Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Ελιωσα" σημερα το 9000 του theka_2003 :p (Thanks Στεφανε :O )

Αψογο παιδια ,το μεγεθος δεν προβληματιζει σε σχεση με το τι παρεχει ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"Ελιωσα" σημερα το 9000 του theka_2003 :p (Thanks Στεφανε :O )

Αψογο παιδια ,το μεγεθος δεν προβληματιζει σε σχεση με το τι παρεχει ;)

 

Lol του έδωσες και κατάλαβε φαντάζομαι... ;)

 

Πάντως πραγματικά, μετά την 1.06.00 που πέρασα το 9000 πετάει σε θέματα κλήσεων. Με την 1.03 μου είχε σπάσει τα νεύρα και το είχα για PDA μόνο με το Κ700i σαν βασικό. Πλέον μετά την 1.06 άλλαξα πάλι στο 9000. Παίζω και με 3G Data και τεστάρω το σήμα της Cosmote στην Πάτρα :p

 

Χθες έπιασα 286kbps ταχύτητα σταθερά για το κατέβασμα ενός MP3 από server στο Uni :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μπορω εγω να βαλω αυτη τη rom 1.06.00 στο Qtek μου?? γιατι η expansys δεν εχει κανει κατι ακομα :( (ειναι uk το δικο μου mythozz για βοηθα με λιγο pls)
Link to comment
Share on other sites

Μιάς και επεσα θύμα ληστειας:ninja: :cry: σχετικά πρόσφατα... και αφου πήραν ότι βρήκαν σπιτι... (2020,2020ι,Hp1940, 2 λαπτοπ... κτλ κτλ κτλ....)αποφάσισα να πως είναι ωρα να παρω το επόμενο PPC μου.. και φυσικα επελεξα το 9000. Αυριο θα το εχω στα χέρια μου λοιπόν :happy:

Εχω όμως μερικες απορίες και θα παρακαλουσα όσους έχουν συμβιώσει με τιν συσκευη αρκετο καιρό να με βοηθήσουν λιγάκι.

1) Στις κλήσεις (φωνής) ακούς καλα τον συνομιλιτή σου?

2) Όταν δέχεσαι κλήση (εκτός απο τιν δόνηση) "ακουγεται" καθόλου ή πρεπει να το κοιτας που και που (εάν είσαι σε μέρος με θόρυβο) μπάς και πήρε κανείς ή εστειλε μυνημα?

3) Κάποιες "παιδικές" ασθένιες (που θυμάμαι όσο παρακολουθουσα το thread του 9000) σχετικά με τα Ελληνικά στο πληκτρολόγιο του λυθικαν?

4) Αν το έχεις κλείστο (με την οθόνη πρός τα μέσα) και σε πάρει καποιος Τηλ φαντάζομαι ότι προκειμένου να δείς ποιος είναι πρέπει να ανοιξεις τιν οθονη να δεις ποιος είναι και μετά να απαντήσεις (αν θες φυσικα :lol: ). Και φυσικά υποθέτω πως έχει 2 ακουστικα ε? 1 για να μπορεις να μιλάς με την οθόνη ανοιχτή και 1 με την οθόνη κλείστη.

5) Βολέυει καλύτερα ενα ΒΤ headset για να μιλάς? Και άν ναι έχει κανεις υπ'οψιν κάποιο μικρο? Η εστω αν όχι μικρό.. κάποιο που να σου δείχνει το νουμερο που σε καλεί?

Ευχαριστώ για τιν βοηθειά σας.

Φιλικα

ΑΚΗΣ

"Ολυμπιακός τε και αιγάλεω αεί νικάν, έτεροι δε γαμησθώσιν" :D

Μητροπουλέων ο Παράγκιος 330 BC

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μπορω εγω να βαλω αυτη τη rom 1.06.00 στο Qtek μου?? γιατι η expansys δεν εχει κανει κατι ακομα :( (ειναι uk το δικο μου mythozz για βοηθα με λιγο pls)

Νομίζω ότι απλώς κατεβάζεις το "O2 update" από το XDA-dev, έτσι δεν είναι Mythozzz? Η θέλει και τίποτα άλλο; Νομίζω δεν θέλει ούτε hard-reset μετά.

 

EDIT: Να σας αναφέρω ότι στο forum της Qtek, προτείνεται να Μην εγκατασταθεί. Από τη μια, η πιθανότητα είναι να το κάνουν Απλώς για να αναμείνουμε για τη δική τους έκδοση. Από την άλλη, μπορεί να ισχύει αυτό που αναφέρουν, ότι δηλαδή προτείνεται και από την κατασκευάστρια να μην περασθεί η συγκεκριμένη έκδοση λόγω αναμονής μιας νέας.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και επεσα θύμα ληστειας:ninja: :cry: σχετικά πρόσφατα... και αφου πήραν ότι βρήκαν σπιτι... (2020,2020ι,Hp1940, 2 λαπτοπ... κτλ κτλ κτλ....)αποφάσισα να πως είναι ωρα να παρω το επόμενο PPC μου.. και φυσικα επελεξα το 9000. Αυριο θα το εχω στα χέρια μου λοιπόν :happy:

Εχω όμως μερικες απορίες και θα παρακαλουσα όσους έχουν συμβιώσει με τιν συσκευη αρκετο καιρό να με βοηθήσουν λιγάκι.

1) Στις κλήσεις (φωνής) ακούς καλα τον συνομιλιτή σου?

2) Όταν δέχεσαι κλήση (εκτός απο τιν δόνηση) "ακουγεται" καθόλου ή πρεπει να το κοιτας που και που (εάν είσαι σε μέρος με θόρυβο) μπάς και πήρε κανείς ή εστειλε μυνημα?

3) Κάποιες "παιδικές" ασθένιες (που θυμάμαι όσο παρακολουθουσα το thread του 9000) σχετικά με τα Ελληνικά στο πληκτρολόγιο του λυθικαν?

4) Αν το έχεις κλείστο (με την οθόνη πρός τα μέσα) και σε πάρει καποιος Τηλ φαντάζομαι ότι προκειμένου να δείς ποιος είναι πρέπει να ανοιξεις τιν οθονη να δεις ποιος είναι και μετά να απαντήσεις (αν θες φυσικα :lol: ). Και φυσικά υποθέτω πως έχει 2 ακουστικα ε? 1 για να μπορεις να μιλάς με την οθόνη ανοιχτή και 1 με την οθόνη κλείστη.

5) Βολέυει καλύτερα ενα ΒΤ headset για να μιλάς? Και άν ναι έχει κανεις υπ'οψιν κάποιο μικρο? Η εστω αν όχι μικρό.. κάποιο που να σου δείχνει το νουμερο που σε καλεί?

Ευχαριστώ για τιν βοηθειά σας.

Φιλικα

ΑΚΗΣ

Πρώτον, τραγικό το να σου κλέψουν τόσα πράγματα... πωπω... κόπος και χρήμα χαμένα.

 

Σχετικά με τις ερωτήσεις σου τώρα,

 

1.) Από το εξωτερικό ακουστικό (βλ. παρακάτω -4-) δεν ακούς τέλεια, πάντως υποφερτά. Από τα μεγάφωνα σε περίπτωση ανοικτής ακρόασης, γίνεται συναυλία πάντως...

 

2.) Επειδή είναι οι πρώτες ημέρες, δεν έχω δοκιμάσει να βάλω κάποιο Δυνατό Mp3 για ήχο, οπότε και υποψιάζομαι ότι θα παίξει καλά. Γενικώς, τα έτοιμα του είναι μέτρια και ούτως ή άλλως, το θέμα ήχων κλπ στα PocketPC είναι λίγο πίσω. (...ααα ρε, αθάνατο N-Gage που τα είχες όλα και με ξεκούφαινες!...)

 

3.) Για ποιό πράγμα ακριβώς μιλάς; Σε ότι αφορά το πάτημα, είναι άψογο και επιτρέπει πολύ γρήγορη πληκτρολόγηση. Φωτισμός φοβερός, με λίγα λόγια καλύπτει πλήρως! Στο εσωτερικό PhonePad επι της οθόνης, έχει και Ελληνικό T9 για όσους βολέυονται...

 

4.) Το ανοίγεις, βλέπεις (το πορτάκι είναι ενεργό για να αλλάζει προσανατολισμό κλπ, αλλά δεν απαντά αυτόματα σε κλήση - ίσως με κάποιο tweak γίνει). Πάντως, είτε βλέπεις, απαντάς και το Κλείνεις πάλι για να μιλήσεις (όπως κάνω εγώ για να μη "λερώνεται" η οθόνη), είτε το έχεις πάντα με την οθόνη έξω, οπότε απαντάς όπως σε ένα κανονικό PPC Phone. Τα ακουστικά είναι 2, ένα έξω, ένα μέσα στην οθόνη όπως στα υπόλοιπα, και 2 τα μεγάφωνα του (στερεοφωνικά) στην ανοικτή ακρόαση κλπ.

 

5.) Βολεύει (έχω το Bluetrek G2 που είναι από τα μικρότερα που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ - και το ΠοΥλΑω κιόλας πλέον... χεχε) αλλά σε εμένα το λογισμικό του Qtek 9000 κάνει νερά, πράγμα που υποτίθεται διορθώνεται με την αναβάθμιση σε 1.06 Radio. Όσο για το νούμερο που σε καλεί, μπορείς να καταφύγεις σε μια πιο κλασσάτη λύση... εδώ... h**p://www.mobilefun.co.uk/product/9275.htm

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι απλώς κατεβάζεις το "O2 update" από το XDA-dev, έτσι δεν είναι Mythozzz? Η θέλει και τίποτα άλλο; Νομίζω δεν θέλει ούτε hard-reset μετά.

 

EDIT: Να σας αναφέρω ότι στο forum της Qtek, προτείνεται να Μην εγκατασταθεί. Από τη μια, η πιθανότητα είναι να το κάνουν Απλώς για να αναμείνουμε για τη δική τους έκδοση. Από την άλλη, μπορεί να ισχύει αυτό που αναφέρουν, ότι δηλαδή προτείνεται και από την κατασκευάστρια να μην περασθεί η συγκεκριμένη έκδοση λόγω αναμονής μιας νέας.

 

Yep αυτό κάνεις και είσαι ΟΚ. Απλά στο τέλος αντί για Hard Reset κάνεις ένα soft reset και κρατάς όλα τα δεδομένα σου. Αν σου πετάξει Error Country ID, ξανακάνε τη διαδικασία και θα το περάσει χωρίς πρόβλημα. Εγώ είμαι υπέρ ευχαριστημένος πάντως με την 1.06. :)

 

Σε αυτά τα πράγματα όμως, ισχύει το: "Use it at your own risk" πάντως.:!:

 

@akis77: Φίλε λυπάμαι για την κλοπή. Ρίξε και μια ματιά στο review του 9000... Ξεχεριάστηκα να το γράψω και απαντάει σε όλα σχεδόν τα ερωτήματά σου. Μην ανησυχείς, δεν έχει αλλάξει τπτ από τότε που γράφτηκε :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να κανω μια ερωτησουλα μια και ειμαι ασχετος πανω σε αυτο το θεμα.Μου εκαναν δωρο απο γερμανια ενα qtec 9000 ξεκλειδωτο και το εχω στο κουτι του σφραγισμενο και δεν το ανοιγω για ενα λογο.Μπορω να του περασω ελληνικο firmware μεσα?Κοιταξα στην ace hellas και στο site τους λενε οτι υποστηριζουν μονο οσα εχουν αγοραστει απο αυτους.Υπαρχει καμοια βοηθεια πανω σε αυτο η να το βαλω καμοια αγγελια στο ebay?Συγνωμη εαν εχει αναφερθει ξανα αλλα κοιταξα μερικα πισω και δεν ειδα κατι.

Join Playstation 3 underground :cool:

Wifi SDIO για mio A701 και Windows mobile 5

Πρωτα χαθηκε το happy hardcore-Υστερα ο life fm

Μετα η AMIGA-Tωρα η Siemens Mobile

Eνταξει το επομενο θα ειναι το τελος του κοσμου!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να περάσεις το Ελληνικό firmware

από την Ace-Hellas μέσα στο γερμανικό Universal

γιατί η ace κλειδώνει την rom σε επίπεδο IMEI

και αν δεν ταιριάζει το IMEI δεν μπορεί να μπει.

 

:(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να περάσεις το Ελληνικό firmware

από την Ace-Hellas μέσα στο γερμανικό Universal

γιατί η ace κλειδώνει την rom σε επίπεδο IMEI

και αν δεν ταιριάζει το IMEI δεν μπορεί να μπει.

 

:(

 

Οκ ευχαριστω πολυ.Μαλλον παει για ebay.Λεω να δοκιμασω ενα τηλεφωνο στην ace αλλα αντε να με πιστεψουν οτι ειναι δωρο και να μου χρεωσουν εστω μια αναβαθμιση αλλα χλωμο το βλεπω.

Join Playstation 3 underground :cool:

Wifi SDIO για mio A701 και Windows mobile 5

Πρωτα χαθηκε το happy hardcore-Υστερα ο life fm

Μετα η AMIGA-Tωρα η Siemens Mobile

Eνταξει το επομενο θα ειναι το τελος του κοσμου!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον backup προγραμμα που να κανει και τις επαφες και τις φωνητικες κλησεις και τα sms, φυσικα στην sd καρτα....εχουμε ???

 

Ναι ειναι γεγονος και τα κανει ολα !!! Μαλλον το καλυτερο και πιο ευχρειστο backup & restore που θα θελαμε...."εδω και τωρα"... σε μια δυσκολη στιγμη χιλιομετρα μακρυα απο το PC μας !!!!! Ειναι η νεα version του sunnysoft backup manager 3.7!!! Πλεον δεν φοβομαστε τιποτα, οτι και οπου και αν συμβει!!! Οσοι πιστοι δευτε λαβετε φως...με pm !!!

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλα φιλε μου.. Στεναχωριέμαι γιατι το 2020ι ήταν 4 φορες φορτισμένο:cry: και εκείνη την μέρα είχα παρει το ταπείνο Siemens C55 μαζί μου..Μου έμεινε η απόδειξη αγοράς και το κουτι με τα Manual.. Στo 1 laptop (acer με 17") δεν είχα ούτε εβδομάδα που του είχα βάλει απο P4 2,8 έναν 3,2ΗΤ 200Gb Hd και 1Gb μνήμη... :cry: ο μικρός ο Acer (15") ήταν ήδη 3.2 με 1Gb μνήμη και 80αρη δίσκο... 1Gb SD στο 2020ι,512 στο 2020 και άλλα 512 στο Hp1940..κάτι ασύρματες δυκτίου.. 3 200αριδες εξςτερικούς... και αν συνεχίσω να γράφω θα με παρουν τα κλάματα... Όλα αποκτημένα με κόπο και πολλές στερίσεις.. χωρίς να αναφέρω αρχεία τις δουλειάς μου στα Laptop....Τηλεφωνικους καταλόγους (νά γιατι ΠΑΝΤΑ πρεπει να τα έχεις και σε κανά χαρτί γραμμένα!) για να μην πώ και τα MP3 μαζί με και εγώ δεν ξέρω πόσα downloads... Απλα φαντασου μιά μέρα να βρεθείς με άδια χέρια! Ετσι ξαφνικα!:( Παλι καλα που δεν βρίκαν το Bt Gps... έμεινε και κατι... Α ρε π*******να κοινωνία.... Γι'αυτο και έχω χάσει επισόδια στο forum.. Ξενέρωσα απίστεύτα με αυτό που έγινε... Anyway.... Shit happens... Φτου και απο την αρχη...

@akis77: Φίλε λυπάμαι για την κλοπή. Ρίξε και μια ματιά στο review του 9000... Ξεχεριάστηκα να το γράψω και απαντάει σε όλα σχεδόν τα ερωτήματά σου. Μην ανησυχείς, δεν έχει αλλάξει τπτ από τότε που γράφτηκε :p

"Ολυμπιακός τε και αιγάλεω αεί νικάν, έτεροι δε γαμησθώσιν" :D

Μητροπουλέων ο Παράγκιος 330 BC

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την οθόνη με τι την καθαρίζετε απο δαχτυλιές κλπ; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν την καθαρίζω με πανάκι για γυαλιά.

Υπάρχει κανένα κιτ καθαρισμού; :P

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν την καθαρίζω με πανάκι για γυαλιά.

Υπάρχει κανένα κιτ καθαρισμού; :P

Το πανάκι για τα γυαλιά είναι ότι πρέπει.

 

Εγώ έκανα τη βλακεία να πάρω screen protector και επειδή δεν "κόλλησε" τέλεια (άφησε μια φουσκάλα) το έβγαλα, γέμισε σκόνη, και μετά αχρηστεύθηκε. :-ρ γενικότερα πάντως, θα παραγγείλω άλλα 2-3 για να έχω να αλλάζω μια και σε εκείνη την περίπτωση δε σε νοιάζει τίποτα...

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλα φιλε μου.. Στεναχωριέμαι γιατι το 2020ι ήταν 4 φορες φορτισμένο:cry: και εκείνη την μέρα είχα παρει το ταπείνο Siemens C55 μαζί μου..Μου έμεινε η απόδειξη αγοράς και το κουτι με τα Manual.. Στo 1 laptop (acer με 17") δεν είχα ούτε εβδομάδα που του είχα βάλει απο P4 2,8 έναν 3,2ΗΤ 200Gb Hd και 1Gb μνήμη... :cry: ο μικρός ο Acer (15") ήταν ήδη 3.2 με 1Gb μνήμη και 80αρη δίσκο... 1Gb SD στο 2020ι,512 στο 2020 και άλλα 512 στο Hp1940..κάτι ασύρματες δυκτίου.. 3 200αριδες εξςτερικούς... και αν συνεχίσω να γράφω θα με παρουν τα κλάματα... Όλα αποκτημένα με κόπο και πολλές στερίσεις.. χωρίς να αναφέρω αρχεία τις δουλειάς μου στα Laptop....Τηλεφωνικους καταλόγους (νά γιατι ΠΑΝΤΑ πρεπει να τα έχεις και σε κανά χαρτί γραμμένα!) για να μην πώ και τα MP3 μαζί με και εγώ δεν ξέρω πόσα downloads... Απλα φαντασου μιά μέρα να βρεθείς με άδια χέρια! Ετσι ξαφνικα!:( Παλι καλα που δεν βρίκαν το Bt Gps... έμεινε και κατι... Α ρε π*******να κοινωνία.... Γι'αυτο και έχω χάσει επισόδια στο forum.. Ξενέρωσα απίστεύτα με αυτό που έγινε... Anyway.... Shit happens... Φτου και απο την αρχη...

Όλα αυτά που είχες, με το συμπάθειο δηλαδή, τα είχες για δουλειά, σε γραφείο πχ, ή για προσωπική χρήση; Γιατί αν τα είχες για προσωπική χρήση, παρότι ότι κάθε κλοπή είναι απαράδεκτο και δυσάρεστο γεγονός, μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα να τα ξαναποκτήσεις σύντομα. Την υγεία σου να χεις πάνω απ'ολα. Δες το σαν μια δωρεά! :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά που είχες, με το συμπάθειο δηλαδή, τα είχες για δουλειά, σε γραφείο πχ, ή για προσωπική χρήση; Γιατί αν τα είχες για προσωπική χρήση, παρότι ότι κάθε κλοπή είναι απαράδεκτο και δυσάρεστο γεγονός, μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα να τα ξαναποκτήσεις σύντομα. Την υγεία σου να χεις πάνω απ'ολα. Δες το σαν μια δωρεά! :)

Το ένα το Laptop το είχα και για την δουλεια. Τα άλλα για προσωπική χρήση όπως είπες... αλλα δεν μπορείς να ξέρεις με πόσο κόπο και οικονομία-στερήσεις :blink: :!: μπορεί να τα έχει αποκτήσει κανέις αύτα. Το μόνο που μπορώ να πάρω είναι το 9000 και αυτό πάλι πολύ είναι...

Sorry για το :offtopic: ...

"Ολυμπιακός τε και αιγάλεω αεί νικάν, έτεροι δε γαμησθώσιν" :D

Μητροπουλέων ο Παράγκιος 330 BC

Link to comment
Share on other sites

Antivirus του περάσατε; Και αν ναι, ποιο; :rolleyes:

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Antivirus του περάσατε; Και αν ναι, ποιο; :rolleyes:

 

Δεν εχω βαλει. Βουλιαζει το συστημα αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

Ti na to kaneis to Antivirus re sy?

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ti na to kaneis to Antivirus re sy?

Ε, με τόσα σπασμένα, δε μπορεί να μην υπάρχει και κάτι "ύποπτο"... Ιδίως σε μια συσκευή που μέσω του WiFi είναι συνέχεια online.

 

Κάτι σε Antivirus για τους Ιούς (από τα *****s, ή τις πειραγμένες εφαρμογές), ή ακόμη και σε Firewall (!!!) π.χ. για το όταν το κάθε πρόγραμμα δοκιμάζει να κάνει από μόνο του Update όταν βρει σύνδεση (και το οποίο μπορεί να Κλειδώσει όταν δει τον... πειραγμένο κωδικό)!

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ! Από όσους έχετε το 9000 και έχετε δουλέψει και κάποια άλλη συσκευή καθαρά PDA με wm5.0 (πχ x51v) πως σας φαίνεται το 9000 ? Σκέφτομαι να το πάρω αλλά είναι αρκετά ακριβό και φοβάμαι μήπως με απογοητεύσει… Επίσης όταν είναι γυρισμένο σαν ppc βολεύουν τα κουμπιά του για κανένα παιχνιδάκι ? Ευχαριστώ !
y4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...