Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπα!για λεγε ρε φιλε τι αλλα για το dinamik;

69χιλιοστα εε..193κυβικα με μαμα στροφαλο

με το δικο σου τι παιζει;

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο τη Χιο.εδω δεν εχει καλο dinamik,αλλα εχει ενας φιλος μου ενα πολυ καλο Ζ.μεχρι το καλοκαιρι που θα παρω το δικο μου..χεχε(35PWK,χειροποιητη

58.5 υδρο,ρευματα κα).δουλεια να εχουμε μονο και θα γινει πολυ γαματο.

καληνυχτα!!

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά είναι δυνατόν? Μα σε τι κοινωνία ζούμε? Πήγα εχτές 4 η ώρα το βράδυ σπίτι και 10 η ώρα το πρωί ξύπνισα και με είχαν κλέψει την μάσκα από το μιχανάκι καλά είναι δυνατόν ρε γαμότω??? Έτσι και τον πιάσω την έχει βάψει απλά... :evil: :evil: :evil:

 

Καλώς ήρθες αδερφέ nitro!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

thankz Greddy... ti mixanaki exeis... den mporeis na to kavatzoneis kapou na min sou klepsoun tipota alo!!!:mad:

 

kati alo pou ksexasa na sas po exthes. kapoios mou eipe oti to modenas pernei to moter to KDX250 Kawasaki alla den eimai sigouros giayto... tha rotiso kai tha sas po me sigouria ti pezei!

 

modenas_17 na se rotisw kati? ksereis katholou apo dixrona?:lol:

ti strosimo mporeis na kaneis se ena dixrono?:lol:

afou ta modenas vgenoun sxedon stromena! :lol: TO KALITERO STROSIMO EINAI MEXRI TA 600xl KAI VEVEA anamesa se ayta ta xiliometrakia thelei ta anigmatakia tou giati mpoukonei filarako!

:lol:

 

ANTE KAI KATI ALLO! ta z otan irthan ellada htan provlimatika me thn deytera

 

ti ladia mixis vazete sto dinamik? elpizo na vazete CASTROL TTS

Link to comment
Share on other sites

nitro125dinamik σου ένωσα τα τελευταία posts σε ένα.Αν θες να προσθέσεις κάτι σε post που ήδη έχεις γράψει να χρησιμοποιείς το κουμπί http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

Επίσης προσπάθησε να γράφεις με Ελληνικά αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

rossi aktinotes, einai pio elafries.paidia rikste mia matia stin ipografi mou, poulao to modenas
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

thankz Greddy... ti mixanaki exeis... den mporeis na to kavatzoneis kapou na min sou klepsoun tipota alo!!!:mad:

 

kati alo pou ksexasa na sas po exthes. kapoios mou eipe oti to modenas pernei to moter to KDX250 Kawasaki alla den eimai sigouros giayto... tha rotiso kai tha sas po me sigouria ti pezei!

 

modenas_17 na se rotisw kati? ksereis katholou apo dixrona?:lol:

ti strosimo mporeis na kaneis se ena dixrono?:lol:

afou ta modenas vgenoun sxedon stromena! :lol: TO KALITERO STROSIMO EINAI MEXRI TA 600xl KAI VEVEA anamesa se ayta ta xiliometrakia thelei ta anigmatakia tou giati mpoukonei filarako!

:lol:

 

ANTE KAI KATI ALLO! ta z otan irthan ellada htan provlimatika me thn deytera

 

ti ladia mixis vazete sto dinamik? elpizo na vazete CASTROL TTS

 

 

Πού είσουν ρε φίλε τόσο καιρό εσύ?? Έχει μαλιάσει η γλώσσα μου να φωνάζω αλλά...Τέσπα...

Dynamic έχω και εγώ ρε τι άλλο να είχα?:lol:

Εγώ βάζω Motul 600.

Επίσεις ταιριάζει όχι μόνο το μοτέρ όλο αλλά και η στροφαλομπιέλα και ο κύλινδρος από το KX250 στο dynamic...

Ξέρετε πόσο κάνει το φανάρι όλο μαζί με το πλαστικό για το τιμόνι? Τα τσογλάνια και είχα σκοπό να πάρω την MK μέσα στην εβδομάδα...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Greddy πολυ καλα και τα motul! η μασκα μαζι με το φαναρι υπολογιζω καμια 50αρα ευρο να σου πανε, αλλα γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφονακι στο γκοργκολι να μαθεις?
Link to comment
Share on other sites

ti ladia mixis vazete sto dinamik? elpizo na vazete CASTROL TTS

 

 

Και εγω Castrol ΤΤS βαζω και μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλα ουτε καπνα βγαζουν ουτε τιποτα...Βεβαια μια φορα πηρα 2 Castrol RacingBike R2 καταλαθος αλλα και αυτα πολυ καλα ειναι...

 

Θα μου απαντησει κανεις ποσα cm ειναι το μπροστινο σωληνακι φρενου...

Θελω να βαλω υψηλης και δεν ξερω ποσα cm ειναι...αλλα αν γνωριζετε και το πισω πεστε το...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι πολυ καλα! Να σε ρωτισω. μιπος εχεις δοκιμασει τα CASTROL T9?

ειναι για διχρονους κινιτηρες και γραφει οτι απελευθερονει καλητερα την αποδοση του κινιτηρα!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το τηλέφωνο του Γκοργκόλη? Αθήνα είναι αυτός?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

http://img98.imageshack.us/img98/1621/dsc041997gm.jpg

 

http://img81.imageshack.us/img81/210/dsc042074cx.jpg

 

ayto einai to proigoymeno papi toy aderfoymoy to exei tora o kainoyrgios idioktitis toy

 

kai ayrio anebazo kai to dynamic

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αλλά αυτή η σέλα είναι μπλιάχ....

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

me douleveis???:confused: o gorgolis einai o antiprosopos tou modenas sthn ellada! einai athina kai lamia H trikala

 

Ε και πού να το ξέρω? Θεσσαλονίκη είμαι! :D :D :D

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι πολυ καλα! Να σε ρωτισω. μιπος εχεις δοκιμασει τα CASTROL T9?

ειναι για διχρονους κινιτηρες και γραφει οτι απελευθερονει καλητερα την αποδοση του κινιτηρα!!

 

Μπααα δεν ξερω οτι υπαρχει αυτο το λαδι!!!Ισως επειδη το παιρνω απο το Praktiker :happy: αλλα αν το βρω θα το δοκιμασω...!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Να μου λέγε και κανείς το τηλέφωνο του Γκοργκόλη....

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7

 

Τωρα το ειδα σου εκλεψαν ειπες την μασκα με τα φωτα,κτλ?????

 

Εγω γιατι υποψιαζομαι οτι ειναι δουλεια καποιων μαγαζιων που χρειαζονται ανταλακτικα και βγαινουν στους δρομους και αρπαζουν οτι επιλεξουν και μετα το πουλανε!!!Και ειμαι σιγουρος οτι θα το βρεις κατα Βαρδαρη μερια...ξερεις εκει γυρω ''τα καλα μαγαζια'':lol: !!!Εχω ακουσει επανειλλειμενος απο διαφορα παιδια οτι οταν πανε σε εκεινα τα μαγαζια να αγορασουνε πραγματα που θελουνε αυτοι μπανιζουνε το μηχανακι που τους ενδιαφερει και βγαινουν στην γυρα και αρπαζουνε...τωρα τα υπολοιπα δεν τα ξερω-πως σε βρισκουν κτλ...!!!Δεν ξερω αν ισχυει αυτη η φημη αλλα ακουγεται παρα πολυ...!!!

 

Γι'αυτο προσοχη-κουκουλα,μεσα στην αυλη σου σε καποιο μερος που να μην φαινεται απο τον δρομο...!!!

 

Γι'αυτους ομως που μενουν σε καποιον κεντρικο δρομο κουραγιο...

 

Τελικα δεν πρεπει να δειχνεις τοσο πολυ το μηχανακι σου στην σημερον ημερα...:happy:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Άσε φίλε 80e κάνει....Από Θεσσαλονίκη είσαι? Το κακό είναι ότι δέν είχε τίποτα το ιδιαίτερο για να μπορέσω να την αναγνωρίσω!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...