Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Anyway η καμερα (ες) δεν νομίζω οτι είναι το competitive advantage αυτής της συσκευής ;)

 

agree... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παντως οι μαρκετίστες στην expansys θελουν και είναι για πολλές σφαλιάρες. Συνεχίζουν να δίνουν το imate jasjar οτι έρχεται σε 6 μέρες, τη στιγμή που δεν έχει γίνει ακόμα επίσημη ανακοίνωση από την HTC για το μοντέλο αυτό (Θα γίνει στην επερχόμενη έκθεση Gitex στο Dubai 25-29 Σεπτεμβρίου), και δεν έχουν κυκλοφορήσει επίσημα και τα wm5 (1η επίσημη είναι η 1η Οκτωβρίου) :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσουν να το δείχνουν 6μέρες μέχρι να κυκλοφορήσει τον Οκτώβριο.. Πάντα έτσι κάνουν..

Άσε που οι πρώτες παρτίδες θα είναι παραεισαγωγή από singapure

Link to comment
Share on other sites

οταν ελεγα λιγα posts πριν οτι θα το βγαλει πρώτη η Tmobile φαίνεται οτι είχα δίκιο :O

 

http://msmobiles.com/news.php/4200.html

 

http://www.infosyncworld.com/news/n/6114.html

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Χμ... ελα να κανουμε μαθημα αριθμητικης. :cry:

1,074.95 - 979.95 = 95.00 οχι 15, ναι ? :lol:

Les kai auto kamia kanei kamia diafora.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

οταν ελεγα λιγα posts πριν οτι θα το βγαλει πρώτη η Tmobile φαίνεται οτι είχα δίκιο :O

 

http://msmobiles.com/news.php/4200.html

 

http://www.infosyncworld.com/news/n/6114.html

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

αντε παιδια ετοιμαστε τα ευροπουλα :D

Link to comment
Share on other sites

Les kai auto kamia kanei kamia diafora.

 

Οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Les kai auto kamia kanei kamia diafora.

 

Παντως για μενα εχει διαφορα γιατι αυτα τα 80 ευρω μεταφραζονται σε μια 1gb sd. Σημαντικο πραγμα. ;) :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια... :lol: :lol:

Αν κοιτάξετε στο site της Expansys θα δείτε πως τα 80E έχουν γίνει 130..

Όλα αυτά για το ίδιο μοντέλο..

Η ACE θα το φέρει 2000Ε έτσι όπως πάμε

Link to comment
Share on other sites

Οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια... :lol: :lol:
efoson esy mporeis kai skas etsi 1000 sxedon euro gia mia syskeyh tetia tote no problem mrprabo sou.Yparxoun omos kai aloi pou briskoun uperbolikes teties times gia tetiou eidous thelfona peraan anmetanomazontai pocket pc,kai enas apo autous eimai kai go.kai exalou kai to nokia comunicator einai san mini laptop kai kaneis doulia sou alla den sto dinoune 1000 h 979 euro gia auto to logo.Kai go thelo na to paro to universal giati me aresei genika h windows mobile alla de pa na diafono pos autes oi times gia mena einai koroidia kai tipote alo.kAI AUTO to pisteuone kai aloi.TESPA.epidiI blepo to sto eikonidio exeis ena a920 to enlogo thlefono otan protogbhke to dinan sta 890 euros suk.kurios epidi htan kai 3g kai tora oloi to poulane gia 150 euro.kai auto nomizoleei kati.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξετε στο site της Expansys θα δείτε πως τα 80E έχουν γίνει 130..

Όλα αυτά για το ίδιο μοντέλο..

Η ACE θα το φέρει 2000Ε έτσι όπως πάμε

 

??? το Jasjar το εχει σταθερα στα €979.95. Αυτο για την ACE ξαναπεστο! ;)

 

@manolissinger - Δεν διαφωνω οτι η τιμη του ειναι υψηλη, αλλα ετσι γινεται στα νεα μοντελα. Αυτη τη στιγμη το PDA2K το εχει στα 819 ευρω, που ειναι μοντελο περσινο. Αρα λογικα εχει τον "αντικαταστατη" με 160 ευρω παραπανω, δεν νομιζεις? ;)

Link to comment
Share on other sites

:w00t: παίδες, τελος της άλλης εβδομαδας θα ειναι στα χερια μου (σαν tmobile mda pro με γερμανικη rom βεβαια) με 875 ευρώ, οποτε θα εχουμε εντυπωσεις! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

:w00t: παίδες, τελος της άλλης εβδομαδας θα ειναι στα χερια μου (σαν tmobile mda pro με γερμανικη rom βεβαια) με 875 ευρώ, οποτε θα εχουμε εντυπωσεις! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Περιμένουμε εντυπώσεις με την πιστωτική στο χέρι... :D

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορεις να κανεις το μενου του αγγλικο ομως? :worry: Εκτος αν ξερεις καλα γερμανικα οποτε το αφηνεις ετσι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:w00t: παίδες, τελος της άλλης εβδομαδας θα ειναι στα χερια μου (σαν tmobile mda pro με γερμανικη rom βεβαια) με 875 ευρώ, οποτε θα εχουμε εντυπωσεις! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Εγω σε ζηλευω ηδη...

Link to comment
Share on other sites

:w00t: παίδες, τελος της άλλης εβδομαδας θα ειναι στα χερια μου (σαν tmobile mda pro με γερμανικη rom βεβαια) με 875 ευρώ, οποτε θα εχουμε εντυπωσεις! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Βρε παλιοπαιδο, το παραγγειλες κι ολας ??? ;)

Να δω εαν θα μπορεσεις να του βαλεις την Αγγλικη ρομ μετα !!! ;)

Δεν περιμενες να παρεις το Μαυρο απο την i-mate???? :cool:

Θα σε παρω τηλ. για καφε ! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Mhlhsa me expansys pou me phran thl..kai mou eipan oti ontos to perimenoun mexri tis 5-6 tou mhnos (Septemvriou) opws lene kai sto site..alla mou eipe oti exei ia mikrh epifyla3h. Ean den einai mexri tis 5-6 tou mhnos sigoura 8a einai mexri to telos tou septemvrh! Opws episis mou eipe oti h paralavh den mporei na ginei apo ta grafeia tous sthn A8hna dioti oi kentrikes tous apo8ikes einai stin Agglia. Opote otan ginetai h paraggelia erxetai me express apostolh tis DHL kai thn epomenh mera einai sta xeria sou apo Agglia. Oso gia thn Eggyhsh pou rwthsa mou eipan oti exoun thn eggyhsh tou ergostasiou opote omigenhto an pa8ei kati (kai den to analavei o pouliadis) to stelneis stin Expansys (agglia me e3oda DIKA SOU) kai aftoi to stelnoun gia episkevh sto ergostasio kai sto 3anastelnoun pisw. Rwthsa vevaia kai ean uparxei kalyterh timh ean ginei paraggelia me perisotera kommatia kai mou eipe pws fysika kai 8a upar3ei kalyteri timh! Opote den mazevomaste kalytera oloi na doume ean einai na ta paroume apo expansys na ri3oume perissotero tin timh? :rolleyes:

"Ολυμπιακός τε και αιγάλεω αεί νικάν, έτεροι δε γαμησθώσιν" :D

Μητροπουλέων ο Παράγκιος 330 BC

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορεις να κανεις το μενου του αγγλικο ομως? :worry: Εκτος αν ξερεις καλα γερμανικα οποτε το αφηνεις ετσι.

το ιδιο εκανα και με το mda compact οταν ειχε βγει, και περασαμε οτι rom θελαμε μετα απο πανω. Εκτος αυτού με το WAD που χρησιμοποιώ δεν φαίνεται καθόλου σχεδόν η rom πουθενά (ειτε γερμανικα, ειτε αγγλικά). Παρτε μια εικονα από το ipaq6515 που έχω τώρα για του λόγου το αληθές.

Γιώργο το charcoal το χρώμα το είδα σε s110, και δεν ενθουσιάστηκα, και ενας αλλος λόγος ειναι οτι η tmobile δινει 2 χρόνια εγγύηση, έναντι ενός της imate. Αντε να δούμε :D

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο εκανα και με το mda compact οταν ειχε βγει, και περασαμε οτι rom θελαμε μετα απο πανω. Εκτος αυτού με το WAD που χρησιμοποιώ δεν φαίνεται καθόλου σχεδόν η rom πουθενά (ειτε γερμανικα, ειτε αγγλικά). Παρτε μια εικονα από το ipaq6515 που έχω τώρα για του λόγου το αληθές.

Γιώργο το charcoal το χρώμα το είδα σε s110, και δεν ενθουσιάστηκα, και ενας αλλος λόγος ειναι οτι η tmobile δινει 2 χρόνια εγγύηση, έναντι ενός της imate. Αντε να δούμε :D

 

Μάθαμε ότι γιορτάζουν και οι Πηνεολόπες αύριο.. :p :D

Link to comment
Share on other sites

και τα pages των εφαρμογών και πλοηγησης.

και sorry για το off topic :O

Άσχετο, αλλά τα screenshots σου είναι άψογα. :w00t:

Μόνος σου τα έχεις φτιάξει με wisbar;

Δεν ξέρω τι να σε πρωτορωτήσω γιατί όλα μου φαίνονται πολύ διαφορετικά, λες και δεν βλέπω ppc, έτσι δεν ρωτάω τίποτα! :p

 

p.s. Καιρό είχαμε να δούμε τον Κούλη! :D

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά τα screenshots σου είναι άψογα. :w00t:

Μόνος σου τα έχεις φτιάξει με wisbar;

Δεν ξέρω τι να σε πρωτορωτήσω γιατί όλα μου φαίνονται πολύ διαφορετικά, λες και δεν βλέπω ppc, έτσι δεν ρωτάω τίποτα! :p

 

p.s. Καιρό είχαμε να δούμε τον Κούλη! :D

ολα με wisbar kai wad ειναι οντως (virtual pages και εικονιδια για το καθενα, με πληθος απο κρυμμενα shortcuts κλπ), εχω φτασει σε σημειο να μη χρησιμοποιώ καθολου γραφίδα για καθημερινη χρήση.

Τον Κούλη θα τον δείτε και στο mda pro την αλλη βδομαδα, είναι σταθερή αξία :lol:

Link to comment
Share on other sites

και τα pages των εφαρμογών και πλοηγησης.

και sorry για το off topic :O

O αθανατος Κουλης... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά φοβερό το κινητό και είναι δύσκολο να αντσταθείς στην αγορά του. Εκτός απο την φορητότητα του ένα πράγμα με προβληματίζει τα 64mp RAM. Έπρεπε να βάζανε 128, εδώ το s100 τρέξανε και το αναβαθμίσανε σε s110 με 128 RAM και βγάζουνε τώρα ενα σούπερ νέο μοντέλο με 64RAM μόνο. Διορθώστε με εάν έχω λάθος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...