Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως το θέμα που με εκνευριζε συνεχίζει να υφίσταται και αναφέρομαι στο scrolling

Ψιλοβελτιωθηκαν άλλα αλλά αυτό συνεχίζεται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ιταλικό branded της WIND. Ελαβα από ΕΧΘΈΣ την 2η 5.1.1 μέσω OTA. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει ένα άλλο τηλέφωνο όπως παρουσιάζουν μερικοί συνφορμιτες, απλά διορθώσεις.. Οκ το multi έφτιαξε όπως και το lag στις ρυθμίσεις.. Το lag όμως στις επαφές παραμένει. Δεν λειτουργεί το κινούμενο wallpaper στην οθόνη όπως παρατηρησαν και άλλοι.. Γενικά είναι πιο γρήγορο από πριν... Τελικά κανταντησαμε να είμαστε ευχαριστημενοι με λίγες αλλαγές προς το καλύτερο αντί η ναυαρχίδα να σαρώνει στα πάντα.. Τεσπα

Υ. Γ

Και η αυτονομία μου φαίνεται καλύτερη

 

Ρε.man δεν εχει lag στις επαφες. Ποτε δεν ειχε. Που να δεις note 4,3 και galaxy s5

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε.man δεν εχει lag στις επαφες. Ποτε δεν ειχε. Που να δεις note 4,3 και galaxy s5

 

Ετσι ακριβως. Το s6 ειναι το μοναδικο samsung που δεν εχει lag σε επαφες και call log.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως. Το s6 ειναι το μοναδικο samsung που δεν εχει lag σε επαφες και call log.

 

Ειναι η πρωτη απροβληματιστη συσκευη απο τη samsung. Το μονο που με χαλαει ειναι να βλεπω οτι το συστημα μου δεσμευει σχεδον τη μιση ram. Καθαρα ψυχολογικο το θεμα χωρις να εχω θεμα σε αποδοση η lag

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε.man δεν εχει lag στις επαφες. Ποτε δεν ειχε. Που να δεις note 4,3 και galaxy s5

 

Πάντως εγώ σε note 4 lag σε επαφές και γενικά δεν βλεπω να έχω. (εκτός και αν έχω άλλη συσκευή)

Παράλληλα έχω και το s6 εδώ και 2 μέρες αλλά λάθος επιλογή ήταν το μπλε χρώμα και θα το δώσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ σε note 4 lag σε επαφές και γενικά δεν βλεπω να έχω. (εκτός και αν έχω άλλη συσκευή)

Παράλληλα έχω και το s6 εδώ και 2 μέρες αλλά λάθος επιλογή ήταν το μπλε χρώμα και θα το δώσω ;)

 

Ουτε σε recent apps και gallery εχεις lag? 1 εβδομαδα εχω που το εδωσα και βρηκα την υγεια μου με το μικρο

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε.man δεν εχει lag στις επαφες. Ποτε δεν ειχε. Που να δεις note 4,3 και galaxy s5

Στο scrolling αναφέρομαι..

Το note 4 το είχα για 6 μήνες, το c..

Ξέρω τι ακριβώς είχε

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε recent apps και gallery εχεις lag? 1 εβδομαδα εχω που το εδωσα και βρηκα την υγεια μου με το μικρο

Αυτά που λες έχει + στο ενεργό σημείωμα.

Απλά αναφέρθηκε για επαφές, ενώ η αλήθεια είναι ότι εκεί έχει διορθωθεί πλέον

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε recent apps και gallery εχεις lag? 1 εβδομαδα εχω που το εδωσα και βρηκα την υγεια μου με το μικρο

 

Μονο στο recent στην αρχή έχει.αλλά μην φανταστεις τίποτα τραγικό. Στην συλλογή δεν έχω θέμα ούτε όταν είμαι στην κάμερα και Πατάω να δω την φωτογραφία που έχω τραβήξει. Με επαφές και αρχείο κλήσεων δεν είχα ποτέ lag ούτε με kit kat

Link to comment
Share on other sites

Μονο στο recent στην αρχή έχει.αλλά μην φανταστεις τίποτα τραγικό. Στην συλλογή δεν έχω θέμα ούτε όταν είμαι στην κάμερα και Πατάω να δω την φωτογραφία που έχω τραβήξει. Με επαφές και αρχείο κλήσεων δεν είχα ποτέ lag ούτε με kit kat

 

Αν και λιγο off topic επειδη την ειχα την συσκευη ειχε lag σε recent apps (2 δευτερα) και σε αλλα οπως το s note. Γεγονος φυσικα τ ρ α γ ι κ ο για σειρα note και επισης τραγικο που ακομα δεν εχουν δωσει update και δε θα δωσουν ποτε το ελαφρυ tw του s6 (λεμε τωρα ελαφρυ). Το s6 μη το ματιασω ειναι lag free close to nexus experience με εξαιρετικη καμερα και ομορφο design. Το λατρευω!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

η θηκη γιατι δεν μου δουλευει ? μιλαω για το αυθεντικο flip cover .στο παραθυρο δεν βαζει την σμικρυνση της οθονης
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την εφαρμογή audico;; και να του λειτουργεί μετά το 2ο update;;

Τι προβλημα αντιμετωπιζεις φιλε μου?? Εμενα μια χαρα δ3ιχνει να δουλευει...

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα αντιμετωπιζεις φιλε μου?? Εμενα μια χαρα δ3ιχνει να δουλευει...

Βρίσκω το tone που θέλω δείχνει πως το αποθηκεύει και δεν έχει αλλάξει ο ήχος κλήσης.. Παραμένει ο ίδιος

Link to comment
Share on other sites

Οταν πας μεσα στις ρυθμισεις του ηχου σου το δειχνει κανονικα το tone που εχει βαλει για ringtone??

Όχι δεν μου το εμφανίζει καθόλου.. Την χρησιμοποιώ χρόνια την εφαρμογή και ξέρω πως λειτουργεί

Απλά έλεγα μήπως με το update lagarise λίγο.. Δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη κοινότητα. Δυστυχώς το έχασα σήμερα, τρύπησε η τσέπη κάπου έπεσε και προφανώς το βούτηξαν. Μπορώ να το βρώ με κάποιο τρόπο; Έχω απενεργοποιήσει τη sim..

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη κοινότητα. Δυστυχώς το έχασα σήμερα, τρύπησε η τσέπη κάπου έπεσε και προφανώς το βούτηξαν. Μπορώ να το βρώ με κάποιο τρόπο; Έχω απενεργοποιήσει τη sim..

Για κάνε μια προσπάθεια εδώ

https://findmymobile.samsung.com/help/startupDeviceUse.do

Link to comment
Share on other sites

Για κάνε μια προσπάθεια εδώ

https://findmymobile.samsung.com/help/startupDeviceUse.do

 

Δεν το είχα ενεργοποιήσει ο βλάκας. Αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν κλειδωμένο με αποτύπωμα. Μπορεί με κάποιο τρόπο να δει αρχεία και γενικά να το χρησιμοποιήσει;

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα ενεργοποιήσει ο βλάκας. Αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν κλειδωμένο με αποτύπωμα. Μπορεί με κάποιο τρόπο να δει αρχεία και γενικά να το χρησιμοποιήσει;

 

φιλε μου μαλλον ναι με συνδυασμό τον κουμπιών αν μπει στο recovery menu απλα θα κανει wipe data και θα ειναι σαν να ανοίγεις το τηλεφωνο πρώτη φορα!!!!δεν ξερω αν μπορεις να μιλήσεις με κάποιον απο τη samsung ωστε με το imei της συσκευής να γινει απενεργοποιηση του τηλεφωνου!!!(δεν ξερω αν γίνεται αλλα νομιζω ναι!!)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα ενεργοποιήσει ο βλάκας. Αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν κλειδωμένο με αποτύπωμα. Μπορεί με κάποιο τρόπο να δει αρχεία και γενικά να το χρησιμοποιήσει;

 

να δει αρχεία και να το ξεκλειδώσει δεν γινετε.αλλα να το κανει reset απο recovery και να το δουλέψει σας καινουριο μπορει.

κρίμα φιλε μου στον καθενα μπορει να συμβεί.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα κατεστραμένο, σπασμένο μπρος πίσω το γυαλί με λυγισμενο το αλουμινένιο πλαίσιο και φυσικά η οθόνη δεν ανάβει καν. Μάλλον το πάτησε νταλίκα στο λιμάνι και όποιος το βρήκε το έδωσε στα πρακτορεία. Με έπιασε η ψυχή μου..

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα κατεστραμένο, σπασμένο μπρος πίσω το γυαλί με λυγισμενο το αλουμινένιο πλαίσιο και φυσικά η οθόνη δεν ανάβει καν. Μάλλον το πάτησε νταλίκα στο λιμάνι και όποιος το βρήκε το έδωσε στα πρακτορεία. Με έπιασε η ψυχή μου..

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!

 

ότι χειρότερο πραγματικά μπορεί να συμβεί... όσο για την νταλίκα δεν θα συμφωνήσω... και αμάξι ακόμα να το πάτησε έτσι θα γινότανε... δεν έχει σημασία... το κινητό σε καμια περίπτωση δεν επισκευάζεται τώρα... λογικά για πέταμα πάει... :(

 

περισσότερο προσοχή άλλη φορα στο επόμενο κινητό σου...

Link to comment
Share on other sites

ότι χειρότερο πραγματικά μπορεί να συμβεί... όσο για την νταλίκα δεν θα συμφωνήσω... και αμάξι ακόμα να το πάτησε έτσι θα γινότανε... δεν έχει σημασία... το κινητό σε καμια περίπτωση δεν επισκευάζεται τώρα... λογικά για πέταμα πάει... :(

 

περισσότερο προσοχή άλλη φορα στο επόμενο κινητό σου...

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο τα προσέχω, πρώτη φορά συμβαίνει. Τρύπησε η ρημάδα η τσέπη και μέσα στη βαβούρα δεν το πήρα πρέφα. Τέσπα τουλάχιστον δεν έκανα κάποιον μάγκα.

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...