Jump to content

3G Vodafone Video call Club.perimenoume meli(Dokimes3G)


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυριακή πρωί, 9:30, δούλευε το live TV. Μετά από 1 ώρα πάλι dead! Δεν παλεύεται με τίποτα! Πόσο λέτε να πιάσει 1 Ζ1010 καθαρή έκδοση 1μήνα; Sorry για το ελαφρώς off topic!

Πάντως για βασική συσκευή έχω πια το Qtek S100. Σε καμμιά 2ετία ίσως είναι έτοιμο το δίκτυο 3ης γενιάς για μαζική χρήση!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 402
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το livetv δουλευει ικανοποητικα σε μενα τουλαχιστον οταν πιανει σημα τριτης γενιας.

Αλλιως σου βγαζει μηνυμα οτι η ποιοτητα μπορει να μην ειναι καλη και προτεινει να μην χρησιποιησεις την υπηρεσια.

Εγω παντως σαν πιο χρησιμο πραγμα απο την τριτη γενια θεωρω το ιντερνετ οβερ τριτζι .

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

X8es ekana ta prota 30 dwrean lepta videoklisis mou !

Eida kai 30 lepta a8litika ston alpha!

E ... kai teleiwse i mpataria !?!?!?!?!!!

Sto Sharp 902 ge energo 3G i sikevi zestenete polu. mou 8imizei laptop sxedon!

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Sto Sharp 902 ge energo 3G i sikevi zestenete polu. mou 8imizei laptop sxedon!

 

Στο Ζ1010 μπορείς να τηγανίσεις και αυγό επάνω του αν κάνεις βιντεοκλήση για πολλή ώρα :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Στο Ζ1010 μπορείς να τηγανίσεις και αυγό επάνω του αν κάνεις βιντεοκλήση για πολλή ώρα :p

εγώ με το V802 δεν έχω τέτοιο πρόβλημα...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

logiko an kaneis polles binteoklsisi kai deis kai livetv na zestathei i siskeyh.to kako tha htan an zestonotan poli me to paramikro.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Energopoiithike i metafora apo TIM stin Cosmote.

 

Gia na doume ti leei loipon.

 

6932 201836

 

Kaleste osoi thelete

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ τη μη διαφημισμένη δυνατότητα του Ζ1010 να τηγανίσεις αυγό στην πλάτη του, με ομιλία ή surfing 5min και πάνω. Επίσης είναι καλό για να ζεσταίνεις τα χέρια σου τις παγωμένες μέρες του χειμώνα. Όταν φυσικά δουλεύει η βιντεοκλήση και το voda dead (συγνώμη, live) !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ τη μη διαφημισμένη δυνατότητα του Ζ1010 να τηγανίσεις αυγό στην πλάτη του, με ομιλία ή surfing 5min και πάνω. Επίσης είναι καλό για να ζεσταίνεις τα χέρια σου τις παγωμένες μέρες του χειμώνα. Όταν φυσικά δουλεύει η βιντεοκλήση και το voda dead (συγνώμη, live) !!!

φίλε έχεις το 1010? όσες φορές έχω προσπαθήσει να σε καλέσω με βιντεκλήση λέει αδύνατη η κλήση με βίντεο (με πολύ καλό σήμα!) :wacko: :wacko:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
φίλε έχεις το 1010? όσες φορές έχω προσπαθήσει να σε καλέσω με βιντεκλήση λέει αδύνατη η κλήση με βίντεο (με πολύ καλό σήμα!) :wacko: :wacko:

 

Γενικά κάνει βιντεοκλήσεις μια χαρά. Συνήθως όταν δεν μπορεί να κάνει κλήση κάτι φταίει, πχ δεν έχει δίκτυο ο συνομιλητής σου, δεν έχει ανοιχτή τη συσκευή, έχει πέσει σε 2G χωρίς να το ξέρει, κτλ. Παλιότερα ήθελες πολλές προσπάθειες για να βρεις γραμμή για βιντεοκλήση, τώρα είναι πιο εύκολο!

Πάρε το cc να ρωτήσεις αν έχει ενεργοποιηθεί 3G στη γραμμή σου... Μετά βλέπεις!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Γενικά κάνει βιντεοκλήσεις μια χαρά. Συνήθως όταν δεν μπορεί να κάνει κλήση κάτι φταίει, πχ δεν έχει δίκτυο ο συνομιλητής σου, δεν έχει ανοιχτή τη συσκευή, έχει πέσει σε 2G χωρίς να το ξέρει, κτλ. Παλιότερα ήθελες πολλές προσπάθειες για να βρεις γραμμή για βιντεοκλήση, τώρα είναι πιο εύκολο!

Πάρε το cc να ρωτήσεις αν έχει ενεργοποιηθεί 3G στη γραμμή σου... Μετά βλέπεις!

έχω κάνει πολλές βιντεοκλήσεις... και έχει ενεργοποιηθεί το 3G στη γραμμή μου...βασικά το αντιμετωπίζω σε πολλά άτομα από το Club!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει πολλές βιντεοκλήσεις... και έχει ενεργοποιηθεί το 3G στη γραμμή μου...βασικά το αντιμετωπίζω σε πολλά άτομα από το Club!!!

 

Λογικά είναι εκτός δικτύου ή έχουν σβηστά τα κινητά τους. Μην ξεχνάς ότι πολλοί πήραν ένα καρτοκινητό ή έβγαλαν από το συρτάρι το παλιό τους, μόνο για να παίζουν με το 3G, οπότε, αν δεν είναι το βασικό τους νο, δεν θα το έχουν ανοιχτό συνέχεια! Άσε που εκτός κεντρικών περιοχών δεν παίζει, ακόμα και μέσα στην πόλη, βλέπε Ν.Ψυχικό, 25ης Μαρτίου στο ύψος Σκλαβενίτη!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

pedia exo mia erotisi.

gia internet over 3g

epilegete unix/slip sindesi i ppp ?

kai gia na sindethite me slip sindesi xrieazete kapoia epipleon rithmisi?

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

krima re paidia epeidi to clubaki megalone alla i 3G den einai etoimo akoma,polla provlimata

 

Φίλε john74, μετά την αρχική απογοήτευση, νομίζω οι βιντεοκλήσεις έχουν βελτιωθεί και τις περισσότερες φορές δουλεύουν απροβλημάτιστα! Είμαι πίσω στο club, απλά δεν μπορώ να έχω όλη τη μέρα ανοιχτό το 3G, το έχω κυρίως αργά απόγευμα-βράδυ και σαβ/κο! Προτείνω να μαζευτούμε πάλι! Τα προβλήματα διασύνδεσης με το 2G υπάρχουν ακόμα, αλλά μεταξύ 3G δεν θα έχουμε πρόβλημα!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

paides neo melos sto club, ... kai palio sto mms club o john74 gnorizei :D

to tilefono moy einai 6947725137 kai eimai thessaloniki.

 

perimeno :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομήγυρη.

 

Όντως, "έσπασε" το θέμα.

 

Για πάμε μια αναθέρμανση, σιγά-σιγά...

 

:D

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε απίστευτοι! Μιλάγαμε τότε που έκανες 10 προσπάθειες να βγάλεις γραμμή και έπεφτε άλλες τόσες την ώρα που μίλαγες, και τώρα τίποτα; Ας το χαρούμε τώρα που δουλεύει καλύτερα!

BTW, έχετε παρατηρήσει καμμιά φορά όταν απαντήσει ο συνομιλητής σας, να ακούγεται μια φασαρία (σαν θόρυβος), από το δίκτυο όμως, όχι από την πλευρά του συνομιλητή σας; Παράσιτα;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Pedes as mou kanei kapoios VODEO-klhsh please!!! thelo na to testaro!!! sas euxaristo!!! apo video call den xero pos pame edo sthn nea makri alla apo data transfer XERO POS H VODA EINAI TEZA!!!!!! 40-45 kbps

 

Dimitris

6945759759

LETS BOMBING ME WITH VIDEO CALL

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδες. Εχω καιρο να διαβασω τα μυνηματα αλλα εχω να προσθεσω και εγω μια εμπειρια. Πριν 1,5βδομαδα περιπου μιλαγα με τον stratisd για περιπου 1,5 ωρα. Μονο μια φορα διεκοπει το σημα στη 1 ωρα περιπου και αυτο γιατι αυτος ηταν εν κινηση απο την δουλεια του για το σπιτι του, ενω εγω σταθερος με καλο σημα στο Μενιδι.

Εμενα μου φανηκε απιστευτο να κρατησει τοσο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Molis milhsa me vagoraja 6945567!!! se polu kalh taxythta ektos apo ena kopsimo gia 1-2"

as me parei kapoios!!! thelo na do ti vgazei otan me kaloun

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Molis milhsa me vagoraja 6945567!!! se polu kalh taxythta ektos apo ena kopsimo gia 1-2"

as me parei kapoios!!! thelo na do ti vgazei otan me kaloun

Οταν σε καλουν, στην αρχη βγαζει το κλασικο τετραγωνακι με τον αριθμο του καλουντα, και οταν πατησεις το πρασινο να αποδεχτεις την κληση, αργει για λιγο και μετα σε ρωταει αν επιθυμεις να αποστελεται η εικονα σου.

 

Η κληση μου που εγινε με τον tron13 ηταν παλι εν κινηση. Κατεβαινα την Κηφισιας και μετα εκανα δεξια στην Αλεξανδρας. Οσο μπορουσα να δω (γιατι οδηγουσα!!) ηταν καλη η επαφη, περιπου οσο καλη και οταν ειμαι ακινητος.

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω παλι τον καταλογο των members ανανεωμενο.

ΜΟΝΟ τα τηλεφωνα οσων τα εχουν δοσει μεσα στο tread. :rolleyes:

myPhone_3G_video call_Club.zip

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...