Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι άσχετο που μπορεί να σας ενδιαφέρει

http://www.e-shop.gr/kinito-microsoft-lumia-640-xl-dual-sim-orange-gr-p-TEL.009057?utm_campaign=newsletter160317&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=11-kinito+tilefono&utm_content=11.2-kinito+microsoft+lumia+640+xl+dual+sim+orange+gr

 

με 138 ευρώ και κωδικο offer 1611. ξέρω ότι τόσο έχει στο skroutz αλλά αυτό είναι το gr και μπορεί να υπάρξει και πιο άμεση εγγύηση και πιο εύκολη αγορά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ,αφου εκανα την αναβαθμιση σε windows 10 ηθελα να περασω τις προσθετες για τα ελληνικα t9 ομως οταν παω να κανω την ληψη εχει σαν αποτελεσμα να μου βγαζει σφαλμα 0χ80070020. Εχει κανενας ιδεα τι ειναι αυτο και πως θα καταφερω να περασω t9
Link to comment
Share on other sites

Με γυρισμα της χωρας (στις ρυθμισεις του τηλεφωνου) σε ΗΠΑ, πηγα στο store βρηκα το upgrade advisor το κατεβασα, το εγκατεστησα το ετρεξα και στη συνεχεια πηγα στις ρυθμισεις του τηλεφωνου και εκανα ενημερωση.Τη στιγμη αυτη κανει update (θα το αφησω ολο το βραδυ) και αυριο λογικα θα ειναι οκ.

Αυτη ειναι η διαδικασια για οσους δεν τους το βγαλει αμεσως.

 

Μετά την αναβάθμιση το γυρνάς σε ελληνικά πάλι κ όλα μέλι γάλα??αυτό ήταν?

Link to comment
Share on other sites

Nai ολα καλα.Το ειδα το πρωι και ειναι μια χαρα.Εχει βεβαια καποια θεματα (πχ δεν ξερω πως εναλασσω τις γλωσσες στα μηνυματα-αληθεια πως το κανω?) αλλα γενικα φαινεται οκ.
Link to comment
Share on other sites

Τα πέρασα και εγώ.άλλαξαν κάποια πράγματα οπου τα είχαμε συνηθίσει αλλιώς στα 8αρια.πχ το μενού Ρυθμίσεις ' δεν καρφιτσώνεται στην αρχική οθόνη.η δόνηση πως βγαίνει από τα πλήκτρα επιστροφής??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια. Εκανα την αναβαθμιση και δυστυχως χαθηκαν οι επαφες μου. Εβαλα GMAIL για να εμφανιστουν αλλα πραγματικα δεν μπορω να τις ανακτησω. Μου εμφανιζει μονο 3 επαφες.
Link to comment
Share on other sites

πχ το μενού Ρυθμίσεις ' δεν καρφιτσώνεται στην αρχική οθόνη.η δόνηση πως βγαίνει από τα πλήκτρα επιστροφής??

Οι ρυθμίσεις καρφιτσώνονται κανονικά σε μένα στην αρχική οθόνη.

 

 

 

(πχ δεν ξερω πως εναλασσω τις γλωσσες στα μηνυματα-αληθεια πως το κανω?) αλλα γενικα φαινεται οκ.

 

H εναλλαγή του πληκτρολογίου από el-us σε μένα εκτελείται πλέον με swype του space bar όταν με το προηγούμενο είχα ξεχωριστό κουμπί.

Γενικά έχει αλλαγές το πληκτρολόγιο, π.χ. παρατήρησα ότι υπάρχει πλέον πλήκτρο για την μετακίνηση του κέρσορα.

 

Κάτι που παρατήρησα επίσης είναι πως ακούγωντας ραδιόφωνο όταν απαντούσα σε κλήση, η ένταση της μουσικής χαμήλωνε μεν αλλά εξακολουθούσα να την ακούω όση ώρα συνομιλούσα. (χωρίς να είναι ενοχλητική)

Μόλις τερμάτιζα την κλήση η ένταση επανερχόταν στο κανονικό.

Αυτό είναι bug ή feature τώρα ;;; :lol:

Edited by dpolal

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση πως βγαίνει από τα πλήκτρα??κ επίσης πώς βάζω κωδικό στην οθόνη??? Edited by george_21
Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση πως βγαίνει από τα πλήκτρα??κ επίσης πώς βάζω κωδικό στην οθόνη???

 

Για τη δόνηση και γω δεν ξέρω και θα θελα κάποιος να μας πει.

 

Για κωδικό: All settings>Personalization>Lock Screen>Sign-in options (κάτω κάτω) και βάζεις πρώτα τον κωδικό του outlook και μετά τον κωδικό οθόνης!

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια!

παρήγγειλα από το e-shop το κινητό με τιμή 138 ευρώ και θα ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματα:

 

1) Μετατρέπουν Γερμανός, Wind κλπ κλπ standard sim σε micro sim και με τι κοστολόγιο; αν τις κόβουν μόνο τότε κόβουν μόνο της εταιρίας τους ή και άλλης εταιρίας; (πχ wind κατάστημα και cosmote sim ή Γερμανός και Wind sim).

2) Τις επαφές από android κινητό θα τις περάσω στο 640XL μέσω bluetooth ή υπάρχει και άλλος τρόπος;

Ευχαριστώ για άμεσες απαντήσεις και υπόσχομαι ότι θα μελετήσω όλο το thread εδώ, είναι και μεγάλο μπρρρρρ :p

Edited by algedan
Link to comment
Share on other sites

1. ο γερμανος θελει 5 ευρω για αντικατασταση. η q την αντικαθιστα δωρεαν.

2. τις εχεις συγχρονισμενες στον google account? αν ναι, τον συγχρονιζεις στο λουμια και τις εχεις στο δευτερολεπτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία! Ναι το έχω στον λογαριασμό google οπότε θα είναι εύκολο.

Από την εμπειρία σου πιστεύεις ότι είναι καλή αγορά; δεν ενδιαφέρομαι για facebook, viber, messenger κλπ θέλω ένα σταθερό και αξιόπιστο κινητό. Όλοι οι γνωστοί μου με κοροϊδεύουν που πήγα σε αυτό και άφησα το android. Η μόνη εφαρμογή που θα μου λείψει, μέχρι τώρα, είναι το novago.

Link to comment
Share on other sites

Ας τους να λενε οτι θελουν.

Μια χαρα είναι η συσκευή και το λειτουργικο.

Εντελώς διαφορετικό απ το αντροιντ βεβαια....

Link to comment
Share on other sites

Για τη δόνηση και γω δεν ξέρω και θα θελα κάποιος να μας πει.

 

 

 

Για κωδικό: All settings>Personalization>Lock Screen>Sign-in options (κάτω κάτω) και βάζεις πρώτα τον κωδικό του outlook και μετά τον κωδικό οθόνης!

 

 

 

 

 

Πας στα πρόσθετα=>αφή και από εκεί την απενεργοποιείς!!!!Διαφορετικά,αν δεν την έχει όπως έτυχε και σε μένα, κατέβασε το sysapppusher και βρες το από εκεί να το κατεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πας στα πρόσθετα=>αφή και από εκεί την απενεργοποιείς!!!!Διαφορετικά,αν δεν την έχει όπως έτυχε και σε μένα, κατέβασε το sysapppusher και βρες το από εκεί να το κατεβάσεις.

 

Έτσι ήταν στα 8αρια.στα 10αρια???

Link to comment
Share on other sites

Πας στα πρόσθετα=>αφή και από εκεί την απενεργοποιείς!!!!Διαφορετικά,αν δεν την έχει όπως έτυχε και σε μένα, κατέβασε το sysapppusher και βρες το από εκεί να το κατεβάσεις.

 

 

 

Σωστός ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας τους να λενε οτι θελουν.

Μια χαρα είναι η συσκευή και το λειτουργικο.

Εντελώς διαφορετικό απ το αντροιντ βεβαια....

 

Αυτό βασικά.

Και να ξέρεις ότι οι 9/10 που το κράζουν,δεν έχουν πιάσει ούτε ένα wp στα χέρια τους.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό βασικά.

Και να ξέρεις ότι οι 9/10 που το κράζουν,δεν έχουν πιάσει ούτε ένα wp στα χέρια τους.

 

Είναι αυτοί οι γνωστοί εξυπνάκηδες που κρίνουν από αυτά που άκουσαν, και ούτε καν έχουν δει πως δουλεύουν τα WP. Και φυσικά που θέλουν να βλέπουν μύρια εφαρμογές στο store άλλα να μη χρησιμοποιούν σχεδόν καμία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτοί οι γνωστοί εξυπνάκηδες που κρίνουν από αυτά που άκουσαν, και ούτε καν έχουν δει πως δουλεύουν τα WP. Και φυσικά που θέλουν να βλέπουν μύρια εφαρμογές στο store άλλα να μη χρησιμοποιούν σχεδόν καμία.

 

Duc πάει το πεταξες το Ζ2 από αβαταρ ε; Ξέχασες να βάλεις το καινούργιο όμως χαχα! Το σαρ σε ποια σελίδα είναι δεν το βρίσκω ρε γμτ μην ψάχνω πεντακοσιες σελίδες...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω κανει και γω την αναβαθμιση και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Αλλα εχω δυο θεματακια και γιαυτο θελω τα φωτα σας

1: στο outlook εχω βαλει τον λογαριασμο του gmail και ειναι ενταξει, μετα κανω προσθηκη λογαριασμου για το hotmail κανω τα βηματα κανονικα μου γραφει ο λογαριασμος σας ρυθμιστηκε με επιτυχια αλλα δεν τον εμφανιζει.

2: η ενσωματωμενη εφαρμογη μουσικης groove δεν εμφανιζει ολλα τα τραγουδια που εχω, μονο 8 με 10 τραγουδια ενω εχω γυρο στα 4 γιγα στη καρτα sd.

Αν καποιος γνωριζει...θα ημουν ευγνωμων:):).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για την "ηθική" στήριξη, αρχίζω να το πιστεύω περισσότερο ότι έκανα καλή κίνηση σε αγορά αξιόπιστου τηλεφώνου. :happy:

 

@ DUC να είσαι καλά καλά "πατρίδα" βλέπεις είμαι Δραμινός που εδώ και ένα χρόνο έφυγα Ιεράπετρα, είναι όμορφο να βλέπεις άτομα από την πατρίδα ακόμα και από ιντερνετικά forum. :cry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το σαρ σε ποια σελίδα είναι δεν το βρίσκω ρε γμτ μην ψάχνω πεντακοσιες σελίδες...

 

εδώ το βγάζει (στα τεχνικά χαρακτηριστικά) 0,76 , μεγάλο δεν είναι;

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Microsoft-Lumia-640-XL-DS-Orange-A00024606.htm

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...