Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spigen neo hybrid

Είναι καλή τι λετε?

 

Αν δε σε ενοχλεί που το μεγαλώνει το κινητό ειναι πολυ καλη.

 

την πήρα εγώ χθες μια που την έβαλα και μια που την έβγαλα, πολύ καλή μεν φαρδαίνει το κινητό δε και δεν μπαίνει στην θήκη ζώνης μετά....34 ευρώ κόστισε, την δίνω 15 σε όποιον ενδιαφέρεται, έχω την διάφανη :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Spigen neo hybrid

Είναι καλή τι λετε?

 

Κατά την γνώμη μου είναι θεική...

έχω την χρυσή στο ...χρυσό και δεν την αλλάζω με τίποτα :rolleyes:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Διαβάζοντας το θέμα μπήκα στον πειρασμό να αγοράσω από το ebay μερικές θήκες που προτείνατε αλλά διαπιστώνω οτι λόγω capital controls δεν μπορώ να προχωρήσω τις συναλλαγές. Υπάρχει κάποιος τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Διαβάζοντας το θέμα μπήκα στον πειρασμό να αγοράσω από το ebay μερικές θήκες που προτείνατε αλλά διαπιστώνω οτι λόγω capital controls δεν μπορώ να προχωρήσω τις συναλλαγές. Υπάρχει κάποιος τρόπος;

 

Υπάρχει τρόπος να φορτίσεις το paypal σου αλλά οι προμήθειες είναι απωθητικές για μένα. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να γραφεί εδώ αλλά αν το googlάρεις θα το βρεις εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να φορτίσεις το paypal σου αλλά οι προμήθειες είναι απωθητικές για μένα. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να γραφεί εδώ αλλά αν το googlάρεις θα το βρεις εύκολα.

 

Επειδη το εχω κανει απειρες φορες στα 30 ευρω σου κραταει 1,5 ευρω.Αλλα εφοσον δεν υπαρχει αλλη λυση το παιρνεις απο Ελλαδα οπου πληρωνεις πολλα παραπανω απο 1,5 ευρω.Αυτα φιλικα παντα και προσωπικη μου γνωμη.:happy::happy:

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τον original fast charger της samsung για το αυτοκίνητο. Really happy, κάνει super δουλίτσα με την μικρή μπαταριούλα :P :P

 

Από το play247

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τον original fast charger της samsung για το αυτοκίνητο. Really happy, κάνει super δουλίτσα με την μικρή μπαταριούλα :P :P

 

Από το play247

 

Έχεις κάποιο link;;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο link;;

 

Ο φορτιστής αυτός είναι (http://www.amazon.com/Samsung-Car-Charger-Devices-Packaging/dp/B00UO514HE).

 

Στο play247 με μία πρόχειρη αναζήτηση δεν το βρήκα (ίσως είναι out of stock) αλλά σίγουρα αν το ψάξεις θα υπάρχει και αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής αυτός είναι (http://www.amazon.com/Samsung-Car-Charger-Devices-Packaging/dp/B00UO514HE).

 

Στο play247 με μία πρόχειρη αναζήτηση δεν το βρήκα (ίσως είναι out of stock) αλλά σίγουρα αν το ψάξεις θα υπάρχει και αλλού.

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό power bank και με γρήγορες φορτίσεις έχει κανένας να μου προτείνει ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κατάστημα όπου να μπορούν να μου τοποθετήσουν tempered glass.Παλιότερα είχα πάει για το g3 μου σε ένα μαγαζί στο Αιγάλεω και μου είχε κάνει τρομερή δουλειά το παλικάρι.Δεν θυμάμαι όμως πιο ήταν.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό power bank και με γρήγορες φορτίσεις έχει κανένας να μου προτείνει ?

Ευχαριστώ.

Δες το xaomi 10400 mah ότι πιο vfm θα βρεις.

Παιδιά υπάρχει κατάστημα όπου να μπορούν να μου τοποθετήσουν tempered glass.Παλιότερα είχα πάει για το g3 μου σε ένα μαγαζί στο Αιγάλεω και μου είχε κάνει τρομερή δουλειά το παλικάρι.Δεν θυμάμαι όμως πιο ήταν.

Φιλε το tempered μπαίνει πολύ εύκολα καμία σχέση με τη μεμβράνη.

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι τεχνολογια εχει ο fast charger ???? εχω εναν αλλο φορτηστη στα 5V 2A, δυνατος δηλαδη αλλα δεν εμφανιζει fast charger ???? τι μαγικα εχει κανει η samsung

To Fast Charge δεν εχει να κανει με τα Α αλλα μετα Volt..

Αν δεν κανω λαθος φορτιζει στα 9-12volt αντι για 5v που ειναι η κλασσική φόρτιση.

Έτσι το ρεύμα που παίρνει η συσκευή αντιστοιχεί σε 3Α περιπου ;)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, βγήκε αυτή η θήκη-μπαταρία (3400mah). Την παρήγγειλα και θα σας πω εντυπώσεις όταν έρθει.

http://www.e-shop.gr/samsung-galaxy-s6-edge-plus-g928-power-cover-ep-tg928bs-silver-p-TEL.024445

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει Ελλαδα αυτη η θηκη σιλικονης για S6 edge;

http://www.ebay.com/itm/Luxury-Thin-Mirror-Soft-Silicone-Gel-Case-Cover-Samsung-Galaxy-S6-EDGE-Gold-8-/281926086912?hash=item41a41ab100:g:UpgAAOSwbdpWYc21

 

Ειχα πριν κατι μερες μια διαφημιση στο facebook για την ιδια θηκη και δεν την συγκρατησα…

Και τωρα η δικιαμου θελει μια ιδια αλλα μεχρι να ερθει απο Κινα..

Edited by panosfx

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

το εχω 3 βδομαδες στο κινητο. χρωμα χρυσο. εχει κατσει αψογα( μου το περασε το παιδι που εχει το καταστημα εκει) . γυρω γυρω εχει χρωμα και δενει αψογα με το κινητο. απο touch ειναι μια χαρα .

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Προσεχε με την θηκη σιλικονης αν του εχεις..πολυ εκει την πατανε!το ανασηκωνει στις γωνιες Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα διάφανη θήκη, ελαστική αλλά να προστατεύει την πίσω κάμερα. Έχει κανείς υπόψη του να μου πει; Έχω μια noname αλλά η κάμερα ακουμπάει στο τραπέζι και φοβάμαι μη γρατσουνησω τον φακό. Edited by babis79st
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...