Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θεωρείτε απολύτως απαραίτητο να κάνω Hard reset στο κινητό πριν περάσω τη Nougat; Αν ναι, υπάρχει εδώ κάποιος οδηγός που δεν έχω υπόψη μου; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θεωρείτε απολύτως απαραίτητο να κάνω Hard reset στο κινητό πριν περάσω τη Nougat; Αν ναι, υπάρχει εδώ κάποιος οδηγός που δεν έχω υπόψη μου; Ευχαριστώ!

 

Εξαρτάται τι έχεις υπ'οψιν σου

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πας για αλλαγή σασμαν..

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Για offline: HERE MAPS (της NOKIA)

Για online προτείνω το WAZE (της GOOGLE πλέον) με μια καταπληκτική ελληνική κοινότητα, traffic σε real time και ανανέωση χαρτών 2-3 φορές την εβδομάδα.

 

Έβαλα μετα απο την ανάρτηση σου το WAZE και οπως το σκάλιζα μέσα στο σπίτι , έκαψε αρκετά mbs.. Δεν μαρεσει πολυ το userface του.. θα το δω και σε πραγματικες συνθήκες στο δρόμο για να κρίνω..

 

Ποιο προτείνετε απο τα 3 (here maps, χαρτες google & WAZE) σαν το πιο ακριβές και καλό??

 

sorry για το off topic..

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μετα απο την ανάρτηση σου το WAZE και οπως το σκάλιζα μέσα στο σπίτι , έκαψε αρκετά mbs.. Δεν μαρεσει πολυ το userface του.. θα το δω και σε πραγματικες συνθήκες στο δρόμο για να κρίνω..

 

Ποιο προτείνετε απο τα 3 (here maps, χαρτες google & WAZE) σαν το πιο ακριβές και καλό??

 

sorry για το off topic..

 

Δοκίμασα το HERE εξω χωρις internet και δούλευε τελεια. Εύρισκε σε λιγα δευτερόλεπτα την τοποθεσία σου.Δεν το δοκίμασα σε συνθήκη να με δωσει διαδρομη για εναν προορισμό χωρις internet....

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μετα απο την ανάρτηση σου το WAZE και οπως το σκάλιζα μέσα στο σπίτι , έκαψε αρκετά mbs.. Δεν μαρεσει πολυ το userface του.. θα το δω και σε πραγματικες συνθήκες στο δρόμο για να κρίνω..

 

Ποιο προτείνετε απο τα 3 (here maps, χαρτες google & WAZE) σαν το πιο ακριβές και καλό??

 

sorry για το off topic..

 

Για Online>Google Maps. Για offline>HereMaps

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μετα απο την ανάρτηση σου το WAZE και οπως το σκάλιζα μέσα στο σπίτι , έκαψε αρκετά mbs.. Δεν μαρεσει πολυ το userface του.. θα το δω και σε πραγματικες συνθήκες στο δρόμο για να κρίνω..

 

Ποιο προτείνετε απο τα 3 (here maps, χαρτες google & WAZE) σαν το πιο ακριβές και καλό??

 

sorry για το off topic..

 

Δοκίμασε το navigon free greek (play store) απίθανο :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί να φορτίζω το τελευταίο διάστημα. Σε κατάσταση αναμονής με 4G συνήθως, με λιγότερο από 1 ώρα οθόνη η μπαταρία πέφτει 60-70%. Έχω σταματήσει να φορτίζω με γρήγορη φόρτιση μπας και είναι θέμα θερμοκρασίας της μπαταρίας αλλά δε βλέπω καμία βελτίωση. Έχω αρχίσει σοβαρά να πάω σε κινέζο με τεράστια μπαταρία, έτσι κι αλλιώς οι διαφορές θα είναι ελάχιστες, παιχνίδια δεν παίζω. Θες να βγεις έξω και πρέπει να σκεφτείς να φορτίσεις καμιά ώρα νωρίτερα, δεν είναι κατάσταση αυτή
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί να φορτίζω το τελευταίο διάστημα. Σε κατάσταση αναμονής με 4G συνήθως, με λιγότερο από 1 ώρα οθόνη η μπαταρία πέφτει 60-70%. Έχω σταματήσει να φορτίζω με γρήγορη φόρτιση μπας και είναι θέμα θερμοκρασίας της μπαταρίας αλλά δε βλέπω καμία βελτίωση. Έχω αρχίσει σοβαρά να πάω σε κινέζο με τεράστια μπαταρία, έτσι κι αλλιώς οι διαφορές θα είναι ελάχιστες, παιχνίδια δεν παίζω. Θες να βγεις έξω και πρέπει να σκεφτείς να φορτίσεις καμιά ώρα νωρίτερα, δεν είναι κατάσταση αυτή

 

Ναι η μπαταρία όσο περνάει ο καιρός πάει απ' το κακό στο χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί να φορτίζω το τελευταίο διάστημα. Σε κατάσταση αναμονής με 4G συνήθως, με λιγότερο από 1 ώρα οθόνη η μπαταρία πέφτει 60-70%. Έχω σταματήσει να φορτίζω με γρήγορη φόρτιση μπας και είναι θέμα θερμοκρασίας της μπαταρίας αλλά δε βλέπω καμία βελτίωση. Έχω αρχίσει σοβαρά να πάω σε κινέζο με τεράστια μπαταρία, έτσι κι αλλιώς οι διαφορές θα είναι ελάχιστες, παιχνίδια δεν παίζω. Θες να βγεις έξω και πρέπει να σκεφτείς να φορτίσεις καμιά ώρα νωρίτερα, δεν είναι κατάσταση αυτή

 

Πηγαινε smartec για αλλαγη μπαταριας. Εχει πολυ χαμηλο κοστος η ολη διαδικασια (15-20 ευρω).

Θα παρει λιγο τα πανω του αν και αν εβαλες nougat ηταν κινηση DOA.

Σκεψου εγω με ΜΜ μετα απο αλλαγη μπαταριας εβλεπα 6ωρα+ (wifi70% - data30%).

Tελευταια ομως κατι εγινε και μου τρωει πολυ σε αναμονη και το S6 και το S7. (Υποπτευομαι πως καμια λαλακια εκανε ο οτε με αναβαθμιση εξ αποστασεως του ρουτερ γιατι και τα 2 χανουν το σημα ανα διαστηματα).

 

Γενικα το πιο σωστο για τις αναβαθμισεις της samsung το διαβασα σε αλλο thread και ελεγε

''Μεχρι στιγμη ολα τα κινητά της samsung παιρνουν 3ις android version.Μια που ειναι η Version πωλησης,μία που ερχεται ενα χρόνο μετά,και άλλη μία 2 χρόνια μετά!Η τελευταία version ειναι και αυτη που θα χαντακώσει το κινητό μας και θα μας κάνει να πάρουμε αλλο.Ετσι κάνει πάντα η samsung.Η 0 θα κολλάει και θα εχει σοβαρά θέματα μπαταρίας.Κανω λίγο το μέντιουμ αλλά ετσι θα γινει ωστε να πάρουμε το galaxy το 9.Mόλις η samsung χεστεί στο χρήμα απο τις πωλησεις του 9,ε τότε μπορεί να πετάξει κανα φιξ για το s7 που θα λύνει τα προβληματα της Ο.

Ετσι πιστέυω εγώ!''

 

:lol: Συνοψιζει ολη την κοσμοθεωρια του κορεατη κατασκευαστη το παραπανω ποστ!:p

 

 

ΥΓ. Βαλε αν θες τα στατιστικα σου να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε smartec για αλλαγη μπαταριας. Εχει πολυ χαμηλο κοστος η ολη διαδικασια (15-20 ευρω).

Θα παρει λιγο τα πανω του αν και αν εβαλες nougat ηταν κινηση DOA.

Σκεψου εγω με ΜΜ μετα απο αλλαγη μπαταριας εβλεπα 6ωρα+ (wifi70% - data30%).

Tελευταια ομως κατι εγινε και μου τρωει πολυ σε αναμονη και το S6 και το S7. (Υποπτευομαι πως καμια λαλακια εκανε ο οτε με αναβαθμιση εξ αποστασεως του ρουτερ γιατι και τα 2 χανουν το σημα ανα διαστηματα).

 

Γενικα το πιο σωστο για τις αναβαθμισεις της samsung το διαβασα σε αλλο thread και ελεγε

''Μεχρι στιγμη ολα τα κινητά της samsung παιρνουν 3ις android version.Μια που ειναι η Version πωλησης,μία που ερχεται ενα χρόνο μετά,και άλλη μία 2 χρόνια μετά!Η τελευταία version ειναι και αυτη που θα χαντακώσει το κινητό μας και θα μας κάνει να πάρουμε αλλο.Ετσι κάνει πάντα η samsung.Η 0 θα κολλάει και θα εχει σοβαρά θέματα μπαταρίας.Κανω λίγο το μέντιουμ αλλά ετσι θα γινει ωστε να πάρουμε το galaxy το 9.Mόλις η samsung χεστεί στο χρήμα απο τις πωλησεις του 9,ε τότε μπορεί να πετάξει κανα φιξ για το s7 που θα λύνει τα προβληματα της Ο.

Ετσι πιστέυω εγώ!''

 

:lol: Συνοψιζει ολη την κοσμοθεωρια του κορεατη κατασκευαστη το παραπανω ποστ!:p

 

 

ΥΓ. Βαλε αν θες τα στατιστικα σου να δουμε.

 

Είναι γνωστό αυτό το τρικ. Το θέμα είναι ότι ποτέ το δικό μου τηλέφωνο δεν είχε τρομερή αυτονομία αλλά έπιανα ένα 3ωρο SOT. Τώρα για να γίνει αυτό θα πρέπει να το έχω στο χέρι μου 3 ώρες συνεχόμενα. Θέλω να πω ότι καίει πολύ στην αναμονή. Καίει μη φυσιολογικά. Είναι μεγάλο κρίμα να μην πέφτεις για ύπνο και να μην έχει ακόμα μπαταρία το τηλέφωνο. Ενώ πάει σφαίρα, είναι απροβλημάτιστο, αυτό το θέμα της μπαταρίας είναι αγκάθι μεγάλο. Θα δούμε προσεχώς τι θα γίνει...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό αυτό το τρικ. Το θέμα είναι ότι ποτέ το δικό μου τηλέφωνο δεν είχε τρομερή αυτονομία αλλά έπιανα ένα 3ωρο SOT. Τώρα για να γίνει αυτό θα πρέπει να το έχω στο χέρι μου 3 ώρες συνεχόμενα. Θέλω να πω ότι καίει πολύ στην αναμονή. Καίει μη φυσιολογικά. Είναι μεγάλο κρίμα να μην πέφτεις για ύπνο και να μην έχει ακόμα μπαταρία το τηλέφωνο. Ενώ πάει σφαίρα, είναι απροβλημάτιστο, αυτό το θέμα της μπαταρίας είναι αγκάθι μεγάλο. Θα δούμε προσεχώς τι θα γίνει...

 

@iPap ναι η συσκευή έχει μέτρια μπαταρία αλλά αυτό που σου συμβαίνει στην αναμονή δεν έχει να κάνει με όλα τα S6. Είτε χρειάζεσαι αλλαγή μπαταρίας όπως είπε ο φίλος πιο πάνω είτε να προσέξεις το στήσιμο του κινητού σου, είτε και τα δύο για το καλύτερο αποτέλεσμα. Πρέπει να έχεις αρκετές εφαρμογές με υπηρεσίες που τρέχουν συνεχώς στο background και ξυπνούν το κινητό σου από το deep sleep. Αυτό έχει οδηγήσει στο να τα έχει φτύσει πιθανόν η μπαταρία. Πριν την αλλαγή της πρέπει για να βεβαιωθείς να κάνεις ένα test : Nα κάνεις επαναφορά εργοστασιακών, να μην εγκαταστήσεις καμία εφαρμογή για μια μέρα ( ούτε widget, τίποτα ) και να δεις πως πάει η μπαταρία. Αν πάλι θα έχεις κακό deep sleep τότε θα βεβαιωθείς ότι δεν φταίει καμιά εφαρμογή, καμία rom αλλά η μπαταρία η οποία θα τα έχει παίξει ίσως επειδή αν έχω καταλάβει καλά είσαι με 4G συνεχώς. Όποιος γνωστός κάνει το ίδιο με σένα με το 4G, στον ένα χρόνο καταλήγει με μπαταρία για πέταμα.

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

(Υποπτευομαι πως καμια λαλακια εκανε ο οτε με αναβαθμιση εξ αποστασεως του ρουτερ γιατι και τα 2 χανουν το σημα ανα διαστηματα).

*

Αυτο ειναι ενα θεμα που συμβαινει και στο δικο μου κινητο, που ειναι το samsung alpha.Δοκιμασα να βαλω την sim μου που ειναι ΟΤΕ στο S6 της γυναικας μου και επαιξε τελεια χωρις διακοπες, στο note 4 (910c) του αδελφου μου κανενα προβλημα επισης, οπως επισης δεν ειχα και προβλημα στο δευτερο κινητο που εχω ενα XCOVER 3.σημειωτεον οτι το S6 εχει προσφατα αναβαθμιστει ΟΤΑ σε νουγκατ.το θριλερ θα συνεχιστει απο την τριτη που θα προσπαθησω να βγαλω ακρη με το service της σαμμυ διοτι η πρωτη αποπειρα πηγε χαμενη καθ'οτι μου εβαλαν κατι κοπελιες στην υποδοχη που μιλαν αφρικανικα... οποιος εχει ακουσει καποια λυση για το προβλημα αυτο που αναφερουμε ας βοηθησει.ευχαριστω.

*φιλε αν μπορεις πες μου σε ποια περιοχη διαπιστωσες τις διακοπες σηματος εμενα παντως παρουσιαζεται ανατολικη θεσσαλονικη αναληψη βοτση εως θαλασσα κατω και εως νταλιπη.

Link to comment
Share on other sites

(Υποπτευομαι πως καμια λαλακια εκανε ο οτε με αναβαθμιση εξ αποστασεως του ρουτερ γιατι και τα 2 χανουν το σημα ανα διαστηματα).

*

Αυτο ειναι ενα θεμα που συμβαινει και στο δικο μου κινητο, που ειναι το samsung alpha.Δοκιμασα να βαλω την sim μου που ειναι ΟΤΕ στο S6 της γυναικας μου και επαιξε τελεια χωρις διακοπες, στο note 4 (910c) του αδελφου μου κανενα προβλημα επισης, οπως επισης δεν ειχα και προβλημα στο δευτερο κινητο που εχω ενα XCOVER 3.σημειωτεον οτι το S6 εχει προσφατα αναβαθμιστει ΟΤΑ σε νουγκατ.το θριλερ θα συνεχιστει απο την τριτη που θα προσπαθησω να βγαλω ακρη με το service της σαμμυ διοτι η πρωτη αποπειρα πηγε χαμενη καθ'οτι μου εβαλαν κατι κοπελιες στην υποδοχη που μιλαν αφρικανικα... οποιος εχει ακουσει καποια λυση για το προβλημα αυτο που αναφερουμε ας βοηθησει.ευχαριστω.

*φιλε αν μπορεις πες μου σε ποια περιοχη διαπιστωσες τις διακοπες σηματος εμενα παντως παρουσιαζεται ανατολικη θεσσαλονικη αναληψη βοτση εως θαλασσα κατω και εως νταλιπη.

 

Φιλε μου δεν μιλουσα για το σημα κινητης. Αλλα για το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μετα απο την ανάρτηση σου το WAZE και οπως το σκάλιζα μέσα στο σπίτι , έκαψε αρκετά mbs.. Δεν μαρεσει πολυ το userface του.. θα το δω και σε πραγματικες συνθήκες στο δρόμο για να κρίνω..

 

Ποιο προτείνετε απο τα 3 (here maps, χαρτες google & WAZE) σαν το πιο ακριβές και καλό??

 

sorry για το off topic..

 

To Waze ανανεώνεται κάθε μέρα από την Ελληνική κοινότητα του και ο κάθε οδηγός μπορεί να προσφέρει πληροφορίες ώστε να γίνει ο χάρτης καλύτερος (traffic reports, ατυχήματα, κλειστοί δρόμοι κλπ). Δεν τρώει παραπάνω από το Google. Προσωπικά το χρησιμοποιώ καθημερινά.

 

Αν θες χάρτη χωρίς online ενημέρωση για απλή πλοήγηση, τότε το HERE είναι μονόδρομος.

:)

 

Έχω βαρεθεί να φορτίζω το τελευταίο διάστημα. Σε κατάσταση αναμονής με 4G συνήθως, με λιγότερο από 1 ώρα οθόνη η μπαταρία πέφτει 60-70%. Έχω σταματήσει να φορτίζω με γρήγορη φόρτιση μπας και είναι θέμα θερμοκρασίας της μπαταρίας αλλά δε βλέπω καμία βελτίωση. Έχω αρχίσει σοβαρά να πάω σε κινέζο με τεράστια μπαταρία, έτσι κι αλλιώς οι διαφορές θα είναι ελάχιστες, παιχνίδια δεν παίζω. Θες να βγεις έξω και πρέπει να σκεφτείς να φορτίσεις καμιά ώρα νωρίτερα, δεν είναι κατάσταση αυτή

 

Ό,τι μαγικά και να κάνεις, άπαξ και το κινητό έχει ενεργοποιημένα τα δεδομένα (wifi, 3G ή ακόμα χειρότερα 4G) τότε θα τρώει μπαταρία, πολλή μπαταρία. Δε φταίει το κινητό, αλλά οι 10αδες εφαρμογές και όλα αυτά τα υπέροχα πράγματα που κάνουν τα κινητά μας φορητούς υπολογιστές.

Αν θες να μετρήσεις την μπαταρία σου, δοκίμασε το κινητό σου με κλειστά όλα τα δίκτυα.

Πχ όταν είσαι σε roaming mode.

Edited by YpNoS
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια. Έχω το S6 με Nougat και το πρόβλημα που έχω είναι με το vpn. Συνδέομαι αλλά δεν σερφαρει. Απενεργοποιησα την εξοικονόμηση ενέργειας αλλά τίποτα. Κάποιος να βοηθήσει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν μιλουσα για το σημα κινητης. Αλλα για το wifi.

 

Για το WIFI μιλαω κι'εγω καμμια σχεση με το σημα. το σημα ειναι αψογο αλλα τα δεδομενα με πετανε εξω.το wifi του σπιτιου μου η οποιο αλλο, εκτος του wifi των δεδομενων της καρτας sim δηλαδη, δουλευει αψογα.

Link to comment
Share on other sites

Για το WIFI μιλαω κι'εγω καμμια σχεση με το σημα. το σημα ειναι αψογο αλλα τα δεδομενα με πετανε εξω.το wifi του σπιτιου μου η οποιο αλλο, εκτος του wifi των δεδομενων της καρτας sim δηλαδη, δουλευει αψογα.

 

Εμενα με πεταει αποκλειστικα απ το wifi του σπιτιου. Και δεν το εκανε παντα. Μετα την 1η του ιουνη αρχισε το θεμα.

Δεν εχω δοκιμασει αλλο wifi. Στην δουλεια κ εξω ειμαι μονο με cellular data.

Λεγοντας ''με πεταει'' φυσικα (καθως ειναι λιγο γενικο) εννοω οτι βλεπω οτι συνδεται και αποσυνδεεται και νομιζω οτι λογω αυτου δεν αφηνει και το κινητο να μπει σε deep sleep καθως μου επιβαρυνει και την μπαταρια.

Εχεις προσεξει στην αναμονη αν σου καιει παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Αν το προβλημα σου ειναι το wifi του σπιτιου και δεν στο κανει ουτε με τα δεδομενα του τηλ ουτε με το wifi της δουλειας η αλλα σταθερα, τοτε το προβλημα σου ειναι καθαρα οπως ανεφερες του οτε οποτε στο13888 να καθαρισουν την γραμμη σου και να την ελεγξουν. οσο αφορα την αναμονη οχι δεν εχω προβλημα σε καμμια απο τις συσκευες που ανεφερα.το να σε πεταει εξω το wifi του σπιτιου κυριως οφειλεται σε μπερδεμα του ρουτερ. μου εχει συμβει κι'εμενα οταν μπαινει καποιος στο σπιτι και εχει ανοικτη την συσκευη του και στο wifi αλλα και στα δεδομενα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στις επιλογές προγραμματιστή έχει πειράξει κάποιος το "ΥΛΙΚΟ-ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ"; Αν ναι τι έχετε αλλάξει και τι διαφορά είδατε;

 

Εγώ έχω πειράξει τα 3 της κλίμακας και ψάχνομαι να πειράξω κι άλλα φοβάμαι μην κάνω καμία βλακεία.. Έχετε να προτείνετε κάτι παραπάνω;;

Link to comment
Share on other sites

Αν το προβλημα σου ειναι το wifi του σπιτιου και δεν στο κανει ουτε με τα δεδομενα του τηλ ουτε με το wifi της δουλειας η αλλα σταθερα, τοτε το προβλημα σου ειναι καθαρα οπως ανεφερες του οτε οποτε στο13888 να καθαρισουν την γραμμη σου και να την ελεγξουν. οσο αφορα την αναμονη οχι δεν εχω προβλημα σε καμμια απο τις συσκευες που ανεφερα.το να σε πεταει εξω το wifi του σπιτιου κυριως οφειλεται σε μπερδεμα του ρουτερ. μου εχει συμβει κι'εμενα οταν μπαινει καποιος στο σπιτι και εχει ανοικτη την συσκευη του και στο wifi αλλα και στα δεδομενα.

 

Eυχαριστω. Δεν το ηξερα. Θα παρω τον οτε να δω τι θα μου πουν.

Απλα δεν ειχα κανει ελεγχο σε αλλο wifi. Στα δεδομενα ειμαι οκ.

Και ισως εχεις δικιο σ αυτο που λες (οτι φταιει καποια αλλη συσκευη) γιατι εχω την αισθηση οτι συμβαινει οταν ειναι και καποιος αλλος σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση σε γαλλικα XEF 500 mb περιπου....

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, S6 με Nougat BTU, το package disabler ζητάει να μπεί ένα add-on. Το βάζουμε έιναι κομπλέ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω μια ερώτηση....πως βγαίνει η γρήγορη φόρτιση στη Nougat;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση σε γαλλικα XEF 500 mb περιπου....

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την έβαλες? Καμια παρατήρηση? Κάθισε καλα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...