρις(το ιδιο θα σου ελεγαν και αυτοι εξω στην πραγματικη ζωη)...και μας ειπες οτι δεν θα ασχοληθεις με μας...

 

Μαλλον μου φαινεται εμεις δεν θα ασχοληουμε με σενα...!!!

 

Παντως αποκομησα κατι απο ολη αυτη την ιστορια...θελω να δω αν θα σου βγαλει προβλημα ετσι ωστε να μην κανει καποιος απο την παρεα μου αυτη την βλακεια(ξερεις οι φιλοι μου ειναι ανημερωτοι και τα στρωνουν πρωτα)!!!:lol: :lol: :lol:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7 ενα ειναι σιγουρο,το οτι δεν εισαι χθεσινος.εχεις καταφερει στα 19 σου χρονια να γνωριζεις περισσοτερα μηχανολογικα απ'οσα ξερει ο καθε μαστορας.μαντεψε ομως κατι,εισαι στην αρχη ακομα!εχεις πολλα χρονια μπροστα σου να μαθεις πολλα.πανω απ'ολα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι αυτους που σου λενε κατι για το καλο σου.αν δεν το κανεις αυτο και δεν θες να βοηθεισεις τον εαυτο σου εισαι αξιος της μοιρας σου φιλε μου.

φυσικα και δεν ειμαι ουτε η μανα ουτε ο πατερας σου για να σου πω τι θα κανεις,δικο σου ειναι το παπι και οτι θες θα το κανεις και με γεια σου με χαρα σου.

οταν παρεις ολα τα πραγματα και τα βαλεις πανω στο παπι μην το στρωσεις,σκισε το απο την αρχη για να πηγαινει καλυτερα και για να σου βγει αξιοπιστο.

πραγματικα θα ηθελα να μαθω πως θα το λειτουργεις οταν το φτιαξεις.

οσο για τους υπολοιπους ''στου κουφου την πορτα...''

θα παρακαλουσα τον Βασίλης να αφησει το θεμα ως εχει για να μαθαινουν οι καινουργοι και να θυμουνται οι παλιοι ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γιαυτούς πού έχουν μπερδέψει την πούτσ@ με την βούρτσα...

Καταρχήν είμαι 21...

2ον.Τι λέτε ρε παιδειά άμα το στρώσεις αντέχει παραπάνω ε? Συμβόλαιο με την Modenas κάνατε? ΑΑΑ μάλλον άμα το στρώσεις τα μέταλα δυναμόνουνε και γίνονται τιτάνιο???

3ον.Διλαδή άμα το σπάς από την 1ή μέρα θα κρατήσει 1 χρόνο??? Τι λε ρέ πάλι συμβόλαιο κάνατε? Η μήπως το λέει η Modenas???

4ον.Και εγώ με δικά μου λεύτα το πείρα αλλά επειδεί πιστεύω ότι μπορεί να δώσει παραπάνω με 2-3 σωστές κινήσεις γιαυτό και τις κάνω!

5ον.Όταν ένα μοτέρ κατασκευάζετε πρίν βγεί στόν δρόμο η εταιρεία το δοκίμαζει έχοντας το 10 λεπτά στον κόφτη (αυτό μου το έχει πει και άνθρωπος μέσα απο την Modenas)...οπότε από εκεί και πέρα καλό στρώσιμο...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

τι λες βρε ανθρωπε???αυτα που λες τα σκεφτεσαι???αν ηταν 10 λεπτα στον κοφτη, τοτε θα μαζευες απο αλλου μπιελες, απο αλλου μπιστονια...και για να ξερεις κατι για το στρωσιμο:δν ζοριζεται το μηχανακι, παιρνουν θερμοκρασιες τα μεταλλα και βαφουν παιρνουν αυτο το μοβ χρωμα, με αποτελεσμα να ειναι πιο σκληρα. αν εσυ το σπασεις απο την πρωτη μερα, τα μεταλλα θα ζοριστουν και μεχρι να παρουν την καταληλη θερμοκρασια, θα εχουν φαγωθει οσο ενα μηχανακι 10 χρονων με αποτελεσμα να πηγαινει καλα το μηχανακι στην αρχη, αλλα μετα να απο καιρο να πεσει.ενω ενα στρωμενο στα 4000 χλμ που θα ανοιξει η μηχανη, να παει κουβαρια και χωρις ζημιες για παντα. παρε παραδειγμα τα μοτερια lifan, που δν εχουν και τοση αντοχη οταν τα σκιζεις. ενας φιλος μου με το που το πηρε, το γ$μ#σε, και σε μια εβδομαδα χτυπησε σασμαν. το lifan του θειου μου ομως που το περνω συνεχεια, εκανα 1000 χλμ στρωσιμο, το γ@μαγα καθε μερα, με αποτελεσμα να το εχω 4 χρονια, και παρεδωσε πνευμα μια βαλβιδα εξαγωγης τον οκτωμβριο.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι δέν πρόκειτε να κάτσω να ασχοληθώ με σένα γιατί προφανός έχεις μαύρα μεσάνυχτα(όπως και το πιάνο) από μηχανές γιατί πολύ απλά οι γνώσεις σου περιορίζονται στο τι διαβάζεις και τι σε πρωτίνουν ψάξου λίγο και μόνος σου άσε το Max Power απο τα χέρια σου και κάνε καμιά βόλτα να μάθεις 5 πράγματα από την πραγματική ζωή...Έχουν 7 φίλοι μου Dynamic οι 2 τα στρώσανε και οι άλλοι 5 τα σπάμε απο την 1η μέρα! Ε γιατί ρε μάγκα εμάς πάνε καλύτερα? Για πές μου? Να ρωτήσω την Mercendes μήπως? Λές να ξέρει καλύτερα?Τέσπα καλύτερα να μην χώνεσε άλλη φορά χέρια έχει ας απαντάει ο καθένας για τον εαυτό του...

φιλε μου, max power έχω πάρει μια φορά μονο, και αυτό για εναν φιλο, οχι για μένα :p Δεν συνήθιζα να παίρνω τέτοια περιοδικά για να χαίρομαι... To power technics είχε ωραία θέματα όταν ασχολιόμουν πιο πολύ με αμάξια... Οσο για τις εταιρίες, ε, δεν εχουν φτιάξει ενα και δυο μοντέλα... ούτε οπως είπα δεν έχουν πείρα οι μηχανικοί... ευτυχώς που δεν θα ασχοληθείς με μένα, θα σου μείνει λίγος χρόνος να το στρώσεις καλύτερα... :lol: οσο για την ηλικία σου, άλλαξε το προφίλ σου αν δε θες να μπερδευόμαστε. btw, ο dmkias κατι θα ξέρει αν και ένα ακόμη άσχετο σπόρι που νομίζει οτι εχει μαθει κατι απο μηχανάκια... :p ο καθένας με τις σκέψεις του!!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Όταν ένα μοτέρ κατασκευάζετε πρίν βγεί στόν δρόμο η εταιρεία το δοκίμαζει έχοντας το 10 λεπτά στον κόφτη (αυτό μου το έχει πει και άνθρωπος μέσα απο την Modenas)...οπότε από εκεί και πέρα καλό στρώσιμο...

χαχαχαχαχαχαχα μιλαμε εγινα ενα με το πατωμα απο το γελιο,ισα ισα μπορω και γραφω! λοιπον,κανε τις λαλακιες που νομιζεις και που σου λενε οι μαστορες για να σε εχουν πιο συχνα πελατη και να το πηγαινεις σπρωχνοντας στο συνεργειο συνεχεια,πιο απλα δεν μπορω να στο πω.

εσυ εχεις μπερδεψει την φουτσα με την βουρτσα και οσο πιο συντομα το καταλαβεις τοσο πιο καλα για σενα.

ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΑ ΤΙΝΑΞΕ!!!

Ξ Υ Π Ν Α Ρ Ε Ε Ε !!!

(εισαι και 21,φτου σου παναθεμα σε να μην σε ματιαξουμε)

και κατι αλλο,το βρισκεις λογικο να ειναι ολοι εναντια σε αυτα που λες και μονο εσυ να ξερεις το σωστο και ολοι οι αλλοι να ειναι λαθος?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

περα απο μαλακιες το στρωσιμο-οπως ειπε και ο dmkias-γινεται για να λειανθουν τα μεταλλα των κινουμενων μερων της μηχανης.βεβαια αυτο δεν γινεται μονο αν πηγαινεις το μηχανακι με λιγα χλμ, αλλα πρεπει να το ανοιγεις και λιγο ειδικα αν ειναι κυβικωμενο.τωρα αν το ******ις απο την αρχη σιγουρα θα σου βγαλει προβλημα πολυ πιο νωρις απο οτι αν το ειχες στρωσει και αυτο γινεται γιατι η λειανση δεν γινεται ομαλα αλλα το μεταλλο παραμορφωνεται.

χωρις να δικαιολογω ομως αυτους που δεν στρωνουν,σημερα οι τεχνικες κατασκευης των μεταλλων στις μηχανες ειναι πολυ καλυτερες απο παλια,οποτε δεν ειναι απαραιτητο τοσο προσεκτικο στρωσιμο οπως καναμε στα GLX ή τα Cub μας.

αυτα απο μενα και ειρηνη ημιν...

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να το ανοιγεις και λιγο ειδικα αν ειναι κυβικωμενο

σωστος με την διαφορα οτι πρεπει να το ανοιγεις χαλαρα χωρις να το ζοριζεις και χωρις να το σκιζεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

αφηστε, μην ασχολειστε, ο τυπος θα μας κουφανει ολους.μην κλειδωθει και τζαμπα το θεμα...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

ρε πως να μην εχουν αυτοκολητα αφου ειναι αγωνιστικα???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ωραιες φωτο,fx_ovios ξερεις που τρεχουν;

στην πρωτη φωτογραφεια εχει πεσει λιγο photoshop,στην δευτερη το σωληνακι της πισω δαγκανας ακουμπαει στο τελικο και εχουν λυγισει την κοντρα του ψαλιδιου για να περασει ο λαιμος για το τελικο της εξατμισης.

dmkias_46 εχεις δικιο,ας κανει οτι θελει,το δικο του κεφαλι θα βαραει μετα :whistle:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...