Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμ εγώ τα λέω αλλά ποιός μας ακούει?...έλεος να μας θεωρούν τόσο ανώριμες και άμυαλες:mad:
Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμ εγώ τα λέω αλλά ποιός μας ακούει?...έλεος να μας θεωρούν τόσο ανώριμες και άμυαλες:mad:

 

Ε δεν το κάνουμε και αναίτια.

Έχετε βάλει και σεις το χεράκι σας

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν το κάνουμε και αναίτια.

Έχετε βάλει και σεις το χεράκι σας

:rolleyes:

 

Δε μπορώ να πώ ότι έχεις άδικο (:p) αλλά μην τις βάζετε όλες στο ίδιο τσουβάλι!Και φυσικά μην είστε προκατειλημμένοι!Έχουμε και τα κοριτσάκια μυαλό και γούστο!;)

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λες εσύ vickaki, και Calendra, αλλά υπάρχουν πολλές που χαλάνε την πιάτσα. Εγώ ξέρω ότι με όσες είμουν 100% κύριος δεν έγινε τίποτα, και με αυτές που τις φέρθηκα σαν τσούλες, είχαμε θετική εξέλιξη.

Ρωτήστε και τον minovg να πει για τον αδελφό του. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να πώ ότι έχεις άδικο (:p) αλλά μην τις βάζετε όλες στο ίδιο τσουβάλι!Και φυσικά μην είστε προκατειλημμένοι!Έχουμε και τα κοριτσάκια μυαλό και γούστο!;)

 

:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να πώ ότι έχεις άδικο (:p) αλλά μην τις βάζετε όλες στο ίδιο τσουβάλι!Και φυσικά μην είστε προκατειλημμένοι!Έχουμε και τα κοριτσάκια μυαλό και γούστο!;)

τα βλέπουμε στο άλλο thread me ta celebrities. :rolleyes:

prosexete ti lete giati kapoia pragmata den symvadizoun. :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λες εσύ vickaki, και Calendra, αλλά υπάρχουν πολλές που χαλάνε την πιάτσα. Εγώ ξέρω ότι με όσες είμουν 100% κύριος δεν έγινε τίποτα, και με αυτές που τις φέρθηκα σαν τσούλες, είχαμε θετική εξέλιξη.

Ρωτήστε και τον minovg να πει για τον αδελφό του. ;)

 

Ειλικρινά δε μπορώ να σκεφτώ γιατί μια κοπέλα θα ανταποκρινόταν σε μια τέτοια συμπεριφορά!Αν είναι συνειδητοποιημένη δεν το επιτρέπει ούτε στον εαυτό της ούτε στον άλλο να βρεθεί σε θέση "τσούλας"...:worry:...

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δε μπορώ να σκεφτώ γιατί μια κοπέλα θα ανταποκρινόταν σε μια τέτοια συμπεριφορά!Αν είναι συνειδητοποιημένη δεν το επιτρέπει ούτε στον εαυτό της ούτε στον άλλο να βρεθεί σε θέση "τσούλας"...:worry:...

goystaroun.

kai opws leei mia poly palia madagaskarianh paroimia "Character is what you are in the dark (bed)." ;)

Link to comment
Share on other sites

άνιση η συζήτηση:p o.k,κάθεμιά είναι διαφορετική και σίγουρα έχετε γνωρίσει και ανάποδες αλλά να είστε σίγουρη ότι στην πλειονότητά μας δεν είμαστε "εύκολες" και χαζές!...

Να απαντήσω και στην απορία για τα γυαλιά soublaki:προστατεύουν τα μάτια από τον ήλιο και επειδή τα μεγάλα είναι στη μόδα και κολακεύουν τα προτιμάμε;)

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς εύκολες;

 

Ότι εντυπωσιάζονται π.χ από ένα αυτοκίνητο και ανταποκρίνονται σε κάποιον χωρίς να τον έχουν γνωρίσει αρκετά...

 

Να θέσω και εγώ μια απορία:γιατί μιλάτε σε κάποια που σας αρέσει στο δρόμο?υπάρχει δηλαδή περίπτωση να γυρίσει και να ασχοληθεί όταν ακούσει:"πού πας μωρό μου"(με το γνωστό γουρουνέ υφάκι:O)???:worry:

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λες εσύ vickaki, και Calendra, αλλά υπάρχουν πολλές που χαλάνε την πιάτσα. Εγώ ξέρω ότι με όσες είμουν 100% κύριος δεν έγινε τίποτα, και με αυτές που τις φέρθηκα σαν τσούλες, είχαμε θετική εξέλιξη.

Ρωτήστε και τον minovg να πει για τον αδελφό του. ;)

 

minovg θα μας πεις για τον αδερφό σου?!? (ξέρω η περιέργεια σκότωσε την γάτα..)

 

άνιση η συζήτηση:p o.k,κάθεμιά είναι διαφορετική και σίγουρα έχετε γνωρίσει και ανάποδες αλλά να είστε σίγουρη ότι στην πλειονότητά μας δεν είμαστε "εύκολες" και χαζές!...

 

Ότι εντυπωσιάζονται π.χ από ένα αυτοκίνητο και ανταποκρίνονται σε κάποιον χωρίς να τον έχουν γνωρίσει αρκετά...

 

Να θέσω και εγώ μια απορία:γιατί μιλάτε σε κάποια που σας αρέσει στο δρόμο?υπάρχει δηλαδή περίπτωση να γυρίσει και να ασχοληθεί όταν ακούσει:"πού πας μωρό μου"(με το γνωστό γουρουνέ υφάκι:O)???:worry:

 

Που ακριβώς την είδες την άνιση συζήτηση εσύ?!? Πράγματι η κάθε μία από μας είναι διαφορετική και σίγουρα όλοι έχουν γνωρίσει και κάποια "σκάρτη"..Κανείς πάντως δεν μας χαρακτήρισε εδώ μέσα "εύκολες"...

 

Για μένα προσωπικά αυτός ο όρος δεν στέκει..Εύκολη δεν είναι μια κοπέλα η οποία μπορεί κοιμηθεί με κάποιον χωρίς να τον ξέρει όπως λες καλά..Εύκολη για μένα είναι μια κοπέλα που κρίνει αν θα πάει με τον χ ή με τον ψ βάση του πόσο trendy είναι, τι αυτοκίνητο οδηγεί, πόσα λεφτά έχουν οι δικοί του και άλλα τέτοια κούλα που τα συναντάς στην ηλικιακή γκάμα 15-35..Και δεν αναφέρομαι μόνο στις γυναίκες γιατί τα έχω ακούσει και από άντρες αυτά..

 

Όσο για την απορία σου ίσως θα έπρεπε πρώτα να σκεφτείς ότι ίσως υπάρχουν κοπέλες που στο παραπάνω σχόλιο απαντούν και δεν κατάλαβα γιατί να μην μιλήσεις σε κάποια στον δρόμο που απλά σου αρέσει..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω να συμφωνίσω με την Cookie,δεν μου αρέσουν αυτές που δεν κάθονται εύκολα (δικαιολογημένη η άποψη σου Vickaki αφού γνωρίζω γύρω στις 20 κοπέλες από νομική που το παίζουν ή είναι πάντα δύσκολες),επίσης δεν έχω πρόβλημα με αυτές που έχουν τέτοιες απαιτήσεις αλλά με αυτούς που τις επιλέγουν.Κατα τ'άλλα μισώ τα κλασσικά σε μια γυναίκα(μπινελίκια,ιδρώτας,τρίχες,αέρια..:D)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα cookie,την άνιση μάχη την είπα αστειευόμενη μια και ήμουν η μοναδική κοπέλα που απαντούσε εκείνη την ώρα και ήταν πολλές οι αντρικές απαντήσεις...Όσο για το πότε μια κοπέλα είναι εύκολη έχουμε ακριβώς τις ίδιες απόψεις απλώς εγώ δεν είχα επεκταθεί πριν!(φαίνεται πιστεύω από το παράδειγμά μου)...

Από την άλλη δεν καταλαβαίνω το λόγο να γυρίσω και να μιλήσω σε κάποιον που θα φωνάξει πέντε κουβέντες καθώς περνάω...Προτιμώ να επιλέξω από άλλα άτομα τα οποία και θα μου αρέσουν και θα τα έχω γνωρίσει...γνώμη μου...

Για κοπέλες από τη σχολή μου θα διαφωνήσω με το ότι είναι δύσκολες καθώς από την παρέα μου είτε έχουμε ήδη σχέση είτε κάποιες είναι μόνες αλλά ενδιαφέρονται για κάποιον...(και τα δύο παραπάνω βέβαια δεν είναι στοιχεία μιας δύσκολης αλλά κάποιας η οποία είναι επιλεκτική που δεν το κρίνω κακο...)

Κατα τα άλλα δεν έχω σκοπό να κατακρίνω όποιες συμπειφέρονται αλλιώς φυσικά!απλά την προσωπική μου παρατήρηση έκανα;)

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα cookie,την άνιση μάχη την είπα αστειευόμενη μια και ήμουν η μοναδική κοπέλα που απαντούσε εκείνη την ώρα και ήταν πολλές οι αντρικές απαντήσεις...Όσο για το πότε μια κοπέλα είναι εύκολη έχουμε ακριβώς τις ίδιες απόψεις απλώς εγώ δεν είχα επεκταθεί πριν!(φαίνεται πιστεύω από το παράδειγμά μου)...

Από την άλλη δεν καταλαβαίνω το λόγο να γυρίσω και να μιλήσω σε κάποιον που θα φωνάξει πέντε κουβέντες καθώς περνάω...Προτιμώ να επιλέξω από άλλα άτομα τα οποία και θα μου αρέσουν και θα τα έχω γνωρίσει...γνώμη μου...

Για κοπέλες από τη σχολή μου θα διαφωνήσω με το ότι είναι δύσκολες καθώς από την παρέα μου είτε έχουμε ήδη σχέση είτε κάποιες είναι μόνες αλλά ενδιαφέρονται για κάποιον...(και τα δύο παραπάνω βέβαια δεν είναι στοιχεία μιας δύσκολης αλλά κάποιας η οποία είναι επιλεκτική που δεν το κρίνω κακο...)

Κατα τα άλλα δεν έχω σκοπό να κατακρίνω όποιες συμπειφέρονται αλλιώς φυσικά!απλά την προσωπική μου παρατήρηση έκανα;)

 

Νόμισα ότι εννοούσες γενικά μια άνιση συζήτηση με το άλλο φύλο και όχι οτι αναφερόσουν στην παρούσα φάση..Ούτε εγώ τον καταλαβαίνω τον λόγο να γυρίσεις να μιλήσεις σε κάποιον στον δρόμο αλλά δεν θα πω ψέματα ότι δεν το έχω κάνει όταν ο άλλος λέει ας πούμε μια έξυπνη ατάκα περιμένοντας το λεωφορείο πχ..Δεκτή η προσωπική σου παρατήρηση..Δεν έχεις άδικο απλά ο όρος αυτός είναι ελαφρώς παρεξηγημένος..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λέτε, ότι μερικές γυναίκες απαιτούν να έχει ο άντρας αυτοκίνητο. Γιατί δεν παίρνουν εκείνες το δίπλωμα, να εργαστούν και να αγοράσουν ένα, να είναι μια χαρά; Δεν είμαστε στη Σ. Αραβία και σε κάτι τέτοιες χώρες , που η οδήγηση στις γυναίκες απαγορεύεται.

 

Εκνευρίζομαι από τη μια να παλεύουμε για ισότητα μεταξύ των φύλων και κάποιες κοπέλες να φέρονται οι ίδιες λες και είμαστε στο Μεσαίωνα. Σε λίγο θα θέλουν και άσπρο άλογο;

 

(υστερ. ο ξάδερφός μου δεν έχει αυτοκίνητο ούτε δίπλωμα αλλά από γυναίκες ... να !)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λέτε, ότι μερικές γυναίκες απαιτούν να έχει ο άντρας αυτοκίνητο. Γιατί δεν παίρνουν εκείνες το δίπλωμα, να εργαστούν και να αγοράσουν ένα, να είναι μια χαρά; Δεν είμαστε στη Σ. Αραβία και σε κάτι τέτοιες χώρες , που η οδήγηση στις γυναίκες απαγορεύεται.

 

Εκνευρίζομαι από τη μια να παλεύουμε για ισότητα μεταξύ των φύλων και κάποιες κοπέλες να φέρονται οι ίδιες λες και είμαστε στο Μεσαίωνα. Σε λίγο θα θέλουν και άσπρο άλογο;

 

(υστερ. ο ξάδερφός μου δεν έχει αυτοκίνητο ούτε δίπλωμα αλλά από γυναίκες ... να !)

 

Δεν είπε κανείς ότι απαιτούν..Απλά σχολιάσαμε ευγενικά (μόνο το φτυάρι λείπει) ότι κάποιες κοπέλες κρίνουν με ποιο άτομο θα βγουν ή θα δημιοργήσουν σχέση βάση του τι αυτοκίνητο οδηγεί και πόσο trendy είναι και όχι ότι δεν ξέρουν να οδηγούν οι ίδιες ή δεν μπορούν να αποκτήσουν αυτοκίνητο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί

με sms

- "όταν μου ζητήσεις συγνώμη, τότε να μου μιλήσεις ξανά"

- ":confused:... συγνώμη;:confused: για ποιο πράγμα??"

- "να καταλάβεις από μόνος σου!"

- ":confused: ....ΟΚ....:confused:"

 

Μετά από μισή ώρα τηλ

- "Ζήτα μου συγνώμη για αυτό μπλαμπλα..."

- "....:confused:συγνώμη.....μπλαμπλα"

- "φιλάκια μπλαμπλα"

 

Και φυσικά ο λόγος ήταν μια ******* και μισή....:lol:

 

αυτό ομολογώ πως δεν μ αρέσει καθόλου. χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί

με sms

- "όταν μου ζητήσεις συγνώμη, τότε να μου μιλήσεις ξανά"

- ":confused:... συγνώμη;:confused: για ποιο πράγμα??"

- "να καταλάβεις από μόνος σου!"

- ":confused: ....ΟΚ....:confused:"

 

Μετά από μισή ώρα τηλ

- "Ζήτα μου συγνώμη για αυτό μπλαμπλα..."

- "....:confused:συγνώμη.....μπλαμπλα"

- "φιλάκια μπλαμπλα"

 

Και φυσικά ο λόγος ήταν μια ******* και μισή....:lol:

 

αυτό ομολογώ πως δεν μ αρέσει καθόλου. χαχαχ

 

 

Καλά ξεμπερδέματα...:lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί

με sms

- "όταν μου ζητήσεις συγνώμη, τότε να μου μιλήσεις ξανά"

- ":confused:... συγνώμη;:confused: για ποιο πράγμα??"

- "να καταλάβεις από μόνος σου!"

- ":confused: ....ΟΚ....:confused:"

 

Μετά από μισή ώρα τηλ

- "Ζήτα μου συγνώμη για αυτό μπλαμπλα..."

- "....:confused:συγνώμη.....μπλαμπλα"

- "φιλάκια μπλαμπλα"

 

Και φυσικά ο λόγος ήταν μια ******* και μισή....:lol:

 

αυτό ομολογώ πως δεν μ αρέσει καθόλου. χαχαχ

 

OMFG :X:X

 

Είναι τρελές αυτές οι γυναίκες....

Link to comment
Share on other sites

OMFG :X:X

 

Είναι τρελές αυτές οι γυναίκες....

 

Κατά το "είναι τρελοί αυτοί οι Γαλάτες...":lol::lol:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί

με sms

- "όταν μου ζητήσεις συγνώμη, τότε να μου μιλήσεις ξανά"

- ":confused:... συγνώμη;:confused: για ποιο πράγμα??"

- "να καταλάβεις από μόνος σου!"

- ":confused: ....ΟΚ....:confused:"

 

Μετά από μισή ώρα τηλ

- "Ζήτα μου συγνώμη για αυτό μπλαμπλα..."

- "....:confused:συγνώμη.....μπλαμπλα"

- "φιλάκια μπλαμπλα"

 

Και φυσικά ο λόγος ήταν μια ******* και μισή....:lol:

 

αυτό ομολογώ πως δεν μ αρέσει καθόλου. χαχαχ

Χμ προφανως για την κοπελα δεν θα ηταν καθολου μια ******* και μιση...Τωρα ενταξει δεν ξερω και τον λογο αλλα ελπιζω να μην ηταν οντως τελειως *******:pΑλλα επειδη δεν αντεξε(ουτε μιση ωρα) να περιμενει να καταλαβεις απο μονος σου, πηρε τηλ σου ειπε τι την πειραξε, εσυ ζητησες ενα τυπικο συγγνωμη και τελος. Επειδη ξερουμε οτι αν περιμενουμε το ειλικρινες το συγγνωμη απο αντρα μαλλον θα πεθανουμε περιμενοντας το...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πολυ καλα θα κανετε...:p

 

Γιατι να απολογεισαι για τις "υποτιθεμενες βλακειες" σου επειδη καποια εχει φαντασιωσεις;

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...