Jump to content

Sony Xperia E4


alexakos7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να κάνω hard reset σε ένα sony xperia E4 έχει κολλήσει κ δεν ανοίγει το κιν γι αυτό!δοκίμασε με power off και vol up k down αλλά δεν έγινε τπτ.μπορει να μου κάποιος ακριβώς τι πρέπει να κάνω γιατί δεν βγάζω άκρη!
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως μπορώ να κάνω hard reset σε ένα sony xperia E4 έχει κολλήσει κ δεν ανοίγει το κιν γι αυτό!δοκίμασε με power off και vol up k down αλλά δεν έγινε τπτ.μπορει να μου κάποιος ακριβώς τι πρέπει να κάνω γιατί δεν βγάζω άκρη!

 

Άνοιξε το πίσω καπάκι και στα δεξιά του,εκεί που είναι το power button,έχει μία μικρή τρυπίτσα.Πάρε κάτι μικρό (πχ οδοντογλυφίδα,καρφίτσα κτλ)και πάτα το να κάνει reset.Πες μας αν λειτούργησε.

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το κουμπί από την αντίθετη μεριά από το power button?το εχω πατήσει κ απλά κλείνει το κιν κ δεν ανοίγει πάλι!δεν μπορώ να κάνω αλλιώς hard reset?
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το κουμπί από την αντίθετη μεριά από το power button?το εχω πατήσει κ απλά κλείνει το κιν κ δεν ανοίγει πάλι!δεν μπορώ να κάνω αλλιώς hard reset?

 

Ωπ!Συγγνώμη έχεις δίκιο,από την άλλη πλευρά είναι.Τρόποι για hard reset έχει εδώ αν σε βοηθά κάποιος από αυτούς: http://www.hardreset.info/devices/sony/sony-xperia-e4-e2105/

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τον τρίτο τρόπο κ δεν γίνεται τπτ,ειναι ο μόνος που μπορώ μιας κ το κιν δεν ανοίγει κανονικά!κάποια άλλη λύση υπάρχει?
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

κανα 2 φορες που εφαγε γερο σκαλωμα της αδερφης μου και δεν ανοιγε ουτε με τον τροπο της οδοντογλυφιδας ξαναπερασα απο το sony companion την ρομ και ανοιξε.Βεβαια παιζει να χαθουν οτι εχεις μεσα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

περνα το sony companion πανε να κανεις αναβαθμιση ή ξαναεγκατασταση του λειτουργικου για επισκευη και θα σου πει.πατας καποιο συνδυασμο πληκτρων και το συνδεεις στο pc και μετα το κανει αυτοματα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Τα επαιξε η καρτα μνημης και θα αγορασω καινουργια. Απο τις προδιαγραφες του κινητου φαινεται ότι υποστηριζει μεχρι 32GB sd cards. Μηπως εχει δοκιμασει κανεις καρτες μνημης μεγαλυτερης χωρητικοτητας στο συγκεκριμενο κινητο; πχ 64GB
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Έχω το eg4 και θέλω τα φώτα σας. Στο ραδιόφωνο του κινητού που είναι προεγκατεστημενο θέλω να ακούσω μέσω Bluetooth σε εξωτερικό ηχείο αλλά δεν βρίσκω πως. Μπορεί πχ κάποια άλλη εφαρμογή ραδιόφωνο fm (όχι Internet) ;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ποσο κοστιζει η επιδιορθωση της οθονης ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κοστιζει η επιδιορθωση της οθονης ;

Φίλε, σε εμενα κοστισε 60 ευρω. Βασικα οπως αναφερεται και σε προηγουμενο μηνυμα παιζει ρολο αν εχει σπασει και η οθονη και το τατς. Αν ειναι μονο το ενα όπως μου ειχαν πει αρχικα περιπου 20-30 ευρω, Βεβαια εγω δεν πηγα σε επισημο service. Το καλο ειναι που μου μου εκαναν δωρο ζελατινα-τζαμι (δεν ειχα οταν εσπασε), το οποιο ελπιζω να το προστατευσει αν ξανασυμβει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετά από 1 μήνα τρελής χρήσης που του έκανα ( να σημειωθεί πως το κινητό το έχω 1,5 χρόνο περίπου επδ έχω αγοράσει καινούργιο σαν εφεδρικό ) τα έπαιξε η μπαταρία, από το 30% πάει 15% ή και κλείνει μόνο του , χθες προχώρησα σε εργοστασιακές αλλά το πρόβλημα παραμένει γνωρίζει κάποιος τι άλλο μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα τρελής χρήσης που του έκανα ( να σημειωθεί πως το κινητό το έχω 1,5 χρόνο περίπου επδ έχω αγοράσει καινούργιο σαν εφεδρικό ) τα έπαιξε η μπαταρία, από το 30% πάει 15% ή και κλείνει μόνο του , χθες προχώρησα σε εργοστασιακές αλλά το πρόβλημα παραμένει γνωρίζει κάποιος τι άλλο μπορώ να κάνω?
Αλλαγη μπαταριας. Τι αλλο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia E4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...