Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κακα τα λογια...καλα τα λογια.. ενα διχρονο π.χ modenas dinamik ¨ (παρ'όλο που καίνε του σκασμού!!) βαστάει κανα 2 χρόνια. Η θα σκροπίσει πιο νωρίς .....??????? (ας πούμε κ μανήσιο!!!) :!::!::!:

 

 

(όλες οι γνώμες Δεκτές!!!) {έστω και βρισιές :lol::lol::p) :rolleyes:

 

file min to peis pou8ena allou afto 8a se koroidewoune etsi apla!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπα φίλε. Μόλις περάσει 1 χρόνος 11 μήνες και 31 μέρες μετά κάνει BOOM!:lol::lol::lol:

 

Kai omws kaneis ena la8os file.Ston 1 xrono 11 mines 30 meres kai 23 wres 59 lepta kai 59 deuterolepto autoanatinazete giauto kalo einai na vale ektoxebomeno ka8isma :lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://www.myspace.com/jimator

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: τουλαχιστον γραψατε κ κατι!!:lol::lol: γιατι ρε παιδια? πόσο λέτε να αντέχει ένΑ dinamik???(σοβαρα τωρα:lol::yawn:)
Link to comment
Share on other sites

κακα τα λογια...καλα τα λογια.. ενα διχρονο π.χ modenas dinamik ¨ (παρ'όλο που καίνε του σκασμού!!) βαστάει κανα 2 χρόνια. Η θα σκροπίσει πιο νωρίς .....??????? (ας πούμε κ μανήσιο!!!) :!::!::!:

 

 

(όλες οι γνώμες Δεκτές!!!) {έστω και βρισιές :lol::lol::p) :rolleyes:

 

Για δες εδω και βγαλε τα συμπεράσματα σου.

Να ξερεις οτι αν το προσεχεις δεν θα έχεις προβλήματα.

 

http://img341.imageshack.us/img341/7131/28000kmik8.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ και ένας άνθρωπος , που απάντησε δίχως να κοροιδέψει !!:p Ευχαριστώ για την εικόνα και την πληροφορία σου αντονιο ...να σαι καλά!!:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ πηγαμε σιγα μην το χαναμε! Αλλα δεν μαζευτηκαμε πολλοι ολοι ελεγαν οτι θα ερθουν και κολωσαν μας κοροιδευαν κιολας οτι θα κολλησουνε(:X) τα εργαλεια αλλα μπα.. Δυο μηχανακια πηγαμε μονοκαβαλιες ζετ 56 και Dinamic 57!!

 

ο ξαδερφος μου πηγαινει με το ζ125 απο αθηνα μεσολογγι!!!:blink: με 1-2 στασεις στο δρομο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΟ πο ....... και έκανε όλη αυτή την απόσταση, βάζοντας μόνο 2 φορές βενζίνη ??? :confused::confused: cool!!!!!!!:);)
Link to comment
Share on other sites

Για δες εδω και βγαλε τα συμπεράσματα σου.

Να ξερεις οτι αν το προσεχεις δεν θα έχεις προβλήματα.

 

http://img341.imageshack.us/img341/7131/28000kmik8.jpg

 

Πεστα ρε Αντωνη...μετα απο τοοοοοσο καιρο απουσιας κ στροφης προς αλλες κατευθυνσεις ειπα να μπω να δω τι κανουν τα παιδια!!!Σωστο...εαν το προσεχεις δεν θα σου βγαλει απολυτως τιποτα.Και εγω το εχω στα 25.000χλμ και δεν εχει κανει ''κιχ''!Ημουν και ειμαι της γνωμης οτι αν το προσεχεις θα σε προσεχει και αυτο!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια .. σε προηγούμενες απαντήσεις είχα ακούσει να λεν για αυτό με τη λαδίλα, δηλαδή μετα απο κάποιο καιρό αρχίζει να ρίχνει παραπάνω λάδι και βενζινη, και μυρίζεις μετα και εσυ!:mad: (σε μανήσιο όμως)

 

Ψευτιές είναι , έτσι ?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Eχει συμβει και αυτο ευκολα διορθωνετε δεν ειναι τιποτα.

Αμα βαζεις καλο λαδι δεν μυριζεις τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

nice τοτε:)...(εννοειται βέβαια οτι λάδι θα βάζεις αυτό που πρεπει να βάλεις και αυτο που ταιριαζει στο μηχανακι.)

 

 

Εσυ Αντονιο έχεις κάνει μετατροπές στο μηχανάκι? το έχεις πειράξει καθόλου???Πόσα χιλιόμετρα κάνεις ημερησίως? και πόσο περίπου καίει(€)??? :!::rolleyes:

 

(φυσικα παιζει ρολο και η ταχυτητα για το κάψιμο , αλλά βγάλε μια αναλογία!)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia....vasika diavaza to forum kai vlepw oti to katexete to athlima me ta papia...epeidh egw den eimai kai o pio sxetikos me to thema...exw ena kriss modenas 100cc yparxei kati pou borw na kanw gia na "travaei" ligo perissotero to mixanaki??? h mhpws den aksizei kan? opoios borei as riksei mia gnwmh...eyxaristw prokatavolika !!!!!!
:ninja::ninja:
Link to comment
Share on other sites

nice τοτε:)...(εννοειται βέβαια οτι λάδι θα βάζεις αυτό που πρεπει να βάλεις και αυτο που ταιριαζει στο μηχανακι.)

 

 

Εσυ Αντονιο έχεις κάνει μετατροπές στο μηχανάκι? το έχεις πειράξει καθόλου???Πόσα χιλιόμετρα κάνεις ημερησίως? και πόσο περίπου καίει(€)??? :!::rolleyes:

 

(φυσικα παιζει ρολο και η ταχυτητα για το κάψιμο , αλλά βγάλε μια αναλογία!)

 

To μηχανακι το εχω πουλησει σε εναν φιλο μου εδω και ενα μηνα.

Πειραγμενο το ειχα αλλα το προσεχα πολυ..

Οσο για βενζινη ειχα γινει κολλητος με τον βενζινα..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,

Θα ήθελα όσοι πιο πολλοί να μου πουν την γνώμη τους είτε εδώ στο φόρουμ είτε ας μου στείλουν e-mail στο arisboy20@hotmail.com.

 

Αν το Dinamik ήταν να βγει σε καινούριο χρώμα, ποιό θα θέλατε να ήταν αυτό;

 

Σας ευχαριστώ,

Άρης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,

Θα ήθελα όσοι πιο πολλοί να μου πουν την γνώμη τους είτε εδώ στο φόρουμ είτε ας μου στείλουν e-mail στο arisboy20@hotmail.com.

 

Αν το Dinamik ήταν να βγει σε καινούριο χρώμα, ποιό θα θέλατε να ήταν αυτό;

 

Σας ευχαριστώ,

Άρης

 

to kalitero xroma gia to dinamik einai to kokkino gt apla einai g@bliariko xroma.

Link to comment
Share on other sites

twra otan leei o allos PROSOXI enoei malon ta ladia .. pou 8a tou vazeis ti vdomada mia fora..kai tin poli venzinh pou kaei ..kai tetia!!!!!!!!!!:!::!::blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...