Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ έχω το ίδιο ερώτημα: με θήκη μπορεί tempered glass ή θα το "κλωτσάει" και θα ξεκολλάει; spigen θηκη εδώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω παραγγειλα της nillkin H+ tempered glass και απο οτι ειδα εχει και απο πισω..θα σας πω εντυπωσεις
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω το ίδιο ερώτημα: με θήκη μπορεί tempered glass ή θα το "κλωτσάει" και θα ξεκολλάει; spigen θηκη εδώ

 

Μια χαρά θα είσαι - όπως είπαμε το Tempered του S6 δεν πιάνει όλη την οθόνη

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

παιδια την αγορασει κανενας αυτη http://i.ebayimg.com/images/g/wh8AAOSwuWVWFOeX/s-l500.jpg

Την πηρα εγω σε ασημι, για τα λεφτά της καλη ειναι αλλα δεν με βολεψε τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την έχω σε ασημί. Εντάξει πολύ καλή προστασία απλά δίνει λίγο μέγεθος. Μοιάζει πολύ με την sgp neo hybrid.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου έρχεται το s6 μουυυ.. Οπότε θα ήθελα να προτείνεται τι να του φορέσω για να μην έχουμε κανα θέμα. Θέλω να βάλω tempered glass απλά δεν θέλω να αλοιωθεί το touch του κτλ. Δεν έχω ξαναβάλει σε άλλο κιν και δεν ξέρω πως είναι. Αν έχει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πολύ καλό συγκεκριμένο.. Επίσης απο θήκες είδα οτι είχε θέμα μια της samsung. Η s view cover είναι οκ? Δημιουργεί θέματα στην οθόνη? Εσείς τι προτείνεται? Για αγορά απο Ελλάδα πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου έρχεται το s6 μουυυ.. Οπότε θα ήθελα να προτείνεται τι να του φορέσω για να μην έχουμε κανα θέμα. Θέλω να βάλω tempered glass απλά δεν θέλω να αλοιωθεί το touch του κτλ. Δεν έχω ξαναβάλει σε άλλο κιν και δεν ξέρω πως είναι. Αν έχει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πολύ καλό συγκεκριμένο.. Επίσης απο θήκες είδα οτι είχε θέμα μια της samsung. Η s view cover είναι οκ? Δημιουργεί θέματα στην οθόνη? Εσείς τι προτείνεται? Για αγορά απο Ελλάδα πάντα..

Αν βαλεις tempered βαλε το κορυφαίο που ειναι το zagg. Απιστευτη αισθηση στο ρολαρισμα και με εγγυηση αν παθει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις tempered βαλε το κορυφαίο που ειναι το zagg. Απιστευτη αισθηση στο ρολαρισμα και με εγγυηση αν παθει κατι.

 

Ναι αλλά δεν είναι ακριβώς tempered το zagg απ οτι βλέπω.. Ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αυτο εχω εγω tempered ειναι.

 

Πιάνει ολόκληρη την οθόνη η αφήνει κενά όπως όλα?

Μόνο από το επίσημο site μπορούμε να το βρούμε η υπάρχει και Ελλάδα?

Έχω ένα της nillkin πολύ καλό αλλά αφήνει κενά γύρω γύρω.

Αν ποιανει ολόκληρη την οθόνη άνετα παίρνω ένα για αντικατάσταση.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πιάνει ολόκληρη την οθόνη η αφήνει κενά όπως όλα?

Μόνο από το επίσημο site μπορούμε να το βρούμε η υπάρχει και Ελλάδα?

Έχω ένα της nillkin πολύ καλό αλλά αφήνει κενά γύρω γύρω.

Αν ποιανει ολόκληρη την οθόνη άνετα παίρνω ένα για αντικατάσταση.

Φιλε οχι μονο το πανελ πιάνει. Το ειχα δει νομιζω στο play247 εγω απο amazon πηρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..παρηγγειλα το s6+ και λογω μπαταριας και χωρητικοτητας θα ηθελα να μου προτείνετε power bank και usb otg για να το πλαισιωσω..με ενδιαφερει να ειναι απο ελληνικο μαγαζι για πιο αμεση εξυπηρετηση. Το USB θα ηθελα να ειναι τουλαχιστον 32gb και να μπορω να μεταφερω αρχεια απο το κινητο ανεξαρτητου μεγεθους αλλα και με καλη ταχυτητα. Το Power Bank το θελω γιατι θα παω ταξιδι και θελω να το εχω για back up σε περιπτωση αναγκης. Εχω δει αρκετα απο αυτα στα σκρουτζομαγαζα αλλα, επειδη δεν εχω ασχοληθει ξανα με το θεμα, με ανησυχει η συμβατοτητα η ταχυτητα και το value for money...

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Link to comment
Share on other sites

Value for money power bank για μένα είναι της xiaomi. Έχω το 10400 χωρητικοτητας και είμαι πολύ ικανοποιημενος

Εγγύηση! Το έχω και γω.

Λοιπόν χτες παρέλαβα από Αμερική φορτιστή ασύρματο της Samsung σε λευκό χρώμα και τα σπάει! Μιας και το κινητό είναι λευκό. Επίσης θήκη Samsung clear cover ασημένια. Φορτίζει με τη θήκη κανονικά. Απλά τα σπάει. Και προστασία στις γωνίες πλάτη και δεν αυξανει καθόλου το μέγεθος.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση! Το έχω και γω.

Λοιπόν χτες παρέλαβα από Αμερική φορτιστή ασύρματο της Samsung σε λευκό χρώμα και τα σπάει! Μιας και το κινητό είναι λευκό. Επίσης θήκη Samsung clear cover ασημένια. Φορτίζει με τη θήκη κανονικά. Απλά τα σπάει. Και προστασία στις γωνίες πλάτη και δεν αυξανει καθόλου το μέγεθος.

 

Ο φορτιστής Πόσο κόστισε φίλε μου αν επιτρέπεται;;

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής Πόσο κόστισε φίλε μου αν επιτρέπεται;;

Και τα 2 τα πήρα 28 ευρώ. Βέβαια μου τα έφερε φίλος μου από Αμερική. Λόγω Χριστουγέννων ήρθε Ελλάδα και το είχα προγραμματισει . Αλλιώς από εδώ πάει πολύ πιο ακριβά

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Wireless Charger για το Edge+ να πάρω τον επίσημο της Samsung? (Που έχει πχ το Public?)

Για προτείνετε καμιά καλή θήκη (όχι flip case) που να προσδίδει προστασία αλλά να είναι ταυτόχρονα λεπτή, tempered glass που να καλύπτει όλη την οθόνη γιατί μερικές που κοίταζα καλύπτουν μόνο μέρος της και μου φαίνεται αρκετά αντιαισθητικό και power bank που να υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση. Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις την Samsung Clear Cover να πει καμμια γνωμη? Δεν ξερω ποια να διαλεξω αναμεσα σε αυτην η την neo hybrid crystal.
Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις την Samsung Clear Cover να πει καμμια γνωμη? Δεν ξερω ποια να διαλεξω αναμεσα σε αυτην η την neo hybrid crystal.

 

Παραλαμβανω την 5η..οποτε αν περιμενεις θα σου πω εντυπωσεις.

Αυτα που εχω δει στο Utube βεβαια ειναι οτι γρατζουνιεται ευκολα και θα γινει χαλια και οτι γρατζουναει οθονες λενε καποιοι, που μου φαινεται λιγο περιεργο οποτε θα το τσεκαρω να δω πως παταει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις την Samsung Clear Cover να πει καμμια γνωμη? Δεν ξερω ποια να διαλεξω αναμεσα σε αυτην η την neo hybrid crystal.

 

Θα σου πρότεινα να αποφύγεις την 1η (samsung). Προκαλεί γρατσουνιές στην οθόνη!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να αποφύγεις την 1η (samsung). Προκαλεί γρατσουνιές στην οθόνη!

 

Δεν είναι η Clear cover που προκαλεί γρατζουνιές στην οθόνη, αλλά η Clear view cover. Ψάξε λίγο στο Google και θα δεις τις διαφορές τους στην σχεδίαση

 

Η Clear cover είναι στην ουσία προστασία μόνο για την πλάτη και τις γωνίες της συσκευής, ενώ η Clear view cover έχει αυτό το διάφανο πλαστικό που καλύπτει και την οθόνη, και υπό προϋποθέσεις την γρατζουνάει. Όμως με ένα screen protector, ακόμα και το φθηνότερο εξ αυτών, είσαι καλυμμένος .

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η Clear cover που προκαλεί γρατζουνιές στην οθόνη, αλλά η Clear view cover. Ψάξε λίγο στο Google και θα δεις τις διαφορές τους στην σχεδίαση

 

Η Clear cover είναι στην ουσία προστασία μόνο για την πλάτη και τις γωνίες της συσκευής, ενώ η Clear view cover έχει αυτό το διάφανο πλαστικό που καλύπτει και την οθόνη, και υπό προϋποθέσεις την γρατζουνάει. Όμως με ένα screen protector, ακόμα και το φθηνότερο εξ αυτών, είσαι καλυμμένος .

 

η clear cover ειναι μονο για πλατη ενω η clear view cover ειναι αυτη που σκεπαζει την οθονη και χειριζεσαι το κινητο απεξω..

νατες και οι 3

Εγω την 3η περιμενω και ελπιζω να μην ισχυει το θεμα με τις γρατζουνιες, πιστευω οτι ειναι απιθανο να υπαρχει επισημη θηκη που να γρατζουναει και κυκλοφορει ακομα. Θα την φορεσω την 5η που ερχεται και θα σας πω . Εχω παρει τη γνησια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...