Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
βλεπω 8 το πρωι να ειμαστε εξω απο το μαγαζι καμμια 10αρια με τον καφε στο πλαστικο και να καπνιζουμε και να κοιταει ο ενας τον αλλον:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε είναι φοβερή προσφοράααα, με εγγύηση κομπλέ με τα πάντα, ουτε μεταχειρισμένο Windows Mobile δεν αγοράζεις με αυτά τα λεφτά.

Υ.Γ Την άλλη φορά πάμε σε μια καφετέρια με Wi-FI να θαυμάσεις το 7500 μου χεχε !!

 

Ναι όντως το Χ7500 είναι θηρίο! Αλλά και το Qtek με 99 ευρώ δεν είναι και άσχημο!!! :):D:p

 

Ακόμη και εγώ που έχω και τα δύο ψίνομαι για ένα νέο λαχταριστό κουτάτο Qtekάκι αλλά η Αθήνα παίφτει λίγο μακριά! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ναι όντως το Χ7500 είναι θηρίο! Αλλά και το Qtek με 99 ευρώ δεν είναι και άσχημο!!! :):D:p

 

Ακόμη και εγώ που έχω και τα δύο ψίνομαι για ένα νέο λαχταριστό κουτάτο Qtekάκι αλλά η Αθήνα παίφτει λίγο μακριά! :)

τι μονο 1 9000 εχεις;εγω στο σπιτι εχω 4 αυτη την στιγμη:p3 δικα μου και 1 η γυναικα μου:p
Link to comment
Share on other sites

τι μονο 1 9000 εχεις;εγω στο σπιτι εχω 4 αυτη την στιγμη:p3 δικα μου και 1 η γυναικα μου:p

 

Δηλαδή να κάνω παραγγελία άλλο ένα στα 99 ευρώ??? :)

Ούτε bazaar να ήταν αυτή η τιμή! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οντως,μιλαμε για ξεφτυλα,απορω με ποια λογικη το εβαλαν τοσο,χθες πηγαμε για φαγητο 4 ατομα και πληρωσαμε 90 ευρω,και να πεις οτι φαγαμε:p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ελευθερα,μην εχεις προβλημα γιατι ετσι και αλλιως θα παω την δευτερα το πρωι προς τα εκει για μια δουλεια που εχω

 

Να σαι καλά Γιάννη! Θα σε ενημερώσω έγκαιρα! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να κάνω παραγγελία άλλο ένα στα 99 ευρώ??? :)

Ούτε bazaar να ήταν αυτή η τιμή! :D

Εσείς είστε συλλέκτες:) Αν χτίσετε σπίτι και μείνετε από τούβλα θα τα χρησιμοποιήσετε για οικοδομικά υλικά. χααχχαχαχα !! Εγώ το 7500 θα το χρησιμοποιήσω για κολόνα στήριξης:)

 

Γιάννη τι ώρα θα πάς μήπως να πάμε μαζί να χτυπήσουμε 3-4 μπας και κάνει καλύτερη τιμή χαχα !!

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για απιστευτη τιμη!!αυριο θα ειμαι και εγω saturn.γιαννη το ανοιξες;πως ειναι η συγκεκριμενη ρομ;ειδα οτι ειναι ελληνικη ετσι;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακου ειναι ρομ με 5αρια ελληνικα μεταφραση ace,δεν γνωριζω αν ειναι κλειδωμενη για να παιζει μονο σιμ voda,αλλα και να ειναι σε 5' ξεκλειδωνει,bt-wifi δουλευει μια χαρα,αυτο που ειδα ειναι οτι δεν εχει msn περασμενο(για εμπορικους λογους προφανως)αλλα περασα το live msn του τομαλ και παιζει μια χαρα,εχει μπροστα ενα ενα πολυ μικρο σηματακι της voda και ειναι ασημι πολυ ανοιχτο,το imate μου ειναι πιο σκουρο,α και κατι ακομα!φοραγε radio 1.04(παναρχαιο)του περασα το τελευταιο απο xda το 1.18 το θεμα ειναι να δουλευει σωστα με τα 5αρια,θα δειξει,(το τελευταιο radio για 5αρια ειναι το 1.09),βασικα αυτη την συσκευη θα την κρατησω με τα 5αρια που εχει
Link to comment
Share on other sites

ακου ειναι ρομ με 5αρια ελληνικα μεταφραση ace,δεν γνωριζω αν ειναι κλειδωμενη για να παιζει μονο σιμ voda,αλλα και να ειναι σε 5' ξεκλειδωνει,bt-wifi δουλευει μια χαρα,αυτο που ειδα ειναι οτι δεν εχει msn περασμενο(για εμπορικους λογους προφανως)αλλα περασα το live msn του τομαλ και παιζει μια χαρα,εχει μπροστα ενα ενα πολυ μικρο σηματακι της voda και ειναι ασημι πολυ ανοιχτο,το imate μου ειναι πιο σκουρο,α και κατι ακομα!φοραγε radio 1.04(παναρχαιο)του περασα το τελευταιο απο xda το 1.18 το θεμα ειναι να δουλευει σωστα με τα 5αρια,θα δειξει,(το τελευταιο radio για 5αρια ειναι το 1.09),βασικα αυτη την συσκευη θα την κρατησω με τα 5αρια που εχει
Γιάννη καλήσπερα,μετά την ρόμ που πέρασα μου 'εχει ραδιο 000 ξέρεις κάτι?και τι πρέπει να κανω για να βαλω κατι αλλο,ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου,αυτο σημαινει οτι δεν εχεις radio!!!εβαλες σιμ μεσα και μπορεις να κανεις κλησεις;
κλησεις κανω και λαμβανω,bt&wi-fi κανονικα,τι κανω τελικα?και πως περναω το ραδιο του tomal που λες πιο πανω :O
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
απλα ηξερα οτι οταν σου λεει radio 000 η 0000 πρεπει να βαλεις καποιο radio,περνα το 1.18 απο εδω http://www.darkforcesteam.com/showthread.php?t=117 αλλα κανεις hard reset στο τελος,αυτο που λες για του τομαλ ειναι το msn πιστευω οτι η ρομ που σου εστειλα το εχει μεσα σωστα;
Link to comment
Share on other sites

απλα ηξερα οτι οταν σου λεει radio 000 η 0000 πρεπει να βαλεις καποιο radio,περνα το 1.18 απο εδω http://www.darkforcesteam.com/showthread.php?t=117 αλλα κανεις hard reset στο τελος,αυτο που λες για του τομαλ ειναι το msn πιστευω οτι η ρομ που σου εστειλα το εχει μεσα σωστα;
εκανα εγγραφη αλα δεν με εχω το δικαιωμα να το κατεβασω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε παιδια;2 μερες δεν μπηκα και βρηκατε το 9000 με 99 ευρω:blink:καινουργιο,γιαννη θελω και εγω ενα:Oτι ωρα θα πας;πρωι;γιατι φευγω για 5 μερες το μεσημερι,αν ειναι παρε τηλεφωνο να παμε μαζι
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μιας και βλέπω ότι μαζεύεται ένας μεγάλος αριθμός ενδιαφερόμενων... θα συνιστούσα να οργανωθείτε έτσι ώστε να γίνει ομαδική αγορά σε ακόμα καλύτερη τιμή!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τι εγινε παιδια;2 μερες δεν μπηκα και βρηκατε το 9000 με 99 ευρω:blink:καινουργιο,γιαννη θελω και εγω ενα:Oτι ωρα θα πας;πρωι;γιατι φευγω για 5 μερες το μεσημερι,αν ειναι παρε τηλεφωνο να παμε μαζι
που να σε παρω χαρα μου αφου ειναι κλειστο το τηλεφωνο σου;:confused:θα παω το μεσημερι γιατι το πρωι θα τρεχω στην δουλεια

 

Μιας και βλέπω ότι μαζεύεται ένας μεγάλος αριθμός ενδιαφερόμενων... θα συνιστούσα να οργανωθείτε έτσι ώστε να γίνει ομαδική αγορά σε ακόμα καλύτερη τιμή!
σωστο αυτο που λες γιαννη,αλλα βλεπεις οτι αργουμε να συννενοηθουμε:worry:και μας πιεζει και ο χρονος πιστευω,οτι γινει αυριο γιατι μετα θα ειναι πιο δυσκολα(θα πρεπει να λειψω και εγω απο τριτη για 2-3 μερες)παντως την προσπαθεια για κατι καλυτερο θα την κανω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όσοι μπορούν αύριο το μεσημέρι λοιπόν... ας πάνε μαζί με το Γιάννη για να μεγαλώσει ο όγκος της αγοράς με σκοπό το συνολικό συμφέρον! ;)

 

Συμφωνώ και εγώ για Δευτέρα όμως γιατί μετά... :ninja:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο πηρα και εγω 1:happy:σορρυ γιαννη,ειχα μεινει απο μπαταρια και ειδα την κληση σου στις 2 την νυχτα:Oαπλα δεν προλαβαινα για τις 2.30 γιατι στις 2 πρεπει να ειμαι στο αεροδρομιο,δεν εχω προλαβει ουτε το κουτι να ανοιξω,θα το δω την παρασκευη που θα ειμαι παλι αθηνα
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο πηρα και εγω 1:happy:σορρυ γιαννη,ειχα μεινει απο μπαταρια και ειδα την κληση σου στις 2 την νυχτα:Oαπλα δεν προλαβαινα για τις 2.30 γιατι στις 2 πρεπει να ειμαι στο αεροδρομιο,δεν εχω προλαβει ουτε το κουτι να ανοιξω,θα το δω την παρασκευη που θα ειμαι παλι αθηνα

 

Ξέρεις αν και πόσα υπάρχουν ακόμη; Μιλάμε για το Saturn στη Συγγρού, έτσι;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...