Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω παιδες για τισ συμβουλες και οχι σαφως δεν θα φορεσω διχτυωτο t-shirt! χαχαχαχα:p

Δεν βιαζομαι να φανω μεγαλυτερος...και σαφως ξερω οτι το ατου αυτο θα το ζηλευουν σε καμια 20αρια χρονια...απλα οντως νομιζω πως ειναι καιρος να γινει αλλαγη αλλα οχι κραυγαλλεα γτ το θελω εγω...εχω αρχισει να αλλαζω καποια πραγματα απο φετος αλλα στην καλοκαιρινη γκαρνταρομπα...:p καιρος για την χειμερινη....οσο για το δερματινο ναι! ολοι φορανε...για να πας καπου καλα καπου προχειρα...αν εχω λαθος πειτε μου...και το βρισκω χαζο αυτο που ειπε η φιλη μου...(οχι κοπελα μου γτ νομιζω εγινε παρεξηγηση:p) ...με τη φιλη μου τεσπα καταληξαμε στο οτι πρεπει να δουμε ενα πανω μου (γτ ειδα καποια μεσω σαιτ) για να δουμε αν δεν μ ταιριαζουν ...απλα πειραχτηκα με το αρχικο σχολιο γτ μου το χουν ξαναπει...anyway ευχαριστω πολυ...καλως σας βηκα...:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω παιδες για τισ συμβουλες και οχι σαφως δεν θα φορεσω διχτυωτο t-shirt! χαχαχαχα:p

Εγώ που θέλω να φορέσω διχτυωτό t-shirt θα μου πει κανείς τι μάρκα είναι αυτά στο βιντεοκλιπ της Ριάνα;

...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ξαναειπωθηκε αλλα εχθες βρηκα το εξης σαιτ με τα ρουχα Abercrombie & Fitch http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/StoreView?catalogId=10901&langId=-1&storeId=11203 ειναι το official site??γιατι ειναι απο UK και κανει αποστολες στην Ελλαδα χωρις τους φορους και τελωνεια που πληρωνες απο Αμερικη!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που θέλω να φορέσω διχτυωτό t-shirt θα μου πει κανείς τι μάρκα είναι αυτά στο βιντεοκλιπ της Ριάνα;

 

Όχι. Γιατί προσπαθούμε να σε σώσουμε :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βλεπω κατι καινουργιες βερμουδες τζιν κι τζιν μακρια που εχουν βγει στη μοδα κι νομιζω λεγονται Humor.

 

Ειναι καπως ετσι: http://www.reemclothing.com/product_images/7641a_330.jpg

 

http://www.arkclothing.com/prodimg/Humor_Blue_Santiago_Jeans17_1_408.jpg

 

http://4m.scene7.com/is/image/4m/hum0012blu_01

 

Τα ξερει κανεις; Ξερετε που μπορω να τα βρω;

 

Καλησπέρα..τα ξέρω και έχω ήδη αρκετά :-))

Αθήνα, μπορείς να τα βρείς στο κέντρο, στην Ερμού αλλά χαμηλά, μετά το μοναστηράκι..όπως κατεβαίνεις προς Θησείο στο αριστερό σου χέρι..Unity λέγεται το μαγαζί..έχει και μαγαζί στην Καλλιθέα που πουλάει Humor επίσης, αν σε βολεύει...:)

Link to comment
Share on other sites

AUTUMNSTYLE@YOOX

10% free deli.

Κάτι άλλο.Θα ήθελα να μάθω γιατί έγινε ban ο james που (μετά απο εμένα :shifty: ) ήταν ο πιο σοβαρός(νταξ εδώ με νικά) και χρήσιμος(και εδώ νικά αλλά αφου τον μπανάρατε δε μπορεί να απαντήσει και του τα χώνω! :wacko: :cry: ) user εδώ μέσα.

Δηλαδή πραγμάτικα για να γίενι μπαν ο james θα έπρεπε να αρχίσει χριστοπαναγίες και να βάλει και διαφήμηση της εκπομπής της Μενεγάκη εδώ μέσα.Δε βλέπω άλλο λόγο.

Το είδα και σπάστικα πολύ.Αυτός που τον έκανε μπαν να βγει να μας πει αν έχει τα κάκαλα και να κάνει και delete τον κατάλογο ρουχισμού του james, χθες.Εεευχαριστώ.

 

Δεν ξερω αν ξαναειπωθηκε αλλα εχθες βρηκα το εξης σαιτ με τα ρουχα Abercrombie & Fitch http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/StoreView?catalogId=10901&langId=-1&storeId=11203 ειναι το official site??γιατι ειναι απο UK και κανει αποστολες στην Ελλαδα χωρις τους φορους και τελωνεια που πληρωνες απο Αμερικη!

Εσύ που είδες ότι είναι UK;Εγώ Αμερικάνικο το βλέπω.

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

AUTUMNSTYLE@YOOX

10% free deli.

Κάτι άλλο.Θα ήθελα να μάθω γιατί έγινε ban ο james που (μετά απο εμένα :shifty: ) ήταν ο πιο σοβαρός(νταξ εδώ με νικά) και χρήσιμος(και εδώ νικά αλλά αφου τον μπανάρατε δε μπορεί να απαντήσει και του τα χώνω! :wacko: :cry: ) user εδώ μέσα.

Δηλαδή πραγμάτικα για να γίενι μπαν ο james θα έπρεπε να αρχίσει χριστοπαναγίες και να βάλει και διαφήμηση της εκπομπής της Μενεγάκη εδώ μέσα.Δε βλέπω άλλο λόγο.

Το είδα και σπάστικα πολύ.Αυτός που τον έκανε μπαν να βγει να μας πει αν έχει τα κάκαλα και να κάνει και delete τον κατάλογο ρουχισμού του james, χθες.Εεευχαριστώ.

 

 

Εσύ που είδες ότι είναι UK;Εγώ Αμερικάνικο το βλέπω.

 

Χρησιμοποιω ενα εργαλειο μεσω του firefox που ονομαζεται geotool οπου σε εμφανιζει χωρα προορισμου του καθε σαιτ για το συγκεκριμενο μου εμφανιζει οτι ειναι στην ευρωπαικη ενωση και το συγκεκριμενο σαιτ το ειδα απο το συγκεκριμενο γκρουπ στο φατσοβιβλιο http://www.facebook.com/pages/Abercrombie-Fitch/152083711480861

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα username vkb ,γιατί ξέχασα τον κωδικό και προφανώς σβήσανε τον παλιό λογαριασμό οι admins.Δεν έγινε κάτι κακό ,παραμένω πιστός στο myphone.
Link to comment
Share on other sites

δεν εγινε μπαν ο james , vkb ! μην τρελενεσαι !

 

απλα ξεχασε τους κωδικους του :lol::lol::lol: και τωρα μπαινει με username guru55 ! αναρωτιεμαι γιατι διαλεξε αυτο το username ... :lol::lol::lol:

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Το ξερετε αυτο σαν site; http://www.karmaloop.com

 

Ειναι αξιοπιστο; Πειτε μου λιγα πραγματα... γιατι ενδιαφερομαι να αγορασω κατι παπουτσια απο εκει..

Link to comment
Share on other sites

Προς πληροφόρηση όλων, σύμφωνα με τους ΟΠΧ που έχετε όλοι αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας στο forum του myPhone, ισχύουν τα εξής:

 

5.3.3.

Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις σχετικά με τις ενέργειες που ακολούθησε ένας διαχειριστής του myphone.gr, ώστε να αντιμετωπίσει κάποιο περιστατικό, τότε αυτές θα πρέπει να υποβάλλονται αποκλειστικά με προσωπικό μήνυμα (PM) προς τον ίδιο το διαχειριστή. Εφόσον το μέλος πιστεύει ότι δεν δικαιώθηκε από το αποτέλεσμα της μεταξύ τους επικοινωνίας, τότε μπορεί να απευθυνθεί σε κάποιον τρίτο διαχειριστή με περισσότερες αρμοδιότητες (π.χ. Super Moderator). Εφόσον και πάλι θεωρεί πως το αποτέλεσμα είναι αρνητικό, τότε μπορεί να απευθυνθεί στους Administrators του myphone.gr, οι οποίοι θα προχωρήσουν σε διερεύνηση του συγκεκριμένου περιστατικού και εφόσον απαιτείται, θα προβούν στις απαραίτητες ενέργειες.

 

5.3.4.

Σε καμία περίπτωση δεν θα πρέπει να δημοσιεύεται περιεχόμενο (π.χ. μηνύματα, θέματα συζήτησης) το οποίο να καταδικάζει τις ενέργειες και τις τακτικές που ακολούθησε κάποιος διαχειριστής για την αντιμετώπιση οποιουδήποτε περιστατικού. Το μέλος καλείται να ακολουθήσει τις οδηγίες που περιγράφονται στην προηγούμενη παράγραφο του παρόντος.

 

Αφού λοιπόν τους αποδεχθήκατε, φροντίστε να τους τηρείτε. Ευχαριστώ και συνεχίζουμε επί του θέματος.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ξαναειπωθηκε αλλα εχθες βρηκα το εξης σαιτ με τα ρουχα Abercrombie & Fitch http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/StoreView?catalogId=10901&langId=-1&storeId=11203 ειναι το official site??γιατι ειναι απο UK και κανει αποστολες στην Ελλαδα χωρις τους φορους και τελωνεια που πληρωνες απο Αμερικη!

 

Κάποιος να επιβεβαιωσει αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω καιρό να βρω μπλουζάκια με ανοιχτό βε , αλλά τζίφος μέχρι στιγμής..Το περίεργο είναι πως βλέπω πολλούς με τέτοια μπλουζάκια τι στο διάλο μόνοι τους τα σκίζουν :p ..
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω καιρό να βρω μπλουζάκια με ανοιχτό βε , αλλά τζίφος μέχρι στιγμής..Το περίεργο είναι πως βλέπω πολλούς με τέτοια μπλουζάκια τι στο διάλο μόνοι τους τα σκίζουν :p ..

 

Που ψάχνεις ήθελα να ξερα, παντού έχει.

...
Link to comment
Share on other sites

Που ψάχνεις ήθελα να ξερα, παντού έχει.

 

Τώρα ή πλάκα μου κάνεις η δεν κατάλαβες πόσο βε εννοώ..:O

Δεν παίζει φάση... Δεν εννοώ τα βε που έχουν στα ζάρα.. Θέλω να είναι λίγο κάτω από το στήθος..

Έχω ψάξει και στο ίντερνετ αλλά και σε dsquared,replay,staff, και τα κλασικα ζάρα κλπ. και δεν βρήκα κάτι παρόμοιο

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ή πλάκα μου κάνεις η δεν κατάλαβες πόσο βε εννοώ..:O

Δεν παίζει φάση... Δεν εννοώ τα βε που έχουν στα ζάρα.. Θέλω να είναι λίγο κάτω από το στήθος..

Έχω ψάξει και στο ίντερνετ αλλά και σε dsquared,replay,staff, και τα κλασικα ζάρα κλπ. και δεν βρήκα κάτι παρόμοιο

Πολύ βε βρε παιδί μου.Κάτω απο το στήθος δεν είναι λίγο; ...

Ναι πιθανόν να μην έχει, μόνο σε φανελοϊδή αν βρεις τίποτα.

Α σόρυ για το προχθεσινό αλλά ήταν κουφό να μπανάρετε τον james.Αγαπητέ guru55 δε νομίζω να παρεξηγηθείς που θα σε λέω james.

Υ.Γ παραγγελία απο yoox έφυγε μέσα σε μια μέρα!That's a first.Αναδουλειε yoox,αναδουλειε;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σε τέτοιο στυλ,δεν παίζει κάπου θα έχει..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=262221457134363&set=t.100002407685572&type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Πολύ βε βρε παιδί μου.Κάτω απο το στήθος δεν είναι λίγο; ...

Ναι πιθανόν να μην έχει, μόνο σε φανελοϊδή αν βρεις τίποτα.

Α σόρυ για το προχθεσινό αλλά ήταν κουφό να μπανάρετε τον james.Αγαπητέ guru55 δε νομίζω να παρεξηγηθείς που θα σε λέω james.

Υ.Γ παραγγελία απο yoox έφυγε μέσα σε μια μέρα!That's a first.Αναδουλειε yoox,αναδουλειε;

 

Δύο παραγγελίες που έκανα τελευταία πήραν 5-6 εργάσιμες να φτάσουν.Η μία μάλιστα έφυγε 4 μέρες αργότερα από Ιταλία. Τη μία περνάνε από Γαλλία ,την άλλη από Σλοβενία.Όσο για το "αναδουλειες" ισχύει ,γιατί λείπουν κυρίως οι δυνατές συγκινήσεις.

Edited by guru55
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα :oneup:

τον τελευταίο καιρό ανακάλυψα το www.john-andy.gr με ρούχα παπούτσια & αξεσουαρ ανδρικά γυναικεία σε ανταγωνιστικές τιμές (scotch & soda,napapijri,ltb,new zealand,guy laroche,dsquared,abercrombie κλπ) και κάτι πολυ σημαντικό για μένα που ζω επαρχία (Πυργος) δωρεάν μεταφορικά και πληρώνω αντικαταβολή στον courier...Χρόνος αποστολής 1-2 εργάσιμες....

Εχει κανείς αγοράσει από το JOHN-ANDY???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα :oneup:

τον τελευταίο καιρό ανακάλυψα το www.john-andy.gr με ρούχα παπούτσια & αξεσουαρ ανδρικά γυναικεία σε ανταγωνιστικές τιμές (scotch & soda,napapijri,ltb,new zealand,guy laroche,dsquared,abercrombie κλπ) και κάτι πολυ σημαντικό για μένα που ζω επαρχία (Πυργος) δωρεάν μεταφορικά και πληρώνω αντικαταβολή στον courier...Χρόνος αποστολής 1-2 εργάσιμες....

Εχει κανείς αγοράσει από το JOHN-ANDY???

 

 

Οχι , αλλα ειναι οκ..

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί κανένας κωδικός για το eleonorabonucci, αναφέρομαι βεβαια για κομμάτια παλιάς σεζον που έχουν ηδη εκπτωση.

Καλόμαθα από την προηγούμενη φορά που μου εδωσε ενας φιλος εναν και γλιτωσα 50 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Υοοχ το πιο γρήγορο delivery ever!Δευτέρα παραγγελία, Πέμπτη πρωϊ το δέμα εδώ.Ρε αμα λέω πέφτει πείνα.
Link to comment
Share on other sites

Υοοχ το πιο γρήγορο delivery ever!Δευτέρα παραγγελία, Πέμπτη πρωϊ το δέμα εδώ.Ρε αμα λέω πέφτει πείνα.

 

Έτσι ήταν πάντα για την Αθήνα. 4 εργάσιμες και για την επαρχία 5-6.

Ενισχύουμε yoox ,τώρα που έγινε και η υποβάθμιση από την Standard n Poors βοηθάμε την Ιταλική οικονομία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...