Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κανεις παρατεταμενο ταπ στην συντομευση του wifi σε παει κατευθειαν στην λιστα δικτυων.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... :D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά δεν ξέρω αλλά από τότε που έβαλα τα windows 10 το κινητό κατά καιρούς κάνει επανεκκίνηση μόνο του χωρίς να έχω κανένα πρόγραμμα ανοιχτό έκανα εργοστασιακή επαναφορά και κάπου κάπου το κάνει πάλι όχι συνέχεια αλλά π.χ μια φορά τον μήνα. Αλλά δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.

 

Πήγαινε στις Ρυθμίσεις, Ενημέρωση κ Ασφάλεια, Ενημέρωση Τηλεφώνου και στις επιλογές για προχωρημένους επέλεξε να σε ειδοποιεί όταν προγραμματίζει επανεκκίνηση.

Μετά από κάποιες ενημερώσεις προγραμματίζει κάποια ώρα (νομίζω βραδυνή) και κάνει μόνο του επανεκκίνηση.

Τουλάχιστον να το ξέρεις από πριν. :D

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα δεν κάνει κάποια ενημέρωση αυτό έτσι και αλλιώς που λες είναι από μόνο του δεν γράφει καν Αντίο απλά κλείνει έτσι από μόνο του και μετά ξανά ανοίγει
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν κάνει κάποια ενημέρωση αυτό έτσι και αλλιώς που λες είναι από μόνο του δεν γράφει καν Αντίο απλά κλείνει έτσι από μόνο του και μετά ξανά ανοίγει

 

Η ενημέρωση γίνεται σε άσχετο χρόνο από την επανεκκίνηση, όχι άμεσα.

«Αντίο» σου λέει όταν πάει να κλείσει εντελώς, όχι όταν κάνει επανεκκίνηση αν θυμάμαι καλά.

Το «μια φορά το μήνα» που γράφεις μου ακούγεται λίγο περίεργο καθώς η αναβάθμιση στα 10 έχει ένα μήνα περίπου που έγινε, εκτός και αν είχες εγκαταστήσει την insider έκδοση από παλιότερα αλλά δεν το διευκρινίζεις αυτό.

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι είναι αυτοί οι κάποιοι;

Την στιγμή που οι περισσότεροι εδώ δεν γύρισαν.

Και ναι τα πάντα λειτουργούν κανονικότατα.Το γράφουμε εδώ όπως και σε άλλες συσκευές.

Δεν είπε κάποιος ότι δεν υπάρχουν ελλείψεις ακόμα και στα 10 βέβαια,υπάρχουν και καλό είναι να λυθούν σύντομα.

Η παραπληροφόρηση είναι το γεγονός πως στο μήνυμα σου,ουσιαστικά "αποτρέπεις" κάποιον άλλον χρήστη να βάλει τα 10 επειδή εσύ αντιμετώπισες κάποιο θέματα.Δεν είναι έτσι όμως,όταν η πλειοψηφία έχει αναφερθεί εκτενώς στο γεγονός πως λειτουργεί απροβλημάτιστα η συσκευή τους μετά την ενημέρωση.

 

1ον. Αν ψάξεις αυτούς τους κάποιους, θα τους βρεις σίγουρα, όπως τους βρήκα κι εγώ! Μη κάνεις πως δεν τους επισήμανες!

2ον. ΄Οταν γράφει κανείς την εμπειρία του και τη γνώμη του σε ένα ελεύθερο φόρουμ, δεν αποτρέπει κανένα να κάνει κάτι ούτε τον προτρέπει να το κάνει. Απλά καταθέτει την εμπειρία του. Αυτό δεν κάνει κι ο φίλος που λέει ότι εγκατέστησε τα 10 σε 3 συσκευές χωρίς πρόβλημα; Κάποιοι άλλοι, όμως, είχαν πράγματι πρόβλημα. Και κάποιοι εξακολουθούν να το έχουν!

3ον. Μετά την τελευταία σου απάντηση διάβασε, σε παρακαλώ, και τα προβλήματα κάποιων άλλων που δημοσίευσαν σχεδόν αμέσως μετά. Ιδίως του φίλου Ταράτσα.

4ο και τελευταίο: Λίγοι είναι τόσο φιλικοί προς το Windows Phone, όσο ο γράφων. Αυτό αποδεικνύεται εκ του ότι πήρα το πρώτο τέτοιο κινητό το 2011 (HTC TROPHY 7) όταν το λειτουργικό του ήταν μόνο στην αγγλική γλώσσα και αγόραζα εφαρμογές από το βρετανικό μάρκετ, όπως π.χ. το Navigon Europe. Και έτσι είναι ακόμη και σήμερα, με αγγλικό μενού, παρά την αναβάθμισή του σε 7.8. Με την αγορά του 925 το 2013 και του 640XL πρόσφατα νομίζω ότι απέδειξα πόσο εμπιστεύομαι και εκτιμώ το λειτουργικό αυτό, παρά τα αναμφισβήτητα προβλήματα της πρόσφατης αναβάθμισής του.

Γι αυτό, φίλε Χρυσόστομε, μην καταφέρεσαι εναντίον μου, διότι στην ίδια όχθη είμαστε κι οι δυο και όχι σε αντίθετες! Αυτό δεν μας εμποδίζει να καταθέτουμε τις απόψεις και τις εμπειρίες μας ούτε σημαίνει ότι παίζουμε πονηρά παιγνίδια εδώ μέσα. . . Τουλάχιστον ο γράφων δεν παίζει το παιγνίδι κανενός και δεν προτρέπει ούτε αποτρέπει κανένα προς καμία κατεύθυνση. . . Φιλικά. Γιώργος.

Edited by GMFS
διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρέα

ρε παιδιά γιατί τρώγεστε ;;;

παρατηρήστε ότι όσοι έχουν πρόβλημα με την συσκευή κάνουν ερωτήματα

αυτοί που δεν έχουν πρόβλημα πολύ απλά δεν γράφουν

αν είσαστε καλά με τα 8.1 μείνετε εκεί να θέλετε να δείτε τα 10 μπορείτε να τα δείτε και να ξανά επιστρέψετε στα 8.1 όποτε θέλετε

με τα 8.1 το αγόρασα και μέσο της εφαρμογής πέρασα τα 10

το πρώτο WP που είχα ήταν το 525 το οποίο δουλεύει μια χαρά τα 8.1 αλλά τα 10αρια δεν του πάνε και δεν κάθισα να γκρινιάζω

στην αντίπερα όχθη λειτουργικού πήγα αλλά δεν ξανά πάω

τα έχει όλα και συμφέρει

όσο για ποιότητα φώτο των 8.1 με 10 τι να πω ;;

περί ορέξεως σπανακόπιτα

και σταματάτε να τρώγεστε για ψύλλου πήδημα

είναι καλό τηλ. καλό λειτουργικό (8.1 & 10)

εφαρμογές λίγες και καλές και για τα υπόλοιπα υπάρχει ο browser

το μόνο παράπονο που έχω είναι που δεν μπορώ να διαγράψω εφαρμογές από το ιστορικό του λογαριασμού

ξέρει κανείς ;;;

έχω φτάσει της 600+ από τότε που είχα το 525 ως σήμερα :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρέα

ρε παιδιά γιατί τρώγεστε ;;;

παρατηρήστε ότι όσοι έχουν πρόβλημα με την συσκευή κάνουν ερωτήματα

αυτοί που δεν έχουν πρόβλημα πολύ απλά δεν γράφουν

αν είσαστε καλά με τα 8.1 μείνετε εκεί να θέλετε να δείτε τα 10 μπορείτε να τα δείτε και να ξανά επιστρέψετε στα 8.1 όποτε θέλετε

με τα 8.1 το αγόρασα και μέσο της εφαρμογής πέρασα τα 10

το πρώτο WP που είχα ήταν το 525 το οποίο δουλεύει μια χαρά τα 8.1 αλλά τα 10αρια δεν του πάνε και δεν κάθισα να γκρινιάζω

στην αντίπερα όχθη λειτουργικού πήγα αλλά δεν ξανά πάω

τα έχει όλα και συμφέρει

όσο για ποιότητα φώτο των 8.1 με 10 τι να πω ;;

περί ορέξεως σπανακόπιτα

και σταματάτε να τρώγεστε για ψύλλου πήδημα

είναι καλό τηλ. καλό λειτουργικό (8.1 & 10)

εφαρμογές λίγες και καλές και για τα υπόλοιπα υπάρχει ο browser

το μόνο παράπονο που έχω είναι που δεν μπορώ να διαγράψω εφαρμογές από το ιστορικό του λογαριασμού

ξέρει κανείς ;;;

έχω φτάσει της 600+ από τότε που είχα το 525 ως σήμερα :lol:

 

Αν και είναι offtopic πολύ ωραίο το 525.. και μένα το πρώτο μου ήταν και με έβγαλε ασπροπρόσωπο.

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε, λέει ο καθένας την άποψη του.

Απο ότι κατάλαβα δεν έχουν όλοι πρόβλημα με τα 10αρια, αν και αυτό που εμένα έχανε μπαταρία 20% το βράδυ με σβηστά ολα το έχουν και άλλοι αλλά όχι όλοι κάτι δείχνει.

Θα στρώσει που θα πάει και θα έχουμε ολοι τα 10αρια μετά.

 

Υ.Γ 2 μέρες μετά που πέρασα τα 8.1 με βαριά χρήση και έχει ακόμα 35% και το βράδυ πέφτει μόνο 1-2%...άψογα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε, λέει ο καθένας την άποψη του.

Απο ότι κατάλαβα δεν έχουν όλοι πρόβλημα με τα 10αρια, αν και αυτό που εμένα έχανε μπαταρία 20% το βράδυ με σβηστά ολα το έχουν και άλλοι αλλά όχι όλοι κάτι δείχνει.

Θα στρώσει που θα πάει και θα έχουμε ολοι τα 10αρια μετά.

 

Υ.Γ 2 μέρες μετά που πέρασα τα 8.1 με βαριά χρήση και έχει ακόμα 35% και το βράδυ πέφτει μόνο 1-2%...άψογα!!!!

 

Καλησπέρα.Φαίνεται ότι και Εγώ είμαι από τους τυχερούς που δεν Έχουνε κάποιο πρόβλημα με τα δεκαρια Εδώ και καιρό.Βεβαια το θέμα της αυτονομίας της μπαταριας στα 10αρια σε σχέση με την αυτονομία σε 8.1 υπάρχει και το βλέπω και στο δικό μου,όχι όμως τόση τραγική η κατάσταση που να με κάνει να γυρίσω σε 8.1 και Εφόσον δεν αντμετωπιζω κάποιο άλλο πρόβλημα.Υπομονή χρειάζεται σίγουρα και όλα θα στρώσουν.

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν τρώγεται,δεν ξέρω γιατί ο φίλος μας το βλέπει έτσι.

Ούτε τον ρώτησα για την εμπειρία του,ούτε τίποτα.

Απλά όταν γράφουμε κάτι,να είμαστε σίγουροι.Τόσο απλά.

Το πολλοί γύρισαν στα 8,1 δεν μου λέει κάτι.Εύκολα θα δείτε ότι οι περισσότεροι έχουν κάνει την αναβάθμιση και έμειναν σε αυτήν.

Βλέπετε;Κανείς δεν μιλάει με νούμερα...

 

Επίσης,άλλο πράγμα να καταγράφουμε την εμπειρία μας και άλλο να γράφουμε ανά τακτά χρονικά διαστήματα,πως μια χαρά είναι τα 8,1 και δεν το κουνάμε ρούπι,όσοι θέλετε πάρτε το ρίσκο.κλπ.(το γενικεύω λίγο)

Κάποιος που δεν γνωρίζει θα επηρεαστεί,και μιλάμε για μια μεγάλη ενημέρωση που δυστυχώς για να κάτσει καλά,θέλει κάποιο "συγκεκριμένο" μοτίβο που έχει δείξει ότι λειτουργεί.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ωραίο το κιν αλλά είναι τεράστιο! Άντε τον χειμώνα μπαίνει στην τσέπη του μπουφάν, καλοκαίρι τι κάνετε; Πάντα το κινητό στο χέρι πρέπει να είναι!

Η τιμή τού πλέον είναι στα 140-150€ (3G), αξίζει και το σκέφτομαι για αγορά αλλά το μέγεθος με προβληματίζει.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

τσαντάκι μέσης και βολεύεις και πορτοφόλι και ότι άλλο θέλεις

 

Chryssostomos επειδή είμαι και αναγνώστης και χαζεύω το είδα έτσι

να εξηγηθώ κιόλας

αν δεν μου κάνανε τα 10αρια και επέστρεφα στα 8.1 , και ευτυχώς που η MS σου παρέχει την δυνατότητα να το κάνεις απλά και εύκολα , δεν θα το έκανα θέμα συζήτησης .

στο 525 τα πέρασα αλλά δεν ταιριάζανε λόγο οθόνης

δεν κάθισα να κράξω

 

τέσπα το σταματάω εδώ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ωραίο το κιν αλλά είναι τεράστιο! Άντε τον χειμώνα μπαίνει στην τσέπη του μπουφάν, καλοκαίρι τι κάνετε; Πάντα το κινητό στο χέρι πρέπει να είναι!

Η τιμή τού πλέον είναι στα 140-150€ (3G), αξίζει και το σκέφτομαι για αγορά αλλά το μέγεθος με προβληματίζει.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όπως σου έγραψε και ο nikolaos1977 και το ίδιο κάνω και εγώ, ανεξάρτητα από το lumia 640 XL που έχω, ένα τσαντάκι (χιαστί χρησιμοποιώ εγω) βολεύει γενικά το καλοκαίρι. Όμως μπορείς να πάρεις και το lumia 640 με τις 5 ίντσες, εκτός εάν και αυτό σου φαίνεται αρκετά μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ωραίο το κιν αλλά είναι τεράστιο! Άντε τον χειμώνα μπαίνει στην τσέπη του μπουφάν, καλοκαίρι τι κάνετε; Πάντα το κινητό στο χέρι πρέπει να είναι!

Η τιμή τού πλέον είναι στα 140-150€ (3G), αξίζει και το σκέφτομαι για αγορά αλλά το μέγεθος με προβληματίζει.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.skroutz.gr/c/825/andrikes-tsantes.html?keyphrase=ανδρικο+τσαντακι

 

Εγώ πήρα από έναν πλανώδιο στην Ν. Σμύρνη ένα παρόμοιο, μάρκα μέκαψες βέβαια αλλά κάνει την δουλειά του και κόστισε ένα 5ευρω μόνο. :lol::lol::lol:

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε παιδιά το να ξαναγυρίσω στα 8.1 δεν μου ήταν και εύκολο. Το περιβάλλον ήταν πολύ καλό στα 10ρια. Η μπαταρία και η φωτογραφική έτσι κι αλλιώς είναι άνω του μετρίου και δεν θα άλλαζα εξ αιτίας τους. Θυμίζω ότι το πρόβλημά μου ήταν οτι δεν συγχρόνιζε τον λογαριασμο μου στη microsoft και το hotmail μου καθως και τις επαφες μου. Λειτουργούσε όμως κανονικά το gmail! (Αυτογκόλ;) Το rapdialer έβλεπε τις επαφές που δεν υπήρχαν! Επειδή θεωρώ οτι οι περισσότεροι χρήστες WP είναι άνθρωποι που θέλουν το κινητό πρώτα για ΕΡΓΑΛΕΙΟ και <ανέχονται> το φτωχότερο store και ό,τι αυτό συνεπάγεται περιμένω μια πραγματικά σταθερή έκδοση των 10. Και ναι δε με πειράζει να μην έχω τα πλέον πρόσφατα updates. Και ναι με πειράζει να μην έχω τηλέφωνο μια μέρα και να ψάχνω pc με φρέσκα windows για να κάνω downgrade. Και πιστεύω οτι μετα 3,5 χρόνια και 2 κινητά είμαι συνειδητός χρήστης του οικοσυστήματος.
Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε την συσκευή εξωτερικά, τσέκαρε την διάρκεια μπαταρίας και την φόρτιση, τρέξε κάποιο τεστ ταχύτητας που τσεκάρει και ζορίζει την συσκευή, έλεγξε τους αισθητήρες αν δουλεύουν, τσέκαρε την οθόνη. Αν όλα περνάνε το "τεστ" δεν θα έδινα και τόσο βάση στην ταινία ασφαλείας, μπορεί να άνοιξαν απλά το κουτί πριν το στείλουν για να τσεκάρουν ότι όλα είναι οκ.

 

Υπάρχει απλούστερη λύση.

 

Μπες εδώ https://www.microsoft.com/el-gr/mobile/support/warranty-check/ και βάλε το imei σου να δεις αν ισχύει η εγγύηση στη Microsoft! Αν είναι όλα καλά θα σου βγάλει το μήνυμα ότι "η εγγύηση ισχύει για τουλάχιστον 7 ημέρες", κάτι τέτοιο. Δεν βγάζει για παραπάνω μέρες, ακόμα κι αν ισχύει για 2 χρόνια (στο λέω για να μην αγχωθείς).

 

Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες..Τσέκαρα και το imei όλα καλά και μέχρι στιγμής η συσκευή πάει πολύ καλά σε όλα τα επίπεδα Οθόνη , μπαταρία , wifi κλπ. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι γιατί είναι της γυναίκας και δεν έχω καθόλου όρεξη να τις το στείλω πίσω και να έχω κρεβατομουρμούρα:lol:

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες..Τσέκαρα και το imei όλα καλά και μέχρι στιγμής η συσκευή πάει πολύ καλά σε όλα τα επίπεδα Οθόνη , μπαταρία , wifi κλπ. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι γιατί είναι της γυναίκας και δεν έχω καθόλου όρεξη να τις το στείλω πίσω και να έχω κρεβατομουρμούρα:lol:

 

Το είχα πάθει αυτό με ένα Samsung και μου έφαγε τα νιάτα στο μπιρι μπιρι:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε παιδιά το να ξαναγυρίσω στα 8.1 δεν μου ήταν και εύκολο. Το περιβάλλον ήταν πολύ καλό στα 10ρια. Η μπαταρία και η φωτογραφική έτσι κι αλλιώς είναι άνω του μετρίου και δεν θα άλλαζα εξ αιτίας τους. Θυμίζω ότι το πρόβλημά μου ήταν οτι δεν συγχρόνιζε τον λογαριασμο μου στη microsoft και το hotmail μου καθως και τις επαφες μου. Λειτουργούσε όμως κανονικά το gmail! (Αυτογκόλ;) Το rapdialer έβλεπε τις επαφές που δεν υπήρχαν! Επειδή θεωρώ οτι οι περισσότεροι χρήστες WP είναι άνθρωποι που θέλουν το κινητό πρώτα για ΕΡΓΑΛΕΙΟ και <ανέχονται> το φτωχότερο store και ό,τι αυτό συνεπάγεται περιμένω μια πραγματικά σταθερή έκδοση των 10. Και ναι δε με πειράζει να μην έχω τα πλέον πρόσφατα updates. Και ναι με πειράζει να μην έχω τηλέφωνο μια μέρα και να ψάχνω pc με φρέσκα windows για να κάνω downgrade. Και πιστεύω οτι μετα 3,5 χρόνια και 2 κινητά είμαι συνειδητός χρήστης του οικοσυστήματος.

Για να συγχρονίσει το Hotmail πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του συγχρονισμού του email και να ξεκλικαρεις την SSL ρύθμιση και στις δύο επιλογές που έχει. Εάν δεν το κάνεις αυτό δεν θα συγχρονίσει. Μετά θα είναι όλα καλά.Σε Εμένα το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει συνολικά στα 10 είναι ότι μερικές φορές δεν μπορεί να διαβάσει τα επισυναπτόμενα αρχεία των email. Σημειωτέων ότι έχω τρεις λογαριασμούς email και τα πάντα δουλεύουν ρολόι. Τις επαφές μου τις έχω στο Gmail. Και το rapdialer δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κώστα και εγω έχω τρεις λογαριασμούς και ακριβως αυτό μου έκανε κακή εντύπωση: ότι ο google λογαριασμός μου δεν είχε θέματα και ο microsoft είχε!! Τις επαφές τις βρήκε απο το παλιό μου 920 αλλά δεν τίς έβλεπε από το hotmail που είναι ο <κύριος> λογαριασμός μου κι εκεί περνάω τις επαφές μου.
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάποια μικρά κολλήματα στον Browser μετά την αναβάθμιση των Windows 10. Όταν εννοώ κολλήματα εννοώ κάτι σαν Flickering στον Browser και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στην σελίδα που βρίσκεσαι. Το έχετε και άλλοι αυτό το θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Στα 149€ πλέον το κινητό (3G έκδοση). Νομίζω αξίζει η αγορά αν και το μεγάλο μέγεθος (5.7" με μεγάλα bezels) αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα.
Link to comment
Share on other sites

Στα 149€ πλέον το κινητό (3G έκδοση). Νομίζω αξίζει η αγορά αν και το μεγάλο μέγεθος (5.7" με μεγάλα bezels) αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα.

 

132,5 στο skroutz

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάποια μικρά κολλήματα στον Browser μετά την αναβάθμιση των Windows 10. Όταν εννοώ κολλήματα εννοώ κάτι σαν Flickering στον Browser και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στην σελίδα που βρίσκεσαι. Το έχετε και άλλοι αυτό το θέμα;

 

Εννοείς σαν να κολλάει η σελίδα??εγώ έχω το ίδιο θέμα μετά το τελευταίο update που βγήκε στα 10αρια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάποια μικρά κολλήματα στον Browser μετά την αναβάθμιση των Windows 10. Όταν εννοώ κολλήματα εννοώ κάτι σαν Flickering στον Browser και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα στην σελίδα που βρίσκεσαι. Το έχετε και άλλοι αυτό το θέμα;

Το έχω παρατήσει κι εγώ στο δικό μου 550, μόνο με ανανέωση της σελίδας στρώνει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παρατήσει κι εγώ στο δικό μου 550, μόνο με ανανέωση της σελίδας στρώνει.

 

Εμένα στρώνει όταν ανεβοκατεβάζω τα κουμπιά που είναι για πίσω Home και Search ελπίζω με το επόμενο Update όλα τα Bugs των Windows 10 να λυθούν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία ξέρει κανεις γιατι στο πλακιδιο των φωτο που έχω στην επιφάνεια μου δεν μου δείχνει τις νεωτερες φωτο που τραβάω,αλλα μου δείχνει ότι φωτο του κατεβει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...