Jump to content

BlackBerry Priv (Venice)


kek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να το χαίρονται. Τρώει κολλήματα από τα αποδυτήρια βλέπω. Λαγκ και κολλήματα δεν είχαμε και θα αποκτήσουμε με αυτή την android μπούρδα. Δυστυχώς για μένα, τα BlackBerry χρόνια τελειώνουν εδώ. Τον Νοέμβριο πάω σε iphone 6s, 64 gb.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 148
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λεπτότερο από Note 5 ; Δε νομίζω Τάκη, σύμφωνα με την ανωτέρω ιστοσελίδα:

147 (184 opened) x 77.2 x 9.4 mm

192g

 

Θα ναι γαιδούρι σε διαστάσεις αλλά με βάση προηγούμενα δείγματα γραφής θα είναι πιο πολύ σα τανκ παρά σα γουρούνι.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

προς τους απογοητευμενους bbades τους υπερμαχους του bbos κ οχι ανδροειδες..

 

απορια:δλδ ενα απλό ανδροειδες της σειρας με σωστα σπεκς

δεν μπορει να προσομοιασει την λειτουργια του bbos όπως την εχουμε συνηθησει?

 

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ!

 

οποτε γιατι απογοητευεστε πριν καν το επεξεργαστουμε το πριβ?

 

μηπως με ανδροειδες δεν μπορουν αν θελουν να μας ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΒΒOS??

φυσικα και ναι..

 

οποτε καθιστε να το δουμε..

 

και ελεος πια λες και μεταξυ μας δεν ξερουμε ολοι τα σοβαρα λαγκ κ κολληματα-μειον του bbos10..

 

που δεν τα λεμε παραεξω,μην κοροιδευομαστε κ μεταξυ μας οτι δεν υπαρχουν..

 

λαγκ στα βιντεο λετε?ε και? ,να το δουμε στην τελικη παραγωγη κ βλεπουμε..

 

αυταα εγω θα το παρω το πριβ αν με ικανοποιει οπως και ολα τα καλα κινητα περαν bb που τοσα χρονια παιρνω..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα γράφεις. Απλά δεν ξέρω ποιο το νόημα να μην πάνε καθαρά android. Είναι σαν να ρισκαρουν..... και φοβάμαι ότι ρισκαρουν πριν πουλήσουν. Δική μου άποψη φυσικά. Και εγώ bbακιας από το 2008
Link to comment
Share on other sites

προς τους απογοητευμενους bbades τους υπερμαχους του bbos κ οχι ανδροειδες..

 

απορια:δλδ ενα απλό ανδροειδες της σειρας με σωστα σπεκς

δεν μπορει να προσομοιασει την λειτουργια του bbos όπως την εχουμε συνηθησει?

 

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ!

 

οποτε γιατι απογοητευεστε πριν καν το επεξεργαστουμε το πριβ?

 

μηπως με ανδροειδες δεν μπορουν αν θελουν να μας ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΒΒOS??

φυσικα και ναι..

 

οποτε καθιστε να το δουμε..

 

και ελεος πια λες και μεταξυ μας δεν ξερουμε ολοι τα σοβαρα λαγκ κ κολληματα-μειον του bbos10..

 

που δεν τα λεμε παραεξω,μην κοροιδευομαστε κ μεταξυ μας οτι δεν υπαρχουν..

 

λαγκ στα βιντεο λετε?ε και? ,να το δουμε στην τελικη παραγωγη κ βλεπουμε..

 

αυταα εγω θα το παρω το πριβ αν με ικανοποιει οπως και ολα τα καλα κινητα περαν bb που τοσα χρονια παιρνω..

 

Ανδροιδές να το κρατήσουν για την πάρτη τους. Τόσο χαμηλά που έπεσε ελπίζω να πατώσει γρήγορα και να βγει από το hardware department.

 

Και όχι δεν μπορούν να σου δώσουν αυτό που λες στα δροιδ.

Ο καρκίνος του Internet: Google.
Link to comment
Share on other sites

Ανδροιδές να το κρατήσουν για την πάρτη τους. Τόσο χαμηλά που έπεσε ελπίζω να πατώσει γρήγορα και να βγει από το hardware department.

 

Και όχι δεν μπορούν να σου δώσουν αυτό που λες στα δροιδ.

 

H8rs gonna h8

 

Αυτο το ελιτίστικο πνεύμα ειναι που εκανε την blackberry περίγελο του τεχνολογικου κοσμου. Καποτε ηταν βασιλιάς αλλα πλεον ο βασιλιας ειναι γυμνος. Κατι πρεπει να ριξει πάνω του. Εστω το χιλιοφορέμενο μανδύα του Android.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και για προπαραγγελια απο το carphone warehouse 580 λιρες τουτεστιν 780 ευρω!

Μουαχαχαχαχα!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

H8rs gonna h8

 

Αυτο το ελιτίστικο πνεύμα ειναι που εκανε την blackberry περίγελο του τεχνολογικου κοσμου. Καποτε ηταν βασιλιάς αλλα πλεον ο βασιλιας ειναι γυμνος. Κατι πρεπει να ριξει πάνω του. Εστω το χιλιοφορέμενο μανδύα του Android.

 

Άμα ήθελα ανδροιδ θα είχα αγοράσει ήδη. Δεν θα περίμενα την ΒΒ. Περίγελος για πολλούς τεχνολογικά αναλφάβητους, συμφωνώ.

 

Είτε έπρεπε να το promote, που δεν το κάνανε, είτε να βγει από το hardware department (και να κρατήσει μόνο τους business partners).

Ο καρκίνος του Internet: Google.
Link to comment
Share on other sites

Άμα ήθελα ανδροιδ θα είχα αγοράσει ήδη. Δεν θα περίμενα την ΒΒ. Περίγελος για πολλούς τεχνολογικά αναλφάβητους, συμφωνώ.

 

Είτε έπρεπε να το promote, που δεν το κάνανε, είτε να βγει από το hardware department (και να κρατήσει μόνο τους business partners).

Για πες τι τεχνολογικά καινοτόμο έχει το bb10 OS για τον λιανικό πελάτη; Όχι για bes/government managed περιβάλλοντα. Για εμένα και εσένα.

 

Το Hub; Έρχεται σαν εφαρμογή στο playstore.

Contacts calendar; Το ίδιο ως άνωθεν

Ασφάλεια; VPN και εφαρμογές μόνο από playstore με το pre installation scan ενεργό

Gesture based OS; webOS was first και ο Duarte είναι στην Google πλέον και φαίνεται στο ui

 

Άρα τι μένει; Ή αίγλη του παρελθόντος ωσάν αρχαία Ελλάδα;

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον φίλο από πάνω. Μετά από χρόνια στο z30 και μόλις διάβασα ότι hub κτλ έρχονται ως εφαρμογές στο playstore την έκανα για s5+.το z30 το αγαπάω το λατρεύω ,το bbos10 είναι το πιο elegant λειτουργικό που υπάρχει αλλά δεν είναι αρκετό να με κρατήσει πια..
Link to comment
Share on other sites

Για πες τι τεχνολογικά καινοτόμο έχει το bb10 OS για τον λιανικό πελάτη; Όχι για bes/government managed περιβάλλοντα. Για εμένα και εσένα.

 

Το Hub; Έρχεται σαν εφαρμογή στο playstore.

Contacts calendar; Το ίδιο ως άνωθεν

Ασφάλεια; VPN και εφαρμογές μόνο από playstore με το pre installation scan ενεργό

Gesture based OS; webOS was first και ο Duarte είναι στην Google πλέον και φαίνεται στο ui

 

Άρα τι μένει; Ή αίγλη του παρελθόντος ωσάν αρχαία Ελλάδα;

 

Καταρχήν το hub όπως καταλαβαίνεις δεν έχει καμία σχέση όταν στο παρέχουν στο android σαν εφαρμογή απ τον native χαρακτήρα του hub στο ββ10 που είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό . Περίμενε και θα δεις .

 

2ον. Το swype όπως και να το κάνουμε είναι το μέλλον των λειτουργικών. Τα κουμπάκια back ,Home button κτλ στις μελλοντικές εκδόσεις θα ανήκουν στο παρελθόν. Για το iOS 10 και το iPhone 7 ακούγεται πως δεν θα έχει καθόλου home button και θα είναι όλες οι κινήσεις με

swype. Ήδη στο iOS 9 έχει γίνει ένα βήμα προς αυτήν την κατεύθυνση.

 

3) Το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ multitasking στο BB10 και η εκπληκτική διαχείριση μνήμης . Απλα Ξεχνάς τα Reloads.

 

4) Δεν υπάρχει λειτουργικό αυτήν την στιγμή που μπορεί να δουλέψει ως wireless storage πλην του BB10. Κατεβάζω μια ταινία στη δουλειά, πηγαίνω στο σπίτι, αφήνω το κινητό πάνω στο τραπέζι, ανοίγω την smart TV μου και μπορώ να έχω πρόσβαση σε όλα τα βίντεο, τις μουσικές και τις φωτογραφίες που υπάρχουν στην συσκευή μου χωρίς καν να την ακουμπήσω .

 

και άλλα πολλά ,μικρα μεν αλλά κάνουν την διαφορά...

προσωπικά δεν είμαι εναντίον του android σε Blackbery συσκευή ...απλά είναι κρίμα να παρατήσει ένα τόσο advanced λειτουργικό όπως το bb10.

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Για πες τι τεχνολογικά καινοτόμο έχει το bb10 OS για τον λιανικό πελάτη; Όχι για bes/government managed περιβάλλοντα. Για εμένα και εσένα.

 

Το Hub; Έρχεται σαν εφαρμογή στο playstore.

Contacts calendar; Το ίδιο ως άνωθεν

Ασφάλεια; VPN και εφαρμογές μόνο από playstore με το pre installation scan ενεργό

Gesture based OS; webOS was first και ο Duarte είναι στην Google πλέον και φαίνεται στο ui

 

Άρα τι μένει; Ή αίγλη του παρελθόντος ωσάν αρχαία Ελλάδα;

 

Επειδή βαριέμαι atm το μόνο που έχω να πω είναι εφόσον δεν είχε το σίχαμα του γουγλη ήταν αρκετό. (Που αυτό πάει πακέτο με data collection/f*** privacy/μονοπώλιο κτλ κτλ)

 

ΒΒ10 ήταν/είναι niche. Αυτό από ότι φαίνεται δεν θέλουν να το καταλάβουν αρκετοί. Ούτε ο Chen.

Ο καρκίνος του Internet: Google.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν το hub όπως καταλαβαίνεις δεν έχει καμία σχέση όταν στο παρέχουν στο android σαν εφαρμογή απ τον native χαρακτήρα του hub στο ββ10 που είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό . Περίμενε και θα δεις .

 

Τί να δω; Οτι θα εχει διαφορετικο implementation? So what? θα κανει το 90% που κανει το swype right στο BB10 OS

 

2ον. Το swype όπως και να το κάνουμε είναι το μέλλον των λειτουργικών. Τα κουμπάκια back ,Home button κτλ στις μελλοντικές εκδόσεις θα ανήκουν στο παρελθόν. Για το iOS 10 και το iPhone 7 ακούγεται πως δεν θα έχει καθόλου home button και θα είναι όλες οι κινήσεις με

swype. Ήδη στο iOS 9 έχει γίνει ένα βήμα προς αυτήν την κατεύθυνση.

 

Και ξαναλεω, το gesture based λειτουργικο το λανσαρε 1ο το webOS υπευθυνος της αναπτυξης του οποιου ηταν ο Duarte που εδω και 3 χρονια ειναι στην Google. Ο τυπακος με τα φευγατα πουκαμισα. Το οτι το android εχει ιυοθετησει τα περισσοτερα απο αυτα φαινεται

 

3) Το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ multitasking στο BB10 και η εκπληκτική διαχείριση μνήμης . Απλα Ξεχνάς τα Reloads.

 

Πραγματικο multitasking δεν εχει κανενα mobile λειτουργικο. Το Windows 10 Mobile θα ειναι το πρωτο. Ολα τα αλλα απλα εναλλασουν εφαρμογες. Και οχι τα active frames δεν ειναι multitasking ειναι active frames

 

4) Δεν υπάρχει λειτουργικό αυτήν την στιγμή που μπορεί να δουλέψει ως wireless storage πλην του BB10. Κατεβάζω μια ταινία στη δουλειά, πηγαίνω στο σπίτι, αφήνω το κινητό πάνω στο τραπέζι, ανοίγω την smart TV μου και μπορώ να έχω πρόσβαση σε όλα τα βίντεο, τις μουσικές και τις φωτογραφίες που υπάρχουν στην συσκευή μου χωρίς καν να την ακουμπήσω .

 

Wifi enabled external hardrive. WiFi explorer. Airdroid. Και πολλα αλλα.

 

και άλλα πολλά ,μικρα μεν αλλά κάνουν την διαφορά...

προσωπικά δεν είμαι εναντίον του android σε Blackbery συσκευή ...απλά είναι κρίμα να παρατήσει ένα τόσο advanced λειτουργικό όπως το bb10.

 

Το μοναδικο συγκριτικο πλεονεκτημα του BB10 OS ηταν το productivity suite. Hub, contacts, calendar. Στα υπολοιπα (σαν τον αστειο web browser) ηταν και ειναι πισω. Και οχι, το sideloading android apps με VM Jelly Bean δεν ηταν ουτε ειναι λυση.

 

Επειδή βαριέμαι atm το μόνο που έχω να πω είναι εφόσον δεν είχε το σίχαμα του γουγλη ήταν αρκετό. (Που αυτό πάει πακέτο με data collection/f*** privacy/μονοπώλιο κτλ κτλ)

 

ΒΒ10 ήταν/είναι niche. Αυτό από ότι φαίνεται δεν θέλουν να το καταλάβουν αρκετοί. Ούτε ο Chen.

 

Αν νομιζεις οτι επειδη δεν εχεις σχεση με google services εισαι ασφαλης, εχω να σου πουλησω ενα οικοπεδο γωνια στον Αρη :lol:

 

Αν ειχες BB με SecureSmart chip τοτε να ελεγα ναι. Αλλα δεν εχεις. Εχεις ενα του κιλου οπως ολοι οι υπολοιποι retail customers.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικο συγκριτικο πλεονεκτημα του BB10 OS ηταν το productivity suite. Hub, contacts, calendar. Στα υπολοιπα (σαν τον αστειο web browser) ηταν και ειναι πισω. Και οχι, το sideloading android apps με VM Jelly Bean δεν ηταν ουτε ειναι λυση.

 

 

 

Αν νομιζεις οτι επειδη δεν εχεις σχεση με google services εισαι ασφαλης, εχω να σου πουλησω ενα οικοπεδο γωνια στον Αρη :lol:

 

Αν ειχες BB με SecureSmart chip τοτε να ελεγα ναι. Αλλα δεν εχεις. Εχεις ενα του κιλου οπως ολοι οι υπολοιποι retail customers.

 

Ασχέτος που είναι ο γρηγορότερος browser στα κινητά.

 

Ναι επειδή δεν έχω σχέση με γοογλοπροϊόντα τα προσωπικά μου δεδομένα είναι πιο ασφαλή. Άμα εσύ νομίζεις το αντίθετο μάλλον κάτι παίζει.

Ο καρκίνος του Internet: Google.
Link to comment
Share on other sites

Τί να δω; Οτι θα εχει διαφορετικο implementation? So what? θα κανει το 90% που κανει το swype right στο BB10 OS

Μάλλον δεν έχεις δουλέψει και πολύ ΒΒ10..Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι πλεονεκτήματα σου προσφέρει το να είναι κάτι μέρος του λειτουργικού σε σχέση με ένα απλό apk...

 

 

 

Και ξαναλεω, το gesture based λειτουργικο το λανσαρε 1ο το webOS υπευθυνος της αναπτυξης του οποιου ηταν ο Duarte που εδω και 3 χρονια ειναι στην Google. Ο τυπακος με τα φευγατα πουκαμισα. Το οτι το android εχει ιυοθετησει τα περισσοτερα απο αυτα φαίνεται

Δεν κατάλαβα τι θες να πεις ακριβώς ? ξέρεις ότι για να αλλάξει το android και να γινει gesture λειτουργικό δεν μπορεί να γινει από την μια στιγμή στην άλλη .Θα γινει όμως κάποια στιγμή στο μέλλον .

 

 

Πραγματικο multitasking δεν εχει κανενα mobile λειτουργικο. Το Windows 10 Mobile θα ειναι το πρωτο. Ολα τα αλλα απλα εναλλασουν εφαρμογες. Και οχι τα active frames δεν ειναι multitasking ειναι active frames

Έτσι πιστεύεις εσύ ...Αν το να παίζω 3 βίντεο ταυτόχρονα , mp3 στο background, να χρησιμοποιώ παράλληλα την κάμερα και ταυτόχρονα να στέλνω μηνύματα BBM ,email κτλ μέσω Blend δεν είναι multitasking , τότε ναι, δεν υπάρχει multitasking σε φορητές συσκευές

 

 

 

Wifi enabled external hardrive. WiFi explorer. Airdroid. Και πολλα αλλα

Κανένα από αυτά που ανέφερες δεν κάνει αυτό που περιγραφω παραπάνω.

 

 

Το μοναδικο συγκριτικο πλεονεκτημα του BB10 OS ηταν το productivity suite. Hub, contacts, calendar. Στα υπολοιπα (σαν τον αστειο web browser) ηταν και ειναι πισω. Και οχι, το sideloading android apps με VM Jelly Bean δεν ηταν ουτε ειναι λύση.

Αστείος ο browser?Mαλλον έχεις πολύ καιρο να πιάσεις ββ στα χερια σου..

Edited by Awaker
The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Ασχέτος που είναι ο γρηγορότερος browser στα κινητά.

 

Ναι επειδή δεν έχω σχέση με γοογλοπροϊόντα τα προσωπικά μου δεδομένα είναι πιο ασφαλή. Άμα εσύ νομίζεις το αντίθετο μάλλον κάτι παίζει.

Γρηγορότερος; lolwut? Σε benchmarks? Ποιος τα χεζει τα benchmarks...

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον δεν έχεις δουλέψει και πολύ ΒΒ10..Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι πλεονεκτήματα σου προσφέρει το να είναι κάτι μέρος του λειτουργικού σε σχέση με ένα απλό apk...

 

Για πες. Ποια είναι αυτά τα πλεονεκτήματα; Εγώ δεν έχω δει τι κάνει ή εφαρμογή στο Android εσύ μάλλον είσαι beta tester και ξέρεις να φανταστώ...

 

 

 

 

Έτσι πιστεύεις εσύ ...Αν το να παίζω 3 βίντεο ταυτόχρονα , mp3 στο background, να χρησιμοποιώ παράλληλα την κάμερα και ταυτόχρονα να στέλνω μηνύματα BBM ,email κτλ μέσω Blend δεν είναι multitasking , τότε ναι, δεν υπάρχει multitasking σε φορητές συσκευές

 

Αν τα κανείς όλα αυτά ταυτόχρονα μάλλον έχεις ADHD. Multitasking 2 ή περισσότερες εφαρμογές ταυτόχρονα. Το να είναι στο background και να μην έχεις δυνατότητα ταυτόχρονου input δεν είναι multitasking

 

 

 

Αστείος ο browser?Mαλλον έχεις πολύ καιρο να πιάσεις ββ στα χερια σου..

 

Όχι αστείος. Παρωχημένος. Άργος. Σε πραγματικές συνθήκες. Όχι άμεσος.

 

Και όχι δεν έχω πολύ καιρό να πιάσω bb στα χέρια μου, το τελευταίο ήταν το passport. Καλό χρυσό εργαλείο αλλά δεν εχει κανένα συγκρητικό πλεονέκτημα έναντι του ανταγωνισμού

 

Τεσπα, οποίος δεν θέλει δεν το παίρνει και μένει με το BB10OS μέχρι να σταματήσουν να δίνουν updates

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος το pre-order το έβαλα.. η συμβίωση που είχα με το BB10 ήταν για περίπου 7-8 μήνες που είχα το Ζ10, και μάλιστα ήταν οι πρώτες εκδόσεις του BB10. Ωραίο.. γρήγορο.. αλλά όπως αναφέρει και ο narta, ο MD - Material Design - Mat. Duarte, είναι στην Google οπότε.. RIP BB10OS!
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μας εδώ είναι το Priv. Θέλω να πιστεύω ότι θα μείνουμε on-topic και ότι δεν θα συνεχιστεί η ανούσια αντιπαράθεση.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Απο μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού την τελευταία 5ετια που μου κανει τόσο θετική εντύπωση μια συσκευή της BB.

Πραγματικά ανατρεπτικός σχεδιασμός,εξαιρετικό ντιζάιν και χρηστικότητα με το φυσικό πληκτρολόγιο που ξέφευγει απο το χαμό και τα ίδια και τα ίδια των άλλων.

 

Αν ουδέποτε αγόραζα BB συσκευή αυτή θα ήταν η πρώτη με διαφορά.

 

Φαινεται άριστο πακέτο απο όλες τις απόψεις.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλό το ΒΒ10 αλλά η έλλειψη εφαρμογών είναι μεγάλο πρόβλημα. Δεν θυμάμαι για παράδειγμα πόσες φορές στα 2 χρόνια είπα ότι το viber δεν δουλεύει στο τηλέφωνό μου. Το μόνο που με κρατούσε μακριά από σκέψεις για να πάω σε android ήταν το hub. Πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ πλέον τον εαυτό μου να χρησιμοποιεί κινητό χωρίς το hub. Έχω το ipad και κάθε φορά που βλέπω notification θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

 

Τώρα έρχεται η Blackberry και παρουσιάζει αυτό το πακέτο... Όλα τα καλούδια του ΒΒ10 + την γκάμα εφαρμογών του android. Χωρίς 2η σκέψη με το που τελειώνει το συμβόλαιό μου θα το τσιμπήσω...

Link to comment
Share on other sites

Φαινετε πολυ ενδιαφερουσα και ποιοτικη συσκευη....αν δεν ειχα παει στο Note Edge θα το χτυπουσα χωρις δευτερη κουβεντα ! Εξαλλου η εμπειρια μου με το BB Passport ηταν εξαιρετικη....

 

Οπως και να χει θα το παρακολουθω.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει τώρα, αλλά στο παρελθόν στο android δεν μπορούσες να έχεις στο background το youtube ενώ έκανες κάτι άλλο, π.χ. απαντούσες σε ένα μεηλ. Κάτι τετοιες λεπτομέρειες ξεχώρισαν το bb10. Επίσης κατά πόσο θα δίνονται αναβαθμίσεις σε μια τέτοια συσκευή; Ενδεικτικά το z10 πήρε 2 μεγάλες αναβαθμίσεις στα δύο χρόνια κυκλοφορίας του.

Είμαι πολύ σκεπτικός με το android. Μακάρι να πετύχει όλο αυτό, αλλά δεν μπορώ να μην έχω σοβαρές επιφυλάξεις.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα email από carphone warehouse πως στις 6 θα φύγει το τηλέφωνο από εκείνους! Οπότε, λογικά, μεχρι τις 15.. θα το έχω..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...