Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μας τα λες όλα,μας τα κρύβεις.Ξέχασες την άσπρη κάλτσα ,την αθλητική εφημερίδα ,το φραπέ ,τα air max 97 το λαμέ σακάκι και το 1ο τραπέζι πίστα στο Φλωρινιώτη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας, βλέπω συνέχεια τη λέξη "dreambox" (ξέρω ότι σχετίζεται με το yoox) γραμμένη εδώ μπορεί να μου εξηγήσει κανείς τι ακριβώς είναι; ευχαριστώώώ!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, βλέπω συνέχεια τη λέξη "dreambox" (ξέρω ότι σχετίζεται με το yoox) γραμμένη εδώ μπορεί να μου εξηγήσει κανείς τι ακριβώς είναι; ευχαριστώώώ!

 

Ειναι ενας "χωρος" στο λογαριασμο σου στο yoox που αποθηκευεις μεχρι 50 αντικειμενα και ετσι τα παρακολουθεις ευκολα αν αλλαξει η τιμη τους , αν εχει μεινει ενα τελευταιο κομματι , αν γινουν sold out κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες μιας και αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα!

Βασικά είδα αυτό το νήμα, το οποίο και παρακολουθώ και θα ήθελα να δώσω τα εύσημα στον james για τον οδηγό που έφτιαξε. Πραγματικά καλή δουλειά, μπράβο.

Βέβαια όλα τα λεφτά ήταν στο τέλος με το απόφθευγμα που χρησιμοποίησες αναφορικά με το couture και τη γυμναστική.

Αυτά!

 

BRs,

George

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ , μέσα στο Μάρτιο θα ενοχλήσω πάλι τον admin , να ανεβάσει το καινούργιο που έχει κάτι μικρές προσθήκες το νέο pdf. Το απόφθεγμα δεν είναι δικό μου ,αλλά είναι το ήμισυ του παντός ,για να δείχνεις ωραία και εννοείται όχι σφίχτερμαν :shifty:.

 

ΥΓ Πάντως σήμερα για 1η φορά στην Αθήνα είδα τιμές χαμηλότερες και από τα διαδικτυακά στοκατζίδικα, σε μαγαζί με full overated prices (έκανε 75-80%). .:dance:

Link to comment
Share on other sites

κοιτουσα να new arrivals στο yoox και επεσα πανω σε αυτη τη μαρκα,τι παιζει? ελληνικη ειναι?

 

http://www1.yoox.com/YOOX/EROTOKRITOS+/men%27s-new-arrivals/spring-summer/searchResult/ene_m/4294920964/ipp/30/gender/U/toll/P/tskay/361A2971/dept/newarrivalsmen

Link to comment
Share on other sites

κοιτουσα να new arrivals στο yoox και επεσα πανω σε αυτη τη μαρκα,τι παιζει? ελληνικη ειναι?

 

http://www1.yoox.com/YOOX/EROTOKRITOS+/men%27s-new-arrivals/spring-summer/searchResult/ene_m/4294920964/ipp/30/gender/U/toll/P/tskay/361A2971/dept/newarrivalsmen

 

Κύπριος, ζει και εργάζεται στο Παρίσι αν δεν κάνω λάθος.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πούλαγε και το asos παλιότερα erotokritos. Από ένα μικρό search που είχα κάνει παλιότερα για Έλληνες σχεδιαστές ,τα πιο σεβαστά ονόματα στο εξωτερικό ήταν ο Nicolas Andreas Taralis και η Sophia Kokosalaki ,αν και η 2η δεν μπορώ να πω συγκινεί το άπειρο μάτι μου.

 

Αυτό το yoox δεν κατεβάζει κάθολου τις τιμές τελικά .Πρέπει να κατέβω Αθήνα και να τα πάρω στην εκπληκτική τιμή των 405 :lol: .Εξάλλου ένα μηδενικό χωρίζει τις δύο τιμές.

 

 

 

 

προσωπικά έχω παρασυρθεί και εγώ σε μερικές αγορές απο επίκαιρα "brand names" προσπαθώ να κόψω τέτοιες συνήθειες.

 

Περισσότερα λάθη από μένα αποκλείεται να έχεις κάνει ,αλλά αυτά ανήκουν στο παρελθόν. Θα μπορούσα να είχα ανοίξει ένα λογαριασμό ebay και να τα πούλαγα στις τιμές που τα είχα αγοράσει πολλά "λάθη"και θα ήταν και ευκαιρίες ,αλλά δεν το κάνω ,γιατί όλα κάποια στιγμή θα τα φορέσω.

Και πάλι για ρούχα πρόκειται,ύπαρχουν και άλλα πράγματα πιο σοβαρά .

Link to comment
Share on other sites

James, είχα βρεί ένα δικό σου λινκ για αυτά τα sneakers από το yoox, αλλά ειναι sold out τώρα πια. Let me know please, αν πέσει πάνω τους το μάτι σου!

Thnx in advance.

//George

Link to comment
Share on other sites

Τα ξανάφερε το yoox πριν λίγες μέρες σε full sizes σε χάλια χρώμα. Αν δε θες να πέσεις πάντως μπροστά σε άλλα 100 άτομα με το ίδιο σχέδιο όταν βγαίνεις έξοδο,καλό είναι να μην τα πάρεις...Άσε που αυτή η γόμα των dsq κάτω δεν είναι και από τις πιο άνετες για ορθοστασία.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις καποιο καταστημα στην Αθηνα ή στην Πατρα που να εχει PRPS ωστε να δοκιμασω τη φορμα τους στα jeans και να δω τι παιζει απο τιμες στην Ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις καποιο καταστημα στην Αθηνα ή στην Πατρα που να εχει PRPS ωστε να δοκιμασω τη φορμα τους στα jeans και να δω τι παιζει απο τιμες στην Ελλαδα?

Στην Αθηνα νομιζω πως το μονο ειναι αυτο. Για να μην σου πω οτι μπορει να ειναι και το μονο στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρω καποια στιγμη τηλ να δω αν εχουν @Geezor.Σε ευχαριστω πολυ...Περιμενω αν καποιο αλλο μελος γνωριζει και αλλο μαγαζι..Και γενικα αν σας αρεσουν τα Prps ή μονο εγω ψιλο-τρελαθηκα μολις τα ειδα στις photo.
Link to comment
Share on other sites

Εσύ ,ο Beckham και πολλοί άλλοι. Αφρικανικό denim made in Japan. Καλή εφαρμογή ,τα είχα δει πέρσι από κοντά στο Stenia. Δεν ενθουσιάστικα από την ποιότητα και την επεξεργασία (πολύ φτηνιάρικη μου φάνηκε η επεξεργασία),αλλά δεν τα δοκίμασα κιόλας. Έχουν καλή εφαρμογή πάντως και είναι πολύ ακριβά. Δεν το μετάνοιωσα που δεν τα πήρα από το yoox ,αυτά που φόραγε o Beckham (400 αρχική,138 yoox).Πλέον τα φέρνει 220 .
Link to comment
Share on other sites

κανενα blog για αντρικη μοδα στυλ http://mystylist.gr/ υπαρχει?

 

Ρίξε καμία ματιά στο Modern Dignified.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

κατι σε πιο νεανικο? :p

 

Αυτό, το ποστ το είδες; Γιατί από την ώρα που το είδα εγώ ψάχνω να βρω που τα πουλάνε. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τα πουλάνε συνήθως το καλοκαίρι στον αστέρα ή σε κάποια καλά κλαμπ στο πριβέ κομμάτι....Αν λέμε για το ίδιο "αντικείμενο"....Που να σας πάρει με αυτά τα links,ε.Έχουμε και καρδιοπάθειες.
Link to comment
Share on other sites

Τα πουλάνε συνήθως το καλοκαίρι στον αστέρα ή σε κάποια καλά κλαμπ στο πριβέ κομμάτι....Αν λέμε για το ίδιο "αντικείμενο"....Που να σας πάρει με αυτά τα links,ε.Έχουμε και καρδιοπάθειες.

 

Για τα Μorris Stockholm λες;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...