Jump to content

[S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο skroutzoμαγαζο ποιο προτεινετε για το s6?

 

το kaizershop το εχει στα 511

Καλό είναι.. 3 τηλ έχω πάρει από κει.(s3,s4,Note 4)Χωρίς κανένα θέμα

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι μπαντες ειναι στανταρ εδω..μην αγχωνεσαι!!το 4G ειναι 1800 εδω στην Ελλαδα!!!(bands b3 1800mhz)
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Προσπάθησα σήμερα να αγοράσω το 128gb απο τον Κωτσόβολο γιατι εχει μια προσφορά με την κάρτα bonus και μου είπαν πως δεν έχουν το 128gb ούτε σε κανένα κατάστημα ούτε σε καμία αποθήκη τους και δεν γνωρίζουν κάν αν/ποτε θα το έχουν.

 

Μου φάνηκε παράξενο να το διαφημίζουν τοσο έντονα και να μην έχουν stock, λέτε να φταίνε τα capital controls? το θέμα ειναι πως η προσφορά που με ενδιαφέρει λήγει σε περίπου 2 εβδομάδες και δεν ξέρω αν θα το έχουν φέρει μέχρι τότε ..

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/149890-samsung-galaxy-s6-black-128gb

 

Εδώ πάντως γράφει ότι υπάρχει αλλά είναι πολύ πιο ακριβό από το σκρουτζ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Καλή προσφορά αλλά για μαυρο

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη τιμη για s6 edge 64αρι και απο που? Edited by ntinoscrypton
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη τιμη για s6 edge 64αρι και απο που?

Ισπανικό Amazon στα 679 ευρω αν έχεις κάρτα εξωτερικού για αγορά σε gold και μαύρο.

http://www.amazon.es/Samsung-Galaxy-Edge-Smartphone-Quad-Core/dp/B00UL11Y12/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1442816849&sr=1-1&keywords=S6+edge

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

 

Δυστυχώς ΤΕΛΟΣ Προσφοράς...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση. Επειδη θελω να παραγγειλω για ενα φιλο απο Amazon. Υπαρχει τροπος?

Αυτα τα capital controls μας εσκισαν.

 

Τα έχουμε ξαναπεί αρκετές φορές.

Αν έχεις κάρτα εξωτερικού τα capital control δεν σε αγγίζουν όπως εγω μέσω πολυ κοντινού μου προσώπου.

Αλλιως δοκιμάζεις και αμα κάτσει εχει καλώς.

Αλλιώς με PayPal balance μέσω eBay όπου και εκεί παίζουν προσφορές.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε ξαναπεί αρκετές φορές.

Αν έχεις κάρτα εξωτερικού τα capital control δεν σε αγγίζουν όπως εγω μέσω πολυ κοντινού μου προσώπου.

Αλλιως δοκιμάζεις και αμα κάτσει εχει καλώς.

Αλλιώς με PayPal balance μέσω eBay όπου και εκεί παίζουν προσφορές.

 

Δυστυχως δεν εχω καρτα εξωτερικου αλλα και μεσω ebay δεν θα προτιμουσα διοτι στο Amazon ειναι πολυ καλυτερα και εχεις πολυ καλη υποστηριξη αν εχει καποιο προβλημα η συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω καρτα εξωτερικου αλλα και μεσω ebay δεν θα προτιμουσα διοτι στο Amazon ειναι πολυ καλυτερα και εχεις πολυ καλη υποστηριξη αν εχει καποιο προβλημα η συσκευη.

Τότε υπομονή εως λήξουν εντελώς τα capital control η δοκιμάζεις την τύχη σου και αμα κάτσει έκατσε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υφίστανται πλέον τα capital controls για αγορες μέσω internet.Τουλάχιστον μέσω Amazon μπορεις να αγοράσεις άνετα.Πολύ καλή προσφορά του Γαλλικού amazon για το Edge+
Link to comment
Share on other sites

Δεν υφίστανται πλέον τα capital controls για αγορες μέσω internet.Τουλάχιστον μέσω Amazon μπορεις να αγοράσεις άνετα.Πολύ καλή προσφορά του Γαλλικού amazon για το Edge+

 

Καλυτερα σε δημόσιο φόρουμ που μπαίνει και διαβάζει κόσμος να μην παραπληροφορουμε.

Τα capital control υπάρχουν με το γράμμα του νόμου ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ.

Έχουν αρθεί κάποιοι περιορισμοί η αγορές πχ app,αεροπορικά εισιτήρια,κρατήσεις ξενοδοχείων εως και αποστολή εμβάσματος στο εξωτερικό μέχρι ενός ορίου,ΑΛΛΑ δεν έχουν αρθεί ουδέποτε και ολοκληρωτικά.

 

Ουτε και αν έκατσε σε κάποιους λίγους σημαινει οτι δεν ισχύσουν για τον α η β λογο.

Ειναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Μην δημιουργούμε λοιπόν εντυπώσεις και σύγχυση.

 

Περιττό να βάλω link όπου βρίσκεις με μια μικρη αναζήτησή δεκάδες με το επίσημο νομοθετικό πλαίσιο.

 

Προτού πάρω το edge απο αγγλικό Amazon(μέσω κοντινού μου προσώπο με αγγλική κάρτα)επιχείρησα με την δίκη μου κάρτα ελληνική eurobank και έφαγα άκυρο.

Το ίδιο και απο γερμανικο με το Lumia 640 με την ίδια κάρτα.

 

Αυτα για να μην βγαίνουμε και πολυ off-topic.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα σε δημόσιο φόρουμ που μπαίνει και διαβάζει κόσμος να μην παραπληροφορουμε.

Τα capital control υπάρχουν με το γράμμα του νόμου ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ.

Έχουν αρθεί κάποιοι περιορισμοί η αγορές πχ app,αεροπορικά εισιτήρια,κρατήσεις ξενοδοχείων εως και αποστολή εμβάσματος στο εξωτερικό μέχρι ενός ορίου,ΑΛΛΑ δεν έχουν αρθεί ουδέποτε και ολοκληρωτικά.

 

Ουτε και αν έκατσε σε κάποιους λίγους σημαινει οτι δεν ισχύσουν για τον α η β λογο.

Ειναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Μην δημιουργούμε λοιπόν εντυπώσεις και σύγχυση.

 

Περιττό να βάλω link όπου βρίσκεις με μια μικρη αναζήτησή δεκάδες με το επίσημο νομοθετικό πλαίσιο.

 

Προτού πάρω το edge απο αγγλικό Amazon(μέσω κοντινού μου προσώπο με αγγλική κάρτα)επιχείρησα με την δίκη μου κάρτα ελληνική eurobank και έφαγα άκυρο.

Το ίδιο και απο γερμανικο με το Lumia 640 με την ίδια κάρτα.

 

Αυτα για να μην βγαίνουμε και πολυ off-topic.

Φίλε μου έχω αγοράσει αρκετές συσκευές και προϊόντα μέσω ίντερνετ από Γαλλία, Γερμανία και Ηνωμένο Βασίλειο είτε μέσω πιστωτικής είτε μέσω Paypal και δεν αντιμετώπισα θέμα.Μιλάμε για τον τελευταίο μήνα μέσα Αυγούστου έως σήμερα.Πριν μια εβδομάδα αγόρασα το Edge+ από το Γαλλικό amazon χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω αγοράσει αρκετές συσκευές και προϊόντα μέσω ίντερνετ από Γαλλία, Γερμανία και Ηνωμένο Βασίλειο είτε μέσω πιστωτικής είτε μέσω Paypal και δεν αντιμετώπισα θέμα.Μιλάμε για τον τελευταίο μήνα μέσα Αυγούστου έως σήμερα.Πριν μια εβδομάδα αγόρασα το Edge+ από το Γαλλικό amazon χωρίς κανένα πρόβλημα.

Το οτι εσυ αγόρασες δεν σημαινει οτι έχουν αρθεί τα capital control.

Και εγω εγω επιχείρησα 2 φορές τέλη Αυγούστου γιατι δεν με άφησε λοιπόν και εσένα ναι;;;

Και μιλάμε για την ίδια κάρτα που κάνω αγορές εδω και μια 5ετια χωρις ουδέποτε θέμα εως την επιβολή των capital control.

Και με αγγλική κάρτα με την μια έγινε η παραγγελία-αγορά.

Μ

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπεται για τράπεζα μιλάς; Εγώ alpha bank και AMEX.

 

Eurobank έγραψα πανω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...