Jump to content

Επιλογή συσκευής εως 400 βαρια!!


TrObAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά τα κόλπα θα μου τα πείτε μόλις παραλάβω από θήκη και προστασία οθόνης τι λέτε ?
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά είδα ότι το one plus one έχει 300+18 μεταφορικά το 64Gb και πήρα αυτό . Πιστεύω ότι θα είμαι οκ , ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας!

Φιλε,δεν θα το μετανιωσεις,και οχι μονο,θα αναρωτιεσαι,πως ειναι δυνατον να μην το ειχες επιλεξει απο την αρχη με κλειστα ματια.Μολις ερθει θα ενθουσιαστεις που θα το βγαλεις απο το κουτι,μολις αρχισεις να το σκαλιζεις,βαλεις να γεμισει το ανοιξεις,ταυτοχρονα θα το ερωτευτεις,και μετα απο λιγο καιρο θα εχεις και τα 3 μαζι,ενθουσιασμο,ερωτα και αγαπη χαχαχα.Ευγε πτραγματι απο τις καλυτερες επιλογες και τα € 80 τα παιρνεις μοναδες ομιλιας χαχα καταλαβαινεις τι εννοω.Οσο για το play store που λεει ο φιλος παραπανω,δεν το εχεις αναγκη εαν σε ενοχλει,εχει εναλλακτικες ουκ ω λιγες.Καλως ηρθες λοιπον στο κλαμπ,και οτι βοηθεια χρειαστεις,θα τα πουμε στο φορουμ του oneplus one.Σου ευχομαι να το χαρεις!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κόλπα θα μου τα πείτε μόλις παραλάβω από θήκη και προστασία οθόνης τι λέτε ?

Στο νήμα με τα αξεσουάρ του One θύρα βρεις πολλές απαντήσεις επ'αυτού η μπορείς να ρωτήσεις

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση με το μέλος που ξεκίνησε το θέμα.

 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να αγοράσω.

 

Επίσης στη σελίδα του 1+1 μου ζητάει ακόμη πρόσκληση.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

καλη η επιλογη σου,καλοριζικο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...