Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι! οπως ενα ροζ με μαυρες βουλες παπιγιον! :rolleyes:

Πάλι έγραψες!! :D :D :D

 

Το μπερδέψατε το παιδί, με τις αντίθετες απόψεις σας.

Προτείνω να ακολουθήσει την άποψη είτε του`trapped, είτε της MiuMiu, μιας και πιστεύω ότι στο συγκεκριμένο θέμα, αυτοί είναι οι ειδήμονες. :)

Link to comment
Share on other sites

Grizo poukamiso me oval sximata kai gravata bugs bunny? Kalutera oxi!!

 

Egw tha sou protina na baleis ena tzinaki(an einai kai used akoma kalutera), me ena mako mplouzaki kai apo panw to sakaki sou! Einai entelws cool preppy look! Nomizw pws tairizei stin peristasi! Allwste ekei tha einai oi summathites sou, pou se vlepoun kathe mera!H upervoli nomizw pws den tha einai wraia!

 

An pali thes na valeis poukamiso, valto me jean kai an to poukamiso einai anoixtoxrwmo sundiase to me aspro papoutsi!!!(an tairiazei epanalamvanw)! An den thes sakaki (emena tha mou arese) min vazeis! Prosoxi!!!! OXI fanelaki apo mesa!

 

Elpizw na peraseis Teleia kai i kopela sou(an kai gia esena tha eprepe na ntunesai) na meinei euxaristimeni.......

 

:)

 

Όντως τώρα που ανοίγει ο καιρός, είναι κρίμα να ντυθεί στα σκούρα.

Απο πουκάμισα θα πρότεινα τα striped μιας και είναι πολύ μοδάτα, και όπως είπες ένα τζην, λίγο πιο καλό εννοείται.

 

Αυτά και κανένα blazer απο πάνω και είσαι μια χαρά.. γραβάτες και τέτοια αμα δεν είναι του στύλ σου βέβαια μην υπερβάλλεις.

 

Πε μου που είσαι να ρτω να σε βοηθήσω :p

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λεπτος νομιζω το μαυρο που πηγανει καλυτερα. Μου δινει ενα κυρος να πουμε .Ροζ θα με γιουχαιζουν οι φιλοι μου. Εξαλλου ροζ ειναι το φορεμα της φιλεναδας μου so ιmpossible
:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μονοχρωμια ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ!Γραβατα (και με το κογιοτ) ΤΕΡΑΤΩΔΕΣ ΛΑΘΟΣ!!!!!!Βαλε οτι θες...μην μας πληροφορεις ομως για αυτο το στυλιστικο εγκλημα!!!!!
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

agelouras: o φίλος μας ήθελε ίδέες... μη τον αποπέρνεις.

 

Μasife: Πίστεψε με, αρχές του καλοκαιριού είναι πολύ κρίμα να βάλεις όλο σκούρα ρούχα.

Δεν θα πας και για γαμπρός βέβαια αλλά το μαύρο πουκάμισο με χαλάει κάπως..

 

Κάτι τέτοιο;

 

http://content.neimanmarcus.com/products/mn/NMM6746_mn.jpg

 

 

 

 

Ή αν σε χαλά το πουκάμισο, μια alternative λύση είναι αυτό το στύλ [το οποίο βρίσκω, original, δεν θα μοιαζεις με τους υπόλοιπους]

 

ΑΥΤΟ:.. μάλιστα, class, στύλ και γκόμενα. :D

 

http://www.neimanmarcus.com/products/mp/NM-0D3A_mp.jpg

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι κανόνας.. απ'όσο ξέρω. Δεν θα βαζα σκέτο μαύρο παντελόνι με Τshirt. Δεν κολλά.. με T-shirt το striped παντελόνι ταιριάζει καλύτερα.
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

sth 2h foto ola ok alla me xalaei afantasta to panteloni...

 

Γιατι το παπουτσι;

Δεν παει σπιτι του για να βαλει παντοφλες. Εξο θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξετε καλά τα παπούτσια είναι Μοκασίνια, καθαρά καλοκαιρινή επιλογή για παπούτσι.

 

Συνεστίαση είναι.. ούτε γάμος, ούτε καλλιστεία.

 

Απλά κι ωραία.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φωτογραφια δε νομιζω πως κανει για βραδινη εξοδο...ειναι περισσοτερο πρωινη!Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΙΔΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ...αλλα εξακολουθω να προβληματιζομαι σχετικα με το αν αυτη η εμφανιση...(με το σακακι) ταιριαζει σε ενα teenager!

Παντως ειναι πολυ καλυτερη απο το ντυσιμο με τα cartoon!

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φωτογραφια δε νομιζω πως κανει για βραδινη εξοδο...ειναι περισσοτερο πρωινη!Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΙΔΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ...αλλα εξακολουθω να προβληματιζομαι σχετικα με το αν αυτη η εμφανιση...(με το σακακι) ταιριαζει σε ενα teenager!

Παντως ειναι πολυ καλυτερη απο το ντυσιμο με τα cartoon!

 

 

Μα το επίσημο ντύσιμο δεν είναι ανάλογα με ηλικίες.. Σίγουρα δεν θα βάλουν ακριβώς τα ίδια ρούχα ένας 17-18χρονος και ένας 40χρονος αλλά αυτό με το T-shirt είναι καθαρά νεανικό λούκ.. :) Αποψή μου βέβαια.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

£250 για ένα φόρεμα για σχολική συνεστίαση; Έχουμε ξεφύγει τελείως; :shock:

Για την ηλικία σου θα συμφωνήσω ότι η γραβάτα είναι υπερβολική. Νομίζω οτι και οι 2 προτάσεις του trapped είναι αρκετά καλές. Προσωπικά θα επέλεγα την πρώτη...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να φορεσω κανενα τζιν γιατι το κοριτσι μου πηγε και αγορασε φορεμα 400 euro(ξερετε τωρα στην κυπρο, αντιζηλιες και τετοια, ποια θα φορεσει το καλυτερο, το πιο ακριβο). Δεν παει νομιζω να φορεσω ενα φτινο τζιν. Κατεληξα ετσι σε λιγο πιο trendy σοβαρο ντυσιμο. Μαυρο παπουτσι, μαυρο παντελονι, ενα υποκαμισο μαυρο με πολυ πολυ λεπτες ασπρες γραμμες(της μοδας ειναι οxi απο εκεινα που φορανε οι κλοουν) και τελος μια γραβατα γκριζο που γυαλιζει οταν το δεις απο γωνια και κατω κατω αλλαζει χρωμα ως προς το μαυρο και εμφανιζεται ενα κογιοτ.

 

 

 

Auto pou perigrafeis, sorry kiolas ,alla den einai trendy sovaro, einai ksexasmenos se mia alli dekaetia! Kalutera na pas me sortsaki para na valeis gravata me zwa epanw kai tetoia! To mauro den dilwnei panta kai "episimo"! Nomizw pws den tairiazei stin epoxi.

 

Twra to oti i kopela sou pire forema twn 400 Euro den leei kati! Kseroume ti xrwma einai to forema?

Ta jean den einai panta fthina! An thes ena trendy sovaro style vale lino panteloni kalo, kai ena wraio Polo mplouzaki.

 

An kai emena auto pou sou proteina sto proigoumeno post mou aresei pio polu!

Mia alli dieukrinisi, auti i sunestiasi pou kanete einai style amerikanikou "prom", i mia apli sugektrwsi summathitwn?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανασκέφτομαι,κάπου υπάρχει και ένα αρμόζον θέμα... :rolleyes:

 

Πες τα βρε valeria μου! Εχουμε πει πως για ό,τι έχει να κάνει με μόδα,το συζητάμε εδώ :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλα πως δεν ειχα δει το θεμα τοσο καιρο???πως μπορεσα?

εγω ηθελα απλα να πω οτι ολα ειναι θεμα γουστου!

πχ. βλεπεις στα περιοδικα τοσες επωνυμες κυριες που βγαινουν εξω και ειναι σαν να μην κοιταχτηκαν στον καθρεφτη! :w00t:

προσωπικα οπου πηγαινω μου λενε ολοι για το ντυσιμο μου(οχι δεν ειμαι ψωναρα) χωρις να ξοδευω πολλα χρηματα, ισως επειδη καποια στιγμη σπουδασα κατι πολυ σχετικο με τη μοδα αλλα δυστηχως ποτε δεν μπορεσα να το κανω επαγγελμα :( !απλα ειναι θεμα συνδιασμων!και να κοβει λιγο το ματι σου! ;)

με εκνευριζει οταν ειναι καποιος εκτος τοπου και χρονου!

πχ.στα γραφεια οι εργαζομενες πηγαινουν οπως στο club!!!

προσωπικα δεν συμπαθω πολυ τα τζην(μη με γιουχαρετε!!)

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

ακομη κατι διαβαζοντας τα παραπανω πολυ σημαντικο ρολο στο image καποιου παιζει και η οικονομικη του κατασταση,εχω γουστο αλλα δεν εχω πολλα χρηματα !ξερω οτι το αυτοκινητο για παραδειγμα προσθετει στο στυλ μπορω να καταλαβω τι προσφερει ενα καλο auto ,αλλα τι να κανω?να βαλω τρελες

δοσεις για να παρω ενα jeep?φυσικα και οχι θα διαλεξω ενα αλλο που θα ειναι αναλογο της οικονομικης μου καταστασης!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει Link με τις μπλουζες του calvin klein παρακαλω; εχω ψαξει παντου, αλλα μονο εσωρουχα βρισκω..

http://www.pvh.com/slices/brands/brand_ck_4_08.jpg

Λίγο ακριβό το γούστο σου αλλα ωραίο!

Μπλούζες δεν έχω βρει αλλα αν είναι σαν το άρωμα του, αξίζουν τα λεφτά τους!

...
Link to comment
Share on other sites

FREAK_OF_NATURE στο Link που εδωσες δεν εχει κατι. εξαλλου λεει : " There are no matches for "Calvin" in Clothing

Please try another word " .

 

οντως ακριβο γουστο, αλλα ειναι παρα πολυ ωραιες. εχω αγοαρσει 2 και θα παρω και αλλες στο μελλον, αλλα δεν μπορω να βρω καποιο site στο οποιο να υπαρχουν μπλουζες του.. ειναι μπλουζες με το ονομα του γραμμενο με χρυσα ή ασημι γραμματα ή με κατι κιτρινες και μαυρες τιγρης.. αλλα που ειναι;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...