Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενα πραγμα συχαινομαι πιο πολυ απ'ολα μα ΟΛΑ και ειμαι ικανη να μην ξαναμιλησω στον αλλον και αυτο ειναι η γαιδουρια και το να ειναι ο αλλος παρτακιας να βλεπεις τον αλλον διπλα σου να εχει καποιο προβλημα και να μην σηκωνεις το χερακι σου το ποδαρακι δεν ξερω και γω τι να βοηθησεις..

η να μην ασχολεισαι με οτιδηποτε ξεπερναει αυτο που αφορα εσενα! Να ζει ο αλλος στον κοσμο του και να μην τον νοιαζει τιποτα περα απο τον εαυτουλη του!!... Γκρρρ νευριασα και μονο που το σκεφτομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα συχαινομαι πιο πολυ απ'ολα μα ΟΛΑ και ειμαι ικανη να μην ξαναμιλησω στον αλλον και αυτο ειναι η γαιδουρια και το να ειναι ο αλλος παρτακιας να βλεπεις τον αλλον διπλα σου να εχει καποιο προβλημα και να μην σηκωνεις το χερακι σου το ποδαρακι δεν ξερω και γω τι να βοηθησεις..

η να μην ασχολεισαι με οτιδηποτε ξεπερναει αυτο που αφορα εσενα! Να ζει ο αλλος στον κοσμο του και να μην τον νοιαζει τιποτα περα απο τον εαυτουλη του!!... Γκρρρ νευριασα και μονο που το σκεφτομαι!!

 

Άνοιξες μεγάλο θέμα τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα συχαινομαι πιο πολυ απ'ολα μα ΟΛΑ και ειμαι ικανη να μην ξαναμιλησω στον αλλον και αυτο ειναι η γαιδουρια και το να ειναι ο αλλος παρτακιας να βλεπεις τον αλλον διπλα σου να εχει καποιο προβλημα και να μην σηκωνεις το χερακι σου το ποδαρακι δεν ξερω και γω τι να βοηθησεις..

η να μην ασχολεισαι με οτιδηποτε ξεπερναει αυτο που αφορα εσενα! Να ζει ο αλλος στον κοσμο του και να μην τον νοιαζει τιποτα περα απο τον εαυτουλη του!!... Γκρρρ νευριασα και μονο που το σκεφτομαι!!

Δεν το πιστευω οτι εισαι εσυ PowerZ!!!:p :tease:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Πεστα ρε experienced user :respect:

 

Μια φορα μου εχει τυχει να ειναι καποια διπροσωπη, το τι εγινε ειναι μεγαλη ιστορια παντως εγινα πολυ κακος :evil: :venzevoul: Ξερεις το επαιζε οτι γουσταρε κτλ, και οταν ειδε ανταποκριση μετα εκανε τη παλαβη!!

 

...(εκανε την παλαβή)...αφού πήρε εργασίες, αφου την πέρασα σε κάμποσα μαθήματα στην εξεταστική:mad: :mad: :mad: ....

Ποιά εγω???όχι καλέ παρεξήγησες...

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Η αδιαφορια ειναι πολυ κακο για μερικες, ειδικα για αυτες που νομιζουν πως ειναι το κεντρο του κοσμου!

Η αδιαφορία όμως σε σώζει και από ένα κάρο άλλο πράγματα. Πρέπει να έχουμε "καλή" αδιαφορία ώρες ώρες

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσουν οι "alternative" και "interlectual" κοπελες.Δεν μου αρεσουν οι κουμμουνιστριες.Επισης,δεν μου πολυαρεσουν οι κοπελες που ακουν rock μουσικη και περισσοτερο απο ολα,αυτες που ακουν heavy metal.Θεωρω οτι χανουν τελειως την θυληκοτητα τους.

 

Η ασχετοσύνη σε όλο τις το μεγαλείο :rolleyes:

Τα υπόλοιπα τα αφήνω στη dexter.

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να κρατάνε αγκαλιά τα σκυλάκια για ασφάλεια... Πώς μπορείς να τις κατακρίνεις γι'αυτό; :lol: Ε τώρα το ότι μυρίζουν... σκυλίλα... Εντάξει μωρέ... Μυγιάγγιχτε!!! :lol:

 

Εγώ δεν αντέχω με τίποτα τα μακριά νύχια στους άντρες... Παθαίνω ένα σοκ κάθε φορά που βλέπω κάποιον με μακριά νύχια... Ακόμα κι αν είναι κούκλος :happy: :wacko:

 

Δεν μου λες, ο δικός σου που είναι και μεταλλάς δεν παίζει κιθάρα και δεν έχει μακρυά νύχια;

Link to comment
Share on other sites

Ολα μ'αρεσουν σε μια γυναικα.Η μεγαλη προκληση ειναι να μπορεις να κουμανταρεις τις παραξενιες της.Και σ'αυτη τη προσπαθεια ειναι σιγουρο πως θα περασεις μεγαλες πικρες και φουρτουνες.:D
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν μου αρέσει που μερικές γυναίκες νομίζουν οτι μπορούν να κάνουν τους άλλους του χεριού τους και να τους καθοδηγούν, χρησιμοποιώντας διάφορα μέσα που μερικά προαναφέρθηκαν... Ποιά νομίζεις οτι είσαι κυρία μου??? Θεωρώ οτι είναι το αποκορύφωμα της υποκρισίας και του " τα κάνω όλα για το συμφέρον!".

Για να μην παρεξηγηθώ και άντρες το κάνουν αυτό αλλά όχι σε τέτοια σημεία και συχνότητα που το φτάνουν μερικές μερικές....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν μου αρέσει που μερικές γυναίκες νομίζουν οτι μπορούν να κάνουν τους άλλους του χεριού τους και να τους καθοδηγούν, χρησιμοποιώντας διάφορα μέσα που μερικά προαναφέρθηκαν... Ποιά νομίζεις οτι είσαι κυρία μου??? Θεωρώ οτι είναι το αποκορύφωμα της υποκρισίας και του " τα κάνω όλα για το συμφέρον!".

Για να μην παρεξηγηθώ και άντρες το κάνουν αυτό αλλά όχι σε τέτοια σημεία και συχνότητα που το φτάνουν μερικές μερικές....:mad:

m aresei pou to akouo auto apo mia gunaika!!

Link to comment
Share on other sites

Η ασχετοσύνη σε όλο τις το μεγαλείο

Τα υπόλοιπα τα αφήνω στη dexter.

 

Δεν μου λες, ο δικός σου που είναι και μεταλλάς δεν παίζει κιθάρα και δεν έχει μακρυά νύχια;

 

:wacko:

 

1. Με παρακολουθείς;! :lol: Και... τι "αφήνεις σε μένα"; :lol:

2. Όχι, ο "δικός μου" (:mad: δε μου πολυαρέσει αυτή η έκφραση:O ) δεν πάιζει κιθάρα και δεν έχει μακριά νυχάκια... Παίζει drums κι έχει κοντά νυχάκια!!!

 

Όσο για το ότι όσες ακούνε ροκ και μεταλ (ααα ερώτηση: μίλησε κάποιος για αυτές που ακούν heavy metal... Μόνο; Όποια ακούει thrash εξαιρείται;:lol: Πλακίτσα) δεν έχουν θηλυκότητα... Μη βάζετε όλο το μεταλ και ροκ θηλυκό πληθυσμό στο ίδιο τσουβάλι. Θα εκπλαγείτε;)

 

Τέλος στα off topic! ;)

 

Κάτι άλλο που δε μου αρέσει στoυς άντρες... Τα πολύ έντονα και... κουλά χρώματα/χρωματικοί συνδυασμοί: ροζ, πορτοκαλί με κίτρινες ρίγες, λιλά με μωβ βούλες...:wacko:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το ότι όσες ακούνε ροκ και μεταλ (ααα ερώτηση: μίλησε κάποιος για αυτές που ακούν heavy metal... Μόνο; Όποια ακούει thrash εξαιρείται;:lol: Πλακίτσα) δεν έχουν θηλυκότητα... Μη βάζετε όλο το μεταλ και ροκ θηλυκό πληθυσμό στο ίδιο τσουβάλι. Θα εκπλαγείτε;)

 

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου!!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το ότι όσες ακούνε ροκ και μεταλ (ααα ερώτηση: μίλησε κάποιος για αυτές που ακούν heavy metal... Μόνο; Όποια ακούει thrash εξαιρείται; Πλακίτσα) δεν έχουν θηλυκότητα... Μη βάζετε όλο το μεταλ και ροκ θηλυκό πληθυσμό στο ίδιο τσουβάλι. Θα εκπλαγείτε;)

 

Αυτό ακριβώ εννούσα. Μου φένεται πολύ αστείο όταν κάποιος αποκαλεί τη μουσική αυτή "heavy metal" που είναι απλώς ένα απο το πολλά είδη της metal και το μόνο κοινό με τα "κακόφημα" (βλ. death,black και καμιά φορά gothic) είδη της μέταλ είναι το ότι παίζουν και αυτοί κιθάρα :D Επίσης, ακόμα και αν κάποια ακούει death/black/gothic αυτό δεν σημαίνει ότι έχει και την ανάλογη συμπεριφορά/ντύσιμο.

Ακόμα πιο αστείο είναι όταν αναφέρουν και τη ροκ. Έχουν την παραμικρή ιδέα τι είναι η rock? Δηλαδή κάποια που ακούει scorpions, η led zeppelin η ακόμα και beatles ντύνεται η συμπεριφέρεται παράξενα; :wacko: Τι άλλο θα ακούσουμε... Αυτοί που τα γράφουν/λένε αυτά καλύτερα να περιορίσουν την γνώμη τους στους χατζηγιάννηδες και τους τσαλίκηδες που τους ξέρουν καλύτερα.

 

1. Με παρακολουθείς;! :lol: Και... τι "αφήνεις σε μένα"; :lol:

2. Όχι, ο "δικός μου" (:mad: δε μου πολυαρέσει αυτή η έκφραση:O ) δεν πάιζει κιθάρα και δεν έχει μακριά νυχάκια... Παίζει drums κι έχει κοντά νυχάκια!!!

 

1. λολ δεν σε παρακολουθώ απλώς έχω καλή μνήμη και θυμάμαι οτι ανέφερες σε κάποιο thread ότι είσαι μεταλλού, εκτός και αν είχες γράψει μόνο οτι ο δικός σου (δεν καταλαβαίνω γιατί δεν σου αρέσει αυτή η έκφραση :p ) είναι μεταλλάς (τότε μάλλον δεν έχω τόσο καλή μνήμη :p)

 

Επίσης αυτό με τα νύχια δεν το καταλαβαίνω. Και για όσους λένε πάρε πένα ( :wacko: ), δεν μπορείς να παίζεις τα πάντα με πένα. Η πένα είναι φτιαγμένη για την ηλεκτρική και έν μέρει για την ακουστική κιθάρα. Τώρα αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις πένα εξαρτάται απο το τι μουσική παίζει. Αν παίζει πχ μέταλ η ρόκ στο 99% των περιπτώσεων μπορείς να χρησιμοποιήσεις πένα. Τώρα αν παίζεις flamenco η κλασσική (τα οποία είναι και αυτά που παίζονται πιο πολύ στις ακουστικές και κλασσικές κιθάρες) ΔΕΝ μπορείς να παίξεις με πένα στις περισσότερες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου, είτε σε άντρα είτε σε γυναίκα, να λες κάποια πράγματα και αυτός να τα μεταφέρει με τον δικό του τρόπο και μετά να γίνεται ένα μπάχαλο....

Την πάτησα γι αυτό το λέω :(

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου, είτε σε άντρα είτε σε γυναίκα, να λες κάποια πράγματα και αυτός να τα μεταφέρει με τον δικό του τρόπο και μετά να γίνεται ένα μπάχαλο....

Την πάτησα γι αυτό το λέω :(

 

 

Να προσέχεις τις παρέες σου!:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Να προσέχεις τις παρέες σου!:p :p :p

 

Δεν ήταν δική μου παρέα....

Πήγαν στη συγκάτοικό μου και της είπαν ότι η Ιωάννα είπε αυτά για σένα χωρίς να τα έχω πει!

Λες και εγώ αν είχα κάπιο πρόβλημα μαζί της σε αγνώστους θα τα έλεγα και όχι σε αυτήν? Αν είναι δυνατόν!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να αναφέρω πως πολύ άσχημη εντύπωση κάνει όταν κάποιος-iδιwς μεγάλης ηλικίας αντί να ρωτήσει κάτι που θέλει να μάθει,βάζει κάποιον άλλο να ψαρέψει..

μα καλά δε καταλαβαίνουν ποσο ανόητοι γίνονται?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου, είτε σε άντρα είτε σε γυναίκα, να λες κάποια πράγματα και αυτός να τα μεταφέρει με τον δικό του τρόπο και μετά να γίνεται ένα μπάχαλο....

Την πάτησα γι αυτό το λέω :(

thn exo pathsei ki ego etsi kai pragmatika htan polu asxhmo !! epatha omos kai ematha!!:)

Link to comment
Share on other sites

να ψωνιζεται και να μιλαει για το τι πηρε-ψωνησε κ εκανε αυτη,η γονεις της ,η οι φιλοι τους...πολυ σπαστικο!!!!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου, είτε σε άντρα είτε σε γυναίκα, να λες κάποια πράγματα και αυτός να τα μεταφέρει με τον δικό του τρόπο και μετά να γίνεται ένα μπάχαλο....

Την πάτησα γι αυτό το λέω

Έχει τύχει σε φίλο μου μια ιστορία, και αν δεν ήμουν μπροστά να δώ τί συνέβει και να τον υποστηρίξω, θα γινόταν μπλέξιμο απο:

1)Χαζό -κοινό- φίλο

2)χαζές φίλες που τα παίρνουν όλα στα σοβαρά.

 

Α: -"Β, οι φίλες σου, γιατί όταν έρχονται πιάνει η μία το χέρι της άλλης? Ζευγάρι είναι? :p"

Β- :"χαχαχαχαχα! Λες? :lol:"

Μετά απο 2 λεπτά:

Β: -"Ο Α είπε οτι είστε λεσβίες"

Φίλες: -":mad: Γιατί το είπε αυτό?"

Β: -"Ε έτσι μου είπε πως είχε ακούσει... Δεν ξέρω... Ρωτήστε τον Α και βρείτε τα μεταξύ σας..."

Α: -"Είσαι καλά Β? Είπα τέτοιο πράγμα?"

Β: -"Έτσι δε μου είπες πρίν? Οτι είναι λεσβίες?"

 

Τώρα σε αυτή τη φάση τί κάνεις? Εγώ απο τη μία γέλαγα με το μπλέξιμο που έγινε, και απο την άλλη προσπαθούσα να αποκαταστήσω την αλήθεια... :lol:

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

μου τη σπαει οταν μερικες το παιζουν παραπανω γκομενες απ'οσο ειναι και ερχονται να σου μιλησουν για να δειξουν οτι εχουν και πολλους γνωστους!
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

εμενα δε θα με αρεσε καθολου μια κοπελα που ΔΕΝ μιλαει, δε λαλαει και κουβεντα της βγαζεις με το τσιγκελι. οκ το δεχομαι οτι αυτο μερικες φορες (!!!!) ειναι καλο...(!!!) αλλα μεχρι να φτασεις σε αυτες τις μερικες φορες(!!!) πρεπει να μιλησεις...εκτος κι αν προκειται για one night stand, οποτε και να μη μιλαει καθολου δε με χαλαει καθολου!!!χεχεχε...

φιλε μη το λες...

μου εχει τυχει κοριτσάκι, που δε μιλούσε ρε αδερφε! Να μη ξερεις αν σε θελει :p ασε... αλλά μετα απο κανα μηνα να δεις ομιλία :D :rolleyes: όλες θελουν το στρώσιμο τους...

 

Αυτό που μου τη σπάει, ειναι -αντε πες μπανιο ειναι μεγαααληηη διαδικασία- να μην πλένουν τα δοντια τους το πρωι. Δεν υπάρχει χειροτερο. Εγώ σχεδών παντα συνοδεύω το πλύσιμο των δοντιων και με μια μαστιχούλα :D

 

Σε γυναικα:

Να το παίζει χαλαρη -ναι ρε μ@λ@κ@ στα @ρχιδι@ μου, στα τετοια μου, και εκφράσεις που φυσικα αρμοζουν μονο σε αντρες (τ0ν π@#ζει, την τ1ν@ξ@, Τρ@\/@31 μαλατσια και αλλα)

Μερικες φορες το στυλάκι του επαναστάτη που συχνα συνδυαζεται με metal-goth κτλ μουσικες προτιμησεις μαυρο νυχι κτλ

να λεει μπαρουφες ολη την ωρα, να μασαει τσιχλα σαν κατσικι και να μιλάει σαν γατάκι. Ακομη αυτά τα γυαλια τα μεγάλα δε μου τη σπαν τοσο, (ισως επειδη εχει η κοπέλα μου τετοια :p )

ακομη αυτό που μου τη σπάει, ειναι οταν βγαίνω με εναν φίλο μου ή και φίλη μου, ( ;) ) νωρίς για να βρούμε τραπέζι, και πιάνουμε ενα τραπεζάκι και καθόμαστε δυο άτομα, και σε κανα μισάωρο αφου εχει γινει πιτα το μαγαζι, ερχονται διαφοροι γνωστοί/φίλοι και μου αραδιάζονται στο τραπέζ!!! ελεος πια, να πατε πιο νωρίς, να πιάσετε τραπέζι!!!!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...