Jump to content

[S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως κατω απο 400 με τπτ..μολις κυκλοφορησει και εδω το note 5 θα αρχισει να παιρνει την κατηφορα το note 4..οσο για το s6 ειναι ευκαιρια τωρα!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραγγηλα το s6 χρυσο από το Kiniti.eu. Ξερει κανενας τιποτα για αυτό το μαγαζι; Ελπιζω να πανε όλα καλα.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραγγηλα το s6 χρυσο από το Kiniti.eu. Ξερει κανενας τιποτα για αυτό το μαγαζι; Ελπιζω να πανε όλα καλα.

 

Aπο το κινητο ενοεις?Στο σκρουτζ εχει τις πιο πολλες αξιολογισεις παντως.Τι τιμη το παρεγγειλες φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα απο το http://www.kiniti.eu στα 455 ευρώ. Τελικά έφαγα άκυρο απο το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί θα έχουν μετα απο 4-10 μέρες και παρήγγειλα απο το kdmobile πιο ακριβά αλλα το αποστέλλουν άμεσα μου ειπαν. Περιμένω και σας ενημερώνω..

Λοιπόν παρέλαβα σημερα και φορτίζω. Ολα κομπλέ με τα παιδια στο kdmobile παρέλαβα σε μια μερα. Πήρα τηλεφωνο την samsung και έμαθα οτι ειναι για την αγορά της Ελβετίας οποτε ειναι οκ απο εγγύηση. Το χρώμα για όσους σκέφτονται να παρουν το χρυσό εμένα μου φαίνεται τέλειο.

Edited by mpanos
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκτος απο τα γνωστα μαγαζια στο σκρουτζ εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι για το S6 edge χρυσο 32?

 

Δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για το χρυσό έψαχνα κ τελικά το πήρα από kaiserstore . Το παρειγγειλα χθες βράδυ και πρωί το πήρα. Το μόνο που με ψιλό χάλασε ,είναι ότι το κινητό είναι από Vodafone Ιταλίας.μικρο το κακό γιατί είναι άψογο
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για το χρυσό έψαχνα κ τελικά το πήρα από kaiserstore . Το παρειγγειλα χθες βράδυ και πρωί το πήρα. Το μόνο που με ψιλό χάλασε ,είναι ότι το κινητό είναι από Vodafone Ιταλίας.μικρο το κακό γιατί είναι άψογο

 

ουτε εκει το εχει, θενκς

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε κάθε μέρα, το πρωί δεν το είχαν αλλά έγινε διαθέσιμο το βράδυ. Έχουν κάθε μέρα παραλαβες
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για το χρυσό έψαχνα κ τελικά το πήρα από kaiserstore . Το παρειγγειλα χθες βράδυ και πρωί το πήρα. Το μόνο που με ψιλό χάλασε ,είναι ότι το κινητό είναι από Vodafone Ιταλίας.μικρο το κακό γιατί είναι άψογο

Χεχ, το είπες και το έκανες, καλορίζικο λοιπόν. :)

Ακριβώς την ίδια συσκευή πήρα κι εγώ από άλλο κατάστημα. Φλάσαρε μέσω ODIN τη τελευταία Αγγλική BTU.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Χεχ, το είπες και το έκανες, καλορίζικο λοιπόν. :)

Ακριβώς την ίδια συσκευή πήρα κι εγώ από άλλο κατάστημα. Φλάσαρε μέσω ODIN τη τελευταία Αγγλική BTU.

Εβαλε το βραδυ το kaizer αλλα παράγγειλα απο mytel τελικα δεν το ειχε κανεις αλλος.

Ειδα καλα σχολια.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε το βραδυ το kaizer αλλα παράγγειλα απο mytel τελικα δεν το ειχε κανεις αλλος.

Ειδα καλα σχολια.

Από My-Tel το πήρα κι εγώ. Ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Ρώτησα αν είναι unbranded, ο άνθρωπος το τσέκαρε κι είχε απ'έξω ένα Ιταλικό στίκερ. Μέσα βέβαια ήταν Vodafone branded. Με χαλάσε λίγο η σαβούρα που είχε, αλλά λύθηκε εύκολα όπως προαναφέρω.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Από My-Tel το πήρα κι εγώ. Ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Ρώτησα αν είναι unbranded, ο άνθρωπος το τσέκαρε κι είχε απ'έξω ένα Ιταλικό στίκερ. Μέσα βέβαια ήταν Vodafone branded. Με χαλάσε λίγο η σαβούρα που είχε, αλλά λύθηκε εύκολα όπως προαναφέρω.

 

εγω με μια κυρια μιλησα ευγενικοτατη οντως,

 

με πηρε και μενα τηλ και μου ειπε δεν εχει κανενα αυτοκολλητο απεξω και ειναι κανονικα σφραγισμενο.

 

καλα ναι στη τελικη περναω BTU οπως ειπες και εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ οτι το δικό μου ( s6 edge + μαύρο ) το πήρα απο Pricecom ,τέλεια εξυπηρέτηση και όπως ακριβώς μου τα είπαν unbarnded απο πορτογαλια .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Χεχ, το είπες και το έκανες, καλορίζικο λοιπόν. :)

Ακριβώς την ίδια συσκευή πήρα κι εγώ από άλλο κατάστημα. Φλάσαρε μέσω ODIN τη τελευταία Αγγλική BTU.

Ευχαριστω!!!! Δεν εχω ιδεα τι αυτο το oddin,τι να κανω και πως ή γιατι κτλ κτλ...ακομα στο ψαξιμο ειμαι,ειδικα μετα απο 3 phone:confused::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια (αυριο η μεθαυριο) θελω να παρω το Samsung Galaxy S6. Μπορειτε να μου πειτε μια γνωμη ποιο απ τα δυο;

Samsung Galaxy S6 / Samsung Galaxy S6 edge;

Διαβαζω για καλυτερη μπαταρια στο edge αλλα απο εκει και περα δεν γνωριζω και πολλα.

Το γουστο μου απο θεμα εμφανισης ειναι στο κλασικο S6 ασπρο.

Θα ειναι λαθος να το παρω μιας και υπαρχει οικονομικη δυνατοτητα για το edge;

Βασικα 600€ διαθετο, οχι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα, ειδικά αν πρόκειται να κρατήσεις καιρό το κινητό, να πάρεις το s6 αλλά το 64άρι

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

S6 εννοεις το απλο, οχι το enge ε;

Και 64 σε χωρο αποθηκευσης η 64Βito εννοεις;

 

Ναι, αυτό εννοεί:

http://www.skroutz.gr/s/6317061/Samsung-Galaxy-S6-64GB.html

Link to comment
Share on other sites

α πολυ ωραια, και εγω εβλεπα για e-shop για ποιο σιγουρη αγορα, αλλα 32 και στα 569€. http://www.e-shop.gr/kinito-samsung-galaxy-s6-g920-32gb-white-gr-p-TEL.002677 δεν το σκεφτηκα καν για 64 γιατι νομιζα βγαινει ποιο ακριβο.

Θα κοιταξω στο Skroutz αν ειναι το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τσέκαρα τις τιμές στο skroutz για το 128άρι και με βάση τα χρήματα που διαθέτεις (600 ευρώ) είσαι οριακά για να πάρεις το 128άρι (το απλό) στα 635 ευρώ και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για πάντα (δεν ξέρω βέβαια αν πράγματι σου χρειάζονται τα 128 gb ή καλύπτεσαι με τα 64).

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μου φτανει πιστευω 64 φιλε. Και καλα που μου το ειπες γιατι θα επερνα 32 απο eshop και πολυ ποιο ακριβο, απλα στο e-shop δεν ξερω γιατι αλλα νιωθω ποιο ασφαλης.

Το 128 για μενα ειναι πολυ, καποτε μπορει να το μετανιωσω αλλα οχι να χτυπαω κ το κεφαλι μου.

Τσεκαρα αυτο το μαγαζι απ Skroutz http://www.katanou.gr/index.php?route=product/product&product_id=1494 και αν το εχει και διαθεσιμο θα πεταχτω αυριο να το παρω μιας και ειναι καπως κοντα.

Απ την στιγμη που υπαρχει στο Skroutz λογικα θα υπαρχει, αν ηταν θα το εβγαζε ε;

Edited by elder
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο αύριο το πρωί και να ρωτήσεις αν είναι διαθέσιμο άμεσα. Αν πράγματι είναι κάντο κράτηση μέχρι να πας να το πάρεις γιατί υπάρχουν και οι ηλεκτρονικές κρατήσεις!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...