Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Είμαι χαρούμενος, χαρούμενος πολύ. Επιτέλους είδα φως στο τούνελ, δουλεύει άψογα. Καταλαβαινόμαστε επιτέλους μετά από ενάμισι χρόνο. Λαγουδάκι είμαι βαθύτατα υποχρεωμένος. Είχα απελπιστεί το ομολογώ.
φιλε μου θωμα να μην εισαι καθολου υποχρεωμενος!!!τα φορουμ ειναι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον(την ιδια τρελα εχουμε οσοι ειμαστε εδω):D:Dη ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Όπα γιατί χάνω επεισόδια (**** τις επισκευές της ACE που κάνουν χίλια χρόνια) - υπάρχει Ελληνική ROM για 9000 εκτός των βαρυφορτωμένων της ACE; WM 5 ή 6;

 

... και φυσικά, πού τις βρίσκουμε αυτές;:D

εχεις και εσυ pm:)δεν την πηρες ακομα την συσκευη σου απο την ace ε;επεσες πανω στην απογραφη:(κανε λιγο υπομονη
Link to comment
Share on other sites

εχεις και εσυ pm:)δεν την πηρες ακομα την συσκευη σου απο την ace ε;επεσες πανω στην απογραφη:(κανε λιγο υπομονη

Μουγκρρρ την απογραφή τους μέσα

 

Ευχαριστώ:oneup:

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πάρα πολύ lagoudaki . Μετά από ένα χρόνο χρησιμοποιω το jasjar μου me ελληνικά.

 

Το ίδιο κι εγώ. Thanks και πάλι lagoudakis.

Link to comment
Share on other sites

Στην ACE κάθε μέρα απογραφή έχουν. Ένα μήνα μου το κράτησαν για την αναβάθμιση 3 φορές τους πήρα τηλεφωνώ. Στο τέλος μου είχε μπει η υποψία ότι δεν θα μου το δώσουν πίσω. Όταν μου το έδωσαν είχα ξεχάσει για πιο λόγο τους το πήγα.
Link to comment
Share on other sites

Έχουν γνώσιν οι φύλακες... από τις 10 του μηνός πρήξιμο!:twisted:
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν κανει τιποτα παιδια:)να ειστε καλα demon-skoteria;)flareman εχεις αγριεψει απο την αναμονη ε;παρουσιαζεις συμπτωματα στερησης:p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν καταλαβατε τι ακριβως εγινε.

 

Βρηκατε τροπο να βαζετε την ελληνικη (και αθλια) rom της ACE στα ''ξενα'' universal (παναρχαιο νεο).

Ή

Βρηκατε ελληνικες rom wm6 ή εστω τελευταιες εκδοσεις wm5, ασχετες με την ACE (ενδιαρερον αν ισχυει)?

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο link που δουλευει και εχει την ρομ που αναφερεις σαν παναρχαιο νεο;λεω για τις ace,γιατι αυτο που υπαρχει στο xda δεν δουλευει
Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο link που δουλευει και εχει την ρομ που αναφερεις σαν παναρχαιο νεο;λεω για τις ace,γιατι αυτο που υπαρχει στο xda δεν δουλευει

 

Συμφωνώ.

+1

Link to comment
Share on other sites

@Λαγουδάκη: Από αύριο είπααααααααααα:ninja:

 

@Ρέιζορ: Δεν έχω κάτι στην αντίληψή μου (για 9000, για άλλα μοντέλα νομίζω κάτι έχει βγει) - πάντως μία ROM με πλήρη εξελληνισμό (μενού, πληκτρολόγια, αναγνώριση γραφής, ταξινόμηση στις επαφές κ.ο.κ.) από χρήστες θα ήταν μεγάλη υπόθεση. Θα μπορούσαμε να βάλουμε ό,τι μαγκιά θέλουμε πάνω, χωρίς να βαραίνει η συσκευή από τα lamerιλίκια της επίσημης ROM.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

οπως επισης μεχρι στιγμης δεν βγηκε καμμια ελληνικη ρομ για το 9000 ουτε με 5αρια ουτε με 6αρια,οποτε αν καποιος θελει για καποιο λογο να εχει ελληνικα σε ξενο 9000 δεν εχει καμμια λυση αυτη την στιγμη(η μονη βοηθεια ειναι απο τον lagoudakis)
Link to comment
Share on other sites

οπως επισης μεχρι στιγμης δεν βγηκε καμμια ελληνικη ρομ για το 9000 ουτε με 5αρια ουτε με 6αρια,οποτε αν καποιος θελει για καποιο λογο να εχει ελληνικα σε ξενο 9000 δεν εχει καμμια λυση αυτη την στιγμη(η μονη βοηθεια ειναι απο τον lagoudakis)

 

Για κάποιο λόγο;

Υπάρχει πιο βασικός λόγος από το να γράφεις Ελληνικά με το πληκτρολόγιο; Ας δοκιμάσει να γράψει κάποιος με το AEKMAP και αν γράφει γρήγορα τότε κάθε τρεις και λίγο θα χάνει λέξεις... Με της ACE δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
@Λαγουδάκη: Από αύριο είπααααααααααα:ninja:

 

@Ρέιζορ: Δεν έχω κάτι στην αντίληψή μου (για 9000, για άλλα μοντέλα νομίζω κάτι έχει βγει) - πάντως μία ROM με πλήρη εξελληνισμό (μενού, πληκτρολόγια, αναγνώριση γραφής, ταξινόμηση στις επαφές κ.ο.κ.) από χρήστες θα ήταν μεγάλη υπόθεση. Θα μπορούσαμε να βάλουμε ό,τι μαγκιά θέλουμε πάνω, χωρίς να βαραίνει η συσκευή από τα lamerιλίκια της επίσημης ROM.

αντε εφτασε η μερα:),δεν νομιζω να βγει καποια ρομ με ελληνικα,ειναι παλια η συσκευη για να ασχοληθη καποιος:O
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Για κάποιο λόγο;

Υπάρχει πιο βασικός λόγος από το να γράφεις Ελληνικά με το πληκτρολόγιο; Ας δοκιμάσει να γράψει κάποιος με το AEKMAP και αν γράφει γρήγορα τότε κάθε τρεις και λίγο θα χάνει λέξεις... Με της ACE δουλεύει άψογα.

σωστος:)το αεκ θελει απαλες κινησεις:D
Link to comment
Share on other sites

σημερα το μαναρι με απογοητευσε!! κολλησε και δεν χτύπησε το ξυπνητιρι !!

το κανει εδω και μια βδομαδα και σκεφτομαι οτι κανα προγραμμα θα εβαλα και θα το βάρυνε ???

Link to comment
Share on other sites

οπως επισης μεχρι στιγμης δεν βγηκε καμμια ελληνικη ρομ για το 9000 ουτε με 5αρια ουτε με 6αρια,οποτε αν καποιος θελει για καποιο λογο να εχει ελληνικα σε ξενο 9000 δεν εχει καμμια λυση αυτη την στιγμη(η μονη βοηθεια ειναι απο τον lagoudakis)

 

Κάποιου του χαρίζανε ένα γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια. Ενάμιση χρόνο έχω 2 συσκευές ουσιαστικά και πρακτικά αχρησιμοποίητες γιατί δεν έβρισκα Ελληνική rom και κανείς μέχρι πριν λίγες μέρες δεν μπορούσε να με βοηθήσει. Τώρα που ο lagoydakis είχε το όποιο λογισμικό που μου έλυσε το πρόβλημα, δεν ψάχνω να βρω αν είναι αρχαίο η νέο, ελαφρύ η βαρύ, αν δουλεύει με κάρβουνο η όχι. Καθόλου δεν με ενδιαφέρει. Εγώ βρήκα λύση εκεί που δεν υπήρχε και αξιοποίησα δυο συσκευές που θα πήγαιναν άχρηστες. Και τώρα, τι χαρά, τι χαρά, δουλεύου

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σημερα το μαναρι με απογοητευσε!! κολλησε και δεν χτύπησε το ξυπνητιρι !!

το κανει εδω και μια βδομαδα και σκεφτομαι οτι κανα προγραμμα θα εβαλα και θα το βάρυνε ???

παντως μην εχεις γενικα και πολυ εμπιστοσυνη στα ξυπνητηρια που εχουν τα win απο την μανα τους,γιατι θα σε απολυσουν απο την δουλεια σου:p:D
Link to comment
Share on other sites

παντως μην εχεις γενικα και πολυ εμπιστοσυνη στα ξυπνητηρια που εχουν τα win απο την μανα τους,γιατι θα σε απολυσουν απο την δουλεια σου:p:D

συμφωνώω κι εγώ!!) Πολλές φορές μου έχει κολλήσει το ξυπνητήρι ειδικά στο 9000 :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιου του χαρίζανε ένα γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια. Ενάμιση χρόνο έχω 2 συσκευές ουσιαστικά και πρακτικά αχρησιμοποίητες γιατί δεν έβρισκα Ελληνική rom και κανείς μέχρι πριν λίγες μέρες δεν μπορούσε να με βοηθήσει. Τώρα που ο lagoydakis είχε το όποιο λογισμικό που μου έλυσε το πρόβλημα, δεν ψάχνω να βρω αν είναι αρχαίο η νέο, ελαφρύ η βαρύ, αν δουλεύει με κάρβουνο η όχι. Καθόλου δεν με ενδιαφέρει. Εγώ βρήκα λύση εκεί που δεν υπήρχε και αξιοποίησα δυο συσκευές που θα πήγαιναν άχρηστες. Και τώρα, τι χαρά, τι χαρά, δουλεύου

 

Καλα δεν θα μαλωσουμε και για την rom της ACE.

Εγω ειχα την ''χαρα'' να ειναι προεγκατεστημενη στο 9000 μου και δεν εμεινε και για πολυ. Αξεχαστες εποχες που εβλεπες την εναρξη και ελεγες ...θα κατεβει, δεν θα κατεβει? :rolleyes:

 

Απλα επειδη εχει πολυ καιρο που διαβασα και σε αυτο το thread και στο xda-developers για κολπο που ξεγελαει το κλειδωμα της Ελληνικη rom, μου εκανε εντυπωση που συζητατε γι΄αυτο το ζητημα και υπεθεσα οτι μπορει να βγηκε και καποια πιο προσφατη Ελληνικη rom, που πραγματικα θα ηταν ΝΕΟ.

 

Φιλικα. :)

Link to comment
Share on other sites

2 χρονια που το εχω πρωτη φορα μου το εκανε αυτο με το ξυπνητιρι ... αλλα καθάρισα λιγο τo calendar και εστρωσε :):):):)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...