Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρηγγειλα κι εγω απο honorbuy!

Για να δουμε...

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

Έχει κανείς αγοράσει από grossoshop.net; Έχει σε καλή τιμή το x800 και θέλω να το παραγγειλω.

 

Αγόρασα εγω απο την ευρωπαικη τους αποθηκη!

Σε τρεις μερες θα ειναι σπιτι σου με την rom του ιταλου περασμένη.

Απλα σιγουρέψου οτι αυτο που παραγγελνεις εχει την πρασινη επισήμανση

Shipping from europe.Αν δεν το αναφέρει θα στο στειλουν απο Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα εγω απο την ευρωπαικη τους αποθηκη!

Σε τρεις μερες θα ειναι σπιτι σου με την rom του ιταλου περασμένη.

Απλα σιγουρέψου οτι αυτο που παραγγελνεις εχει την πρασινη επισήμανση

Shipping from europe.Αν δεν το αναφέρει θα στο στειλουν απο Κίνα.

 

Δεν εχει, άρα μάλλον από Κίνα, αλλάζει κατι πέρα του ότι μάλλον θα καθυστερήσει περισσότερο;

Απ ότι κατάλαβα δεν αντιμετωπισες προβλήματα, σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εχει 16 E μεταφορικα αρα ερχεται μια η αλλη απο vickmall και honorbuy

 

Δεν έχεις άδικο απλά μου τράβηξε την προσοχή ότι μπορείς να επιλέξεις ευρωπαϊκή εγγύηση για 24 μήνες (την οποία αν χρειαστεί να την ενεργοποιησεις θα πληρώσεις 19 ευρώ κ θα το στείλεις σε συνεργαζόμενο με την εταιρία εργαστηριο στην Ευρώπη) ή την Κινεζική για 12 μηνες ( αποστολή στην Κίνα) . Γι αυτο κ ρωτώ εδώ μήπως κάποιος το έχει κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καμια φοτογραφια με καμια θηκη εχουμε παιδια?Εχει παρει κανεις καμια δερματινη ή κατι τετοιο?
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

Καμια φοτογραφια με καμια θηκη εχουμε παιδια?Εχει παρει κανεις καμια δερματινη ή κατι τετοιο?

Περιμένω εδώ και κάνα μήνα να μου ρθουν 2 θήκες. Λογικά μες στην εβδομάδα θα τις έχω. Ή μία είναι δερμάτινη. Θα σου πω εντυπώσεις μόλις παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εδώ και κάνα μήνα να μου ρθουν 2 θήκες. Λογικά μες στην εβδομάδα θα τις έχω. Ή μία είναι δερμάτινη. Θα σου πω εντυπώσεις μόλις παραλάβω.

 

Aπο που τις πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Καμια φοτογραφια με καμια θηκη εχουμε παιδια?Εχει παρει κανεις καμια δερματινη ή κατι τετοιο?
Ριξε μια ματια εδώ..

 

http://www.honorbuy.com/374-original-fashion-flip-case-for-letv-pro.html

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτή έχω σε μπλε και είναι πολύ ωραία. Δεν δίνει καθόλου όγκο στη συσκευή και πιάνει τις 4 άκρες που σημαίνει ότι αφήνει το υπέροχο χρώμα, στο χρυσό τουλάχιστον που έχω, να φαίνεται διακριτικά. Επίσης έχει και smart wake-up και sleep

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει το μπλε led; Είναι μόνιμα αναμμένο το μπλε και δεν ανοίγει.

 

OK. ήταν σε fastboot mode με την μαμίσια ρομ και κολλάει εκεί, μέχρι να τελειώσει η μπαταρία. Όπως το Χ600.

Edited by flouris
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει, άρα μάλλον από Κίνα, αλλάζει κατι πέρα του ότι μάλλον θα καθυστερήσει περισσότερο;

Απ ότι κατάλαβα δεν αντιμετωπισες προβλήματα, σε ευχαριστω

 

Οχι,τα ιδια ειναι.Απλα ενημέρωσε τους να σου περασουν την rom του Ιταλου.

Εγω παντως θα τους εστελνα ενα mail να ρωτησω ποτε θα το ξαναφερουν Ευρωπη.

19E ειναι τα μεταφορικα απο την Ευρωπαικη αποθηκη.

Κανενα πρόβλημα δεν ειχα,το μηχάνημα τα σπάει!

 

Led notifications πως τα απενεργοποιω;

 

Ρυθμίσεις,προβολή,φωτεινος παλμός.

 

Αυτή έχω σε μπλε και είναι πολύ ωραία. Δεν δίνει καθόλου όγκο στη συσκευή και πιάνει τις 4 άκρες που σημαίνει ότι αφήνει το υπέροχο χρώμα, στο χρυσό τουλάχιστον που έχω, να φαίνεται διακριτικά. Επίσης έχει και smart wake-up και sleep

 

Οπως τα λες ειναι,την πηρα και γω.Πανεμορφη θηκη!!

Link to comment
Share on other sites

Δυο απορίες.

Με κοσμοτε ειναι οκ το 4G? Επίσης δοκιμασα να κανω αγορα απο honorbuy και δινει επιλογη για αποστολή απο Κινα με δωρεαν μεταφορικά! Εχει κανει καποιος χρηση αυτου του τρόπου αποστολής; Και αν ναι ειναι αξιοπιστος; Ποσο χρόνο χρειαστηκε μεχρι την παραδοση; Το χονορ λεει 15-35 μερες.

 

Edit

Κανοντας το αντιστοιχο στο vickmall δινει την δυνατότητα αποστολής με SG και NL post χωρις κόστος. Υποθέτω οτι τους ιδιους δωρεαν τρόπους αποστολης εχει το χονορ. Τι προτείνετε; Απο ποιο κατάστημα και ποιο ταχυδρομείο;

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guys help, ακολουθω τις οδηγιες απο εδω για να περασω ADB αλλα δεν μπορω, σε WIN7 32bit, επιλεγω τον φακελο με τους drivers στο τελευταιο βημα και μου βγαζει αυτο το μνμ (Screenshot). Μηπως θελει 64bit Windows επειδη ειναι και αυτο 64bit; Εκτος και αν κανω λαθος σε αυτο το σημειο "Choose Android phone from the list of devices", εχω Ελληνικα Win και στην λιστα που αναφερονται δεν βλεπω "κινητο android", επελεξα "κινητες συσκευες" αλλα τζιφος... επισης εχει "φορητες συσκευες" για επιλογη αλλα δεν δοκιμασα.

 

Κανείς με Win7 32bit που τους περασε επιτυχως;

Link to comment
Share on other sites

Guys help, ακολουθω τις οδηγιες απο εδω για να περασω ADB αλλα δεν μπορω, σε WIN7 32bit, επιλεγω τον φακελο με τους drivers στο τελευταιο βημα και μου βγαζει αυτο το μνμ (Screenshot). Μηπως θελει 64bit Windows επειδη ειναι και αυτο 64bit; Εκτος και αν κανω λαθος σε αυτο το σημειο "Choose Android phone from the list of devices", εχω Ελληνικα Win και στην λιστα που αναφερονται δεν βλεπω "κινητο android", επελεξα "κινητες συσκευες" αλλα τζιφος... επισης εχει "φορητες συσκευες" για επιλογη αλλα δεν δοκιμασα.

 

Κανείς με Win7 32bit που τους περασε επιτυχως;

 

Εγω απλα κατεβασα απο εδω http://adbdriver.com/ κ ολα κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα κατεβασα απο εδω http://adbdriver.com/ κ ολα κομπλε

 

Ωραιος, μου δουλεψε, τωρα ειμαι εδω , παταω swipe?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι το αγνοησα αυτο, πηγα πισω εκανα wipe κ μετα install.

 

Δυστυχως(?) εγω το πατησα. Μετα εκανα wipe cashe-dalvik-data και reboot το κινητο(επρεπε?). Μηπως επρεπε reboot to recovery; Τεσπα, ειμαι στην αρχικη οθονη μενου και με ρωταει αν θελω αγγλικα ή κινεζικα ... Κανω παλι reboot να μπω στην recovery (η TWRP εχει περαστει) αλλα οταν παω να κανω install το zip με την rom που εχω αποθηκευσει δεν την βλεπει... Πριν κανω τα wipes και τα reboot την ειχα βρει παντως.. επρεπε να την βαλω τοτε που την ειδα. Αυτο το No OS installed ειναι νορμαλ; τα εκανα που@!#@!

 

edit: μηπως πρεπει να κανω παλι INSTALL-OVER-FASTBOOT??? (οχι το εκανα)

Edited by GEONISED
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως(?) εγω το πατησα. Μετα εκανα wipe cashe-dalvik-data και reboot το κινητο(επρεπε?). Μηπως επρεπε reboot to recovery; Τεσπα, ειμαι στην αρχικη οθονη μενου και με ρωταει αν θελω αγγλικα ή κινεζικα ... Κανω παλι reboot να μπω στην recovery (η TWRP εχει περαστει) αλλα οταν παω να κανω install το zip με την rom που εχω αποθηκευσει δεν την βλεπει... Πριν κανω τα wipes και τα reboot την ειχα βρει παντως.. επρεπε να την βαλω τοτε που την ειδα. Αυτο το No OS installed ειναι νορμαλ; τα εκανα που@!#@!

 

edit: μηπως πρεπει να κανω παλι INSTALL-OVER-FASTBOOT???

 

δεν είναι νορμαλ,έχεις σβήσει το OS,ποια ρομ θέλεις να βάλεις?αν έχεις usb otg περνάς εκεί την ρομ και φλασαρεις απο εκει

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι νορμαλ,έχεις σβήσει το OS,ποια ρομ θέλεις να βάλεις?αν έχεις usb otg περνάς εκεί την ρομ και φλασαρεις απο εκει

 

Παντως δουλευει κανονικα και χωρις OS. OTG εχω αλλα δεν εχω μαζι μου το ανταπτορακι για το type-c...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...