Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία ώρα έξω από τη Ρώμη υπάρχει το castello romano outlet.Ολόκληρο χωριό με outlets,χρειάζεσαι ένα τετράωρο τουλάχιστον,που σημαίνει μία μέρα χαμένη μόνο για ψώνια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το Barberino designer outlet λες ? ανηκει στην McArthurGlen , την εταιρια που εχει και αυτο των Σπατων , εκτος αν λες το The Mall , που ειναι στο Leccio Reggello , εκει εχω παει και οντως εχει πολυ καλα πραγματα , μερικα απο τα brands ειναι τα Alexander McQueen, Armani Jeans, Bottega Veneta, Burberry, Ermenegildo Zegna, Fendi, Giorgio Armani, Gucci, Hogan, La Perla, Loro Piana, Ferragamo, Tod's, Valentino, Yohji Yamamoto, Yves Saint Laurent , κλασσικες καλες μαρκες , δεν ειναι για τον VeCo και James που ειναι πιο ψαγμενοι σε brands ...

 

παντως οποιος βρεθει στην Φλωρεντια ειναι μια καλη ευκαιρια για να περασει απο εκει ...σιγουρα θα βρει κατι καλο και σε καλη τιμη ...

 

Όχι δεν λέω αυτό.. Το ήξερα αυτό αλλά δεν έκανα καν τον κόπο να πάω εκει΄στην Ιταλία γιατί είναι ακριβώς ό,τι κι εδώ και με ίδιες τιμές.. Αυτό που λέω έχει και άλλες πιο ψαγμένες. Αλλά τι να λέμε... έχει τόσα εμπορικά η Ρώμη και η Φλωρεντία και η Ιταλία γενικότερα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το yoox την παλευει?

http://www1.yoox.com/item/YOOX/RALPH+LAUREN/dept/men/tskay/361A2971/rr/1/cod10/45156481LJ/sts/sr_men80

Γενικα εψαξα σε μαρκες τυπου gant,ralph lauren,tommy hilfiger,lacoste τιποτα δεν ειχε.

 

Το dress for less μου φαινεται κλασεις πανω,αν και δεν εχω αγορασει απο εκει ακομα.

 

Βρηκα στο ασχετο κατι πυτζαμες στο dress for less

http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/waesche_shop.tmpl?pg=1633;main_cat=27;cat=35;id=GSAQ-J9Xj5AkJd4y-teOmZ

 

Η τιμη πως σας φαινεται?εμενα λιγακι τσιμπημενη,αυτη ελεγα να παρω.

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?count_art_sel=10;art_id=150993;pg=1633;cat=35;main_cat=27;id=GSAQ-J9Xj5AkJd4y-teOmZ

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα στο ασχετο κατι πυτζαμες στο dress for less

http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/waesche_shop.tmpl?pg=1633;main_cat=27;cat=35;id=GSAQ-J9Xj5AkJd4y-teOmZ

 

Υπάρχουν πια πυτζάμες;; :confused:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ναι υπαρχουν και στο εξωτερικο της φορανε πολυ , ειδικα στην Αμερικη εχουν πέρασει γενικα οι πυτζαμες , πολυκαταστηματα εχουν ειδικο section για πυτζαμες..
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πια πυτζάμες;; :confused:

 

Γιατί όχι δηλαδή; :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι δηλαδή; :)

 

Ξέρω γω;

Δεν είναι λίγο... παππουδίστικα θέματα οι πυτζάμες;

Δεν ξέρω μπορεί και να είναι ιδέα μου, αλλά έχω να φορέσω πυτζάμα καμια 10αριά χρόνια και βάλε. Ακόμα και το χειμώνα δηλαδή αντε να βάλω το από κάτω μέρος της πυτζάμας και ένα φανελάκι στον ύπνο μου.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω;

Δεν είναι λίγο... παππουδίστικα θέματα οι πυτζάμες;

Δεν ξέρω μπορεί και να είναι ιδέα μου, αλλά έχω να φορέσω πυτζάμα καμια 10αριά χρόνια και βάλε. Ακόμα και το χειμώνα δηλαδή αντε να βάλω το από κάτω μέρος της πυτζάμας και ένα φανελάκι στον ύπνο μου.

 

Μα κι αυτό πιτζάμα είναι. :)

 

Ουσιαστικά, αυτό που έχει εξαλειφθεί είναι οι παραδοσιακές πιτζάμες με τα κουμπιά. Αυτό που υπάρχει πλέον είναι για τον χειμώνα πιτζάμες σαν φόρμες γυμναστικής αλλά πιο λεπτές και ανάλογα με τον καιρό μπλούζες με κοντό ή μακρύ μανίκι. Αντίστοιχα για το καλοκαίρι παντελονάκια και μπλούζες, ανάλογα πάλι και με τον καιρό.

 

Θέλω να πω ότι η ιδέα της πιτζάμας σαν πιτζάμα δεν υπάρχει πλέον, είναι κάτι σαν «ενδυμασία εσωτερικού χώρου» την οποία φοράς και όταν κοιμάσαι. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

που μπορώ να βρω καπελάκι τζόκει με ανεμηστιράκι στο σκίαστρο;

είτε στο νετ είτε Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει αγοράσει πρόσφατα γυαλιά ηλίου gucci από κατάστημα gucci? Αγόρασα την περασμένη βδομάδα αλλά μέσα στη θήκη με τα γυαλιά συσκευασία είχε την κάρτα γνησιότητας μια χρυσή και μια δεύτερη θήκη στυλ σάκου με κορδόνια που σφίγγει και κλείνει αν καταλάβατε.. (σαν αυτές δηλαδή http://1.1.1.1/bmi/web.tradekorea.com/upload_file2/sell/54/S00038354/Sunglasses_Cases.jpg

Δεν είδα όμως μέσα κάποιο πανάκι καθαρισμού? Υποτίθεται θα τα καθατίζω με τη δεύτερη θήκη \? Δεν νομίζω.. περίεργο μου φαίνεται..

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν παραγγειλω κατι απο asos και δεν μ αρεσει γινετε να το επιστρεψω και να γινει refund στο paypal?ποσο κοστιζει η επιστροφη?

 

γνωριζει κάποιος?γτ θα τελειωσει και το extraten...

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις γιατι δεν μπορω να βαλω το κουπονι EXTRATEN στο asos.com?οταν παω να το βαλω μου γραφει

 

The following errors have occurred:

 

the discount code "EXTRATEN" has already been used and is no longer valid

 

ενω δεν εχει ληξει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραία, αλλά όντως οι ρίγες στο μπράτσο είναι σαν πενθος.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, αλλά όντως οι ρίγες στο μπράτσο είναι σαν πενθος.

 

χαχαχαχα ελεος ρε συ :p:p

 

η δευτερη ζακετα πολυ καλυτερη απο πρωτη..Αυτο που θα προτεινα βεβαια ειναι οχι πολλα ψωνια απο dressfless,δεν εχουν διαφορες οι τιμες με ελλαδα,οταν εχουμε εκπτωσεις ειδικα.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ελεος ρε συ :p:p

 

E αφού είναι! Εγώ φταίω;; :lol:

Τα παράπονα σου στον Tommy :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζετε κανενα Ευρωπαικο ebay store με μαρκες τυπου tommy hilfiger,lacoste,ralph lauren,fred perry κτλ που να εχετε αγορασει και να πουλαει αυθεντικα?

 

Αυτου του στυλ οι ζακετες γενικα (με αυτο το γιακα) δεν τις εχω δει να κυκλοφορουν πολυ στην Ελλαδα,μου κανουν λιγο στυλ αμιγως αμερικανικο "παω για γκολφ"

 

Παιδια γνωριζετε κανενα Ευρωπαικο ebay store με μαρκες τυπου tommy hilfiger,lacoste,ralph lauren,fred perry κτλ που να εχετε αγορασει και να πουλαει αυθεντικα?

 

Anyone?

 

Αυτο πως σας φαινεται?Λιγακι ακριβο?

 

http://www.dress-for-less.com/tmpl/detail.tmpl?count_art_sel=1;art_id=145451;designer=Tommy%20Hilfiger;et_lid=993150;cat=2;main_cat=2;sub_pg=1792;et_cid=290;et_sub=Tommy_Hilfiger_logo;mysize=L%2CXL;id=ZkkGLdd-rKF7Vtiv6tpJm9

Edited by VeCo
Link to comment
Share on other sites

ψαχνωντας για φθηνα polo στο διαδυκτιο βρηκα αυτην την σελιδα http://www.mypoloshop.co.uk/

 

Ποια η γνωμη σας. μαλλον για μουφα μου φαινεται !

:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...