Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ειστε φαλλοκρατες (κι δεν το λεω για κακο) απλα δεν το ξερετε κι ασε που δεν εξηγησες κι τπτ κατι για μια κουλα ελεγες..:lol::p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ειστε φαλλοκρατες (κι δεν το λεω για κακο) απλα δεν το ξερετε κι ασε που δεν εξηγησες κι τπτ κατι για μια κουλα ελεγες..:lol::p

 

Εκτός του ότι είναι ξεκάθαρο ότι δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε, υπάρχει και πρόβλημα συνεννόησης. Δεν μπορώ να καταλάβω τι λες. :)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το θυμήθηκα,δεν μου αρέσουν τα εσώρουχα με δαντέλες και ιδιαίτερα αυτά που φαίνονται κάτω από τα ρούχα,δεν μπορώ θολώνω..Γενικά προσέχω πολύ το ντύσιμο σε μια γυναίκα και η κακογουστιά με πεθαίνει..Φα-λλο-κρά-τες ζντο:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειστε φαλλοκρατες (κι δεν το λεω για κακο) απλα δεν το ξερετε κι ασε που δεν εξηγησες κι τπτ κατι για μια κουλα ελεγες..:lol::p

 

Βρε κοπέλα μου μπορεί να δείχνεις ότι δε καταλαβαίνεις αλλά εγώ πιστεύω πως έχεις καταλάβει μια χαρά είπα πως και για τους άντρες το ίδιο ισχύει και σου έφερα και παράδειγμα αν νομίζεις πως μια ωραία γλυκιά κοπελίτσα μπορεί να ανοίγει το στόμα της και να μιλάει σαν νταλικέρης ή και ακόμα χειρώτερα:X:X:X(μη προσβάλουμε τους νταλικέριδες)τότε μπράβο σου μπορείς να συνεχίσεις να έχεις αυτή την άποψη:spider:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα μονο εσυ το πες αυτο κι λογω ηλικιας.Οι μεγαλυτεροι λεγαν αλλα.Κι ποτε διαφωνησα εγω μαζι σου?Οσο για το αν υπαρχει φαλλοκρατισμος 2 εκπομπες νεφερα αλλα εσυ μαλλον δεν καταλαβες την μπηχτη..Αν μια γυναικα εκανε τετοια κπομπη θα ταν ξετσιπωτη ο Θεμος ειναι οικογενειαρχης με παιδια κι συμπεριφερεται λες κι οι κοπελες στην εκπομπη του ειναιν σφαγεια..

 

Εσυ καλε μου εκανες διαχωρισμο αναμεσα στην γλυκια κοπελιτσα κι στον διμετρο μαντραχαλο.Εγω μπορω να εχω την αποψη οτι αυτο που λεςβ ειναι ρατσιστικο κι εσυ να χεις την δικια σου αποψη δημοκρατια εχουμε..

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα μονο εσυ το πες αυτο κι λογω ηλικιας.Οι μεγαλυτεροι λεγαν αλλα.Κι ποτε διαφωνησα εγω μαζι σου?Οσο για το αν υπαρχει φαλλοκρατισμος 2 εκπομπες νεφερα αλλα εσυ μαλλον δεν καταλαβες την μπηχτη..Αν μια γυναικα εκανε τετοια κπομπη θα ταν ξετσιπωτη ο Θεμος ειναι οικογενειαρχης με παιδια κι συμπεριφερεται λες κι οι κοπελες στην εκπομπη του ειναιν σφαγεια..

 

Κι δεν ειπαοτι νομιζζω ποτε κατι τετοιο..Αρα αυτο που λες ειναι αστοχο?

 

Κοίτα άμεσα δε διαφώνησες μαζί μου αλλά έμεσα λέγοντάς ότι αφού οι γυναίκες έχουν ίδια δικαιώματα με τους άντρες μπορούν να μιλάνε όπως να'ναι ε τότε έμεσα διαφωνείς μαζί μου όσο για τις εκπομπές σπάνια παρακολουθω αφού δεν έχουν κάτι το ιδιαίτερο να δείξουν!Και επίσης από ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΕΙΑΣ μου όπως λες έχει χαρακτηριστεί ανήθικος πόσο μάλλον από μεγαλύτερους όσο για τη συμπεριφορά του αν θέλετε να είστε ίσες να δέχεστε και τα δικά σας λάθη!Αν δέχονται τη συμπεριφορά του ασφαλώς θα έχει την ίδια και χειρώτερη!Καλό θα ήταν όμως να μην αναφερόμαστε σε πρόσωπα που απλά δεν μπορούν να υπερασπιστούν τον εαυτό τους.Ας παραμείνουμε στη μεταξύ μας συζήτηση ο Θέμος δε μας έφτεξε σε τίποτα!!!Το άστοχο δε βλέπω που είδες??????:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Την στιγμη που κανουν το ιδιο οι αντρες μπορουν να κανουν το ιδιο κι οι γυναικες.Καλα το βρισιδιπου κι εγω που δεν μιλαω ασχημα γενικα ποτε ποτε μερικες λεξεις τις λεω κι απαιτουνται..Το τσιγαρο γιατι δεν σου αρεσει μεσα στον δρομο απο τις γυναικες?

 

Τον θεμο τον διαβαζω στην εφημεριδα του κι ειναι οκ τον ανεφερα για να δειξω οτι υπαρχει φαλλοκρατισμος κι οτι υπαρχουν τετοια προτυπα.Δεν εχω προβλημα μαζι του.Κι μην κατηγορεις τις κοπελες γιατι ο Θεμος εχει κι καποια ευφια κι καταλαβαινει τι κανει πολυ καλα οι κοπελες της εκπομπης πχ εκεινη η ξανθια με το μεγαλο μπουστο ε δεν ειναι κι ολες πανεξυπνες..

Link to comment
Share on other sites

Την στιγμη που κανουν το ιδιο οι αντρες μπορουν να κανουν το ιδιο κι οι γυναικες.Καλα το βρισιδιπου κι εγω που δεν μιλαω ασχημα γενικα ποτε ποτε μερικες λεξεις τις λεω κι απαιτουνται..Το τσιγαρο γιατι δεν σου αρεσει μεσα στον δρομο απο τις γυναικες?

 

Τον θεμο τον διαβαζω στην εφημεριδα του κι ειναι οκ τον ανεφερα για να δειξω οτι υπαρχει φαλλοκρατισμος κι οτι υπαρχουν τετοια προτυπα.Δεν εχω προβλημα μαζι του.Κι μην κατηγορεις τις κοπελες γιατι ο Θεμος εχει κι καποια ευφια κι καταλαβαινει τι κανει πολυ καλα οι κοπελες της εκπομπης πχ εκεινη η ξανθια με το μεγαλο μπουστο ε δεν ειναι κι ολες πανεξυπνες..

 

το θεμα: Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα ειναι καθαρα υποκειμενικο για αυτο να περιοριζεστε στις αποψεις σας γτ θα φαμε κανα lock στο τελος...

 

κ μενα προσωπικα δν μ αρεσει μια κοπελα να βριζει ουτε να καπνιζει...

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τετοιο τσουβαλιασμα ρε παιδια?

Οι αντρες ειναι το ενα, οι γυναικες ειναι το αλλο και παει λεγοντας?

Ελεος δηλαδη...ειναι τοσο περιεργο να καταλαβει καποιος οτι οσων αφορα την αξια τους σαν "ανθρωπος" οι γυναικες ειναι εκει που ειναι οι αντρες (και εκει πρεπει να ειναι) αλλα οσων αφορα τις ομοιοτητες (ειτε φυσιογνωμικες ειτε ανατομικες ειτε φυσιολογιας, ειτε επιμερους ικανοτητων) δεν ειναι ιδιοι!

Σιγουρα η γυναικα κατα το περασμα της ιστορια ηταν ως επι τον πληστων σε δυσμενεστερη θεση,αλλα αν μη τι αλλο τα τελευταια χρονια εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα.

Τωρα εαν υπαρχουν αντρες που σας λενε "πανε πλυνε κανα πιατο", γυρνα και πεστου "δεν χρειαζεται εχω εναν μαααακα σαν κι εσενα να μου τα πλενει" και αποστομωστε τον.

 

Το ασχημο στο ολο θεμα ειναι οτι δυστυχως σε πολλες περιπτωσεις ειτε εργασιακες ειτε και ενδοοικογενειακες υπαρχει αυτη η ανιση αντιμετωπιση προς τις γυναικες και εκει ειναι που πρεπει να εξαληφθει το φαινομενο.

Τωρα το κατα ποσο ειναι διαδεδομενο αυτο το φαινομενο δεν μπορω να το πω εγω.Εξαρταται απο πολλους παραγοντες.Οχι οτι καποιος απο αυτους διακιολογει την οποια "κακη" συμπεριφορα μας προς εσας.

 

Τελος παντων εχουμε ξεφυγει λιγο απο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δε μιλάω για τόσο "αθώα" ψέμματα.Αν και δεν είμαι απο τις γυναίκες που θέλουν να ακούνε τέτοια.

Μιλάω για κοροϊδία κανονική.

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάω για τόσο "αθώα" ψέμματα.Αν και δεν είμαι απο τις γυναίκες που θέλουν να ακούνε τέτοια.

Μιλάω για κοροϊδία κανονική.

οντως η κανονικη κοροιδια..που κατα την γνωμη μου ειναι ανασφαλεια...ειναι για.........:X κοροιδια και ψεμμα (χοντρο) ειναι η αρχη του τελους!

Φαλοκρατικά γουρούνια..Μην το ξεχνάτε..Έχει σημασία..!!:lol::lol:

ειπες κατι δεσποινις???

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αηδιάζω με

 

γυναίκες που:1)έχουν βρώμικα νύχια - Συμφωνώ!

2) βρίζουν σαν νταληκιέρης στην εθνική με μποτηλιάρισμα από μυρμήγκια - Σωστότατη!

3) κάθονται σταυροπόδι σαν τους άντρες - Διαφωνώ κάθετα ειδικά όταν φοράνε φούστα!:p

4) στρίβουν τσιγάρο - ...και γενικότερα καπνίζουν!

5) μιλάνε μόνο για τον **** της απέναντι,την κυτταρίτιδα της μπουμπους που κάθεται στο δίπλα τραπέζι - Σωστή και πάλι!

6) που φοράνε ελλαχιστα και όταν της πει κανένας άντρας κανενα πορνοδιαστροφικό τραγούδι,κοιτάνε σαν ανήξερες και λένε α να χαθείς γελοίε(η υποκρισια στο θέμα αυτό μου τη δίνει απίστευτα) - Πες τα χρυσόστομη! Σπάνιο να το λέει γυναίκα αυτό!:respect:

7) που είναι ηλίθιες και δεν μπορούν να πουν πεντασύλλαβη λεξη λογω ντεκαπάζ - Ο.Κ!

8) τις ρουφιάνες τατάνες που τριβονται στον καλό σου μέχρι να τον δουν να προτιμά εκείνες από εσένα...

 

Στους αντρες σιχένομαι

 

1) να ειναι ρηχοί.ηλιθιοι.χωρίς χιουμορ,

2) να τους νοιάζει μόνο αν φουσκωσε η σαμπρέλλα τετρακέφαλος τους

3) τους γκευ που πλησιάζουν γυναίκες απλά για να ξεπατηκώσουν την τεχνη του μακιγιάζ και του ποδικιουρ - :lol::lol::lol:

4) να είναι τσιγκουνηδες (ΑΙΣΧΟΣ)

5) να φοράνε τζιν που φαίνεται το κάλβιν κλανιν μποξεράκι - :p

6) που βρίζουν και βλαστημανε (ΑΙΣΧΟΣ) - Σωστή!

7) να θελουν στον καθρέφτη περισσότερη ώρα για να ετοιμαστούν από οτι εγώ - :p

 

Σε εμένα μου τη δίνει:

 

1)το εντος εκτος και επι ταυτα μου.- Εχμμμ...Ο.Κ!:blink::p

Σε γενικές γραμμές πολύ σωστή!:)

Link to comment
Share on other sites

4) να είναι τσιγκουνηδες (ΑΙΣΧΟΣ)

Μια σημείωση μόνο. Ναι μεν η τσιγκουνιά ενός άντρα ενοχλεί, ωστόσο είναι το ίδιο εκνευριστική και η εκμετάλλευση μερικών γυναικών στην ευκολία που μπορεί να έχει κάποιος να πληρώνει. Με λίγα λόγια, δεν μπορεί μια τσιγκούνα να παραπονιέται επειδή κάποιος είναι τσιγκούνης. :lol:

 

Στα άλλα συμφωνώ απόλυτα. ;)

Link to comment
Share on other sites

κατι που με απωθει τελειως απο τα κοριτσια ειναι η βλαχικη προφορα! :blink::blink::wacko::ρ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη,δεν μιλάμε να πουλιέται η γκομενα για ενα κουπέ.Εκει μιλάμε για τατάνες αδηλωτες χωρις καν τις αναλογιες στήθος,μεση γοφοί των δηλωμένων.

 

:confused::confused::confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

κατι που με απωθει τελειως απο τα κοριτσια ειναι η βλαχικη προφορα! :blink::blink::wacko::ρ

 

Kαι η κυπριακή..:O

 

Εdit:Για πόσα κουπέ δηλαδή?Και για τι αναλογίες μιλάμε?Έχει δίκιο η Τρελα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχεις δίκιο,τώρα κατάλαβα.Ο συνδιασμός ωραίας ηλίθιας Barbie και κάφρου με φράγκα είναι βάρβαρος όντως.Στην πυρά όλοι!:X:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...