Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά σε αντρικά μαγιό φέτος τι τάση παίζει;

Επειδή έχω αρχίσει να βλέπω να παίζει κι εδώ πολύ το καρό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δείτε τι μου έστειλαν απο yoox

 

''you are among the first of our customers to have turned Lilly into out yooxcover girl by playing all her videos

 

as a reward yoox.com has prepared a special gift for you, an exclusive elegant scarf designed by Canepa, one of Italys most renowned textile producers and partner to the worlds leading fashion brands''

 

Κωλόφαρδος θα έλεγα, θα μου το στείλουν σε 15 μέρες δωρεάν σαν δώρο....το έστειλε και σε άλλον αυτό το mail??

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα αξιόπιστο site για πορτοφόλια ? Eκτός από yoox, luisaviaroma κτλ κτλ.. Ένα που να έχει πολλά δηλαδή ψάχνω.

 

http://www.fashionrepublic.gr

Από εκεί είχα πάρει ένα Guess πορτοφίλι δερμάτινο. Μου βγήκε καλό. Δεν ξέρω άν εχει ακόμα.

Edited by adrakos
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω ποικιλια απο Takeshy Kurosawa Jeans ακομα και ακομα καλυτερα αν εχει τα παλια takeshy?

Στην Ερμου η Takeshy εκλεισε και παραδιπλα στο Αττικα δεν ειχε πολλα

Link to comment
Share on other sites

http://www.fashionrepublic.gr

Από εκεί είχα πάρει ένα Guess πορτοφίλι δερμάτινο. Μου βγήκε καλό. Δεν ξέρω άν εχει ακόμα.

 

Είναι σίγουρα αξιόπιστο; Έχει original?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην με κραξετε αλλα εχετε υποψιν σας κανα κουπονακι για free delivery στο yoox? το ξερω οτι μεχρι χθες ειχε απο μονο του το site αλλα δεν προλαβα και τωρα λυπαμαι να δωσω 25-30ε σε μεταφορικα :happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

κατι πεχτηκε χτες και το απογευμα και μετα τουλαχιστον free delivery ειχε εξαφανιστει :mad: ασχετα αν το λεγε με το που εμπαινες στο site εκει που λεγε και τον κωδικο για το -15%
Link to comment
Share on other sites

κατι πεχτηκε χτες και το απογευμα και μετα τουλαχιστον free delivery ειχε εξαφανιστει :mad: ασχετα αν το λεγε με το που εμπαινες στο site εκει που λεγε και τον κωδικο για το -15%

 

xmm λες αμα τους το πασαρω ετσι οτι και καλα ηθελα να κανω χθες την παραγγελια και δεν γινοταν free delivery με τον κωδικο να μου το δωσουν σημερα με ειδικο κωδικο?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα δέχτηκαν πάρα πολλές παραγγελίες με τον κωδικό και αποφάσισαν να το βγάλουν, όπως εκαι τα Χριστουγεννα με το free express delivery που ειχε:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται εκπτώσεις παντού σύντομα και θα ισχύσουν άλλες τιμές κλπ .:)

 

 

 

Δηλαδή? Τι ξέρεις? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται εκπτώσεις παντού σύντομα και θα ισχύσουν άλλες τιμές κλπ .:)

 

σιγουρο αυτο αμα ειναι να μην κανω την παραγγελια που ειχα για σημερα γιατι ειναι και αρκετα τα χρηματα ~500ε

Link to comment
Share on other sites

Eκπτώσεις δεν έχουμε μόνο στην Ελλάδα ,αλλά και στο εξωτερικό παρόμοια περίοδο,και τα eshop προσαρμόζονται

και αυτά ανάλογα με προσφορές για να πουλήσουν.Κάθε χρόνο το ίδιο γίνεται.Υπομονή λίγες μέρες :)

Link to comment
Share on other sites

γενικα η σαγιοναρα ειναι ενα νουμερο παραπανω απο ο,τι φοραμε σε κανονικο παπουτσι???...Θελω να κανω μια παραγγελια και δεν θελω να πληρωσω επιστροφη με ελτα,γι αυ το ρωταω παιδια
Link to comment
Share on other sites

Κάθε εργοστάσιο έχει δικά του καλούπια, και ίδιο νούμερο με άλλο άλλης φίρμας μπορεί να διαφέρει:!:

Γενικα πρέπει να είναι πιό άνετες από ένα ζευγάρι παπούτσια ,γιατί με αυτές ξεκουραζόμαστε κυρίως, για αυτό μεγαλύτερες.:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω ποικιλια απο Takeshy Kurosawa Jeans ακομα και ακομα καλυτερα αν εχει τα παλια takeshy?

Στην Ερμου η Takeshy εκλεισε και παραδιπλα στο Αττικα δεν ειχε πολλα

στην ερμου το τακεσι ειχε αρχισει να φερνει κατι μουφες επειτα τακεσι εχει οπως ειπες και εσυ στο ατικα αλλα και στο mall στο "street lounge" παλαιοτερα ειχε αρκετη ποικιλια τωρα δε γνωριζω.

ρε παιδια πως γινεται στο yoox π.χ. ενα πραγμα οταν ειναι σε δολλαρια να κανει 30 ευρω και οταν αλλαξεις και βαλεις νομισμα ευρω να βγαινει 35-40; υπαρχει ακομα free delivery? οταν εχω το νομισμα στα δολλαρια μου γραφει πανω-πανω free standard delivery αλλα δε μπορω να κανω Log in, τι κανουν ****το;

Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως γινεται στο yoox π.χ. ενα πραγμα οταν ειναι σε δολλαρια να κανει 30 ευρω και οταν αλλαξεις και βαλεις νομισμα ευρω να βγαινει 35-40; υπαρχει ακομα free delivery? οταν εχω το νομισμα στα δολλαρια μου γραφει πανω-πανω free standard delivery αλλα δε μπορω να κανω Log in, τι κανουν ****το;

 

για καθε χωρα εχει διαφορετικες τιμες ! ακομα και στην ευρωπη που ειναι ολες οι

τιμες σε ευρω , αν δεις καποια πραγματα μπορει να ειναι πιο φθηνα στο γαλλικο

σαιτ απο το ελληνικο ! φυσικα , δεν γινεται να παρεις κατι απο αλλου , μονο εαν

μενεις εσυ εκει !

 

λοιπον, ξερει κανεις ποτε εχει εκπτωσεις αθηνα ;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

για καθε χωρα εχει διαφορετικες τιμες ! ακομα και στην ευρωπη που ειναι ολες οι

τιμες σε ευρω , αν δεις καποια πραγματα μπορει να ειναι πιο φθηνα στο γαλλικο

σαιτ απο το ελληνικο ! φυσικα , δεν γινεται να παρεις κατι απο αλλου , μονο εαν

μενεις εσυ εκει !

 

λοιπον, ξερει κανεις ποτε εχει εκπτωσεις αθηνα ;

 

Πότε ξεκινάνε εκπτώσεις στα μαγαζιά εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Οπως συνηθίζεται τα τελευταία έτη : http://www.apn.gr/news/nea/stis-15-iouliou-xekinoun-oi-therines-ekptoseis/

και τις προεκπτώσεις ήδη τις ακούτε στο ράδιο με μορφή χάρισμα ο ΦΠΑ ,πολλές άτοκες δόσεις, και ειδικές εκπτώσεις σε ορισμένες μάρκες:)

Link to comment
Share on other sites

Οπως συνηθίζεται τα τελευταία έτη : http://www.apn.gr/news/nea/stis-15-iouliou-xekinoun-oi-therines-ekptoseis/

και τις προεκπτώσεις ήδη τις ακούτε στο ράδιο με μορφή χάρισμα ο ΦΠΑ ,πολλές άτοκες δόσεις, και ειδικές εκπτώσεις σε ορισμένες μάρκες:)

 

Το άρθρο που έδωσες είναι περσινό.. Ακόμα φέτος νομίζω δεν έχει προγραμματιστεί επίσημα η ημερομηνία εκκίνησης των θερινών εκπτώσεων.

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο που έδωσες είναι περσινό.. Ακόμα φέτος νομίζω δεν έχει προγραμματιστεί επίσημα η ημερομηνία εκκίνησης των θερινών εκπτώσεων.

 

Εγραψα "όπως συνηθίζεται" . :)

Την τελευταία 5 ετία έτσι γίνεται αν το ψάξεις,μαζί με όλα όσα περιέγραψα παραπάνω για τις προεκπτώσεις.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...