Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το βρισκει με τιπ[οτα.

ενω το εκανα διαγραφη απο το 3600 το 9000 δεν το βρισκει με τιποτα.

ενω το 3600 αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

αν σε προλαβα ,δοκιμασε να ανοιξεις και τις υπερυθρες και το bt και μετα να το κανεις add.
Link to comment
Share on other sites

αν σε προλαβα ,δοκιμασε να ανοιξεις και τις υπερυθρες και το bt και μετα να το κανεις add.

 

θα το δοκιμασω και αυτο.ευχαριστω

τι να πω?

μπορει να επεσα στην περιπτωση που το jabra 3010 να μην ειναι συμβατο με το 9000.

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν το παιρνεις μεταχειρησμενο??

θα σου ερθει γυρω στα 250-300 και σε καλη κατασταση.

 

και που να το βρω; ειμαι και απο κρητη και δεν ειναι ευκολο να το δω απο κοντα και δεν θελω να αγοραζω γουρουνι στο σακι...

Link to comment
Share on other sites

και που να το βρω; ειμαι και απο κρητη και δεν ειναι ευκολο να το δω απο κοντα και δεν θελω να αγοραζω γουρουνι στο σακι...

 

δεν γνωριζα απο που εισαι.

παντος συνηθως ολα οσα μπαινουν σε αγγελεια ειναι σε καλη κατασταση.

αν εχεις καποιον απο αθηνα που μπορει να το παρει για σενα θα ηταν πολυ πιο ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και που να το βρω; ειμαι και απο κρητη και δεν ειναι ευκολο να το δω απο κοντα και δεν θελω να αγοραζω γουρουνι στο σακι...
http://www.emarket.gr/item.php?id=13266822 Ειναι αξιοπιστος χρηστης απο οσο ξερω,μπορεις να επικοινωνησεις μαζι του
Link to comment
Share on other sites

κατα την διαρκεια ενος καινουργιου μηνυματος και ενω σταματαει ο ηχος που εχω βαλει μερικες φορες μου κολαει η δονηση,και σταματαει μονο με soft reset:lol:

το εχει αντιμετωπησει και κανεις αλλος??

Link to comment
Share on other sites

http://www.emarket.gr/item.php?id=13266822 Ειναι αξιοπιστος χρηστης απο οσο ξερω,μπορεις να επικοινωνησεις μαζι του

 

απο θεμα μνημης μηπως υστερει λιγο το 9000;λεω να το χτυπησω φιλε! αλλα να σε ρωτησω αν ξερεις.. Πρεπει να ληξει η δημοπρασια πρωτα η παταω απλα αμεση αγορα;

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που το σκεφτομαι δεν μπρουσες να μου στειλεις το λινκ σε pm; Θα με προλαβουν αλλοι τωρα!!!! κλαψ κλαψ!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παρε τηλ το παιδι,ειναι πολυ εξυπηρετικος,χτυπας αμεση αγορα και τελειωσε,εχω παρει 1 9000 απο αυτον και ηταν πολυ καλο,επισης και ο tasovel εχει παρει απο τον ιδιο,απο θεμα μνημης ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Για την μνημη που λετε παιδια, βρηκα σε μια σελιδα απο hong kong 2χ64 μνημες που αντικαθιστουν τις δικες μας στα 75$~49€, πολυ καλη τιμη αρκει να ειχαμε καποιον εδω να τις τοποθετησει....

:(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παρε τηλ το παιδι,ειναι πολυ εξυπηρετικος,χτυπας αμεση αγορα και τελειωσε,εχω παρει 1 9000 απο αυτον και ηταν πολυ καλο,επισης και ο tasovel εχει παρει απο τον ιδιο,απο θεμα μνημης ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα

 

Και εγώ έχω πάρει συσκευή στο παρελθόν από τον Ντίνο. Είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ το παιδι,ειναι πολυ εξυπηρετικος,χτυπας αμεση αγορα και τελειωσε,εχω παρει 1 9000 απο αυτον και ηταν πολυ καλο,επισης και ο tasovel εχει παρει απο τον ιδιο,απο θεμα μνημης ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα

 

ενταξει απλα αστειευομουν! Λογικα θα τον παρω!χαχαχαχαχ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Η υπερτατη ξενερα! πηρα τηλ στο νουμερο τις αγγελιας μιλησα με τον κ. Ντινο αλλα δυστυχως ειναι σε διακοπες και θα γυρισει λεει την επομενη Δευτερα! Τι κριμα! Τεσπα! Ελπιζω να μην εχει αυξηθει η τιμη του μεχρι τοτε!!

 

Edit: Καλα εχω πορωθει.Απο τη συντομη αναζητηση που εχω κανει βλεπω οτι παιζει και βιντεο-ταινιες ανω των 100Mb χωρις να κολλαει!ετσι; Νομιζω οτι ειναι οτι ακριβως χρειαζομαι! Ελπιζω να μην μετανοιωσω οταν το παρω!

Link to comment
Share on other sites

Η υπερτατη ξενερα! πηρα τηλ στο νουμερο τις αγγελιας μιλησα με τον κ. Ντινο αλλα δυστυχως ειναι σε διακοπες και θα γυρισει λεει την επομενη Δευτερα! Τι κριμα! Τεσπα! Ελπιζω να μην εχει αυξηθει η τιμη του μεχρι τοτε!!

 

Edit: Καλα εχω πορωθει.Απο τη συντομη αναζητηση που εχω κανει βλεπω οτι παιζει και βιντεο-ταινιες ανω των 100Mb χωρις να κολλαει!ετσι; Νομιζω οτι ειναι οτι ακριβως χρειαζομαι! Ελπιζω να μην μετανοιωσω οταν το παρω!

 

δεν υπαρχει περιπτωση να το μετανοιωσεις,αρκει να συμβιβαστεις με το μεγεθος του.οπως και να το κανουμε ειναι "τουβλο":lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Η υπερτατη ξενερα! πηρα τηλ στο νουμερο τις αγγελιας μιλησα με τον κ. Ντινο αλλα δυστυχως ειναι σε διακοπες και θα γυρισει λεει την επομενη Δευτερα! Τι κριμα! Τεσπα! Ελπιζω να μην εχει αυξηθει η τιμη του μεχρι τοτε!!

 

Edit: Καλα εχω πορωθει.Απο τη συντομη αναζητηση που εχω κανει βλεπω οτι παιζει και βιντεο-ταινιες ανω των 100Mb χωρις να κολλαει!ετσι; Νομιζω οτι ειναι οτι ακριβως χρειαζομαι! Ελπιζω να μην μετανοιωσω οταν το παρω!

Χτυπα το με αμεση αγορα και παρτον τηλ.κανε υπομονη μια βδομαδα,ο αυγουστος στην ελλαδα ειναι καταρα!!δεν βρισκεις ψυχη.
Link to comment
Share on other sites

Για την μνημη που λετε παιδια, βρηκα σε μια σελιδα απο hong kong 2χ64 μνημες που αντικαθιστουν τις δικες μας στα 75$~49, πολυ καλη τιμη αρκει να ειχαμε καποιον εδω να τις τοποθετησει....

:(

49?

 

Χμμμ... Με ένα κατοστάρικο στην κάνουμε τη δουλεια.(τοποθέτηση) :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μας την κανεις αλλα ελα που εισαι θεσσαλονικη!!!δεν παιρνεις την βαλιτσα με τα εργαλεια σου και να ερθεις αθηνα για μια βδομαδουλα να στηθουμε στη σειρα:p:p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Για την μνημη που λετε παιδια, βρηκα σε μια σελιδα απο hong kong 2χ64 μνημες που αντικαθιστουν τις δικες μας στα 75$~49€, πολυ καλη τιμη αρκει να ειχαμε καποιον εδω να τις τοποθετησει....

:(

εχω δει σε καποιο site στην αγγλια που σου βαζουνε μνημη 128 με 133 ευρω συνολο,τον δεκεμβρη ισως ειμαι εκει για λιγες μερες οποτε λεω να την κανω:)δωστε μου τα 9000 σας να τα βαλω σε μια τσαντα να τα παω ολα μαζι:p
Link to comment
Share on other sites

το κλεισα κοπελια! την επομενη βδομαδα θα το εχω λογικα! σε λιγο καιρο θα ειμαι και επισημως στην παρεα σας! Ελπιζω να μην το μετανοιωσω!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω δει σε καποιο site στην αγγλια που σου βαζουνε μνημη 128 με 133 ευρω συνολο,τον δεκεμβρη ισως ειμαι εκει για λιγες μερες οποτε λεω να την κανω:)δωστε μου τα 9000 σας να τα βαλω σε μια τσαντα να τα παω ολα μαζι:p

 

Έχεις διαβάσει τίποτα reviews για την απόδοση και συμπεριφορά της συσκευής μετά τη μετατροπή; Η συσκευή δουλεύει σωστά μετά με τις διάφορες ROMs;

 

(ακούγεται ενδιαφέρον!)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
να σου πω την αληθεια reviews δεν εχω διαβασει,απλα το εχω δει σε καποια συσκευη και το ατομο μου ειπε οτι δεν ειχε καποιο προβλημα(ειναι ατομο που γνωριζει καλα απο ppc) με cook ρομ που φοραγε,τωρα αυτο που λες σιγουρα ειναι ενα θεμα αν θα δουλευει σωστα με ολες τις ρομ η με καποιες,και με ποιες,και για να μιλησουμε σοβαρα ειλικρινα δεν ξερω αν θα το δοκιμαζα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...