Jump to content

Φτηνο ανδροιδ απο Ελλαδα??


lambros69
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα φτηνο ανδροιδ μαχ 100ε για να περαστει τηλεφωνικος καταλογος απο το samsung s4 που χαλασε μεχρι να γυρισει απο σερβις?
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν παίρνεις το samsung galaxy siii mini value edition να μην αποστατήσεις και από την εταιρία??? :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Huawei Ascend Y550. Υποστηρίζει 4G, φοράει 64μπιτο 4πύρινο επεξεργαστή και έχει καλές σχετικά κάμερες για τα κυβικά του (ψαξε youtube). Στα 99 ευρώ η τιμή του. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή αυτή τη στιγμή σε αυτά τα χρήματα...
Link to comment
Share on other sites

Kazam Thunder 345L και τελειωσες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Sony xperia E1. Στα σκρουτζομάγαζα παίζει στα 60 ευρώ.

Εχει την kitkat έκδοση και είναι αρκετά smooth η λειτουργία του για κινητό αυτών των χαρακτηριστικών. Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η ταχύτητα του browsing του.

Θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sony xperia E1. Στα σκρουτζομάγαζα παίζει στα 60 ευρώ.

Εχει την kitkat έκδοση και είναι αρκετά smooth η λειτουργία του για κινητό αυτών των χαρακτηριστικών. Επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η ταχύτητα του browsing του.

Θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου. ;)

 

ενα viber να του βαλεις (τπτ αλλο) πατώνει οσο δεν παει και εχει lag χειροτερο απο s3

Link to comment
Share on other sites

ενα viber να του βαλεις (τπτ αλλο) πατώνει οσο δεν παει και εχει lag χειροτερο απο s3

Φίλε μου επίτρεψε μου να διαφωνήσω! Το έχω το κινητάκι σαν 2ο και είμαι αρκετά ικανοποιημένος.

Του έχω περασμένες 60 εφαρμογές, ανάμεσα στις οποίες 4-5 παιχνίδια και σε γενικές γραμμές τρέχει αρκετά γρήγορα. Τα έχει

βέβαια τα lag του αλλά όχι τόσο συχνά. Ειδικά αμα το καθαρίζεις με εφαρμογές όπως το clean master και το battery doctor.

 

Τις εφαρμογές μπορεί να τις τρέξει όλες απροβλημάτιστα! Με τα βαριά παιχνίδια έχει ένα θεματάκι και κρασάρουν μόλις τα ανοίγεις.

Δηλαδή παιχνίδια σαν το need for speed ή το call of duty heroes δεν παίζει να τα τρέξει. Αλλα όμως όπως το angry birds και το fruit ninja τα τρέχει μια χαρά.

 

Δυνατό του σημείο ο ήχος. Παίζει πεντακάθαρα και αρκετά δυνατά.

Γενικά πιστεύω ότι σαν 2ο κινητό τα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω. Αλλωστε μιλάμε για κόστος της τάξεως των 60 ευρώ.

Αν είχε και λιγο καλύτερη κάμερα θα μιλούσαμε για τιμή ξεφτίλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...