Jump to content

Μαθητές - Καθηγητές: Μια περίεργη σχέση


Nos 55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμείς με τους καθηγητές μας έχουμε μια σχέση που θα ζήλευαν πολλά παιδιά.Να φανταστείτε αν τους έχουμε σπάσει πολύ τα νεύρα και μας φωνάξουν (σπάνιο)κάποια παιδιά πετάγονται και λένε<<Σταματήστε να φωνάζετε...>>Αχ τι τραβάνε κι αυτοί!!!!! :whistle:

σε μας ρε παιδια το τι γελιο πεφτει Ιστορια που κανοθμε οτι θελουμε κ Γαλλικα δεν περιγραφεται...

μεχρι και φωτογραφιες την τραβανε με το <φλας> του gx30 και δεν παιρνει χαμπαρι... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 284
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε μας ρε παιδια το τι γελιο πεφτει Ιστορια που κανοθμε οτι θελουμε κ Γαλλικα δεν περιγραφεται...

μεχρι και φωτογραφιες την τραβανε με το <φλας> του gx30 και δεν παιρνει χαμπαρι... :)

Εμενα μου φαινεται οτι καταλαβαινουν αλλα κανουν τα στραβα ματια.

:o

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

oh no, ειναι ουφο 1000%

στο τελευταιο τεστ μια φιλη μοθ πηρε 16,5/10, καταλαβαινεις γιατι πραγμα μιλαω...

πανω απο 50 δεν υπαρχει καμια κυρια εδώ; ετσι μην βροθμε καιτ ον μπελά μας :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φαινεται οτι καταλαβαινουν αλλα κανουν τα στραβα ματια.

 

Συμφονώ με τον Nos 55 γιατί πόσο @@@@ες μπορεί να είναι πια;;

Φέτος πρώτη χρονιά στο λύκειο εχουμε έναν φυσικό που ενώ τον παίρνουμε βίντεο με κάμερα, και φωτογραφίες με τα κινητά :p:p συνεχίζει απτόητος το μαθημά του (ο θεός να το κάνει μάθημα δηλαδή :))

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Λοιπον τωρα που ξαναρχισαν τα σχολεια μου φαινεται οτι πρεπει αυτο το topic να αποκτησει παλι ζωη :p !

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τωρα που ξαναρχισαν τα σχολεια μου φαινεται οτι πρεπει αυτο το topic να αποκτησει παλι ζωη :p

 

Σωστόοοος! :D

 

Παιδιά σήμερα έπεσε πολύ γέλιο μ' αυτήν που θα μας κάνει δίκαιο. Μας έλεγε ότι μετά τη χουντα έγινε δημοψήφισμα για το πολίτευμα και το αποτέλεσμα ήταν 70% υπέρ της προεδρευόμενης δημοκρατίας κλπ. Οπότε της λέει ένα παιδί "Κυρία εσείς τι ψηφίσατε?" Γέλιο στην τάξη και αυτή ψιλοπειραγμένη απαντάει "εγώ δεν ψηφισα." για να της απαντήσει ο άλλος γεμάτος απορία στον τόνο της φωνής και την έκφραση "Γιατί???" :D :D :D

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

o Katopodis pou les einai mousikos giati kai ego eixa sto gimnasio pou pigena enan me ido eponimo telospanton

 

sto diko mas sxoleio istoria exei afisei enas mathimatikos pou den xserei pou tou pan ta 4 sikonei kapoion pano tou tin linei tin askisi tin koitaei kana 5lepto kai leei nai.... mporei na linetai kai me auton ton tropo kala kato na fantasteite ti ginete apo foties mexri xartakia ego mia fora se ena diagonisma allaxsa thesi xoris na me katalabei kai piga dipla ston apousiologo me apotelesma na grapso 18 se diagonisma tetraminou :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Σημερα , ενω ειχα παει στο γραφειο του διευθυντη για να ρωτησω κατι , εγινε το εξης κορυφαιο.

 

Εκει που ρωταω λοιπον την υποδιευθυντρια , πριν τελειωσω με πολλη αγενια απαντα ΟΧΙ.

 

Της λεω λοιπον "σας παρακαλω μην με διακοπτετε"

Εκεινη παιρνει υφος παρεξηγημενης , και με ρωταει τι ειπα, της το επαναλαμβανω.

 

Τελος παντων , επειδη παρακαλεσα να μη με διακοπτει , καταληξαμε στο οτι "πρεπει να μαζεψω το στομα μου" , "δεν μπορω να της κανω υποδειξεις" , "αν τα ακουγε αυτα η μανα μου (την οποια γνωριζει η υποδιευθυντρια) θα ντρεποταν"

 

Ειναι απιστευτο ποσο κομπλεξικοι και μαλακες ειναι καποιοι ανθρωποι στο χωρο της εκπαιδευσης, και την βλεπουν εξουσια.

Ετσι λοιπον η υποδιευθυντρια του σχολειου που μου μιλαει για δημοκρατια με διακοπτει και οταν της λεω οτι δε πρεπει να συμβαινει αυτο , μαθαινω οτι "δεν κρινω εγω τι πρεπει και τι οχι".

 

Το ψηνω να κανω καμια φασαρια γι αυτο στο σχολειο μου. Τι να πει κανεις , βρωμα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα , ενω ειχα παει στο γραφειο του διευθυντη για να ρωτησω κατι , εγινε το εξης κορυφαιο.

 

Εκει που ρωταω λοιπον την υποδιευθυντρια , πριν τελειωσω με πολλη αγενια απαντα ΟΧΙ.

 

Της λεω λοιπον "σας παρακαλω μην με διακοπτετε"

Εκεινη παιρνει υφος παρεξηγημενης , και με ρωταει τι ειπα, της το επαναλαμβανω.

 

Τελος παντων , επειδη παρακαλεσα να μη με διακοπτει , καταληξαμε στο οτι "πρεπει να μαζεψω το στομα μου" , "δεν μπορω να της κανω υποδειξεις" , "αν τα ακουγε αυτα η μανα μου (την οποια γνωριζει η υποδιευθυντρια) θα ντρεποταν"

 

Ειναι απιστευτο ποσο κομπλεξικοι και μαλακες ειναι καποιοι ανθρωποι στο χωρο της εκπαιδευσης, και την βλεπουν εξουσια.

Ετσι λοιπον η υποδιευθυντρια του σχολειου που μου μιλαει για δημοκρατια με διακοπτει και οταν της λεω οτι δε πρεπει να συμβαινει αυτο , μαθαινω οτι "δεν κρινω εγω τι πρεπει και τι οχι".

 

Το ψηνω να κανω καμια φασαρια γι αυτο στο σχολειο μου. Τι να πει κανεις , βρωμα

 

Κάτι τέτοιους τους την σπάω αργά και χωρίς βρισιές όταν έρθει η ώρα τους.

Θυμάμαι είχα μια μαθηματικό στο λύκειο που δεν με χώνευε και αυτό φαινόταν σε όλους τους συμαθητές και μου το έλεγαν. Εκτός ότι την είχα τρομάξει μια φορά όταν ανέβαινε τις σκάλες και της εμφανίστηκα ξαφνικά πηδώντας τα μισά σκαλοπάτια και πέφτοντας πάνω της (θυμάμε όταν συνήλθε απο το σοκ μου είπε "θα σε κανονίσω εσένα" :lol: ). Στις εξετάσεις την είχα επιτηρήτρια, είχαν φύγει τα άλλα παιδιά, είχα μείνει μόνος, έφυγε ο άλλος επιτηρητής και ενω είχα τελειώσει, κάθισα μια ώρα να την κοιτάω σπάζοντας της τα νέυρα γιατί ήξερα οτι ήθελε να φύγει, δεν άφησα δευτερόλεπτο και την είχα σκάσει. Φυσικά δεν μπορούσε να πει τίποτα διότι ήταν δικαιώμα μου να καταναλώσω όλη την ώρα που έχει η εξέταση. Την επόμενη χρονιά έφυγε και πήγε σε άλλο σχολείο που όμως ήξερα αρκετά παιδιά εκεί και τους έδωσα τις ανάλογες οδηγείες :p

Link to comment
Share on other sites

@dennis the manace:καημένη Γυναίκα...Τουρμπίνα την κάνατε :p

 

Εγώ στην 1η τάξη πρώτοι μήνες(δεν ήξερα περίπου κανένα παιδί) έκανα μια κοπάνα στα Αγγλικά γιατι βαριόμουν.Την 1η φορα δεν με κατάλαβε ο Δάσκαλος

την 2η φορά την έκανα και την επόμενη μέρα με Ρωτάει η Μαθηματικού γιατι έφυγα είπα τα σχετικά με πονούσε το κεφάλι μου και με ρωτάει αν είχα πάρει Άδεια!!!Και εγώ σαν Μ@λ@κας είπα οχι και με ξαπόστειλε στον Γυμνασιάρχη και τότε είμουν....Δυστυχώς πείραν τους Γονεις μου Τηλέφωνο.Δηλαδή δεν υπολογίζουν τίποτα...

Mια άλλη φορά παραλίγο να πήγαινα και ποινολόγιο γιατι καθως παίζαμε μπάλα ένα παιδί τραβάει και σπάει μια βρύση και έτρεχε το νερό.Τότε ο φύλος μου που μένει απέναντι φεύγει και λεω εγώ τι τον έποιασε και τον ακολούθησα και πήγαμε σπίτι.Την άλλη μέρα ρώτησα τον φίλο μου τι συνέβη και μου λέει ότι τα παιδιά μπήκαν ποινολόγιο...

Καλά είμαστε ένα Σχολείο άστα να πάνε...

-----

Ποιοι είναι οι χειρότεροι βαθμοί σε τεστ διαγωνίσματα???

Εγώ Γερμανικά 7.5/20 και ήμουν σχετικά καλός...Άλλος πήρε 1.5....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σε λιγακι θα παραθεσω ενα βιντεο απο το σχολειο μου..1 ΤΕΕ λουτρακιου...Εκει να δειτε τι γινεται καθημερινα στα διαλληματα....Εχουμε παρει μια μπαλα και τα ξεσκιζουμε ολα...Σε λιγακι το βιντεο
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες σε λιγακι θα παραθεσω ενα βιντεο απο το σχολειο μου..1 ΤΕΕ λουτρακιου...Εκει να δειτε τι γινεται καθημερινα στα διαλληματα....Εχουμε παρει μια μπαλα και τα ξεσκιζουμε ολα...Σε λιγακι το βιντεο

mh ksexniese .......sthn idia taksh hmaste

mazi thn kanoyme mpour...lo:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

λίγο άσχετο, αλλα σήμερα έφαγα την δεύτερη αποβολή για φέτος

επειδή δεν αφήναμε τον φυσικό μας να μπει στο σχολείο... και μας κάρφωσε...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την 1η λυκείου ήμουνα ήρεμο παιδι, μετά πήρα τις ανάποδες.

Στο δημοτικό θυμάμε που μας έβαζαν να λέμε συγνώμη στους συμμαθητές μας όταν τους κάναμε κάτι, δεν έλεγα αν θεωρούσα οτι δεν αξίζει την συγνώμη. Μάλιστα με έστειλε ένας στον διευθυντή να πω οτι ο τάδε δάσκαλος είπε να με βάλετε τιμωρία και δεν πάτησα καν :p

Link to comment
Share on other sites

αρε δημοτικο...ουτε απουσιες ουτε τιποτα.μια φορα πηδηξα 3 σκαλια, και με ειδε μια δασκαλα, και μου εσκασε μια στα ματια με τα δαχτυλιδια και με μαμησε...:p στην τεταρτη, ειχαμε ενα ουφο που δν χαμπαριαζε χριστο.ενα παιδι με ψυχολογικα, του εφερε μια καρεκλα στο κεφαλι!!!τωρα αυτος εχει μεινει στην πρωτη γυμ. στην εκτη δημοτικου, μαλωσε παλι με εναν δασκαλο, και του εσκισε το μπουφαν...περσι ειχα 42 ωριαιες αποβολες. φετος μεχρι στιγμης 29.εχουμε 2 μουρλα στην ταξη, το ενα κοροϊδευει τους καθηγητες, και το αλλο φοραει συνεχεια γυαλια ηλιου, και κανει οτι οδηγαει μηχανακι μεσα στην ταξη. θα ανεβασω και βιντεο.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

αρε δημοτικο...ουτε απουσιες ουτε τιποτα.μια φορα πηδηξα 3 σκαλια, και με ειδε μια δασκαλα, και μου εσκασε μια στα ματια με τα δαχτυλιδια και με μαμησε...:p στην τεταρτη, ειχαμε ενα ουφο που δν χαμπαριαζε χριστο.ενα παιδι με ψυχολογικα, του εφερε μια καρεκλα στο κεφαλι!!!τωρα αυτος εχει μεινει στην πρωτη γυμ. στην εκτη δημοτικου, μαλωσε παλι με εναν δασκαλο, και του εσκισε το μπουφαν...περσι ειχα 42 ωριαιες αποβολες. φετος μεχρι στιγμης 29.εχουμε 2 μουρλα στην ταξη, το ενα κοροϊδευει τους καθηγητες, και το αλλο φοραει συνεχεια γυαλια ηλιου, και κανει οτι οδηγαει μηχανακι μεσα στην ταξη. θα ανεβασω και βιντεο.

μάλλον ξέρω ένα παιδι απο βίντεο που φοράει ένα κράνος και πέφτει στον πίνακα :p

Πόσα φυτά έχετε στην τάξη??Εμεις έχουμε 1-2...Η Απουσιολόγος κλασσικά πράγματα...

EDIT:@redalert τάξη είναι αυτό??Καλά το μαμήσατε το σχολείο.Σε μας αν γίνουν αυτα 10ήμερη θα φάμε :p

Link to comment
Share on other sites

μάλλον ξέρω ένα παιδι απο βίντεο που φοράει ένα κράνος και πέφτει στον πίνακα :p

Πόσα φυτά έχετε στην τάξη??Εμεις έχουμε 1-2...Η Απουσιολόγος κλασσικά πράγματα...

EDIT:@redalert τάξη είναι αυτό??Καλά το μαμήσατε το σχολείο.Σε μας αν γίνουν αυτα 10ήμερη θα φάμε :p

 

 

Καθε μερα αυτο γινετε...Χασαμε την μπαλα σημερα ομως....Αυριο θα κανουμε 3 ωρες και την 3 ωρα θα παμε για κρασακι σε μια αλλη ταξη.Θα βαλω και αλλο βιντεο

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα αυτο γινετε...Χασαμε την μπαλα σημερα ομως....Αυριο θα κανουμε 3 ωρες και την 3 ωρα θα παμε για κρασακι σε μια αλλη ταξη.Θα βαλω και αλλο βιντεο

ωραίο το βιντεάκι.Με άρεσε παρα πολύ...Κάθε Μέρα?l0l.Σε μας κυριαρχει τάξης και ηθική :(

Για μια μπάλα κάνετε έτσι...3 ωρες??τι είστε ρε σις.Ελεος...Και Κρασάκι αύριο και μαμο τα σχολεία ;)

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που το στελνω σε 3gp..(Ανοιγει με το quicktime)......Den Εβρισκα μετατροπεα για mpeg

 

 

http://rapidshare.de/files/14456078/__ae__oe_____ae_______.3gp.html

μια χαρα περνατε εσεις...τα χετε διαλυσει ολα εκει μεσα:p

οι καθηγητες τι σας λενε?:ninja:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα περνατε εσεις...τα χετε διαλυσει ολα εκει μεσα:p

οι καθηγητες τι σας λενε?:ninja:

 

 

Οι περισοτεροι δεν το ξερουνε..Και οσοι το ξερουνε εχουν πει οτι δεν εχουνε δει χειροτερο τμημα....Σε λιγο και αλλο βιντεακι απο σημερα που πιναμε κρασακι

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

λίγο άσχετο, αλλα σήμερα έφαγα την δεύτερη αποβολή για φέτος

επειδή δεν αφήναμε τον φυσικό μας να μπει στο σχολείο... και μας κάρφωσε...

 

πωπω κι αυτος ο περιεργος να σας καρφωσει επειδη δεν τον αφηνατε να μπει στην ταξη...:D :lol: :p

εγω εχω τελειωσει εδω και 4 χρονια το σχολειο,ειχα υπαρξει απο τα καλα παιδια του σχολειου,ουτε απουσιες χωρις λογο,ουτε κοπανες,διαβασμα,αγγλικα,γαλλικα κλπ:O

δε συμμετειχα ιδιαιτερα σε ο,τι ειχε να κανει με φαρσες και αστεια στους καθηγητες,πιο πολυ γιατι φοβομουν τις συνεπειες,οχι δηλαδη οτι δε μου αρεσαν:)

μαλλον λογω ηλικιας και ''κακου'' παρελθοντος,δεν εχω σχεση με το τοπικ:lol:

Link to comment
Share on other sites

τι το ηθελα το ποστ ο γκαντεμης...2 μερες καμπανα:mad: :mad: :cry: ηταν ενα παιδι, και ειχε βαλει τα ποδια στο θρανιο, τον βλεπει ο καθηγητης, του φωναζει, και εγω σαν προεδρος επρεπε να κανω το καθηκον μου. του λεω κατεβασε τα ποδια τωρα, με αγνοησε και απο τα νευρα μου του κλοτσαω την καρεκλα.οπως ηταν και χοντρος εσκασε με τον κολο κατω!!!!:lol: :lol: :lol: ερχεται η διευθηντρια, μου λεει ποιος το εκανε, σηκονομαι και λεω αφου η καμπανα ηταν σιγουρη: εγω κυριε λοχαγε!!!και βαρεσα προσοχη. μου λεει:ελα γρηγορα στο γραφειο μου να σε στειλω εναν περιπατο!!!και οπως εφευγε, βλεπει ενα ζωγραφισμενο θρανιο και λεει στα κοριτσια που καθονταν εκει:εσεις τα κανατε αυτα???εκεινα ειπαν ναι, και η διευθηντρια τους λεει ελατε και εσεις στο γραφειο μου να πατε μια μερα σπιτι σας να ζωγραφισετε... τουρμπο η γιαγιακα!!!!:lol: :lol: :lol: :p
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Οι περισοτεροι δεν το ξερουνε..Και οσοι το ξερουνε εχουν πει οτι δεν εχουνε δει χειροτερο τμημα....Σε λιγο και αλλο βιντεακι απο σημερα που πιναμε κρασακι

οταν τα κανατε αυτα ησασταν χωρις κρασι ετσι..?

φανταζομαι τι εχει να γινει με το κρασι..:wacko:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...