Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gia 8essalonikh 8a h8ela na ma8w!!!

 

Αν εννοείς κάτι σαν αυτό, αυτό ή αυτό ξέρω ένα μαγαζί στο κέντρο αλλά αυτή τη στιγμή δεν θυμάμαι ούτε όνομα ούτε διεύθυνση. Είναι λίγο πιο πάνω και δεξιά από το Πλαίσιο στο κέντρο.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αληθεια ποτε ξεκινανε οι εκπτωσεις?

 

Κανονικά 15 Ιανουαρίου, ακούγεται κάτι για 1η...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

gia 8essalonikh 8a h8ela na ma8w!!!

εχω δει στην λεοντος σοφου.ενα μικρο μαγαζακι τρυπα..

θα το δεις αν στριψεις στην λεοντος σοφου απο την εγνατια,προς την θαλασσα.

οπως κατεβαινεις ειναι απο τα πρωτα μαγαζακια στο αριστερο σου χερι.

αφου την αγορασεις συνεχισε λιγο πιο κατω και παρε και ενα πεινιρλι:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

tnx paidia...8a psaxw!!den eimai apo 8ess...alla 8a paw suntoma...na sas pw kanoun kales ekptwseis thn 8essalonikh??kai eidika se eponuma katasthmata?ti xerete na mou peite....?a kai kati allo ti stock magazia uparxoun me eponuma?
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά 15 Ιανουαρίου, ακούγεται κάτι για 1η...

 

 

αν συνεχισει ετσι η κατασταση οπως παει τωρα με τα καταστηματα ενδυματων δεν βλεπω να περιμενει κανεις αυτη την ημερομηνια , θα δεις οτι απο 15 Δεκ και μετα καποιες ψιλοεκπτωσεις θα υπαρχουν σε τοπικα καταστηματα, πιστευω οτι ειναι ευκαιρα να κοιταμε και πιο μικρα καταστηματα εκτος απο τα μεγαλα Department stores , οι μικροι σιγουρα μπορουν να κανουν κατι καλυτερο απο τους ''μεγαλους'' που εχουν τους ελεγχους εξω απο την πορτα τους..

Link to comment
Share on other sites

αν συνεχισει ετσι η κατασταση οπως παει τωρα με τα καταστηματα ενδυματων δεν βλεπω να περιμενει κανεις αυτη την ημερομηνια , θα δεις οτι απο 15 Δεκ και μετα καποιες ψιλοεκπτωσεις θα υπαρχουν σε τοπικα καταστηματα, πιστευω οτι ειναι ευκαιρα να κοιταμε και πιο μικρα καταστηματα εκτος απο τα μεγαλα Department stores , οι μικροι σιγουρα μπορουν να κανουν κατι καλυτερο απο τους ''μεγαλους'' που εχουν τους ελεγχους εξω απο την πορτα τους..

 

Ο Carouzos έχει 30% ,πολλά μαγαζιά έχουν ξεκινήσει εκπτώσεις τέτοιου είδους κρυφά .15 Γενάρη επίσημα .

 

Επίσης για τους φαν των prada-gucci-dolce κλπ "μαρκάκιδες" που υπάρχουν εδώ μέσα ,το yoox έβγαλε τα καλοκαιρινά .Τσέκαρα υπάρχουν prada παπούτσια με 115 (και πάει ο κόσμος κ τ'αγοράζει 250...) ευρώ ,αν κ φεύγουν σε δευτερόλεπτα ,3 εκατ. αγοραστές γαρ...

Link to comment
Share on other sites

αν συνεχισει ετσι η κατασταση οπως παει τωρα με τα καταστηματα ενδυματων δεν βλεπω να περιμενει κανεις αυτη την ημερομηνια , θα δεις οτι απο 15 Δεκ και μετα καποιες ψιλοεκπτωσεις θα υπαρχουν σε τοπικα καταστηματα, πιστευω οτι ειναι ευκαιρα να κοιταμε και πιο μικρα καταστηματα εκτος απο τα μεγαλα Department stores , οι μικροι σιγουρα μπορουν να κανουν κατι καλυτερο απο τους ''μεγαλους'' που εχουν τους ελεγχους εξω απο την πορτα τους..

 

Ακριβώς έτσι δεν γίνεται πάντα;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε που θα βρω abercrombie στην αθηνα?

Εχει ψωνισει κανεις απο αυτο το site http://www.timpers.com

 

Απάτη το site. Μόνο οι τιμές έπρεπε να σε πονηρέψουν. Επίσης πήρε το μάτι μου φωτογραφίες του saksfifthavenue.com .

Μακρυά...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι δεν γίνεται πάντα;

 

Ναι έτσι γινετε πάντα VECO , απο τους καταστηματάρχες ομως ο κόσμος δεν το κάνει, και περιμένει.... μην κοιτάς εσένα εμένα και κάποιους άλλους που έχουν μια γνώση στο θεμα και ειναι γενικα στην γυρα στα μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

μπορουν οι κυριες του φορουμ να πουνε την αποψη τους για αυτο?

 

http://imageshack.gr/files/6vgp11z1p0zqrz8jgzes.jpg

 

ευχαριστω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια , οπως σε καθε ανθρωπο ετσι και σε μενα μου αρεσουν τα ωραια ρουχα... βεβαια , ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη για το ωραιο !!!!!

 

βασικα , τα ρουχα ειναι πολυ ακριβα (τουλαχιστον για την ηλικια μου)

δηλαδη δεν μπορω να δινω καθε φορα για ενα πουλοβερ ck 160 ευρω.....

 

οποτε, ή παιρνουμε λιγα πραγματα ή αγοραζουμε πιο φθηνα τα ιδια !!!!

γιατι δεν νομιζω γενικα τα ρουχα να ειναι τοσο ακριβα ......

 

οποτε , πιστευετε οτι μπορουμε να βρουμε ακριβως τα ιδια πιο φθηνα η να περιμενουμε τις εκπτωσεις ;;;; στο ιντερνετ θα εχουν κι εκει εκπτωσεις (λογικα) ;;

 

p.s τωρα που εψαξα λιγο μου αρεσουν πολτ και τα ralph lauren !!! xexexe

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Απάτη το site. Μόνο οι τιμές έπρεπε να σε πονηρέψουν. Επίσης πήρε το μάτι μου φωτογραφίες του saksfifthavenue.com .

Μακρυά...

 

Παιδιά ψωνίζω Abercrombie από αυτό το site 1 1/2 χρόνο και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Μόνο ότι καθυστερούν να έρθουν.

 

 

 

Γιατί λές ότι είναι απάτη ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψωνίζω Abercrombie από αυτό το site 1 1/2 χρόνο και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Μόνο ότι καθυστερούν να έρθουν.

 

 

 

Γιατί λές ότι είναι απάτη ?

 

Γιατί έχουν dsq που πολύ απλά με την καμία δεν κάνουν τόσο αυθεντικά.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτή την μάρκα (Abercrombie & Fitch) δε την γνώριζα και είδα 1-2 σχέδια που μου άρεσαν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο πιο αξιόπιστο site;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουν dsq που πολύ απλά με την καμία δεν κάνουν τόσο αυθεντικά.

 

 

 

 

Τα Αbercrombie που δίνει είναι Original. Δεν έχουν καμία διαφορά από αυτά που έχω πάρει από την μαμά εταιρεία από το http://www.abercrombie.com/, απαντώντας και στον φίλο παραπάνω (για ποιό αξιόπιστο site).

Link to comment
Share on other sites

Τα Αbercrombie που δίνει είναι Original. Δεν έχουν καμία διαφορά από αυτά που έχω πάρει από την μαμά εταιρεία από το http://www.abercrombie.com/, απαντώντας και στον φίλο παραπάνω (για ποιό αξιόπιστο site).

 

Τι να σου πω μπορεί να έχεις και δίκιο αλλά να έχει Dsquared με 70% έκπτωση είναι λίγο ύποπτο...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τα Αbercrombie που δίνει είναι Original. Δεν έχουν καμία διαφορά από αυτά που έχω πάρει από την μαμά εταιρεία από το http://www.abercrombie.com/, απαντώντας και στον φίλο παραπάνω (για ποιό αξιόπιστο site).

 

Τι εννοείς δεν έχουν καμία διαφορά; Ότι έχουν την ίδια φωτογραφία;

Είναι κλεμμένες όπως και οι φωτογραφίες που βάζουν fake ebay sellers.

Δυστυχώς πρέπει να είναι μούφα το site πολύ...χαμηλές τιμές.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια... πιστευω οτι τα τζιν αρεσουν σε ολους !!!

οποτε, εσεις που ξερετε για πειτε καποια μαρκα εκτος των γνωστων (diesel , ck, boss)

που να αξιζει !!!!!

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια... πιστευω οτι τα τζιν αρεσουν σε ολους !!!

οποτε, εσεις που ξερετε για πειτε καποια μαρκα εκτος των γνωστων (diesel , ck, boss)

που να αξιζει !!!!!

 

koita vasika kata th gnwmh moy ta d&g einai fovera....kai ta moshino..sto swma mou exoun teleia efarmogh!!opws epishs kai ta disquare....!:D

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ

FAKE DSQUARED ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Σε ένα μαγαζί σε μία οδό κάθετη στην Παπάγου λέει

ότι είναι stock, προσοχή είναι μουφοστοκ!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...