Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aida 64 μπαίνεις στην εφαρμογή και από το devices βλέπεις τον σενσορα που φοράς αν και επειδή είναι καινούριο θα έχει isocell.

 

 

Αυτό νόμιζα κι εγώ αλλά τελικά ήταν κατασκευή Ιουνίου,παλιό δηλαδή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό νόμιζα κι εγώ αλλά τελικά ήταν κατασκευή Ιουνίου,παλιό δηλαδή.

Είσαι τυχερός φίλε μου:o

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τυχερός φίλε μου:o

Εγώ δεν νιώθω το ίδιο....από τις πρώτες παρτίδες....

 

Anyway,Sony εχει και το δικό μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν νιώθω το ίδιο....από τις πρώτες παρτίδες....

 

Anyway,Sony εχει και το δικό μου.

Δεν έχουν θέματα οι παρτίδες στα Samsung

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους είχαν και τα 2 s6, απλό και edge.

Αξίζει η μετάβαση στο edge.? Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω το απλό σε χρυσό και σκέφτομαι να πάω στο edge. Πόσο μπορώ να σπρωξω το δικό μου που είναι 32gb αγορασμένο 15/12;

Γενικότερα ποια είναι τα υπέρ του edge?

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους είχαν και τα 2 s6, απλό και edge.

Αξίζει η μετάβαση στο edge.? Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω το απλό σε χρυσό και σκέφτομαι να πάω στο edge. Πόσο μπορώ να σπρωξω το δικό μου που είναι 32gb αγορασμένο 15/12;

Γενικότερα ποια είναι τα υπέρ του edge?

Δεν εχει υπερ το edge.Ειναι ιδια ακριβως κινητα και το μονο που αλλαζει ειναι η οθονη.Οποτε αν σου αρεσει η edge οθονη παρτο.

Επειδη το εχει η δικια μου το edge θεωρω πως στις 5" δεν ειναι βολικη η κουρμπα και το ιδιο λεει κι εκεινη.Σε edge+ ειναι πολυ πιο πετυχημενο.

Αλλα επειδη ειναι πιο ομορφο και ξεχωριστο εχει και μπονους την εμφανιση

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους είχαν και τα 2 s6, απλό και edge.

Αξίζει η μετάβαση στο edge.? Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω το απλό σε χρυσό και σκέφτομαι να πάω στο edge. Πόσο μπορώ να σπρωξω το δικό μου που είναι 32gb αγορασμένο 15/12;

Γενικότερα ποια είναι τα υπέρ του edge?

 

Δεν εχει υπερ το edge.Ειναι ιδια ακριβως κινητα και το μονο που αλλαζει ειναι η οθονη.Οποτε αν σου αρεσει η edge οθονη παρτο.

Επειδη το εχει η δικια μου το edge θεωρω πως στις 5" δεν ειναι βολικη η κουρμπα και το ιδιο λεει κι εκεινη.Σε edge+ ειναι πολυ πιο πετυχημενο.

Αλλα επειδη ειναι πιο ομορφο και ξεχωριστο εχει και μπονους την εμφανιση

 

παιδες εγω διαφωνω για το αν ειναι βολικη η κουρμπα. καταρχην να πω οτι ειναι πανεμορφο το edge Και πραγματικα δε θα μπορουσα να παρω κατι αλλο περα απο αυτο στο θεμα ομορφιας..Απο εκει και περα, εμενα δε με βολευει ενα μεγαλο κινητο, τωρα πως γινεται να θες λιγες ιντσες και να ειναι αβολες, δεν το καταλαβαινω, αλλα εγω θα προτεινα στον φιλο πανω να παει σε ενα μαγαζι να τα δει ολα και να διαλεξει. Προσωπικα αν βγαλει S7 στις 5,5" θα ξενερωσω και θα παραμεινω με το S6 edge μεχρι να βρω κατι πιο ομορφο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχει φιλος το iphone 6 και βγαλαμε φωτο στο αυτοματο....και μας φανηκαν εφαμμιλες οι φωτο,σε ορισμενες περιπτωσεις κ καλυτερες στο μηλοφωνο...

Πως γινετε εφοσον ειναι 2πλασια τα pixel...???

μηπως παιζουν ρολο οι φακοι του καθε κινητου...??

 

Ειναι ιδεα μας...???:confused:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχει φιλος το iphone 6 και βγαλαμε φωτο στο αυτοματο....και μας φανηκαν εφαμμιλες οι φωτο,σε ορισμενες περιπτωσεις κ καλυτερες στο μηλοφωνο...

Πως γινετε εφοσον ειναι 2πλασια τα pixel...???

μηπως παιζουν ρολο οι φακοι του καθε κινητου...??

 

Ειναι ιδεα μας...???:confused:

Θα μου επιτρέψεις επειδή έχω και τα 2 δεν υπάρχει καμμία σχέση ( υπέρ του s6 φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω διαφωνω για το αν ειναι βολικη η κουρμπα. καταρχην να πω οτι ειναι πανεμορφο το edge Και πραγματικα δε θα μπορουσα να παρω κατι αλλο περα απο αυτο στο θεμα ομορφιας..Απο εκει και περα, εμενα δε με βολευει ενα μεγαλο κινητο, τωρα πως γινεται να θες λιγες ιντσες και να ειναι αβολες, δεν το καταλαβαινω, αλλα εγω θα προτεινα στον φιλο πανω να παει σε ενα μαγαζι να τα δει ολα και να διαλεξει. Προσωπικα αν βγαλει S7 στις 5,5" θα ξενερωσω και θα παραμεινω με το S6 edge μεχρι να βρω κατι πιο ομορφο.

Για την ομορφια συμφωνησα κι εγω οτι το edge ειναι 2 σκαλες ομορφοτερο αν και γουστα ειναι αυτα...για το βολικο ομως θεωρω οτι του s6 ειναι πιο βολικη.

Επισς εννοουσα οτι η κουρμπα ειναι πιο ανετη στο edge+ παρα στο μεγαλο.

Αλλα αυτα ειναι προτιμησεις του καθενος..

Και για μενα το edge ειναι το πιο ομορφο κινητο που κυκλοφορει αυτη την στιγμη,αλλα δεν το προτιμησα γιατι δεν με βολεψε τοσο πολυ λιγο που το κρατησα . Ή ισως με ξενισε,ισως ηθελε συνηθεια.Το φοβηθηκα και πηγα στα σιγουρα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν με βόλευε το edge στο κράτημα λόγω μεγέθους γλίστραγε και νόμιζα ότι θα μου φύγει από τα χέρια, αν είχα την οικονομική κατάσταση θα πήγαινα στο plus πιο εντυπωσιακό και με καλύτερο κράτημα και να φανταστείτε δεν μου αρέσουν τα πολύ μεγάλα κινητά αλλά αυτό είναι η εξαίρεση. Η καλύτερη λύση να πας σε ένα public που τα έχουν μαζεμένα να τα δοκιμάσεις στο χέρι σου. Όσο για το φίλο που λέει θα ξενερώσει αν μεγαλώσει τις ίντσες να του θυμίσω από που ξεκινήσαμε (3-3,5 ίντσες) και μας φαίνονταν πολλές και που έχουμε φτάσει, όλα στο μυαλό είναι. Μέσα σε δυο μέρες το έχεις συνηθίσει οταν μιλάμε για τόσο μικρή διαφορά τώρα αν το πάνε στις 6 ίντσες τότε αλλάζουν τα πράγματα.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψεις επειδή έχω και τα 2 δεν υπάρχει καμμία σχέση ( υπέρ του s6 φυσικά)

 

ευχαριστω,μαλλον θα εχω τσιμπλες ακομα.....:lol:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχει φιλος το iphone 6 και βγαλαμε φωτο στο αυτοματο....και μας φανηκαν εφαμμιλες οι φωτο,σε ορισμενες περιπτωσεις κ καλυτερες στο μηλοφωνο...

Πως γινετε εφοσον ειναι 2πλασια τα pixel...???

μηπως παιζουν ρολο οι φακοι του καθε κινητου...??

 

Ειναι ιδεα μας...???:confused:

 

Παιζουν πολλα ρολο, παντως οχι τα ΜΡ. ακομα και οι φακοι, αν δεν ηταν καθαρος του S6 πχ. Πολλοι βγαζουμε φωτο κατευθειαν ενω εχει δαχτυλιες ο φακος πισω που δεν φαινονται αλλα μειωνουν την ποιοτητα ειδικα στις βραδινες.

Ειχα κανει ενα συγκριτικο αλλα το σβησανε, αναμεσα στο edge και στο 6s οπου φαινεται η διαφορα υπερ του S6 σε οχι ευκολες φωτο..Οριστε στο flickr Οι φωτο:

https://flic.kr/s/aHskr8t5wJ

 

Και εμένα δεν με βόλευε το edge στο κράτημα λόγω μεγέθους γλίστραγε και νόμιζα ότι θα μου φύγει από τα χέρια, αν είχα την οικονομική κατάσταση θα πήγαινα στο plus πιο εντυπωσιακό και με καλύτερο κράτημα και να φανταστείτε δεν μου αρέσουν τα πολύ μεγάλα κινητά αλλά αυτό είναι η εξαίρεση. Η καλύτερη λύση να πας σε ένα public που τα έχουν μαζεμένα να τα δοκιμάσεις στο χέρι σου. Όσο για το φίλο που λέει θα ξενερώσει αν μεγαλώσει τις ίντσες να του θυμίσω από που ξεκινήσαμε (3-3,5 ίντσες) και μας φαίνονταν πολλές και που έχουμε φτάσει, όλα στο μυαλό είναι. Μέσα σε δυο μέρες το έχεις συνηθίσει οταν μιλάμε για τόσο μικρή διαφορά τώρα αν το πάνε στις 6 ίντσες τότε αλλάζουν τα πράγματα.

 

φιλε μου δεν ειναι ολα στο μυαλο, το εχετε κανει καραμελα με την ιδεα! προφανως στις 3 ιντσες δεν εχει λογο υπαρξης ενα touch Κινητο. Θυμαμαι το 2010 με το xperia mini, που απορουσα γιατι το παιρνουν,ειχα το Ν79 και ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παω σε τετοια τεχνολογια..για να γραψεις ενα ΣΜΣ ηθελες δαχτυλα 5χρονου.

Θεωρω οτι ολα ειναι θεμα επιλογων. Ακομα και το Ν8 που ειχα δε με βολευε αλλα με swype την παλευα. Οταν πηγα στις 5" σε σονυ ξενερωσα γιατι παλι δε με βολευε, το edge εχει καλυτερο κρατημα και το παλευω αλλα για μενα ιδανικες ειναι οι 4,5" χοντρικα. απο εκει και περα το να λεμε "θα το συνηθισεις" για μενα δεν ειναι απαντηση. Δεν μπορω να συνηθισω οταν δε χωραει στην τσεπη ή οταν δεν κουβαλιεται στο τσαντακι του ποδηλατου μου.. Τελος παντων, δεν το αναλυω αλλο, ο καθε ενας παιρνει οτι θελει. Τωρα για το κρατημα που λετε οτι δεν βολευει, απλα ειναι πολυ λεπτο το πλαινο του μεταλλο και εχει περιεργη αισθηση, σε καμια περιπτωση ομως δεν εχει κακο κρατημα, απλα ειναι λεπτο και νομιζεις οτι θα σου φυγει. Απο εκει και περα το καλυτερο ειναι να το δει καποιος απο κοντα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιζουν πολλα ρολο, παντως οχι τα ΜΡ. ακομα και οι φακοι, αν δεν ηταν καθαρος του S6 πχ. Πολλοι βγαζουμε φωτο κατευθειαν ενω εχει δαχτυλιες ο φακος πισω που δεν φαινονται αλλα μειωνουν την ποιοτητα ειδικα στις βραδινες.

Ειχα κανει ενα συγκριτικο αλλα το σβησανε, αναμεσα στο edge και στο 6s οπου φαινεται η διαφορα υπερ του S6 σε οχι ευκολες φωτο..Οριστε στο flickr Οι φωτο:

https://flic.kr/s/aHskr8t5wJ

 

Ευχαριστω πολυ....τωρα μαλιστα.....:happy:

 

φιλε μου δεν ειναι ολα στο μυαλο, το εχετε κανει καραμελα με την ιδεα! προφανως στις 3 ιντσες δεν εχει λογο υπαρξης ενα touch Κινητο. Θυμαμαι το 2010 με το xperia mini, που απορουσα γιατι το παιρνουν,ειχα το Ν79 και ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παω σε τετοια τεχνολογια..για να γραψεις ενα ΣΜΣ ηθελες δαχτυλα 5χρονου.

Θεωρω οτι ολα ειναι θεμα επιλογων. Ακομα και το Ν8 που ειχα δε με βολευε αλλα με swype την παλευα. Οταν πηγα στις 5" σε σονυ ξενερωσα γιατι παλι δε με βολευε, το edge εχει καλυτερο κρατημα και το παλευω αλλα για μενα ιδανικες ειναι οι 4,5" χοντρικα. απο εκει και περα το να λεμε "θα το συνηθισεις" για μενα δεν ειναι απαντηση. Δεν μπορω να συνηθισω οταν δε χωραει στην τσεπη ή οταν δεν κουβαλιεται στο τσαντακι του ποδηλατου μου.. Τελος παντων, δεν το αναλυω αλλο, ο καθε ενας παιρνει οτι θελει. Τωρα για το κρατημα που λετε οτι δεν βολευει, απλα ειναι πολυ λεπτο το πλαινο του μεταλλο και εχει περιεργη αισθηση, σε καμια περιπτωση ομως δεν εχει κακο κρατημα, απλα ειναι λεπτο και νομιζεις οτι θα σου φυγει. Απο εκει και περα το καλυτερο ειναι να το δει καποιος απο κοντα..

 

Εγω δεν το πηρα για 2 λογους....

 

1) οικονομικος

 

2) πολυ φοβομουν οτι σε μια στραβη,θα την ετρωγε η οθονη και οχι το bezel....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Πήγα το είδα από κοντά. Μια χαρά είναι στο χέρι και το κράτημα του. Φοβάμαι μόνο σε καμία τούμπα τι θα από γίνει η οθόνη.

 

ΥΓ. Τώρα έχω δίλημμα στο χρώμα. Μαύρο ή λευκό? Δεδομένου ότι χρυσό και πράσινο δεν βρίσκω εύκολα στο skroutz.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Πήγα το είδα από κοντά. Μια χαρά είναι στο χέρι και το κράτημα του. Φοβάμαι μόνο σε καμία τούμπα τι θα από γίνει η οθόνη.

 

ΥΓ. Τώρα έχω δίλημμα στο χρώμα. Μαύρο ή λευκό? Δεδομένου ότι χρυσό και πράσινο δεν βρίσκω εύκολα στο skroutz.

 

την οθονη τη σκεφτομουν και εγω. Παρολα αυτα, τετοιο κινητο το προσεχεις, εχω παρει το 128αρι (800 ευρω) και δεν σκεφτηκα ουτε στιγμη να το θαψω σε θηκη. Του εχω τη σιλικονης την πολυ πολυ λεπτη και ειναι σαν καινουριο ενω το ευχαριστιεμαι. Απλα ΠΡΟΣΕΧΩ πολυ, δεν το πεταω απο εδω και απο εκει, δεν το βγαζω σε καθε τραπεζι πανω και γενικα εμαθα ναμαι λιγο πιο προσεκτικος.

 

Οσο για χρωμα, πρωτα το μαυρο που μπλεδιζει, το θεωρω κορυφη, και μετα το χρυσο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το πηρα για 2 λογους....

 

1) οικονομικος

 

2) πολυ φοβομουν οτι σε μια στραβη,θα την ετρωγε η οθονη και οχι το bezel....

 

Συμφωνώ και προσθέτω ότι όταν είδα από κοντά ενός φίλου μου, μου φάνηκε πολύ κουτσουρεμένη η οθόνη κι έδινε την άισθηση μακρόστενου κινητού. Μπορεί να έχει μερικά features που δεν έχει το απλό αλλά προσωπικά δεν το ζήλεψα ούτε στιγμή. Το μόνο που απομένει είναι να βγάλει μια σούπερ ROM η μαμά και γρήγορα!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει και άλλες φορές την γνώμη μου τα έχω πάρει 3 φορές το s6 και 2 φορές το edge,πιο άνετο στο κράτημα το απλό σίγουρα,πιο όμορφο και ιδιαίτερο το edge,9 στους 10 να ρωτήσεις θα σου πουν ότι το edge είναι το πιο όμορφο τηλέφωνο που κυκλοφορεί σήμερα,επίσης το edge πιστεύω ότι σε περίπτωση πτώσης είναι πιο ανθεκτικό λόγο της προσμιξης γυαλί με πλαστικό λόγο της κυρτης οθόνης,σε test που έχω δει θέλει προσπάθεια για να σπάσει,η οθόνη του edge είναι ίδια με το απλό τουλάχιστον εγώ δεν έχω παρατηρήσει να κόβει κείμενα ή οτιδήποτε άλλο,γενικά πάντως το edge είναι μπροστά από την εποχή του και κάτι διαφορετικό σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Mια καλη φτηνη και αμεση περιπτωση για tempered glass μπροστα και πισω :http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-for-samsung-s6-front-back-p-TEL.023716?gclid=CjwKEAiAw4e1BRDfi7vghaWU9jESJACzo9juODU-eLtvgIiVTRhoFHh64UGKcpPwEf0OTN2mgUr1SBoCuofw_wcB εγω τα πηρα και είναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Mια καλη φτηνη και αμεση περιπτωση για tempered glass μπροστα και πισω :http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-for-samsung-s6-front-back-p-TEL.023716?gclid=CjwKEAiAw4e1BRDfi7vghaWU9jESJACzo9juODU-eLtvgIiVTRhoFHh64UGKcpPwEf0OTN2mgUr1SBoCuofw_wcB εγω τα πηρα και είναι οκ.

 

Γραφει ομως σαν παρατηρηση οτι το πισω δεν ειναι σωστα κομμενο..το διαβασες...???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση σε όσους είχαν και τα 2 s6, απλό και edge.

Αξίζει η μετάβαση στο edge.? Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω το απλό σε χρυσό και σκέφτομαι να πάω στο edge. Πόσο μπορώ να σπρωξω το δικό μου που είναι 32gb αγορασμένο 15/12;

Γενικότερα ποια είναι τα υπέρ του edge?

 

Είμαι από αυτούς παν είχαν και τα δυο τηλέφωνα και τελικά κατέληξα στο απλό.

 

Οι λόγοι?

Στο πιάσιμο με έκοβε το αλουμίνιο που είναι πολύ λεπτό στο edge,ακομα και με θήκη με ενοχλούσε.

Η οθόνη του,δείχνει μικρότερη σε σχέση με το απλό λόγω της κουρμπας.

Πολλές φορές έπεφτε φως εκεί που κάνει την κουρμπα με αποτέλεσμα να αντανακλά το φως και να μην βλέπω σωστά στην οθόνη.

 

Στην εμφάνιση βεβαια είναι κουκλι,ειδικά στο πράσινο χρώμα που το είχα.

Αλλά δεν ήταν και τόσο πρακτικό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γραφει ομως σαν παρατηρηση οτι το πισω δεν ειναι σωστα κομμενο..το διαβασες...???

Το είχα διαβάσει, αλλά το πήρα και το έβαλα και είναι μια χαρά και το πίσω, τώρα τι εννοεί δεν είναι σωστά κομμένο δεν ξέρω σε εμένα μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει, αλλά το πήρα και το έβαλα και είναι μια χαρά και το πίσω, τώρα τι εννοεί δεν είναι σωστά κομμένο δεν ξέρω σε εμένα μια χαρά είναι

 

Είναι εύκολο να το δούμε σε φωτογραφία πώς δείχνει μπροστά και πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να το δούμε σε φωτογραφία πώς δείχνει μπροστά και πίσω;

 

αν μου πεις πως ανεβαζω φωτο εδώ γιατι δεν ξερω ευχαρίστως!!

Link to comment
Share on other sites

αν μου πεις πως ανεβαζω φωτο εδώ γιατι δεν ξερω ευχαρίστως!!

 

Αν προσέξεις, πάνω από εκεί που γράφεις το κείμενο έχει ένα εικονίδιο που λέει προσθήκη εικόνας. Είναι κάτω από ένα γαλάζιο βελάκι που δείχνει αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...