Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστω για την βοηθεια james55 αλλα το σχεδιο που θελω δεν υπαρχει..δεν χερω αν αυτο που θελω εχει καταργηθει απο την εταιρεια κ υπαρχει μονο σε μαιμουδες η οχι..παντως ειναι αυτο για το ενδεχομενο που μπορει να με βοηθησει καποιος :) http://www.uggforchristmas.com/product_info.php?currency=EUR&products_id=528
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.. :)

 

Ρίξε μια ματιά στο http://www.ebay.com από ότι είδα υπάρχουν :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

γεια σου gianpithio! ειναι αυθεντικες ομως..? ουφ νομιζω οτι δε θα βγαλω ακρη ευκολα γιατι υπαρχουν τοσα πολλα site που ειναι αδυνατο να καταλαβεις τι γινεται!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια,το εκτιμω ειλικρινα :) παρολα αυτα ειναι λιγο πιο ακριβες απο οτι υπολογιζα οποτε θα συνεχισω το ψαξιμο μηπως κ βρω τιποτα αλλο. μου κανει εντυπωση που βρηκες κατευθειαν αυτο που εψαχνα ενω εγω εχω φαει τοσες ωρες χωρις αποτελεσμα! αυτο θα πει βετερανος :)
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό έχεις δίκιο,είναι ακριβές. Με τα ίδια λεφτά στο Παρίσι αγοράζουν μπότες 1000 ευρώ στην τιμή των ugg.
Link to comment
Share on other sites

Για επιστροφή με UPS τί διαδικασία ακολουθώ;

 

Παίρνω τηλέφωνο στα κεντρικά και δηλώνω ποιά μέρα και ώρα θέλω να περάσουνε;

Edit:

Last Question: Ποιό είναι το ωράριο της UPS;

Edited by captain_cook
Link to comment
Share on other sites

Last Question: Ποιό είναι το ωράριο της UPS;

9:00-18:30

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ποπο ρε παιδιά μιλάμε σκέτη απογοήτευση... πήγα εχθές αττικα και οι τιμές που είχε ήταν εξοφρενικες! Θα μου πείτε "ρε φιλε R L ήθελες πόσο νομιζες ότι κάνουν;" ok αλλά όχι και 200 ευρώ για μια μπλουζα. ούτε μια καλή τιμή :p. αλλά και στου Καλογήρου στην Ερμού δεν είχε τίποτα το ιδιαιτερο. καμία ιδέα για καλό στοκαδικο;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Όποιος γνωρίζει ας μου πει την οδό του καταστήματος(-ων) No Name στη Θεσσαλονίκη. Σας παρακαλώ, να ποστάρετε το συντομότερο δυνατό. Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ...!
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και κάτι ακόμα... Βρήκα αυτό το σιτε που είναι ελληνικό και λέει πως πουλάει γνήσια ρούχα σε πολύ καλές τιμές. πως τα βλέπετε; Είναι όντως γνήσια; http://www.novest.gr/el
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και κάτι ακόμα... Βρήκα αυτό το σιτε που είναι ελληνικό και λέει πως πουλάει γνήσια ρούχα σε πολύ καλές τιμές. πως τα βλέπετε; Είναι όντως γνήσια; http://www.novest.gr/el

 

Από ότι βλέπω δεν έχει πολλά νούμερα πάντως...

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν έχει πολλά νούμερα πάντως...
όντως αλλά τι μπορεί να σημαίνει αυτό;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

όντως αλλά τι μπορεί να σημαίνει αυτό;

 

Εγώ θα ήμουν πολύ επιφυλακτικός πάντως να πάρω ρούχα από αυτό το site....

edit:τώρα που βλέπω μια μπλούζα D & G έχει ένα σήμα με πάνω το & και κάτω το D G κάτι που ποτέ δεν το κάνει ο αυθεντικος οίκος

...Επίσης στα εσώρουχα D&G έχει ένα παράξενο σχήμα

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήμουν πολύ επιφυλακτικός πάντως να πάρω ρούχα από αυτό το site....

edit:τώρα που βλέπω μια μπλούζα D & G έχει ένα σήμα με πάνω το & και κάτω το D G κάτι που ποτέ δεν το κάνει ο αυθεντικος οίκος

...Επίσης στα εσώρουχα D&G έχει ένα παράξενο σχήμα

μάλιστα... Τι να πω... Μου αρέσει που λέει ότι ολα τα ρούχα είναι γνήσια και μάλιστα made in Italy.
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Όποιος γνωρίζει ας μου πει την οδό του καταστήματος(-ων) No Name στη Θεσσαλονίκη. Σας παρακαλώ, να ποστάρετε το συντομότερο δυνατό. Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ...!

 

Το μαγαζι ειναι στην Διαγωνιο μεταξυ Παυλου Μελα και Τσιμισκης δεν θυμαμαι ακριβψς νουμερο, αλλα ειναι απεναντι απο το social cafe, επι της οδου Παυλου Μελα.

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε..μου φαινεται πως δε θα γλιτωσω τις μαιμουδες γιατι οσο κ να ψαχνω δε βγαζω ακρη..αν βρειτε παντως τιποτα ugg σε προσιτες τιμες απο καποιο εγκυρο σαιτ γραψτε το! :)
Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζι ειναι στην Διαγωνιο μεταξυ Παυλου Μελα και Τσιμισκης δεν θυμαμαι ακριβψς νουμερο, αλλα ειναι απεναντι απο το social cafe, επι της οδου Παυλου Μελα.

 

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ :):):):) Αν γνωρίζεις και μπορείς γράψε μου και οδό από

Nike

 

Ευχαριστώκαι πάλι....

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Να πώ τον πόνο μου ελπίζω οτι δεν είναι τόσο ασχετο το τόπικ για αυτό το θέμα.Εχω υποστεί απο το πρωι ένα σόκ.Η μητέρα έπλυνε στο πλυντήριο δύο καλά πουλόβερ που είχα και για τα οποία είχα δώσει ένα κάρο χρήματα.Αποτέλεσμα είναι το ένα να έχει γίνει βαπτιστικό και το άλλο να έχει μαζέψει απο το πλυσιμο και αυτό.Υπάρχει λύση να επανέλθουν έστω και λίγο η να το ξεχάσω;Κάποιο tip ϊσως;Να το πάω καθαριστήριο με την πρέσα να το τραβήξουν μπάς και συνέλθουν;:cry: Edited by kabamarou
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Να πώ τον πόνο μου ελπίζω οτι δεν είναι τόσο ασχετο το τόπικ για αυτό το θέμα.Εχω υποστεί απο το πρωι ένα σόκ.Η μητέρα έπλυνε στο πλυντήριο δύο καλά πουλόβερ που είχα και για τα οποία είχα δώσει ένα κάρο χρήματα.Αποτέλεσμα είναι το ένα να έχει γίνει βαπτιστικό και το άλλο να έχει μαζέψει απο το πλυσιμο και αυτό.Υπάρχει λύση να επανέλθουν έστω και λίγο η να το ξεχάσω;Κάποιο tip ϊσως;Να το πάω καθαριστήριο με την πρέσα να το τραβήξουν μπάς και συνέλθουν;:cry:

 

πω πω φίλε... τα παίξα τώρα...δεν μπορώ να φανταστώ να μου συμβαίνει, κατ΄ αρχάς είναι μάλλινα, βαμαβακερά? τι είναι βασικα?

 

τα δικά μου τα βαμβακερά τα πλένω στο χέρι και με κρύο σχετικά νερό...ακόμα και στο καθαριστήριο φοβάμε να τα πάω...ειδικά αν έχω πληρώσει ένα κάρο λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩς ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ TWN ROLLING STONES?ΣΕ ΤΙ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ?

 

ΕΝΔΙΑΓΕΡΟΜΑΙ Κ ΓΩ ...ΓΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..........

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πω πω φίλε... τα παίξα τώρα...δεν μπορώ να φανταστώ να μου συμβαίνει, κατ΄ αρχάς είναι μάλλινα, βαμαβακερά? τι είναι βασικα?

 

τα δικά μου τα βαμβακερά τα πλένω στο χέρι και με κρύο σχετικά νερό...ακόμα και στο καθαριστήριο φοβάμε να τα πάω...ειδικά αν έχω πληρώσει ένα κάρο λεφτά...

Mαλλινα είναι φίλε ένα lacoste απίστευτο και ένα timberland πορτοκαλί που δεν το βρίσκω ούτε σε στόκ :X:cry:

Αν ξέρει κανείς πως να τα συνεφέρω ας πεί....

Link to comment
Share on other sites

Mαλλινα είναι φίλε ένα lacoste απίστευτο και ένα timberland πορτοκαλί που δεν το βρίσκω ούτε σε στόκ :X:cry:

Αν ξέρει κανείς πως να τα συνεφέρω ας πεί....

ποπο ρε φιλε... Σε καταλαβαίνω... Και εγώ έκανα μια τέτοια πατάτα με μια RL. Την έβαλα στο πλυντήριο και την γ$&@". Μετά πήρα τηλ την μάνα μου και μου είπε ότι τις βαμβακερες πρέπει να τις πλενεις στο χέρι... και την είχα φορέσει μόνο μια φορά... :(
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο σε'μένα ήταν ένα dsq απο τα παλιά καλά φουτερ (με φωσφορίζων Logo πίσω) που ήταν κρεμασμένο σε μια ντουλάπα και μάλλον του έπεσε χλωρίνη, δηλαδή ακούμπισε πάνω σε χλωρινιασμένη ντουλάπα και το ένα μανίκι πίσω έγινε,,μπορντοροζοκόκκινο :lol:

Άσε αυτά είχαν 250-300$ τότε και ναι το είχα βάλει μια φορά. :cry:

 

Για ROLLING STONES είχα πετύχει στο κολωνάκι σε ένα ήμι-υπόγειο αλλά τώρα...

Και στην τελική νισάφι με ROLLING STONES.Βάλτε μια Slayer και ελάτε villa. Θα σας προσκυνίσω ρε κοπελούδια τότε.Αν και θα το περάσουν για νέα μάρκα, Slayer-Loren.

Link to comment
Share on other sites

βασικά φίλε μου παίζει να είναι μη αναστρέψιμο το πρόβλημα δυστηχώς =( , καλύτερα να ρωτήσεις σε κανένα καθαριστήριο μήπως και γνωρίζουν περισσότερα...

 

εγώ μόνο cotton έχω μέχρι στιγμής... και όλες πάνε handwash μετά από τουλάχιστον 3-4 φορέματα... ναι τις αερίζω ώστε να φεύγει η τσιγαρίλα...

 

τα μάλλινα λένε για πλυντήριο ή και αυτά στο χέρι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...