Jump to content

Με καλούν στο Σταθερο ΟΤΕ γιατι ελαβαν κληση απο εμενα....


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίεργα πράγματα....τις τελευταίες μέρες....με καλούν ανθρωποι γνωστοί και μη....στο σταθερο ΟΤΕ, είτε από κινητο ειτε από σταθερα.. και λένε ότι ελαβαν από εμενα κληση ή αναπάντητη.....το περιεργο είναι ότι και στη συσκευη τη σταθερη μου εμφανίζονται νουμερα που και καλα εχω καλεσει αλλα εγω ΔΕΝ εχω καλέσει.....περίεργο ε? ξέρετε κάτι? έχετε ακούσει κάτι? Έχετε κάτι να προτείνετε?

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει αυτό? πες μου γιατι με εβαλες σε σκεψεις... τι εννοεις?

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει αυτό? πες μου γιατι με εβαλες σε σκεψεις... τι εννοεις?

 

Εννοεί το αυτονόητο. Αν ζουν και άλλοι στο σπίτι εκτός από σένα είναι λογικό να έχουν καλέσει εκείνοι τα νούμερα που βλέπεις.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί το αυτονόητο. Αν ζουν και άλλοι στο σπίτι εκτός από σένα είναι λογικό να έχουν καλέσει εκείνοι τα νούμερα που βλέπεις.

 

Ζητάς αναλυτική λίστα κλήσεων απο τον ΟΤΕ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια, στο σπιτι δεν υπαρχει κανεις.....και είναι πρωι, βλεπω τηλεοραση και με παιρνει καποιος και μου λέει...." καλημέρα σας....βρηκα αναπαντητη από το νουμερο σας... ποιος ειστε?" αυτό και από γνωστα νουμερα και από αγνωστα..... περιμενω αναλυτικη από ΟΤΕ, αλλα έχω τρελαθεί.....είμαι ετοιμος να αλλαξω νουμερο...μου εχουν σπασει τα νευρα....

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

παιδια, στο σπιτι δεν υπαρχει κανεις.....και είναι πρωι, βλεπω τηλεοραση και με παιρνει καποιος και μου λέει...." καλημέρα σας....βρηκα αναπαντητη από το νουμερο σας... ποιος ειστε?" αυτό και από γνωστα νουμερα και από αγνωστα..... περιμενω αναλυτικη από ΟΤΕ, αλλα έχω τρελαθεί.....είμαι ετοιμος να αλλαξω νουμερο...μου εχουν σπασει τα νευρα....

 

Φοβάμαι είναι κάποιο είδος "ψαρέματος". Τέτοια κάναν μια περίοδο κάτι Βουλγάρες, σου μιλούσαν ταχα μου μισά Ελληνικά και σε κρατούσαν στην γραμμή. Εμένα με παίρνουν απο κάτι προσφορές και για δημοσκοπήσεις συνέχεια. Τα νούμερα τα καταλαβαίνω και δε τα σηκώνω. Αλλά είναι ενοχλητικό.

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσα να σκεφτώ κάποια συνακρόαση και να καταλήγουν αλλου κλήσεις αλλωνών αλλα αυτό δεν δικαιολογεί το να φαίνονται οι εξερχόμενες κλήσεις στη συσκευή σου. δεν έχει λογική. αν υπήρχε θέμα με την γραμμή δεν θα φαινόταν σαν εξερχόμενες στη συσκευή σου.

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η αναλυτική ΟΤΕ δεν περιέχει αναπάντητες

Αδίκως λοιπόν Περιμένεις

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το περιεργο ειανι οτι ολ ααρχισαν απο την ημερα που άλλαξα πρόγραμμα στον ΟΤΕ....και αναβαθμιστηκε η ADSL και για το τηλεφωνο εδωσαν 30 λεπτα σε κινητα.....τουλαχιστον ευτυχως που ειναι απεριοριστα τα σταθερα και δεν εχει χρεωση...αλλα θα δω στην αναλυτικη....γιατι ειχα κλησεις προς άλλα δικτυα...τα οποια τα χρεαωνομουν...οχι πολλα αλλα ειναι περίεργο...αφου υποτειθεται οτι εχω απεριόριστα σε όλα τα σταθερα αστικα.υπεραστικα σε όλους τους παρόχους.....για να δουμε...πάντως...τη τελευταια εβδομαδα εχει χαλαρωσει πολυ το θεμα!γι ανα δουμε...

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν μένεις σε πολυκατοικία -με εισαγωγή- να ζητήσεις με αίτημά σου, σε κατάστημα του ΟΤΕ, έλεγχο γραμμής πιθανής υποκλοπής! ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...
Με Εκτίμηση...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Τελικά??Έβγαλες άκρη?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν εβγαλα ακρη....αλλα σαν καπως να μη γινεται πλεον τοσο συχνα το προβλημα...το περιεργο ειναι οτι οπου και αν το λεω βαζουν τα γελια και με θεωρουν τρελλλλλλο!χεχεχε παντως ο ΟΤΕ ουτε που ασχολείται!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τι μου θυμισες τώρα, είχα πάθει μια φρίκη και εγώ ενα βράδυ, ευτυχώς έγινε μια φορά. Ήμουν μόνος στο σπίτι και χτυπάει το σταθερό, κοιτάζω το νούμερο που καλεί και βλέπω το νουμερο του κινιτου μου, το οποίο ηταν ακριβως δίπλα στο τραπέζι.... Μεταφυσικά πραγματα χεχε
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν εβγαλα ακρη....αλλα σαν καπως να μη γινεται πλεον τοσο συχνα το προβλημα...το περιεργο ειναι οτι οπου και αν το λεω βαζουν τα γελια και με θεωρουν τρελλλλλλο!χεχεχε παντως ο ΟΤΕ ουτε που ασχολείται!

Αν δεν έχεις βγάλει άκρη πες στο 13888 να ελένξουν τη γραμμή για κλοπή!Είχα γείτονα που το είχε πάθει!Βέβαια αυτός είχε τεράστιους λογαριασμούς και όχι αναπάντητες.....Τελικά τον έκλεβε το απο πάνω σπίτι?!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω..πάντως το θεμα δεν εχει λυθει....και δε βγαζω ακρη....παντως υποκλοπη απο μεσα δεν ειναι....κατι άλλο συμβαινει....τελος παντων αν κάποιος μαθει ακουσει κατι που μπορει να βοηθησει ας μας πει. Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...