Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω μηνει με την 1.4 και δεν εχω προβληματακια... Θα δω αμα βρω χρονο θα καtσω να ασχοληθω μηπως περασω την sensation να δω τη λεει :P Μηπως υπαρχει καποιος με την 1.4 να μου πει τι να κανω freeze ??

 

εξαρταται τι δεν χρησιμοποιεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορει να σου φαινονται χαζες οι ερωτησεις μου αλλα ακομα μπερδευομαι...

Γιατι συμφωνα με τις οδηγιες βαζουμε πρωτα την ρομ και μετα το cwm?

Μπορεις σε παρακαλω να κανεις ενα copy-paste τα βηματα που αφορουν μονο την εγκατασταση cwm-twrp ωστε να κανω εγκατασταση του Ιταλου κ στην συνεχεια αν δεν μου αρεσει την limonchelo?

 

Λοιπόν ακολουθείς αυτον εδω τον οδηγό---> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5718435#post5718435 και κατεβάζεις όλα τα αρχεία εκτος απο το a806 twrp k το sp flash tool,θα κατεβάσεις νεότερη έκδοση και το cwm για το lenovo k3 note εδώ

spflashtools ---> SP_Flash_Tool_exe_Windows_v5.1520.00.000 http://www.needrom.com/download/sp-flash-tool-v5-1424-00/

CWM recovery Lenovo k3 note. ---> https://mega.co.nz/#!a5gwjCTL!F7clGZJiELx6_4CR2QckPvpj2mafqmgWi4mmhBtRDUA

 

Αντι για το αρχείο που λέει στον οδηγό θα ξεζιπάρεις το αρχείο cwm ,θα το βάλεις σε ένα φάκελο στην επιφάνεια εργασίας και θα το διαλέξεις μέσω spflashtool http://prntscr.com/7qpwpo

 

Υστερα είναι πολύ πιο ευκολα τα πράγματα.Μέσω του cwm βάζεις το twrp του ιταλού ---> https://www.dropbox.com/s/j683o3tr513q5b5/TWRP_2.8.7.0_K3_cuoco92.zip?dl=0 το οποίο το περνάς απ[ευθείας στην κάρτα sd του κινητού όπως είναι και κάνεις install zip απο το cwm . Εχεις κατεβάσει και την rom του Ιταλού απο εδώ https://mega.nz/#!utRhgKzB!LC7n18LqEcJIfs9rUqsabFkU_2ivJNqQT8CyP_GXEXc και η οποία θα την πετάξεiς χύμα στην κάρτα sd και ακολουθείς την διαδικασία wipe cache partition dalvik cache που έχει το twrp ,λέει wipe factory reset και κάνει και τα 3 μαζί. Περνάς την rom και είσαι οκ.Οποιαδήποτε άλλη custom rom οπως limoncelo k sensation περνάει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο κάνοντας τα 3 wipes πρωτα .

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Μήπως υπάρχει κάποιος που να μπορεί να ποσταρει λίνκ της Sensation Rom το xancin ;;;

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή για να την κατεβάσω αλλά δε ξέρω τι γίνεται κ με πετάει..

 

Δοκίμασα του ιταλού από 1.2 σε 1.4 και τώρα 1.5 και είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά βλέπω πολλά και καλά σχόλια για τη Sensation κ θαθελα να τη δοκιμάσω.

Πάντως με την 1.5 του ιταλού μέχρι στιγμής βλέπω λίγο καλύτερη αυτονομία, καλύτερη ανταπόκριση, υψηλή ένταση χάρη στο Maxx audio και με απεγκατάσταση αρκετών άχρηστων εφαρμογών τρέχει πολύ καλύτερα από ότι άλλες που μου έβγαζαν διάφορα όπως η Lemonade του FeyoMx και οι πιο παλιές του ιταλού.

Φαίνονται οργανωμένοι οι ισπανοί και ομολογώ ότι και η Lemonade ήταν καλοστημένη και προσεγμένη παρόλα τα προβληματάκια...

 

Αααα! έχει βρει κανείς το καπάκι που κουμπώνει στα πιν με τα κεραμικα ηχεία κάπου;;

Link to comment
Share on other sites

οπως επισης και στην μεταφραση της πολυ σωστη. :D

νομιζω πως η MDSTEAM κανει καλη δουλιτσα...

 

πάρα πολύ καλή δουλειά από χθες ασχολούμαι με το κινητό και δεν κόλλησε καθόλου.

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Μήπως υπάρχει κάποιος που να μπορεί να ποσταρει λίνκ της Sensation Rom το xancin ;;;

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή για να την κατεβάσω αλλά δε ξέρω τι γίνεται κ με πετάει..

 

Δοκίμασα του ιταλού από 1.2 σε 1.4 και τώρα 1.5 και είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά βλέπω πολλά και καλά σχόλια για τη Sensation κ θαθελα να τη δοκιμάσω.

Πάντως με την 1.5 του ιταλού μέχρι στιγμής βλέπω λίγο καλύτερη αυτονομία, καλύτερη ανταπόκριση, υψηλή ένταση χάρη στο Maxx audio και με απεγκατάσταση αρκετών άχρηστων εφαρμογών τρέχει πολύ καλύτερα από ότι άλλες που μου έβγαζαν διάφορα όπως η Lemonade του FeyoMx και οι πιο παλιές του ιταλού.

Φαίνονται οργανωμένοι οι ισπανοί και ομολογώ ότι και η Lemonade ήταν καλοστημένη και προσεγμένη παρόλα τα προβληματάκια...

 

Αααα! έχει βρει κανείς το καπάκι που κουμπώνει στα πιν με τα κεραμικα ηχεία κάπου;;

 

Ορίστε η rom "φίλε" μου :p https://mega.co.nz/#!6F13SBgT!8ErWIhrZ_xoK3GTDSJTUBJJwReKdjUMZibmhzL_LeOY

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωω! Χίλια ευχαριστώ αν κ είμαι φίλη..Πιο γρήγορα κ από αστραπή! :w00t:

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω εχω μηνει με την 1.4 και δεν εχω προβληματακια... Θα δω αμα βρω χρονο θα καtσω να ασχοληθω μηπως περασω την sensation να δω τη λεει :P Μηπως υπαρχει καποιος με την 1.4 να μου πει τι να κανω freeze ??

 

Φίλε μου, από ότι θυμάμαι με ασφάλεια είχα κάνει 'πάγωμα' κ απεγκατάσταση σε : google maps, google music, gmail, exchange, όλα τα live wallpaper κ το live wallpaper picker, chrome browser, browser bookmarks, phototable, google quick searcbox, youtube, google now κ τον launcher αφού πρώτα πέρασα άλλον. Αυτά τα θυμάμαι σίγουρα αλλά πρέπει να έβγαλα κ μερικά ακόμα που τώρα δε μουρχονται...

 

Γενικά καλό είναι να τα παγώνεις πρώτα για1-2 μέρες κ αν δε βλέπεις προβλήματα να τα απεγκαθιστάς αν δε τα χρησιμοποιείς καθόλου ή προτιμάς άλλες εναλλακτικές.

Προτείνω το system app remover από jumobile που μπορείς να κάνεις μαζική απεγκατάσταση πολλές εφαρμογές. ;)

 

Στο λίνκ θα βρεις μια λίστα από το xda που δίνει ποιές εφαρμογες μπορείς να απεγκαταστήσεις με ασφάλεια. Βλέπεις ποιές από αυτές έχει αφήσει ο ιταλός κ αν θες βγάζεις.

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/themes-apps/guide-nexus-5-apps-safe-to-remove-t2622128

Edited by sofialoca
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωω! Χίλια ευχαριστώ αν κ είμαι φίλη..Πιο γρήγορα κ από αστραπή! :w00t:

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Φίλε μου, από ότι θυμάμαι με ασφάλεια είχα κάνει 'πάγωμα' κ απεγκατάσταση σε : google maps, google music, gmail, exchange, όλα τα live wallpaper κ το live wallpaper picker, chrome browser, browser bookmarks, phototable, google quick searcbox, youtube, google now κ τον launcher αφού πρώτα πέρασα άλλον. Αυτά τα θυμάμαι σίγουρα αλλά πρέπει να έβγαλα κ μερικά ακόμα που τώρα δε μουρχονται...

 

Γενικά καλό είναι να τα παγώνεις πρώτα για1-2 μέρες κ αν δε βλέπεις προβλήματα να τα απεγκαθιστάς αν δε τα χρησιμοποιείς καθόλου ή προτιμάς άλλες εναλλακτικές.

Προτείνω το system app remover από jumobile που μπορείς να κάνεις μαζική απεγκατάσταση πολλές εφαρμογές. ;)

 

Στο λίνκ θα βρεις μια λίστα από το xda που δίνει ποιές εφαρμογες μπορείς να απεγκαταστήσεις με ασφάλεια. Βλέπεις ποιές από αυτές έχει αφήσει ο ιταλός κ αν θες βγάζεις.

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/themes-apps/guide-nexus-5-apps-safe-to-remove-t2622128

 

Το ξέρω για αυτό έβαλα σε εισαγωγικα το φίλε .Να εισαι καλά φίλη μου λοιπόν :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωω! Χίλια ευχαριστώ αν κ είμαι φίλη..Πιο γρήγορα κ από αστραπή! :w00t:

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Γενικά καλό είναι να τα παγώνεις πρώτα για1-2 μέρες κ αν δε βλέπεις προβλήματα να τα απεγκαθιστάς αν δε τα χρησιμοποιείς καθόλου ή προτιμάς άλλες εναλλακτικές.

Προτείνω το system app remover από jumobile που μπορείς να κάνεις μαζική απεγκατάσταση πολλές εφαρμογές. ;)

 

 

οχι παντα:ninja: γιατι σε καποια οταν ειναι παγωμενα ολα καλα και μολις τα απεγκαταστησεις σου πεταει'' η διαχειριση επαφων επαψε να λειτουργει''μολις πας να διαβασεις μηνυμα η να στειλεις.

δεν εχω καταφερει ακομη να καταλαβω γιατι σχετιζονται τα sms παντως... πρεπει να το βρουμε παντως...

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχοντας δοκιμασει και εγω με την σειρα μου του ιταλου 1.4-1.5 ,lemonchello ΚΑΙ τελευταια την sensation η οποια ειναι ομολογω ισως η καλυτερη. (και με 1.3 γιγα ελευθερη μνημη).

καλυτερο περιβαλλον - συνδιαζει και vibe ui αλλα και android χαρακτηριστικα μπορεις να απεγκαταστησεις πολυ πραγμα χωρις fc. τα τηλεφωνα -μηνυματα χωρις κινεζικα και αλλες ιστοριες.

 

γενικα ειναι παρα πολυ καλη κατα την αποψη μου. μενει να επιβεβαιωσω την αυτονομια της...

 

 

Ειχα official 1527 και μετα πηγα σε lemonchello αλλα δεν δουλευουν 4g και οι δυο και μου ειναι απαραιτητο οποτε παω παλι για αλλαγμα..στην sensation δουλευουν ή αναγκαστηκα μενω με ιταλο ή official?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε darth revan εισαι αρχηγος, εχεις βοηθησει πολυ κοσμο εδω μεσα! Μενει να βρω λιγο χρονο κ να επιχειρησω το σκαλισμα...

Μια ερωτηση ακομα, τον driver της λενοβο που εχει το λινκ θα χρησιμοποιησω κ εγω? Δεν πρεπει να ειναι συγκεκριμενος για το κ3?

Edited by foler
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα να ρωτησω αν ειμαι custom rom,με cwm, root κλπ οπως στην πρωτη σελιδα πως περναω την stock 1524 με SP Flastools? προφανως χρειαζεται να περαστει το stock recovery αλλα δεν ξερω την διαδικασια ουτε τη βρηκα στις πιο πισω σελιδες..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό συχνά αλλάζει ήχο κλήσης από μόνο του, το ξυπνητήρι δεν χτυπάει μερικές φορές και σήμερα άλλαξε ώρα από μόνο του (1 ώρα πίσω)

τι μπορεί να φταίει?

Έχω την ROM του Ιταλού την 1.2

Link to comment
Share on other sites

Φιλε darth revan εισαι αρχηγος, εχεις βοηθησει πολυ κοσμο εδω μεσα! Μενει να βρω λιγο χρονο κ να επιχειρησω το σκαλισμα...

Μια ερωτηση ακομα, τον driver της λενοβο που εχει το λινκ θα χρησιμοποιησω κ εγω? Δεν πρεπει να ειναι συγκεκριμενος για το κ3?

 

Ναι κάνει και αυτός. :-) Για αυτό τον άφησα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορώ να περάσω την sensation με το TWRP 2.8.7.0 του Ιταλού ή χρειάζεται CWM??

 

Edit: μάλλον γίνεται, σύμφωνα με παραπάνω post #2957 του Darth_Revan, τον οποίο ευχαριστούμε για την βοήθειά του...

 

Ναι φίλε μου γίνεται κανονικά. Όποια rom θες περνάς.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα official 1527 και μετα πηγα σε lemonchello αλλα δεν δουλευουν 4g και οι δυο και μου ειναι απαραιτητο οποτε παω παλι για αλλαγμα..στην sensation δουλευουν ή αναγκαστηκα μενω με ιταλο ή official?

 

Δυστυχως οχι τη δοκιμασα κι επειδη εχω το ιδιο θεμα μονο στην ιταλικη παιζουν και οι δυο καρτες 4G. Αν και δε μπορω να καταλαβω γιατι το κανουν ετσι αφου η συσκευη σαν hardware το υποστηριζει :(:(

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό συχνά αλλάζει ήχο κλήσης από μόνο του, το ξυπνητήρι δεν χτυπάει μερικές φορές και σήμερα άλλαξε ώρα από μόνο του (1 ώρα πίσω)

τι μπορεί να φταίει?

Έχω την ROM του Ιταλού την 1.2

 

Βάλε την sensation να ηρεμίσει το κεφάλι σου ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχως οχι τη δοκιμασα κι επειδη εχω το ιδιο θεμα μονο στην ιταλικη παιζουν και οι δυο καρτες 4G. Αν και δε μπορω να καταλαβω γιατι το κανουν ετσι αφου η συσκευη σαν hardware το υποστηριζει :(:(

 

Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω πως το υποστηρίζει το hardware και η συσκευή στο πίσω μέρος γράφει 4G μόνο στο Slot1 :blink:

ΕΛΛΑΣ "Γονατίζω μόνο για να βάλω δύναμη και να σηκωθώ" ΕΛΛΑΣ
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω πως το υποστηρίζει το hardware και η συσκευή στο πίσω μέρος γράφει 4G μόνο στο Slot1 :blink:

 

Τι σημασια εχει τι γραφει αφου η official εκδοση της ιδιας της lenovo σου δινει τη δυνατοτητα επιλογης καρτας για το 4G αρα το υποστηριζει γι αυτο ειναι παραλογο που καποιες customs δεν το υποστηριζουν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και γω χθες την sensation. Και ήθελα να ρωτήσω όταν πατάμε το install για την εγκατασταση της ρομ , βγαζει 2 κουτακια που το 1 ελεγε κατι για md5 και το αλλο δεν θυμαμαι. Τα τσεκαρατε αυτα και προχωρησατε με την εγκατασταση ή δεν τα τσεκαρατε ?? Εγω δεν τα τσεκαρα...εκανα καλα ??

Επίσης επειδή πριν ειχα την limonchelo εχω την εντυπωση ότι με την sensation το κινητό ζεσταίνεται περισσότερο και δεν ειμαι σίγουρος για την φωτο αν ειναι καλυτερη απο την limonchelo.

Επίσης τα εικονίδια του τηλεφώνου, επαφών και μηνυματων δεν υπάρχουν,(είναι ενα χαζοεικονίδιο ιδιο και για τα 3).... πού θα βρούμε να τα βάλουμε ?

Και στο maxxaudio τι ρυθμίσεις εχετε κανει για να αυξησετε την ενταση τον ήχο ?

Και το dolby atmos λειτουργεί μονο για συνδεση με ακουστικα ή μπορώ να το χρησιμοποιησω για την αύξηση εντασης του ηχου ??

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα εικονίδια του τηλεφώνου, επαφών και μηνυματων δεν υπάρχουν,(είναι ενα χαζοεικονίδιο ιδιο και για τα 3).... πού θα βρούμε να τα βάλουμε ?

 

εβαλα nova launcher και ολα ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

η ρομ του ιταλου που εχω 1,2 μου εβγαλε ενημερωση στην 1,3.?? να την κατεβασω να την βαλω.? η θα εχω θεματα.? με ενδιαφερει να εχει ελληνικα..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και γω χθες την sensation. Και ήθελα να ρωτήσω όταν πατάμε το install για την εγκατασταση της ρομ , βγαζει 2 κουτακια που το 1 ελεγε κατι για md5 και το αλλο δεν θυμαμαι. Τα τσεκαρατε αυτα και προχωρησατε με την εγκατασταση ή δεν τα τσεκαρατε ?? Εγω δεν τα τσεκαρα...εκανα καλα ??

Επίσης επειδή πριν ειχα την limonchelo εχω την εντυπωση ότι με την sensation το κινητό ζεσταίνεται περισσότερο και δεν ειμαι σίγουρος για την φωτο αν ειναι καλυτερη απο την limonchelo.

Επίσης τα εικονίδια του τηλεφώνου, επαφών και μηνυματων δεν υπάρχουν,(είναι ενα χαζοεικονίδιο ιδιο και για τα 3).... πού θα βρούμε να τα βάλουμε ?

Και στο maxxaudio τι ρυθμίσεις εχετε κανει για να αυξησετε την ενταση τον ήχο ?

Και το dolby atmos λειτουργεί μονο για συνδεση με ακουστικα ή μπορώ να το χρησιμοποιησω για την αύξηση εντασης του ηχου ??

 

Μπορεί κάποιος να απαντήσει Παρακαλώ ???

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

η ρομ του ιταλου που εχω 1,2 μου εβγαλε ενημερωση στην 1,3.?? να την κατεβασω να την βαλω.? η θα εχω θεματα.? με ενδιαφερει να εχει ελληνικα..!!

 

Βαλτην. Θα έχεις πάλι ελληνικά. Αρκεί να έχεις περάσει την twrp του Ιταλού.

Link to comment
Share on other sites

Βαλτην. Θα έχεις πάλι ελληνικά. Αρκεί να έχεις περάσει την twrp του Ιταλού.

 

τι εννοεις? εξηγησε μου λιγο την διαδικασια.? παλι μεσο recovery φλασαρω? Ή με το που την κατεβαζω απο την συκσευη γινετε αυτοματα η αναβαθμιση της..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος παιδια δωκιμασα λιγο Limonchello και sensation αλλα παραμενω Ιταλος!! :lol:¨:p

Τωρα ομως που παω να κατεβασω την "διορθωμένη" 1.5 κατι παιζει γιατι πεντε φορες που προσπάθησα κολαει στο 99%

και για οση ωρα και να το αφησω δεν αλλαζει τιποτα. Το εχει παθει και αλλος αυτο? Λετε να ειναι θεμα του ιταλου ή του MEGA?

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις? εξηγησε μου λιγο την διαδικασια.? παλι μεσο recovery φλασαρω? Ή με το που την κατεβαζω απο την συκσευη γινετε αυτοματα η αναβαθμιση της..??

 

Ναι θα σε πάει μόνο του. Ποίο recovery έχεις; Αν δεν ξέρεις με κλειστή συσκευή πάτα τα δύο κουμπιά της έντασης μαζί με το power button συνεχεια μέχρι να βγει το logo της Lenovo και δεν το αφήνεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...