Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To kalo to prama argei!:D ase molis akousa times frikara...340euro to karmpirater 220 i rintiera meta k ta mastorika!ta exw tora ta lefta alla prepei na bgalo diploma ksenera teleios!

 

Ωραια 220 ε εχει η n force 3 αλλα τι καρπυλατερ θα βαλεις που κανει 340 ε....?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά όσοι έχετε βάλει καρμπιρατέρ είναι ίδιο με αυτό που έχουν επάνω τα μηχανάκια μας αλλά μεγαλύτερο νούμερο( δηλαδή η βίδα από την βενζίνη και η βίδα από το ρελαντί είναι από εκεί που είναι και στο δικό μας ή από την άλλη μεριά ????????
I will be back:mad:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε βάλει καρμπιρατέρ είναι ίδιο με αυτό που έχουν επάνω τα μηχανάκια μας αλλά μεγαλύτερο νούμερο( δηλαδή η βίδα από την βενζίνη και η βίδα από το ρελαντί είναι από εκεί που είναι και στο δικό μας ή από την άλλη μεριά ????????

 

Mπορει και να ειναι απο την αλλη μερια αναλογως το καρπυλατερ..!! Ενα keihin που πηρα το χει απο την αλλη.. απο την μερια που βλεπει μεσα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε Antonio21 και πως θα ρυθμισεις το ρελαντι?????????

To έβαλες επάνω και δουλευε καλα???????

 

ti pos re filaraki?:blink: opos th to rythmizes kai ama htan apo thn allh pleura

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Καλα σου λεει οπως θα ρυθμιζες και το αλλο.. ρυθμισε το και μετα κουμπωσε τα πλαστικα και θα εισαι οκ...
Link to comment
Share on other sites

Nα αλλο ενα με μηχανη yamaha τα σχολια δικα σας... dt 220 cc http://w1.bikepics.com/pics/2006/09/11/bikepics-676393-full.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nα αλλο ενα με μηχανη yamaha τα σχολια δικα σας... dt 220 cc http://w1.bikepics.com/pics/2006/09/11/bikepics-676393-full.jpg

 

Κ ειναι μηχανακι αυτο να πας μια βολτα ας πουμε?

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

 

Sorry ρε φίλε αλλά το κατέστρεψες το μιχανάκι...Άποψη μου βέβαια αλλά το στροφόμετρο εκεί που το έβαλες και ο ***** είναι πολύ χάλια...:(

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Nα αλλο ενα με μηχανη yamaha τα σχολια δικα σας... dt 220 cc http://w1.bikepics.com/pics/2006/09/11/bikepics-676393-full.jpg

 

Το απόλυτο αίσχος....Άλλο ένα Dinamik για πέταμα...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε φίλε αλλά το κατέστρεψες το μιχανάκι...Άποψη μου βέβαια αλλά το στροφόμετρο εκεί που το έβαλες και ο ***** είναι πολύ χάλια...:(

 

Oντως.. + κολοφαναρο κ μπροστα φτερο οπωσδηποτε.

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο αίσχος....Άλλο ένα Dinamik για πέταμα...

 

Θα πηγαινει σφαιρα ομως...

Link to comment
Share on other sites

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά soz που λέω πάλι το ίδιο αλλά μήπως ξέρει κανείς τους κωδικούς για τα τακάκια του dinamik?

Τα μπρος με τα πίσω είναι τα ίδια?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά soz που λέω πάλι το ίδιο αλλά μήπως ξέρει κανείς τους κωδικούς για τα τακάκια του dinamik?

Τα μπρος με τα πίσω είναι τα ίδια?

 

Δέν τους γνωρίζω...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Σημερα με σταματαει ζητας(2) στο κεντρο..Εγω δεν ειχα ουτε διπλομα,ουτε κρανος,ουτε τη νομιμη πινακιδα να φενεται.Το αποτελεσμα ηταν λιγο καλαμπουρι με τα οργανα κ 30 ευρο προστιμο για πινακιδα.Τελικα ειναι τι χαρακτηρες θα πετυχεις,δεν ειναι ολοι μ....α!;)
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Σημερα με σταματαει ζητας(2) στο κεντρο..Εγω δεν ειχα ουτε διπλομα,ουτε κρανος,ουτε τη νομιμη πινακιδα να φενεται.Το αποτελεσμα ηταν λιγο καλαμπουρι με τα οργανα κ 30 ευρο προστιμο για πινακιδα.Τελικα ειναι τι χαρακτηρες θα πετυχεις,δεν ειναι ολοι μ....α!;)

 

tyxaire;) panta tetoia;) :) :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

tyxaire;) panta tetoia;) :shifty:

 

Ε?:blink:

Παρακαλω?:blink:

Τι ειπατε?:blink:

 

Και αμα παρει κανα πεζο απο κατω του τι θα του πεις...???Θα του πιασεις και αυτουνου συζητηση για το πως θα τον πληρωνεις αν τον χτυπησεις(μονο που δεν θα 30 ευρω)?Εγω λεω να σοβαρευτειτε καλυτερα!!!:mad:

 

protogeo σε ειχα για:innocent: καλο παιδακι εσενα!!!χμμμ...

 

Καλα ρε makosss 19 χρονων παιδι διπλωμα δεν μπορεις να βγαλεις???:blink: :dizzy:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ε?:blink:

Παρακαλω?:blink:

Τι ειπατε?:blink:

 

Και αμα παρει κανα πεζο απο κατω του τι θα του πεις...???Θα του πιασεις και αυτουνου συζητηση για το πως θα τον πληρωνεις αν τον χτυπησεις(μονο που δεν θα 30 ευρω)?Εγω λεω να σοβαρευτειτε καλυτερα!!!:mad:

 

protogeo σε ειχα για:innocent: καλο παιδακι εσενα!!!χμμμ...

 

Καλα ρε makosss 19 χρονων παιδι διπλωμα δεν μπορεις να βγαλεις???:blink: :dizzy:

 

πεστα dynamic... εγω περνω το μηχανακι με την ψυχη στο στομα μην γινει η στραβη, και μολις μπορω να βγαλω διπλωμα δν θα βγαλω??? αυτο ειναι εγκλημα

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε φίλε αλλά το κατέστρεψες το μιχανάκι...Άποψη μου βέβαια αλλά το στροφόμετρο εκεί που το έβαλες και ο ***** είναι πολύ χάλια...:(

 

όντοσ το μιχανακι εναι πολυ χαλια και το στροφόμετρο φενετε πολυ χαλια καλιτερα να το βαλεισ καπου αλλου και φαναρι πισω γριγορα.

Link to comment
Share on other sites

re paidia anartisi manisia gia to dinamik poso exei kserete?:confused:

episeis gnisia diskakia poso exoun?:wacko:

 

φιλε το μονοσοκ εχει 115 ευρο προσφατα αλλαξα γιατι μου εσκασε.οσο για τα δισκακια δεν ειμαι σιγουροσ αν ειναι τα μαμα αλλα εχουν 10 με 20 ευρο ολο το σετ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...