Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα! στο 7ο βημα. ευχαριστω.

 

Δεν ξεκίνησε να κάνει το upgrade ; Υπόψιν το κινητό πρέπει να είναι κλειστό όταν το συνδέεις και να έχεις πατήσει το download πριν το συνδέσεις με το USB.

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παίδες μόλις το άνοιξα το κουτί με το κινητό και έχει την 1511. Το πήρα από vickmall και μαντέψτε; ΔΕΝ έχει πάρα μόνο 3 κινεζιές εγκατεστημένες, είναι σχεδόν AOSP. Όλα δουλεύουν ρολόι και η αναγνώριση κλήσεων σε cosmote και το notification led στις ειδοποιήσεις. Αυτό που δεν βρήκα ακόμα και δεν ξέρω αν γίνεται, ρύθμιση για να έχω μόνο 2G ακόμα και στην 1 σιμ και να το αλλάζω εγώ όποτε θέλω, στην 1520 γίνεται αυτό;

Ευχαριστώ

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Ως άσχετος πως κάνουμε καλιμπραρισμα στη μπαταρία?

Το καλιμπραρισμα ήθελα να το κάνω με το Lenovo Power manager όπως έχει και το Lenovo A806 αλλά δυστυχώς δεν έχει τέτοια επιλογή. Οπότε κατεβάζεις κάποια εφαρμογή από το play store και το κάνεις. Στο προηγούμενο κινητό είχα χρησιμοποιήσει το advanced battery calibrator αλλά δεν δουλεύει πλεον . Θα δοκιμάσω με ένα άλλο και θα πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ήθελα αν μπορούσες να μου πεις αν η δοκιμή του gps έγινε με ενεργό wifi η' χρηση δεδομένων.Αν ναι,θα μπορούσες να δοκιμασεις gps χωρίς χρηση δεδομένων και να πεις αν είναι εξίσου γρήγορο;με ενδιαφερει το κινητο και θα ηθελα νασ ειμαι σιγουρος για το gps του,λογω MTK.ευχαριστώ!

 

Εκανα ακομα μια δοκιμή... Εκλεισα ολες τις συνδεσεις και εσβησα το τηλεφωνο... το αναψα και μολις μπηκε πατησα το gps test

εκπληκτικο αποτέλεσμα, εμεινα αναυδος... ισως οτι καλυτερο εχω δει απο Mediatek και εχουν περασει πολλά απο τα χέρια μου... :D

Ξεχασα να πω οτι το ανεβαζω και σε βιντεο να το δειτε :) Σε λιγο το λινκ ...

 

Ορίστε και το

Edited by kandreou

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Το καλιμπραρισμα ήθελα να το κάνω με το Lenovo Power manager όπως έχει και το Lenovo A806 αλλά δυστυχώς δεν έχει τέτοια επιλογή. Οπότε κατεβάζεις κάποια εφαρμογή από το play store και το κάνεις. Στο προηγούμενο κινητό είχα χρησιμοποιήσει το advanced battery calibrator αλλά δεν δουλεύει πλεον . Θα δοκιμάσω με ένα άλλο και θα πω εντυπώσεις.

 

Οκ. Αν βρεις κάτι καλό "δώσε και σώσε" γιατί τραβάει περισσότερη μπαταρία από το α806.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον αποφασίσει να επιλέξει την έκδοση teana τί επιλογές υπάρχουν για θήκη?
Mobile : One+8T
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Αν βρεις κάτι καλό "δώσε και σώσε" γιατί τραβάει περισσότερη μπαταρία από το α806.

 

Αρχικά κατέβασε το battery life repair. Διορθώνει σφαλματα της μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

οκ, την εκανα..... τικαρισα το boot στην καινουρια ρομ (αγνωστο γιατι....) και τωρα το κινητο δεν ανοιγει καν. τι μπορω να κανω;

ουτε καν φορτιζει πλεον. τι μπορω να κανω ρε παιδια;

Edited by spapioan2
Link to comment
Share on other sites

οκ, την εκανα..... τικαρισα το boot στην καινουρια ρομ (αγνωστο γιατι....) και τωρα το κινητο δεν ανοιγει καν. τι μπορω να κανω;

ουτε καν φορτιζει πλεον. τι μπορω να κανω ρε παιδια;

 

Ξαναπερνα την ROM πάλι.

Link to comment
Share on other sites

βαζω και μερικα Print Screen για αποδειξεις :D

 

Ποια εφαρμογή είναι αυτή που δείχνει τι δορυφόρος είναι ο καθένας; ...Αμερικάνικος, Ρώσικος, Κινέζικος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οι Τούρκοι έχουν ανεβάσει την 1520ST οπότε γλιτώνουμε κάποια δουλειά

 

https://userscloud.com/jilrn8jik026

 

Αυτή μπορεί να μπει και μέσω CWM?

Αλλιώς πως μπορεί να μετατραπεί για να μπει με αυτό τον τρόπο από την SD?

Γιατί με flashtools αγχώνομαι

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η Rom που έβαζε το vickmall μέχρι τις 7 Μαΐου είχε προβλήματα, από τότε βάζει την άλλη που βάζουν και τα άλλα μαγαζιά που είναι πιο σταθερή και αυτή την εβδομάδα περιμένει και άλλη καινούργια που απ'οτι λέει θα είναι καλύτερη. Άντε να δούμε μ'αυτες τις Rom σίριαλ έχει καταντήσει.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

Αυριο επιτελους παραλαμβανω και εγω επειτα απο μεγαλη αναμονη :w00t: και θελω να ρωτησω καποια πραγματα. Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα επειδη περιμενα παρα πολυ και ειμαι σχεδον δυο μηνες χωρις κινητο δεν θελω να κανω καμια ζημια. Εχω διαβασει ολα τα προηγουμενα ποστ και θελω να κανω δυο ερωτησουλες :worry: .

 

1ον:Εχω windows 8.1 . η μονη διαδικασια που χρειαζομαι extra ειναι αυτο που αναφερει ο emxa2k στο ποστ 869?

 

2ον:Ο οδηγος του kogigr εχει ολες τις απαιτουμενες πληροφοριες η υπαρχει καποια λεπτομερεια που παραλειπεται?

 

Να ξεκαθαρισω πως δεν αμφισβητω κανεναν (και ευχαριστουμε πολυ για τον οδηγο που μας βοηθα να χαρουμε τα κινητα μας :) ) απλα επειδη διαβασα για 2 - 3 bricked (και κυριως με αφορμη την περιπτωση του spapioan2) ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

παίδες μόλις το άνοιξα το κουτί με το κινητό και έχει την 1511. Το πήρα από vickmall και μαντέψτε; ΔΕΝ έχει πάρα μόνο 3 κινεζιές εγκατεστημένες, είναι σχεδόν AOSP. Όλα δουλεύουν ρολόι και η αναγνώριση κλήσεων σε cosmote και το notification led στις ειδοποιήσεις. Αυτό που δεν βρήκα ακόμα και δεν ξέρω αν γίνεται, ρύθμιση για να έχω μόνο 2G ακόμα και στην 1 σιμ και να το αλλάζω εγώ όποτε θέλω, στην 1520 γίνεται αυτό;

Ευχαριστώ

 

Σε εναν φιλο μου που πήρε το Lenovo Α806 το έψαχνα αλλά στο μενού του κινητου δε βρήκα κάτι...για να το πετύχω αυτό που λες του κατέβασα μια εφαρμογή απο το playstore...γράψε στην αναζητηση 2g to 3g ή 2g 3g toggle και κάτι θα βρεις...

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον αποφασίσει να επιλέξει την έκδοση teana τί επιλογές υπάρχουν για θήκη?

 

κατσε να βγει η συγκεκριμενη εκδοση αν και οποτε γιατι ηδη απο απριλιο εχει παει για τελη Ιουνιου και αν. Ουτε τα covers εχουν κυκλοφορησει στο aliexpress ακομα γιατι μονο αυτο αλλαζει ουσιαστικα

 

 

παίδες μόλις το άνοιξα το κουτί με το κινητό και έχει την 1511. Το πήρα από vickmall και μαντέψτε; ΔΕΝ έχει πάρα μόνο 3 κινεζιές εγκατεστημένες, είναι σχεδόν AOSP. Όλα δουλεύουν ρολόι και η αναγνώριση κλήσεων σε cosmote και το notification led στις ειδοποιήσεις. Αυτό που δεν βρήκα ακόμα και δεν ξέρω αν γίνεται, ρύθμιση για να έχω μόνο 2G ακόμα και στην 1 σιμ και να το αλλάζω εγώ όποτε θέλω, στην 1520 γίνεται αυτό;

Ευχαριστώ

Φανταζομαι εκει που επιλεγεις μεσα στα δικτυα σε ποια σιμ θα ειναι ενεργοποιημενο το 3G/4G θα εχει και την επιλογη off οπως στις αλλες συσκευες αν και δε το εχω ακομα να το ελεγξω.

 

Πάντως η Rom που έβαζε το vickmall μέχρι τις 7 Μαΐου είχε προβλήματα, από τότε βάζει την άλλη που βάζουν και τα άλλα μαγαζιά που είναι πιο σταθερή και αυτή την εβδομάδα περιμένει και άλλη καινούργια που απ'οτι λέει θα είναι καλύτερη. Άντε να δούμε μ'αυτες τις Rom σίριαλ έχει καταντήσει.

 

Το θεμα ειναι το vickmall δινει link να κατεβασουμε οι κατοχοι τις νεωτερες ρομ; γιατι δε βλεπω να εχει βγει κατι στο ιντερνετ. Περιμενω να παραλαβω να τους ζητησω

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Έχω παραγγείλει τα τελευταία χρόνια περί τις 10 συσκευές από to2c όντας απόλυτα ευχαριστημένος. Παρήγγειλα λοιπόν και το συγκεκριμένο και ενώ όλα τα προηγούμενα κάνανε από δύο βδομάδες και πάνω να έρθουν ξαφνικά σήμερα βλέπω αυτό.

ΚατάστασηΗμερομηνίαΏραΠεριοχή

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ18-05-201510:44ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ22-05-201510:23ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)22-05-201515:55Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

Είναι δυνατόν;;;;;;

Απο vickmall αλλα με 1 Α806

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 20-05-2015 14:25 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 25-05-2015 09:49 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 25-05-2015 15:49 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

Το θεμα ειναι το vickmall δινει link να κατεβασουμε οι κατοχοι τις νεωτερες ρομ;

Δινουν αλλα το θεμα ειναι να βαλουν νεα ρομ.

παίδες μόλις το άνοιξα το κουτί με το κινητό και έχει την 1511. Το πήρα από vickmall και μαντέψτε; ΔΕΝ έχει πάρα μόνο 3 κινεζιές εγκατεστημένες, είναι σχεδόν AOSP.

Ρουτ ειναι ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Το καλο ειναι οτι πρεπει να την διορθωσαν την 1511. Και αν ειναι οπως τα εγραψε και ο φιλος πιο πανω, μαλλον θα βαλουν και νεα ρομ
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. λοιπόν, έχω παραδώσει πνεύμα. το κινητό δεν ανοίγει σε καμία περίπτωση, ούτε φορτίζει, ούτε τίποτα. μπορείτε να μου συστήσετε κανα μαγαζί να το πάω ή (ακόμα καλύτερα) μπορεί κάποιος να το πάρει και να το κοιτάξει; (με το αζημίωτο προφανώς). ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. λοιπόν, έχω παραδώσει πνεύμα. το κινητό δεν ανοίγει σε καμία περίπτωση, ούτε φορτίζει, ούτε τίποτα. μπορείτε να μου συστήσετε κανα μαγαζί να το πάω ή (ακόμα καλύτερα) μπορεί κάποιος να το πάρει και να το κοιτάξει; (με το αζημίωτο προφανώς). ευχαριστώ.

Δούλευε το κινητό και σταμάτησε ξαφνικά;

Εάν δεν ανοίγει από την πρώτη στιγμή που το έβγαλες από το κουτί, μήπως η μπαταρία μπροστά στα πηνία έχει ζελατίνα;;;

Εάν όντως χάλασε γιατί δεν μιλάς με το μαγαζί που το πήρες να βρείτε μια λύση;

Καινούριο κινητό είναι και σίγουρα με εγγύηση.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. λοιπόν, έχω παραδώσει πνεύμα. το κινητό δεν ανοίγει σε καμία περίπτωση, ούτε φορτίζει, ούτε τίποτα. μπορείτε να μου συστήσετε κανα μαγαζί να το πάω ή (ακόμα καλύτερα) μπορεί κάποιος να το πάρει και να το κοιτάξει; (με το αζημίωτο προφανώς). ευχαριστώ.

 

Βγάλε την μπαταρία και ξαναβαλτη και συνδεσε το πάλι. Βάλε download στο sp flash tools.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πάμε να δούμε πως ρουτάρουμε το Lenovo K3 Note σύμφωνα με το XDA Dev. http://forum.xda-developers.com/android/development/ufficial-thread-lenovo-k3-note-t3102997

1. Ενεργοποιούμε ton Εντοπισμό σφαλμάτων USB από Ρυθμίσεις=>Επιλογές για προγραμματιστές=>Εντοπισμό σφαλμάτων USB

2. Κατεβάζουμε το zip "Driver Lenovo K3 Note + PDAnet+" και τα κάνουμε εγκατάσταση. Κάποια στιγμή θα ζητήσει να συνδέσουμε το τηλέφωνο με το PC το οποίο και κάνουμε. Επίσεις το τηλέφωνο μπορεί να κάνει ένα reboot από μόνο του.

3. Μόλις Ολοκληρωθεί η εγκατάσταση, κάνουμε reboot το PC και μόλις ανοίξει ο υπολογιστής full, κάνουμε και το κινητό reboot, έχοντάς το συνδεδεμένο στο PC.

4. Κατεβάζουμε το αρχείο SuperSU και το ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΜΕ στη κάρτα μνήμης SD.

5. Κατεβάζουμε το αρχείο Minimal ADB and Fastboot, το κάνουμε αποσυμπίεση στην επιφάνεια εργασίας από το φάκελό του τρέχουμε το αρχείο py_cmd.exe

6. Ανοίγει terminal στο οποίο γράφουμε:

adb devices "πατάμε enter. ΠΡΕΠΕΙ να μας απαντήσει unauthorized"

adb reboot bootloader "πατάμε enter. Θα μαυρίσει η οθόνη του κινητού καθώς θα μπει σε fastboot"

fastboot devices "πατάμε enter"

fastboot flash recovery recovery.img "πατάμε enter. Τώρα κάνει εγκατάσταση το CWM στο κινητό"

fastboot reboot "πατάμε enter. Κάνει reboot το κινητό"

7. Κλείνουμε το κινητό τελείως και το ξανανοίγουμε έχοντας πατημένα ταυτόχρονα και τα 3 πλαϊνά κουμπιά του κινητού (VOL UP, VOL DOWN και POWER BUTTON). Τα κρατάμε πατημένα ΜΕΧΡΙ να μπούμε στο CWM.

8. Με τα κουμπιά του VOLUME πηγαίνουμε στην επιλογή install zip και πατάμε το κουμπί POWER

9. Επιλέγουμε choose zip from /sdcard ή sdcard 1 και μετά επιλέγουμε το αρχείο UPDATE-SuperSU-v2.46.zip. Πατάμε το POWER και τέλος.

10. Κάνεις reboot μέσω CWM και γουστάρεις το ρουταρισμένο τουμπανιασμένο και πανέμορφο κινητούμπι σου.

Ελπίζω να ήμουν αναλυτικός!

 

Πολύ αναλυτικός, να'σαι καλά!

 

Τα προβλήματά μου:

1-5: όλα καλά όπως τα περιγράφεις

6: adb devices: "απαντάει":

[List of devices attached

IJDQRCTSZHY5JFGA device]

και όχι [unauthorized]

εγώ συνεχίζω, οι επόμενες δύο εντολές κανονικά, μπαίνει σε fastboot

Εντολή fastboot flash recovery recovery.img: κολλάει (εννοώ το py_cmd.exe) και δεν ξεκολλάει! Απαντάει [< waiting for device >] και ... πάπαλα. Μένει εκεί μόνιμα, όσο και να περιμένω.

Το τηλ. πρέπει να του βγάλω τη μπαταρία για να βγει από fastboot mode, εκτός αν ξέρετε άλλο τρόπο...

 

Καμμιά ιδέα? Και επειδή είμαι ψιλοάσχετος, ας είναι η ιδέα διατυπωμένη για άσχετους :)

Θα είμαι βέρι βέρι υποχρεωμένος

Ευχαριστίες

Edited by MiltosK62
Ευτυχώς εμείς φύγαμε νωρίς....
Link to comment
Share on other sites

Tελικά άμα περάσει κάποιος τη τελευταία official 1520 μπορεί μετά να κάνει επιστροφή στη 1511 πχ που δίνουν τα κινεζομάγαζα αναίμακτα η θα το μπρικάρει?

Έχει μιλήσει κανένας με vickmall να δει ποια ρομ δίνουν τώρα? Μίλησα με celina σήμερα και μου είπε ότι έχουν καινούργια ρομ χωρίς κινεζιές και ότι το ροοταρουν πλέον αλλά θέλει πρώτα να της στείλω screenshot ποια έχω να μου στείλει το λινκ. Λογικά αύριο θα παραλάβω και θα της στείλω

 

παίδες μόλις το άνοιξα το κουτί με το κινητό και έχει την 1511. Το πήρα από vickmall και μαντέψτε; ΔΕΝ έχει πάρα μόνο 3 κινεζιές εγκατεστημένες, είναι σχεδόν AOSP. Όλα δουλεύουν ρολόι και η αναγνώριση κλήσεων σε cosmote και το notification led στις ειδοποιήσεις. Αυτό που δεν βρήκα ακόμα και δεν ξέρω αν γίνεται, ρύθμιση για να έχω μόνο 2G ακόμα και στην 1 σιμ και να το αλλάζω εγώ όποτε θέλω, στην 1520 γίνεται αυτό;

Ευχαριστώ

 

Τελικά αυτό με την εναλλαγή καρτών σιμ το βρήκες μέσα στα δίκτυα κινητής; Εσύ πότε παρήγγειλες από vickmall και σου ήρθε με τη clean rom?

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Tελικά άμα περάσει κάποιος τη τελευταία official 1520 μπορεί μετά να κάνει επιστροφή στη 1511 πχ που δίνουν τα κινεζομάγαζα αναίμακτα η θα το μπρικάρει?

Έχει μιλήσει κανένας με vickmall να δει ποια ρομ δίνουν τώρα? Μίλησα με celina σήμερα και μου είπε ότι έχουν καινούργια ρομ χωρίς κινεζιές και ότι το ροοταρουν πλέον αλλά θέλει πρώτα να της στείλω screenshot ποια έχω να μου στείλει το λινκ. Λογικά αύριο θα παραλάβω και θα της στείλω

 

 

 

Τελικά αυτό με την εναλλαγή καρτών σιμ το βρήκες μέσα στα δίκτυα κινητής; Εσύ πότε παρήγγειλες από vickmall και σου ήρθε με τη clean rom?

 

δεν το βρήκα αλλά κατέβασα την εφαρμογή switch network type από το play και όλα καλά είναι αυτό που έψαχνα. Εγώ παρήγγειλα στις 05/05, εντάξει δεν είναι και εντελώς clean αλλά είναι πολύ καθαρότερη από τις άλλες που κουβεντιάζονται εδώ. Τώρα το vickmall πρέπει να δίνει ακόμα καθαρότερη rom και root, αυτές τις πληροφορίες έχω και γω, μάλλον θα πρέπει να ζητήσουμε κάποιο λινκ.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

δεν το βρήκα αλλά κατέβασα την εφαρμογή switch network type από το play και όλα καλά είναι αυτό που έψαχνα. Εγώ παρήγγειλα στις 05/05, εντάξει δεν είναι και εντελώς clean αλλά είναι πολύ καθαρότερη από τις άλλες που κουβεντιάζονται εδώ. Τώρα το vickmall πρέπει να δίνει ακόμα καθαρότερη rom και root, αυτές τις πληροφορίες έχω και γω, μάλλον θα πρέπει να ζητήσουμε κάποιο λινκ.

Μαζί παραγγείλαμε τότε και εγώ 5/5 έκανα παραγγελία και 6 το έστειλαν. Αν μπορείς ζήτα από τη celina στο chat link για τη καινούργια ρομ και το root μιας και το έχεις ήδη στα χέρια σου.

To θέμα για μένα είναι να δουλεύει κανονικά (φλας, led κλπ) και δυο κινεζιές παραπάνω μικρό το κακό.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...