Jump to content

2in1 sim


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με συγχωρείς τότε. Από ότι κατάλαβα πήρες sony κινητό που το είχε εγκατεστημένο. Και έπεσες θύμα μιας κακογραμμένης εφαρμογής, που στην περίπτωση αυτή (όταν νομίζει πως αλλάζει κάρτα sim) στέλνει μηνύματα και σε χρεώνει. Είναι καθαρά θέμα της εφαρμογής που σε προστατεύει στην άλλη περίπτωση, και όχι το ios. Αν εγκαταστήσεις το my account και στο android, θα δεις την ίδια ειδοποίηση ότι ζητάει να στείλει sms που μπορεί να χρεώσει(έστω και αν τελικά δεν το κάνει) και ζητάει τη συναίνεση του χρήστη για να προχωρήσει. Για αυτό χαρακτήρισα την άλλη εφαρμογή κακογραμμένη.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 779
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρατηρώ ότι αλλάζοντας γραμμή, με το που επανεκκινεί μου τρώει όλη τη μπαταρία. Από την άλλη η μπαταρία μου σε ομιλία φαίνεται να διαρκεί κανονικά.

Τι να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 9 months later...

Καλησπέρα σε όλους

Έχω μία κάρτα what's up και μια συμβόλαιο εταιρικό. Αν κάνω την κάρτα 2in1 ποια κάρτα θα χρησιμοποιηθεί για δεδομένα? Θα μπορώ εγώ να το επιλέξω όταν βγάζω την κάρτα?

Υποστηρίζει να φανταστώ κανονικά 4G+

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Είναι κανένας που χρησιμοποιεί το 2in1 σε iphone;

Πώς λειτουργεί; Μπορώ να έχω internet από την μία κάρτα sim και ομιλία από την άλλη;

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...