Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά τα ΧΚ είναι πολύ της Μοδός και πολύ trendy-ka( τέτοια συζητήσει την έχουμε κανείς το τι δεν μας αρέσει σε 1 γυναίκα …) πάντως είναι αηδία να βλέπεις το καθένα με το παντελόνι πολύ χαμηλά με το sting έως τη μέση και το boxerακι ως τον αφαλό –άσε που τις περισσότερες φορές είναι κακόγουστο -

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά άμα δε φοράνε στενά ρούχα που θα εξέχουν όλα με τι θα γελάμε μετά? :p

 

βασικά δεν είναι ακριβώς κολλητά ξεχειλωμένα είναι! πόσο να αντέξει και το έρημο το ύφασμα ? :lol: :lol: :lol:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα γίνω κουμπάρος και θελω να αγορασω κουστουμι καλο. Μηπως έχετε να μου προτείνετε καταστημα που θα βρω στην Αθήνα και αν θελετε να μου πειτε τι κουστούμι (χρωμα τυπο γραβατα...) θα αγοραζατε εσεις.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Ανέβα στην Θεσσαλονίκη και ψώνισε από το Davvero στην Φράγκων... πολύ καλά και φτηνά...
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ εμένα θα μου άρεσε γαλάζια γραβάτα με λευκό κουστούμι ( αν είναι καλοκαίρι ο γάμος ) αν είναι εδώ κοντά .... κάτι πιο σκούρο φαντάζομαι
Link to comment
Share on other sites

Av θελεις να παρεις κατι και να σου μεινει για να το φορας ολο το χρονο (θα τα χωσεις που θα τα χωσεις) παρε σκουρο κοστουμι (γκρι σκουρο, μπλε ή και μαυρο), ασπρο πουκαμισο και αναλογως την εποχη παιξε με την γραβατα (π.χ. μια ροζ - μη γελασεις, ειναι της μοδας - ή θαλασσι δινει ανοιξιατικο τονο σε ενα σκουρο κοστουμι). Οπωσδηποτε μαλλινο (cool wool), γιατι οτιδηποτε αλλο γινεται σαν τσολι. Απο τα μαγαζια που ειπα, υπολογισε χοντρικα 700 - 1500 γιουρος μονο για το κοστουμι. Σε εκπτωσεις (που κατα την γνωμη μου λεει), -40 ή και -50%.
Link to comment
Share on other sites

O gamow ginetai 14 maioy kai elega na parv anoixtoxrvmo κουστουμι.Το θεμα ειναι απο που στην Αθήνα να παρω...Ερμού, Πατησίων;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

O gamow ginetai 14 maioy kai elega na parv anoixtoxrvmo κουστουμι.Το θεμα ειναι απο που στην Αθήνα να παρω...Ερμού, Πατησίων;

 

Eρμου δεν εχει αντρικα μαγαζια. Πατησιων δεν ξερω καλα τι παιζει. Στο κεντρο, μαζεμενα καλα μαγαζια θα βρεις στο κολωνακι.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα Πατησίων. Ειδικά, από τη Βικτώρια και μετά (προς πατήσια) και μέχρι την Αγίου Μελετίου, έχει μαγαζιά για όλα τα γούστα και όλες τις τσέπες. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalispera paides k xronia polla! kati vraxiolakia pou foriountai poli twra teleytaia kitrina roz kai alla xrwmata kai pou to ka8ena grafei kai kati diaforetiko epanw pou ta vriskoume exei kanenas ipopsin? thanks..

 

 

Το κιτρινο ειναι το Livestrong , προερχεται απο τον Ποδηλατη Λανς Αρμοστρονγκ και ειναι κατα του καρκινου..

Το μαυρο-ασπρο ειναι κατα του ρατσισμου..

 

Επισης εχω δει και ενα σετ ροζ-πρασινο το οποια πιθανον να ειναι αξεσουαρ..

 

Ολα τα προμηθευεσαι απο την Nike απλα τα 2 πρωτα εξουν εξαντληθει και νομιζω οτι μπορεις μονο απο το ιντερνετ...

 

Αυτα, αν μου διαφευγει κατι ας το προσθεσει καποιος φιλος/η.

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Περισσότερες πληροφορίες για το LIVESTRONG το βραχιολάκι του Λάνς Άρμστρονγκ στο site LIVESTRONG

Μπορείτε να τα αγοράσετε στο Ιντερνέτ στο http://www.store-laf.org/

 

Τα ροζ και το πράσινο όπως και το γαλάζιο, είναι και αυτά για κάποιο σκοπό και γράφουν I WILL.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το λοιπον σε 2 εβδομαδες θα ειναι η συνεστιαση του σχολειου μου οπου θα γινει σε ξενοδοχειο 4-αστερων. Προσωπικα δεν γνωριζω απο μοδα, μητε απο ρουχα αφου συνηθως ντυνομαι casual(τζινακι,φανελιτσα,αθλητικο παπουτσι)

Αυτην την ημερα πρεπει να φαινομαι αψογος μην γινω ρεζιλι στο κοριτσι μου .

Το λοιπον εχο αποφασισει να φορεσω τα εξης:

μαυρο παπουτσι, μαυρο παντελονι, γκριζο πουκαμινο με κατι oval σχηματα και τελος μια γραβατα με τον Bugs banny επανω. Αυτα νομιζω θα φορεσω αλλα δεν σκοπευω να φορεσω και σακακι απο πανω διοτι θα ειναι αβολα και ζεστη πολυ.

 

Λεω μηπως να φορεσω ασπρο παπουτσι

:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι θα αρεση στην κοπελα και τι θεωριτε ωραιο και σωστο για μια τετια περισταση αλλα δοκιμασε αυτο που λες αλλα με μια γραβατα μονοχρομι και ενα πουκαμισω μονοχρωμο. Μια γραβατα με bugs bunny δεν νομιζω να φερει τα επιθιμιτα αποτελεσματα και το πουκαμισο ετσι οπως το περιγραφεις μου φερνεις στο μυαλο κατι πουκαμισα που αν μη τι αλλο δεν ειναι για τετια περιστασης.

Αν και πρωσοπικα θα πηγενα με casual ντυσημο...

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Δεν ξερω τι θα αρεση στην κοπελα και τι θεωριτε ωραιο και σωστο για μια τετια περισταση αλλα δοκιμασε αυτο που λες αλλα με μια γραβατα μονοχρομι και ενα πουκαμισω μονοχρωμο. Μια γραβατα με bugs bunny δεν νομιζω να φερει τα επιθιμιτα αποτελεσματα και το πουκαμισο ετσι οπως το περιγραφεις μου φερνεις στο μυαλο κατι πουκαμισα που αν μη τι αλλο δεν ειναι για τετια περιστασης.

Αν και πρωσοπικα θα πηγενα με casual ντυσημο...

Σωστός!Η λιτότητα είναι το παν.Αν όμως θες οπωσδήποτε να φορέσεις κάτι από τα δύο που παρέθεσες τότε σίγουρα φόρεσε μόνο ένα απ'αυτά.Μην συνδυάσεις ταυτόχρονα δύο πράγματα με σχέδιο θα είναι υπερβολικό.Αν και δεν θα σου συνιστούσα κι εγώ τίποτα από τα δύο...Όσο για το παπούτσι μαύρο,γκρι και άσπρο δεν μου ακούγεται καλό.Καλύτερα μαύρο παπούτσι,είναι πιο επίσημο απ'το άσπρο...Θα σου προτείνω έναν συνδιασμό που μ'αρέσει πολύ να τον βλέπω σε άντρα:Όλα,πουκάμισο-παντελόνι-παπούτσια το ίδιο χρώμα,και κάνε την αντίθεση με τη γραβάτα... ;)Τώρα που το ξανασκέφτομαι,κάπου υπάρχει και ένα αρμόζον θέμα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Grizo poukamiso me oval sximata kai gravata bugs bunny? Kalutera oxi!!

 

Egw tha sou protina na baleis ena tzinaki(an einai kai used akoma kalutera), me ena mako mplouzaki kai apo panw to sakaki sou! Einai entelws cool preppy look! Nomizw pws tairizei stin peristasi! Allwste ekei tha einai oi summathites sou, pou se vlepoun kathe mera!H upervoli nomizw pws den tha einai wraia!

 

An pali thes na valeis poukamiso, valto me jean kai an to poukamiso einai anoixtoxrwmo sundiase to me aspro papoutsi!!!(an tairiazei epanalamvanw)! An den thes sakaki (emena tha mou arese) min vazeis! Prosoxi!!!! OXI fanelaki apo mesa!

 

Elpizw na peraseis Teleia kai i kopela sou(an kai gia esena tha eprepe na ntunesai) na meinei euxaristimeni.......

 

:)

Link to comment
Share on other sites

cool preppy look? Τιν τούτο?

Βρε φόρεσε ότι γουστάρεις και ότι σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα με τον εαυτό σου. Αν σε μια τέτοια συγκέντρωση δεν αισθάνεσαι άνετα με τον εαυτό σου, έχεις χάσει το παιχνίδι.

Και μην προσπαθήσεις να ντυθείς για να εντυπωσιάσεις άλλους. Εντυπωσίασε και μια φορά τον εαυτό σου. Γνώμη μου βέβαια ε? :) Καλά να περάσεις.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

sumfono me olous tous prograpsantes alla kata th gnomh mou de mporei h kopela sou na balei kalo forema ki esu na ths sunodepseis opos nanai ntymenos...frontise na eiste armonika endedymenoi..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να ντυθεις οπως νιωθεις!!!Σε καμια περιπτωση ομως μη βαλεις γραβατα!!!Ειναι παντελως πασε για 17 χρονων ανθρωπο...!τζιν και πουκαμισο ειναι μια καλη επιλογη πιστευω...με σακακι ή χωρις!!!

Αν και κατα τι γνωμη μου το σακακι ειναι too much για 17χρονων!!!Το σακακι πρεπει να το υποστηριζεις!!!

Σαν teenager λοιπον που εισαι νομιζω πως το casual ντυσιμο...

βλεπε:ενα καλο αλλα οχι σοβαροφανες τζιν με ενα στιλατο πουκαμισο ειναι το καλυτερο!!

Η μαλλον οχι!Το καλυτερο ειναι να βαλεις οτι νιωθεις!!!Αν δε γουσταρεις την ολη φαση πηγαινε με φορμα!!!ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να φορεσω κανενα τζιν γιατι το κοριτσι μου πηγε και αγορασε φορεμα 400 euro(ξερετε τωρα στην κυπρο, αντιζηλιες και τετοια, ποια θα φορεσει το καλυτερο, το πιο ακριβο). Δεν παει νομιζω να φορεσω ενα φτινο τζιν. Κατεληξα ετσι σε λιγο πιο trendy σοβαρο ντυσιμο. Μαυρο παπουτσι, μαυρο παντελονι, ενα υποκαμισο μαυρο με πολυ πολυ λεπτες ασπρες γραμμες(της μοδας ειναι οxi απο εκεινα που φορανε οι κλοουν) και τελος μια γραβατα γκριζο που γυαλιζει οταν το δεις απο γωνια και κατω κατω αλλαζει χρωμα ως προς το μαυρο και εμφανιζεται ενα κογιοτ.
:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να φορεσω κανενα τζιν γιατι το κοριτσι μου πηγε και αγορασε φορεμα 400 euro(ξερετε τωρα στην κυπρο, αντιζηλιες και τετοια, ποια θα φορεσει το καλυτερο, το πιο ακριβο). Δεν παει νομιζω να φορεσω ενα φτινο τζιν. Κατεληξα ετσι σε λιγο πιο trendy σοβαρο ντυσιμο. Μαυρο παπουτσι, μαυρο παντελονι, ενα υποκαμισο μαυρο με πολυ πολυ λεπτες ασπρες γραμμες(της μοδας ειναι οxi απο εκεινα που φορανε οι κλοουν) και τελος μια γραβατα γκριζο που γυαλιζει οταν το δεις απο γωνια και κατω κατω αλλαζει χρωμα ως προς το μαυρο και εμφανιζεται ενα κογιοτ.

 

 

Ωραίος. Έτοιμος για έξοδο. Άντε, Καλά να περάσετε ;)

 

Εξ'άλλου τα επώνυμα καλά ρούχα δεν φαίνονται.. τι να τα αγοράσεις.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να φορεσω κανενα τζιν γιατι το κοριτσι μου πηγε και αγορασε φορεμα 400 euro(ξερετε τωρα στην κυπρο, αντιζηλιες και τετοια, ποια θα φορεσει το καλυτερο, το πιο ακριβο). Δεν παει νομιζω να φορεσω ενα φτινο τζιν. Κατεληξα ετσι σε λιγο πιο trendy σοβαρο ντυσιμο. Μαυρο παπουτσι, μαυρο παντελονι, ενα υποκαμισο μαυρο με πολυ πολυ λεπτες ασπρες γραμμες(της μοδας ειναι οxi απο εκεινα που φορανε οι κλοουν) και τελος μια γραβατα γκριζο που γυαλιζει οταν το δεις απο γωνια και κατω κατω αλλαζει χρωμα ως προς το μαυρο και εμφανιζεται ενα κογιοτ.

Πολύ μαυρίλα ρε αδερφέ :rolleyes:

Βάλε κάτι να σπάσει τη μονοτονία. :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...