Jump to content

Huawei P8 MAX


maddoctor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και γω αυτο περιμενω..εφυγα απο το mate 7 γιατι εχει πολλα + σε σχεση με αυτο...το θεμα ειναι οτι ουτε στην Κινα δε κυκλοφορει ακομα(απο εκει θα το παρω).

 

Δεν ξέρω ένα είναι και πολύ καλύτερο από το mate 7. Στις 2 Ιουνίου μάλλον ανακοινώνει το mate 8 και κάποια συσκευή έκπληξη. Πάντως για καθημερινή χρήση είναι δύσχρηστο παρότι και εμένα μου χρειάζεται η μεγάλη οθόνη.

 

Όσο για το mate το είχες και το πούλησες η πήγαινες για αυτό και τώρα αναμένεις το p8max ; Πάντως σε SAR η σειρά p8 είναι φουλ σε σχέση με το mate.

 

Φασικά παίζει το σενάριο να φθηνύνει το mate 7 στα μισά χρήματα και να είναι ποιο ουσιαστική αγορά.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 105
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω ένα είναι και πολύ καλύτερο από το mate 7. Στις 2 Ιουνίου μάλλον ανακοινώνει το mate 8 και κάποια συσκευή έκπληξη. Πάντως για καθημερινή χρήση είναι δύσχρηστο παρότι και εμένα μου χρειάζεται η μεγάλη οθόνη.

 

Όσο για το mate το είχες και το πούλησες η πήγαινες για αυτό και τώρα αναμένεις το p8max ; Πάντως σε SAR η σειρά p8 είναι φουλ σε σχέση με το mate.

 

Φασικά παίζει το σενάριο να φθηνύνει το mate 7 στα μισά χρήματα και να είναι ποιο ουσιαστική αγορά.

 

 

Οχι δεν το ειχα...περιμενα το mate 7 και το Xiaiomi Note Pro....το δευτερο το εβγαλα απο τη λιστα γιατι εχει θεμα με τον επεξεργαστη...πανω που ετοιμαζομουν για το mate 7 εφτασε το το 8 max.. η οθονη με βολευει (βασικα εβλεπα και το mediapad X2 οποτε εδω ειναι λιγο ποιο μικρη ειμαι οκ) ειναι δικαρτο για να πεταξω ολα τα αλλα,εχει μεγαλη μπαταρια,αρα ειμαι οκ...νεα ανακοινωση συσκευης θα με παει ακομα ποιο πισω, πρεπει να ειναι πολυ "ουαααουυ" για να περιμενω αλλα δεν νομιζω..εχω μεινει στο P7 που ειναι βαρετα αργο και στο Μi3 που ειναι οκ αλλα το εχω βαρεθει..

Το Sar δεν το κοιταξα να σου πω ,αλλα ολα μου τα κινητα τα δουλευω παντα με bluetooth.. οποτε σχετικα μικρο το κακο...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το ειχα...περιμενα το mate 7 και το Xiaiomi Note Pro....το δευτερο το εβγαλα απο τη λιστα γιατι εχει θεμα με τον επεξεργαστη...πανω που ετοιμαζομουν για το mate 7 εφτασε το το 8 max.. η οθονη με βολευει (βασικα εβλεπα και το mediapad X2 οποτε εδω ειναι λιγο ποιο μικρη ειμαι οκ) ειναι δικαρτο για να πεταξω ολα τα αλλα,εχει μεγαλη μπαταρια,αρα ειμαι οκ...νεα ανακοινωση συσκευης θα με παει ακομα ποιο πισω, πρεπει να ειναι πολυ "ουαααουυ" για να περιμενω αλλα δεν νομιζω..εχω μεινει στο P7 που ειναι βαρετα αργο και στο Μi3 που ειναι οκ αλλα το εχω βαρεθει..

 

Το μόνο που λείπε στην σειρά P8 & P8max είναι ο αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος που είναι τεράστια ευκολία.

 

Το Sar δεν το κοιταξα να σου πω ,αλλα ολα μου τα κινητα τα δουλευω παντα με bluetooth.. οποτε σχετικα μικρο το κακο...

 

Δυστυχώς μεγάλο SAR στο 1.8 έχουν για την χρήση στο σώμα. Σε χρήση στο κεφάλι έχει 0,4 . Κάτι θα παίζει με αυτήν την κεραία για να λάμβανες σε Υψηλή ταχύτητας.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα κάτι για να προτείνω σε πελάτη που θέλει να του φτιάξω μια εφαρμογή και έκανα το αυτονόητο έφτιαξα dammys από χαρτί για να γίνει ποιο σωστή σύγκριση του μεγέθους ώστε να επιλέξει μια που θα είναι και φορητή αλλά θα μπορεί να λειτουργεί και την εφαρμογή χωρίς κόπωση στα μάτια....

 

(για να δείτε και άλλες συσκευές σε σύγκριση το νήμα είναι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=416834)

 

Huawei Mate 7 & Huawei P8max - Κράτημα στο χέρι για τεστ μεγέθους

http://i61.tinypic.com/mjbxv.jpg

 

Huawei P8max - Τεστ Τσέπης σε ευρύχωρη τσέπη καλοκαιρινού γιλέκου για μηχανή.

http://i59.tinypic.com/651zpi.jpg

 

Huawei Mate 7 - Τεστ Τσέπης σε ευρύχωρη τσέπη καλοκαιρινού γιλέκου για μηχανή.

http://i61.tinypic.com/29x7jvl.jpg

http://i61.tinypic.com/29x7jvl.jpg

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.driversdown.com/here-comes-huawei-p8-max.html

 

Σημερα ξεκιναει.....αντε να δουμε τιμες...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κανά νέο έχουμε για το τηλέφωνο παιδιά; Θα έρθει Ελλάδα, πότε και πόσο; Ευχαριστώ !

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Κανά νέο έχουμε για το τηλέφωνο παιδιά; Θα έρθει Ελλάδα, πότε και πόσο; Ευχαριστώ !

 

 

 

Μπαα...δεν ερχεται....θα κανω δοκιμη τωρα που ξεκαθαρισα καποιες αποριες με το balance του paypal...613 απο Vickmall... αν ειναι απογευμα παραγγελνω...λιγο ποιο φθηνα το εχει το Banggood που εχω ψωνισει και ειναι οκ μαγαζι αλλα και το Vick ειναι εγγυηση οποτε ας ειναι λιγο ποιο ακριβο θα το παρω απο αυτο..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Μπαα...δεν ερχεται....θα κανω δοκιμη τωρα που ξεκαθαρισα καποιες αποριες με το balance του paypal...613 απο Vickmall... αν ειναι απογευμα παραγγελνω...λιγο ποιο φθηνα το εχει το Banggood που εχω ψωνισει και ειναι οκ μαγαζι αλλα και το Vick ειναι εγγυηση οποτε ας ειναι λιγο ποιο ακριβο θα το παρω απο αυτο..

 

Δυστυχώς Ευρώπη δεν πρόκειται να έρθει είναι η κινέζικη έκδοση και δεν υποστηρίζει την μπάντα 20 στα 800Mhz. Άρα μιλάμε για σχεδόν το 1/3 της κάλυψης 4g αφού είναι η ποιο βασική μπάντα που επεκτείνονται όλα τα δίκτυα και στην Ελλάδα. Άρα το ξεχνάω !!!

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το 4g δε με απασχολει καθολου..οπου βρεθω παντα θα υπαρχει ενα wifi αλλα και να μην υπαρχει μπαινω με 3g ...οποτε δεν εχω προβλημα...

 

To προβλημα για μενα ειναι οτι τελικα λογω πιστωτικης Alpha ,δεν μπορω να κανω την αγορα....δεν μπορω να κανω το γνωστο κολπο με το Paypal balance και ετσι θα περιμενω ποτε θα τελειωσει η ιστορια με τα cc.. :mad:

Edited by moviehunter2009
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, έχει κανείς καμία ενημέρωση για το εν λόγω τηλέφωνο; Το έχει πάρει κανείς για να πει εντυπώσεις;

Στο Αγγλικό αμαζον το έχουν 409 λίρες. Ψήνομαι αλλά έχω την εντύπωση οτι θα είμαι ο μοναδικός κάτοχος στην Ελλάδα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει κανείς καμία ενημέρωση για το εν λόγω τηλέφωνο; Το έχει πάρει κανείς για να πει εντυπώσεις;

Στο Αγγλικό αμαζον το έχουν 409 λίρες. Ψήνομαι αλλά έχω την εντύπωση οτι θα είμαι ο μοναδικός κάτοχος στην Ελλάδα. :lol:

 

Μάλλον ... αν είχε την 800άρα και σίγουρα ήταν dual sim active θα το έπαιρνα και εγώ. Μια μεγάλη οθόνη είναι πάντα καλύτερη από μια μικρότερη. Τελικά πήρα το asus zenfone 2 που έχει τα παραπάνω.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ... αν είχε την 800άρα και σίγουρα ήταν dual sim active θα το έπαιρνα και εγώ. Μια μεγάλη οθόνη είναι πάντα καλύτερη από μια μικρότερη. Τελικά πήρα το asus zenfone 2 που έχει τα παραπάνω.

 

δεν είναι κακό το Asus αλλά είναι μόνο 5.5" ενώ το 6.8" του P8Max είναι οτι πρέπει να αφήσω το Sony Ultra

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι κακό το Asus αλλά είναι μόνο 5.5" ενώ το 6.8" του P8Max είναι οτι πρέπει να αφήσω το Sony Ultra

 

Εγω σου λεω δε θα το μετανιωσεις...το πηρα και μετα απο 2 μερες το εδωσα για αλλους λογους και τωρα μεσα στη βδομαδα θα το ξαναπαρω γιατι χωρις αυτο δε μπορω...τα αλλα μοιαζουν κουνουπακια....βρηκα αλλο μαγαζι ακομα ποιο φθηνο $508.83 τελικη....εσυ ειπες το βρηκες απο αμαζον αλλα προσεξε γιατι μια ματια που εριξα ειδα οτι σε αυτη την τιμη το καταστημα που το δινει εχει εδρα το ΗΚ, αρα το φερνει απο Κινα..εγω θα το παρω τωρα απο δω http://www.vopmart.com/cs2012853.html

Οσο για την 800αρα...μεχρι να γινει standard στη χωρα μας...θα εχουμε αλλαξει κινητο...(εγω που δε χρησιμοποιω και 4G δε με νοιαζει και καθολου)..

Στο xda εχει κανονικο φορουμ http://forum.xda-developers.com/p8max και εχει βγει και ρουτ και ειναι κομπλε...

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο amazon το βρήκα εδώ http://www.amazon.co.uk/Huawei-P8-Max-Unlocked-Smartphones/dp/B01448MU3S/ref=sr_1_10_m?m=A16XKROF3NSZFI&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1444942125&sr=1-10

Δεν βρήκα κάπου που να γράφει οτι το φέρνει απο Κίνα. Αλλά επειδή δεν γνωρίζω, είναι κακό να το φέρνει απο Κίνα; Το καλό είναι οτι η αγορά θεωρείται οτι γίνεται στην Ευρωπαϊκή Ένωση, έτσι δεν χρειάζεται να πληρωθούν έξτρα δασμοί.

Απο εκεί που θα το πάρεις εσύ θα πρέπει να πληρώσεις και δασμούς. Πόσο θα σου πάνε οι δασμοί;; Εγγύηση θα έχει; Πως θα το στείλεις πίσω αν είναι ελαττωματικό;;

Καλά ούτε κι εμένα με νοιάζει το 4G. Δεν χρησιμοποιώ ποτέ 4G.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο amazon το βρήκα εδώ http://www.amazon.co.uk/Huawei-P8-Max-Unlocked-Smartphones/dp/B01448MU3S/ref=sr_1_10_m?m=A16XKROF3NSZFI&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1444942125&sr=1-10

Δεν βρήκα κάπου που να γράφει οτι το φέρνει απο Κίνα. Αλλά επειδή δεν γνωρίζω, είναι κακό να το φέρνει απο Κίνα; Το καλό είναι οτι η αγορά θεωρείται οτι γίνεται στην Ευρωπαϊκή Ένωση, έτσι δεν χρειάζεται να πληρωθούν έξτρα δασμοί.

Απο εκεί που θα το πάρεις εσύ θα πρέπει να πληρώσεις και δασμούς. Πόσο θα σου πάνε οι δασμοί;; Εγγύηση θα έχει; Πως θα το στείλεις πίσω αν είναι ελαττωματικό;;

Καλά ούτε κι εμένα με νοιάζει το 4G. Δεν χρησιμοποιώ ποτέ 4G.

 

 

Έχω φέρει πάρα πολλά κινητά και δεν έχω πληρώσει ούτε 1 ευρώ... ταμπλετ, τνbox και οτι μπορείς να φανταστείς..οπως και το 99% των... κατοίκων αυτού του φόρουμ... εννοείται με απλό ταχυδρομείο και όχι κουριερ ...αν μπεις στο προφίλ του πωλητή θα δεις που είναι η έδρα του και όντως είναι αυτός που είδα... στο είπα για να μην νομίζεις ότι το αγοράζεις από κατάστημα στην Αγγλία, γιατί από αυτά που μου γράφεις καταλαβαίνω ότι μάλλον δεν έχεις ξαναπάρει από Κίνα... ίδια εγγύηση που θα έχω εγώ θα έχεις και συ φίλε μου.. αν μας πάθει κάτι και οι δύο Κίνα θα το στείλουμε γιατί εκεί είναι η εταιρείες.. και επειδή δεν εισάγεται και Ευρώπη, άρα δεν υποστηρίζεται από την αντιπροσωπεία, άρα επισκευή μονόδρομος Κίνα.. έτσι προτίμησε κατάστημα που να είναι και κάπως "ακουστό" για να μην τρέχεις αν κάτσει η στραβή..

 

Εδω τα στοιχεια του καταστηματος που θες να το παρεις

 

Detailed Seller Information

 

Business Name: Kidult Trading Co.

Business Type: Company

Trade Register Number: 51780481

Business Address:

Flat L 10/F International Ind. Ctr.

2-8 Kwei Tei St.

Fo Tan

N.T.

-

HK

(Το ΗΚ σημαινει Ηong Kong)

Edited by moviehunter2009
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις πληροφορίες και κυρίως για την βοήθεια.

Η αλήθεια είναι οτι μία φορά είχα αγοράσει απο Σιγκαπούρη 2 pipo και είχα πληρώσει κανονικά δασμούς παρ' όλο που είχα δηλώσει απλό ταχυδρομείο.

Με το Άμαζον, το καλό είναι οτι είσαι κάτω απο την "ομπρέλα" της Άμαζον κι ο άλλος δεν μπορεί να σου κάνει βλακεία γιατί θα "χαλάσει" το όνομα του και κυρίως έχεις πληρώσει φόρους κτλ.

Αν το παραγγείλεις τελικά, θα το εκτιμούσα πολύ να μου πεις αν όλα πήγαν καλά (και κυρίως με τους δασμούς) με το εν λόγω eshop που μου έστειλες το link που θα το πάρεις, ώστε να το παραγγείλω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις πληροφορίες και κυρίως για την βοήθεια.

Η αλήθεια είναι οτι μία φορά είχα αγοράσει απο Σιγκαπούρη 2 pipo και είχα πληρώσει κανονικά δασμούς παρ' όλο που είχα δηλώσει απλό ταχυδρομείο.

Με το Άμαζον, το καλό είναι οτι είσαι κάτω απο την "ομπρέλα" της Άμαζον κι ο άλλος δεν μπορεί να σου κάνει βλακεία γιατί θα "χαλάσει" το όνομα του και κυρίως έχεις πληρώσει φόρους κτλ.

Αν το παραγγείλεις τελικά, θα το εκτιμούσα πολύ να μου πεις αν όλα πήγαν καλά (και κυρίως με τους δασμούς) με το εν λόγω eshop που μου έστειλες το link που θα το πάρεις, ώστε να το παραγγείλω κι εγώ.

 

 

Δεν βλέπω γιατί έχεις κολλήσει στους δασμους... τώρα με την χαλάρωση των cc εφερα το Ρ8max από Bangood τελικα και το ZTE Nubia Z9 mini από Vickmall χωρίς κανένα θέμα.. περιμένω ακόμα το Htc One E8 απο Merimobiles.. μάλλον κάποια χαζομάρα θα έκανε το κατάστημα που στα έστειλε και σε "μαγκωσαν"... αν ήταν και 2 μαζί ακόμα χειρότερα...

Όπως και να έχει εδώ θα κάνω πλήρη ανάλυση με την παραλαβή.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω γιατί έχεις κολλήσει στους δασμους... τώρα με την χαλάρωση των cc εφερα το Ρ8max από Bangood τελικα και το ZTE Nubia Z9 mini από Vickmall χωρίς κανένα θέμα.. περιμένω ακόμα το Htc One E8 απο Merimobiles.. μάλλον κάποια χαζομάρα θα έκανε το κατάστημα που στα έστειλε και σε "μαγκωσαν"... αν ήταν και 2 μαζί ακόμα χειρότερα...

Όπως και να έχει εδώ θα κάνω πλήρη ανάλυση με την παραλαβή.

 

Εχω κολλήσει στους δασμούς γιατί 2 φορές που έχω αγοράσει απο εκτός Ευρώπης μαγαζί και τις δύο φορές πλήρωσα δασμούς :P

απο το Bangood το είχα πάρει.

Θα είμαι σε αναμονή λοιπόν για την ανάλυση σου και εντυπώσεις απο το κινητό. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω κολλήσει στους δασμούς γιατί 2 φορές που έχω αγοράσει απο εκτός Ευρώπης μαγαζί και τις δύο φορές πλήρωσα δασμούς :P

απο το Bangood το είχα πάρει.

Θα είμαι σε αναμονή λοιπόν για την ανάλυση σου και εντυπώσεις απο το κινητό. :)

 

Απο το Bangood κι ολας;;; ωχ ωχ...:lol::lol:

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απο το Bangood κι ολας;;; ωχ ωχ...:lol::lol:

 

 

Χθες έγινε τελικά η παραγγελία από Vickmall.. κατά περίεργο τρόπο μόνο με αυτούς μπορώ να αγοράσω με paypal.. έκανα και παραγγελίες θήκες και tempered glass από amazon και ebay και τώρα περιμένω

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
To τερατακι εφτασε.....σημερα παραλαμβανω... :rolleyes:
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

To τερατακι εφτασε.....σημερα παραλαμβανω... :rolleyes:

 

με το καλό να το χαρείς ... περιμένουμε εντυπώσεις :)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

με το καλό να το χαρείς ... περιμένουμε εντυπώσεις :)

 

Το ειχα πριν λιγους μηνες ξανα, για λιγο καιρο στα χερια μου...τωρα βλεπω οτι εχει παρει καποιες αναβαθμισεις που του εχουν προσθεσει μερικα +.....κινηταρα ηταν και πριν αλλα νομιζω εχει βελτιωθει τωρα.

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κινητό πράγματι είναι άλλο πράγμα... είναι το 703L και όχι το 701 που είχα την πρώτη φορά.. έχει διαφορά ότι δεν χρειάζεται να κάνεις αλχημίες για να περάσεις το playstore αλλά το έχει κανονικά στη ρομ του φορτωμένο... εχτές με πληροφορίες από το xda το ρουταρισα σε 10 λεπτά, αφαίρεσα κάτι κινεζιες και σήμερα απογευματάκι θα του περάσω τις τελευταίες εφαρμογές και θα δοκιμάσω αν είναι πραγματικά dual standby, γιατί σε πολλά γράφουν ότι είναι standby αλλά τελικά δουλεύουν και οι 2 ταυτόχρονα.... υποθέτω θα είμαι και ο δεύτερος στην Ελλάδα ; υπάρχει άλλος βρε παιδιά που να το έχει ;

 

 

Τελικα εκανα την δοκιμη και ειναι online και οι 2 γραμμες....μιλαω στην μια και με καλουν και στην αλλη...:D

Edited by moviehunter2009
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...