Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το ίδιο firmware και το multitasking είναι μια χαρά για μένα,εως και 5 καρτέλες δεν ξαναφορτονει.

 

Δεν κλείνω καμία καρτέλα, πάντα τις αφήνω ανοιχτές !! Αλλά μάταια..:lol:

 

Δοκιμασα 15 εφαρμογες ανοιχτες και δεν μου ξαναφορτωσε καμια τις κρατησε ανοιχτες ολες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως δεν μπορεις να τα πιασεις πουθενα τα κινητα , πριν απο s6 edge ειχα το iphone 6 16 gb το οποιο ειχε απιστευτο lag στο twitter (scrolling down) ,αντιθετως στο edge τρεχει απιστευτα γρηγορα.
Βασιλης
Link to comment
Share on other sites

Οι θήκες flip από το απλό S6 ταιριαζουν στο edge;

 

Το κινητό μπαίνει κανονικά μέσα αλλά δεν είναι απολύτως σωστή η θήκη σαν μέγεθος. Επίσης αν έχεις την S-view για το απλό S6 και την κουμπώσεις στο S6 edge, κλείνοντας το πορτάκι δεν σβήνει η οθόνη, και το ενεργό παράθυρο δεν λειτουργεί και δεν δείχνει καμία ένδειξη

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχείο 78.55MB

Firmware ending COI9

 

Δεν βλέπω καθόλου λαγκ πλέον στο σκρολινγκ στις ρυθμίσεις. Γενικά βλέπω ελάχιστα καλύτερη συμπεριφορά.

Link to comment
Share on other sites

μεσω kies την περασατε πεδες ;;

 

ΟΤΑ. Έκανα αναζήτηση και μου την έβγαλε. Έχω United Kingdom/ Ireland XEU

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑ. Έκανα αναζήτηση και μου την έβγαλε. Έχω United Kingdom/ Ireland XEU

 

over the air σημαινει οτι απλα εκανες αναζητηση στο about device και software update ? τωρα πρωτο googlara το ota συγχωρεστε με :D

Edited by stam911
Βασιλης
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά, έτσι βλέπεις για ενημερώσεις από την συσκευή.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει κατι??ιδιο το βλεπω.
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα το update για την XEU και άνοιξα το PhoneInfo να δω αν άλλαξε κάτι και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα. Μήπως ξέρει κανείς τι εννοεί με αυτό;

[ATTACH]64241[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα ιδια κανει. Οπως επισης κρασαρει η "εξειπνη διαχειρηση". ΕΙναι τα καλα του Android+samsung Αυτα...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε εντυπώσεις όσοι την περνάτε για να δούμε οταν θα το βγάλω απο το συρτάρι και την κούτα του,αν αξίζει η αναβάθμιση η όχι,διοτι εως 20 ημέρες πριν που χρησιμοποιούσα την συσκευή ήταν όλα αψογα και δεν θέλω να ρισκάρω το παραμικρό προς το χειρότερο.:p

 

Ένας λόγος παραπάνω αν δεν αξίζει για να μην κάνω hard reset και ξανά στήσιμο και ξανά να μεταφέρω απο PC πράγματα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε εντυπώσεις όσοι την περνάτε για να δούμε οταν θα το βγάλω απο το συρτάρι και την κούτα του,αν αξίζει η αναβάθμιση η όχι,διοτι εως 20 ημέρες πριν που χρησιμοποιούσα την συσκευή ήταν όλα αψογα και δεν θέλω να ρισκάρω το παραμικρό προς το χειρότερο.:p

 

Ένας λόγος παραπάνω αν δεν αξίζει για να μην κάνω hard reset και ξανά στήσιμο και ξανά να μεταφέρω απο PC πράγματα.

 

Θεωρω πως το τελευταιο update ειναι οτι πιο σταθερο εχω δοκιμασει , κανενα προβλημα πουθενα , μπαταρια λιγο καλυτερη ...... Αξιζει η διαδικασια και με το παραπανω......

Link to comment
Share on other sites

Την περασα κι εγω στο δικο μου (το οποιο το εχω στο συρταρι για λιγο καιρο ενεκα iPhone 6s plus) και δεν ειδα κατι κακο.

Το σκρολ στα settings ειναι πλεον τελειο και παντα. Μπαταρια και Multitasking δε γνωριζω!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Την περασα κι εγω στο δικο μου (το οποιο το εχω στο συρταρι για λιγο καιρο ενεκα iPhone 6s plus) και δεν ειδα κατι κακο.

Το σκρολ στα settings ειναι πλεον τελειο και παντα. Μπαταρια και Multitasking δε γνωριζω!

Ok οταν περάσει μια εβδομάδα περιμένω πιο αναλυτικό feedback ;)

 

 

Θεωρω πως το τελευταιο update ειναι οτι πιο σταθερο εχω δοκιμασει , κανενα προβλημα πουθενα , μπαταρια λιγο καλυτερη ...... Αξιζει η διαδικασια και με το παραπανω......

Ωραία,σε καλό δρόμο λοιπόν συνεχίζουμε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα ιδια κανει. Οπως επισης κρασαρει η "εξειπνη διαχειρηση". ΕΙναι τα καλα του Android+samsung Αυτα...

Εμένα δεν το κάνει αυτό. Μια χαρά η έξυπνη διαχείριση.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν το κάνει αυτό. Μια χαρά η έξυπνη διαχείριση.

 

Καλησπερα.Εκανες hard reset η την περασες με OTA;

Link to comment
Share on other sites

παιδια η αναβαθμισει ειναι η επισημη η οχι...για να ξερω να περιμενω ...διοτι το εχω αγορασει απο Γερμανια το κινητο θα μου ερθει ειδοποιησει???

 

ουτε σε μενα εχει ερθει κατι ακομα .

Βασιλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα...πήρα και εγώ το κινητο..αλλά έχω ένα θεμα..στον dialer όταν πάω να γράψω ένα τηλ έχω λαγκ να το πω...καθυστερεί πολύ από το πάτημα του κουμπιού μέχρι να εμφανίσει τον αριθμο...υπάρχει καμία ρύθμιση λυση?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...