Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν λεει για τα δικα μας!!!Χρειαζεται 128 mb ram.Την εβαλα και ειχα 15 mb ram ελευθερα!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
δυστυχως,αυτο διαβασα και δεν μπηκα καν στον κοπο...βασικα δεν πιστευω οτι θα βγει ρομ 6.5 που να σου αφηνει πανω απο 20mb μνημη
Link to comment
Share on other sites

Ουφ!!!!Μετα απο πολλες δοκιμες,και με δεδομενο οτι το θελω για επαγγελματικο σκοπο,κατεληξα στα wm5 που μου εδωσε ο Lagoudakis!!!

Πιστευω πως συντομα θα γινει το βασικο μου τηλεφωνο/pda

& back up το htc touch pro 2!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ουφ!!!!Μετα απο πολλες δοκιμες,και με δεδομενο οτι το θελω για επαγγελματικο σκοπο,κατεληξα στα wm5 που μου εδωσε ο Lagoudakis!!!

Πιστευω πως συντομα θα γινει το βασικο μου τηλεφωνο/pda

& back up το htc touch pro 2!!!!

 

Στην ίδια έχουμε καταλήξει μου φαίνεται :).

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα και την μεγαλη μπαταρια στα χερια μου(mugen 5200 mah)!!!Eιναι λιγακι ''τουβλο''!!!!Ομως μου αρεσει!!!!!Και η mugen οπως παντα αψογοι!!!Μου εβαλαν στο πακετο και 2ο καπακι!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πιστευω πως συντομα θα γινει το βασικο μου τηλεφωνο/pda

& back up το htc touch pro 2!!!!

 

Στην ίδια έχουμε καταλήξει μου φαίνεται :).

 

Τραβηγμένο μου φαίνεται!!! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα αρκετό καιρό να γράψω σε αυτό το θέμα και μόλις διαπύστωσα οτι ο Λαγουδάκης άλλαξε avatar!! Πήρες το HD και άφησες το 9000;
Link to comment
Share on other sites

ποια είναι η καλύτερη rom για χρήση destinator 7 ?

 

με ενδιαφέρει ταυτόχρονα να κάνω και sync το outlook αλλά δεν το θεωρώ και τόσο σημαντικό όσο την απόκριση του destinator.

 

ευχαριστώ:)

 

.... ή εναλλακτικά τι μπορώ να κάνω απο ρυθμίσεις με την rom που έχω... ;

Link to comment
Share on other sites

Η rom που προτείνει ο lagoudakis είναι πάρα πολύ καλή αν δεν θέλεις video Κλήση.

 

ΣΤο destinator καλό είναι να χρησιμοποιείς rom από Wm 5 AKU 3.3 και νεότερη καθώς εκμεταλεύονται καλύτερα το θέμα του bluetooth.

Εκτός της ρομ του ΤΟΜΑΛ εγώ χρησιμοποιώ

αυτή http://rapidshare.com/files/68384378/htc_uni_wm5_2.041_tmob_unbranded.rar.html

 

Είναι η επίσημη wm5 AKU 3.3 που βγήκε για το 9000

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

παιδια καλησπερα!

εχει καποιος την rom την 5αρα την ελληνικη???

οποιος την εχει να την φερει πισω... :D

Θα ητανε ευκολο να την ανεβασετε καπου και να στειλετε το Link για να την τραβηξω??

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δεν μπορω να την ανεβασω καπου να την παρετε,αν εχετε καποιο αλλον τροπο μου λετε:(

 

ευχαριστω παντος:happy:.. αμα βρειτε καποιον τροπο στειλε μου πμ, γιατι καιγομαι.

 

sorry για το post mου!!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατήθηκα και ξανακυλησα στα wm6.1 Την τελευταία βδομάδα έβαλα την 8.9 για 64 την light. Από μνήμη καλά πάει 27-28, αλλά παίζει πολύ κατεβαινει τοσο μεχρι σε σημείο να κολλάει (πχ με opera 10).

Καμμιά πρόταση για υποβαθμιση σε ποιο παλιά ρομ καθαρή?

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τα 6.1 ειναι μονοδρομος για αυτη την συσκευη λογω ραμ:O η 8,9 ισως ειναι ισως και η καλυτερη ρομ που υπαρχει,οι τελευταιες εκδοσεις του οπερα το γονατιζουν μετα απο 5΄χρησης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η αναβάθμιση γίνεται μόνο με windows xp;;Eχω βάλει στο netbook μου τα 7,υπάρχει τρόπος να αλλάξω ρομ;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά η αναβάθμιση γίνεται μόνο με windows xp;;Eχω βάλει στο netbook μου τα 7,υπάρχει τρόπος να αλλάξω ρομ;

 

Δες εδώ. Ότι ισχύει για τα Vista, ισχύει και για τα 7.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ. Ότι ισχύει για τα Vista, ισχύει και για τα 7.

που εδώ;δεν υπάρχει λινκ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...