Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Εχω το κινητό από τον Οκτώβριο. Το πήρα απο minideal. Είναι το k50-t5. Θέλω να το ροοταρω και να βαλω καινουρια ρομ android 6. Επειδή ομως είμαι εντελώς άσχετος ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιος στη Θεσσαλονίκη που να μπορώ να το παω..;;;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση...

Εχω τώρα to Elite 2 και εχω τρομερο πρόβλημα με την αφή...

Εχει "νεκρωθεί" ένα σημείο πάνω ψηλά στην οθόνη και 3να στη μέση.

Απο τη μια ακρη του κινητού στην άλλη...

Πολυ σπαστικό...

Μου ειπαν απο την εταιρεια να κάνω hard reset αλλα δεν έγινε τίποτα....(μόνο έχασα τα πάντα!!!!):mad::mad::mad:

 

Ελπίζω να μην εχει και αυτό την ίδια τύχη γιατι θα σε κυνηγάω....:lol::lol::lol:

Ωχ ωχ ωχ !!!/πρέπει να κρυφτο δηλαδή ε??? Χα χα χα είναι μία χαρά σου λέω....

 

τον νου σου και να πίνεις το νουνου σου!!!

Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Με την αφή είχα θέμα εγώ.Τό έστειλα στο vickmail για επισκευή στην Κίνα και ακόμη να το πάρω πίσω..απο το Γενάρη όλη αυτή η ιστορία ..
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ ωχ !!!/πρέπει να κρυφτο δηλαδή ε??? Χα χα χα είναι μία χαρά σου λέω....

 

τον νου σου και να πίνεις το νουνου σου!!!

 

Ναι,κρύψου..:lol::p

Και αυτό με το "νουνού" είναι μότο;;;:lol:

Θα το πάρω και ο Θεός βοηθός!!!

 

Untitle τι θέμα είχες;;

Link to comment
Share on other sites

το πήρα είμαι πολύ ευχαριστημένη εξαιρετική κάμερα και χρώματα, απο vickmall όλα καλά.

 

 

 

Πόσες μέρες έκανε να έρθει......το παραγγέλνω τη Δευτέρα!!

Link to comment
Share on other sites

το πήρα είμαι πολύ ευχαριστημένη εξαιρετική κάμερα και χρώματα, απο vickmall όλα καλά.

 

Έκανες το update στο 6? Με ποια έκδοση σου ήρθε και αν έκανες το update, ποια έκδοση έχεις τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε αρκετά 20-25 μέρες αλλα εντάξει το περίμενα απο Κίνα. Με android 5 είναι μου έχει βγει ενημέρωση για να κάνω update σε 6 αλλα δεν το κανα, να το κάνω είναι καλύτερο;
Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες έκανε να έρθει......το παραγγέλνω τη Δευτέρα!!

 

εμενα προσωπικά μου εκανε 13 μερες απο το vickmall, ανάλογα σε τι θα πέσεις!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει φλασαρει την αυθεντικη s424 rom? Ειναι αναγκη χρειαζομαι το Lenovo Download Center apk γιατι το εσβησα καταλαθος... Και σταματησε να λειτουργει το Play store
Link to comment
Share on other sites

Από vickmall έφερα κι εγώ έγινε αναβάθμιση σε android 6 s424.ολα καλά το μόνο θέμα δεν μπορεί να ανεβάσει φωτο στο facebook ενώ στο facebook lite ανεβάζει.καμια ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Από vickmall έφερα κι εγώ έγινε αναβάθμιση σε android 6 s424.ολα καλά το μόνο θέμα δεν μπορεί να ανεβάσει φωτο στο facebook ενώ στο facebook lite ανεβάζει.καμια ιδέα?

Καλημερα έχει αναφερθεί η λύση μερικές σελίδες πιο πίσω...αν γυρίσεις θα δεις...δυστυχώς δεν το θυμάμαι....

 

τον νου σου και να πίνεις το νουνου σου!!!

Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα έχει αναφερθεί η λύση μερικές σελίδες πιο πίσω...αν γυρίσεις θα δεις...δυστυχώς δεν το θυμάμαι....

 

τον νου σου και να πίνεις το νουνου σου!!!

τι διαολο γερασα η στραβωμαρα εχω..το εχω φαει το νημα τις τελευταιες 100 σελιδες δεν την βλεπω την λυση με το facebook..καποιος ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

τι διαολο γερασα η στραβωμαρα εχω..το εχω φαει το νημα τις τελευταιες 100 σελιδες δεν την βλεπω την λυση με το facebook..καποιος ρε παιδια?

 

Γράψε facebook πρόβλημα πάνω στην αναζήτηση του φόρουμ και λογικά θα στο βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω την εκδοσή K50-t3s από το vickmall και μίλησα με selina. Τους ζήτησα άμα είναι να μου αναβαθμίσουν αυτοί σε android 6.0 και μου είπε να την βάλω εγώ μόλις ανοίξω το wifi θα μου εμφανιστεί. Την έχει βάλει κανείς? Είναι καλή? Το κινητό έγινε καλύτερο κυρίως στην μπαταριά. Ευχαριστώ

 

Μολις παρελαβα το Κ50-τ3s με το αντρ 6.0 (5-6 ωρες πριν)

το πηρα με την row ιντ'l version g play etc

Μολις το ανοιξα ζητησε update.

H rom μετα το update ειναι

K50a40_s424_160328_ROW

Οι πρωτες εντυπωσεις απο την ρομ ειναι θετικες.

Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν ρουταρεται με τα γνωστα root apps ειτε σε APK ειτε απο πισι.

το κινγ ροοτ γραφει οτι δεν υποστηριζεται ακομη και με εβαλε σε λιστα αναμονης νο κοντα στο 300.

Απο το κινεζομαγαζο μου ειπαν το ιδιο.

ξερει κανεις εδω αν γινεται και πως;

Εστω και με ΠΙ ΜΙ θα του ημουν υποχρεος.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβληματάκι... επειδή σαν πρωτες μερες (2η εβδομαδα δηλαδη) σκαλίζω και ψαχνω πολυ το κινητο και κατεβαζω καποιες εφαρμογες, μια απο αυτες ειναι και το CPU No- Frills η οποια λειτουργεί μονο αν το κινητό ειναι root... τελος παντων κατι πείραξα τις τελευτεαις 2 μερες και για καποιο λογο τωρα ποια δεν μου εμφανιζει το κινητο ως root.... και δεν ξερω τι εχω πειραξει! χτες κατεβασα το DU speed boost και μπουσταρα οπως επίσης δοκιμασα καποιες εφαρμογες για lock screen και σημερα δοκιμασα να μπω παλι στο cpu no - frills και μου το βγαζει μη rooted... φοβαμε μην αλλαξαν καποιες ρυθμισεις απο αυτες τις εφαρμογες!

εχει ιδεα κανει τι μπορει να εχει γινει? :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το Κ50-τ3s με το αντρ 6.0 (5-6 ωρες πριν)

το πηρα με την row ιντ'l version g play etc

Μολις το ανοιξα ζητησε update.

H rom μετα το update ειναι

K50a40_s424_160328_ROW

Οι πρωτες εντυπωσεις απο την ρομ ειναι θετικες.

Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν ρουταρεται με τα γνωστα root apps ειτε σε APK ειτε απο πισι.

το κινγ ροοτ γραφει οτι δεν υποστηριζεται ακομη και με εβαλε σε λιστα αναμονης νο κοντα στο 300.

Απο το κινεζομαγαζο μου ειπαν το ιδιο.

ξερει κανεις εδω αν γινεται και πως;

Εστω και με ΠΙ ΜΙ θα του ημουν υποχρεος.

Ευχαριστω

 

Άσε το kingroot. Δοκίμασε το Kinguser απο εδώ και πες μας

http://www.apkhere.com/app/com.kingroot.kinguser

ή

http://kinguserapk.com/

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

ξαφνικά άρχισα να έχω πρόβλημα με το gps

όταν ανοίγω τους χάρτες ενώ βρίσκει την θέση μου, μετά μου λέει ότι χάθηκε το σήμα του gps

έχω την vibeui_v2.5_1512_5.495.1_st k50-t5

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...