Jump to content

Six Feet Under (ΗΒΟ)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nai fysika kai einai euthini twn dianomewn.. ekeinoi ftaine kai apofasizoun gia to pws tha vgaloun pio polla lefta... opws kai na xei..

 

WRAIA i seira so far pou eida tin season 1... pame gia season 2 soon!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 148
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά η σειρά, που τη βάζει τώρα το Star στις 2 τα χαράματα εξαιτίας των gay σκηνών, πρέπει ήδη να βρίσκεται στη δευτερη σεζόν.

 

Και αυτό το λέω αφ' ενός επειδή είδα ξαφνικά από το ένα επεισόδιο στο άλλο πολλές αλλαγές, και αφ'ετέρου επειδή σίγουρα η εγχείρηση του μεγάλου υιού Φίσερ ( :rolleyes: ) στέκει πολύ ως cliffhanger!!

 

Αν ξερει κανεις σίγουρα ας το πει...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα το θέμα για την συγκεκριμένη σειρά είπα να σας πω οτι σήμερα είδα στο video club μου τον δεύτερο κύκλο σε dvd με ελληνικούς υπότιτλους.

Video Club Imagine πάρτε στο 210-9633929 να δείτε αν υπάρχει κανένα υποκατάστημα στην περιοχή σας.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα το θέμα για την συγκεκριμένη σειρά είπα να σας πω οτι σήμερα είδα στο video club μου τον δεύτερο κύκλο σε dvd με ελληνικούς υπότιτλους.

Video Club Imagine πάρτε στο 210-9633929 να δείτε αν υπάρχει κανένα υποκατάστημα στην περιοχή σας.

 

τον πρώτο κύκλο τον έχει??? γιατί σε εμένα δεν τον έχουν τα λαμόγια!!!

Link to comment
Share on other sites

....because of the gay scenes...

:O γράψε ένα "homosexual activities" για να είσαι καθαρός :D Πλάκα-πλάκα,, gay σημαίνει χαρούμενος... Η δασκάλα μου μου είπε οτι το χρησιμοποιούσαν πολύ συχνά σε αγγλία, αλλά λόγω της δευερεύσουσας σημασίας (που έγινε πρωτευουσα) δεν το χρησιμοποιούν...

-Oh, hello darling, you seem so gay today!

-D'ya think? Let's go to the bedroom then :p :p :p

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα το θέμα για την συγκεκριμένη σειρά είπα να σας πω οτι σήμερα είδα στο video club μου τον δεύτερο κύκλο σε dvd με ελληνικούς υπότιτλους.

Video Club Imagine πάρτε στο 210-9633929 να δείτε αν υπάρχει κανένα υποκατάστημα στην περιοχή σας.

 

A wraia.. na arxisw na tin psaxnw tote...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα το θέμα για την συγκεκριμένη σειρά είπα να σας πω οτι σήμερα είδα στο video club μου τον δεύτερο κύκλο σε dvd με ελληνικούς υπότιτλους.

Video Club Imagine πάρτε στο 210-9633929 να δείτε αν υπάρχει κανένα υποκατάστημα στην περιοχή σας.

 

βασικά ρώτησα σε ποια περιοχή είναι..αλλά τώρα το τροποποιώ γιατι πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ειναι στην περιοχη της ανω γλυφαδας! και ρωτησα την κοπελα που δούλευε εκει ποιος το φέρνει ..γιατι στο βιντεο κλαμπ μου με ρωτησαν ποιος το φέρνει γιατι υποστηριζαν οτι για να μην το εχουν αυτοι δεν θα υπαρχει στην Ελλαδα με ελληνικους υποτιτλους!! θα τον δειρω αυτον που εχει το βιντεο κλαμπ γιατι νομιζει οτι τα έχει ολα η ψωνάρα!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η σειρά, που τη βάζει τώρα το Star στις 2 τα χαράματα εξαιτίας των gay σκηνών, πρέπει ήδη να βρίσκεται στη δευτερη σεζόν.

 

Και αυτό το λέω αφ' ενός επειδή είδα ξαφνικά από το ένα επεισόδιο στο άλλο πολλές αλλαγές, και αφ'ετέρου επειδή σίγουρα η εγχείρηση του μεγάλου υιού Φίσερ ( :rolleyes: ) στέκει πολύ ως cliffhanger!!

 

Αν ξερει κανεις σίγουρα ας το πει...

Βασικα επειδη το videoclub μου εχει φερει ολο το 2 κυκλο σε dvd μπορω νa σου πω οτι αυτη τη στιγμη το star δειχνει τον 3 κυκλο! :D γιατι ολα τα επεισοδια του 2 κυκλου που πηρα απο το video club τα εχει δειξει :cool: ...απ'οτι ξερω παντως η σειρα τελειωσε την κυριακη 21 αυγουστου 2005 και εκανε 5 κυκλους...αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος :worry:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βασικα επειδη το videoclub μου εχει φερει ολο το 2 κυκλο σε dvd μπορω νa σου πω οτι αυτη τη στιγμη το star δειχνει τον 3 κυκλο! :D γιατι ολα τα επεισοδια του 2 κυκλου που πηρα απο το video club τα εχει δειξει :cool: ...απ'οτι ξερω παντως η σειρα τελειωσε την κυριακη 21 αυγουστου 2005 και εκανε 5 κυκλους...αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος :worry:

νομιζω εχουν βγει 4 κυκλοι..η τουλαχιστον εχουν βγει σε dvd 4 κυκλοι..δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εχουν βγει 4 κυκλοι..η τουλαχιστον εχουν βγει σε dvd 4 κυκλοι..δεν ξερω..

στο tv.com λεει κατι για "after five compelling seasons...."κατι τετοιο τελος παντων,οτι η σειρα τελειωσε την ημερομηνια που ειπα μετα απο 5 κυκλους με ενα παρα πολυ δυσαρεστο γεγονος που συνεβη προς το τελος του κυκλου...:cry:δεν το λεω γιατι μπορει καποιος να μην θελει να μαθει πριν το δει... :X

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Επιτέλους είδα και τους 2 κύκλους...απο τα dvd...(αν και τα εβλεπα στο σταρ...αλλά οκ τα έδειχνε όποτε γούσταρε και ποτέ δεν ακολουθούσε το πρόγραμμα!) τέσπα και λίγο που είδα απο τον τρίτο κύκλο οταν τον ειχε ήταν άψογος...αντε να δούμε πότε θα φερουν και τους υπόλοιπους τίτλους τα video club...άσε που πολλά δεν γνωρίζουν την ύπαρξη τους...καλά έτσι και δεν το φέρνουν λόγω των gay σκηνών..είναι για τα μπάζα!!!!!!!! αυτά! six feet under ruleees:)

http://www.hbo.com

pate six feet under kai sta music credits βλέπετε τι τραγουδάκια παίζουν σε κάθε επεισόδειο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω δει ολόκληρη τη σειρά και μπορώ να πω ότι είναι καταπληκτική από την αρχή μέχρι το τέλος.

Το τελευταίο επεισόδιο ήταν καταπληκτικό, έκλαιγα για ένα μισάωρο μετά και σε διάφορες φάσεις όλη την υπόλοιπη μέρα. Οι χαρακτήρες ήταν πλασμένοι τόσο αληθινά που όταν τέλειωσε το επεισόδιο ένιωθα σαν να έχασα δικό μου άνρωπο (όταν δείτε το τελευταίο επεισόδιο και σεις θα καταλάβετε). Και εδώ ειναι ο λόγος που αυτή η σειρά είναι καταπληκτική, έχει πραγματικούς χαρακτήρες και όχι καρικατούρες όπως τα φιλαρακια, το desperate housewives, will and grace, and the list goes on...... (οι οποίες είναι καταπληκτικές σειρές για το είδος τους)

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει ολόκληρη τη σειρά και μπορώ να πω ότι είναι καταπληκτική από την αρχή μέχρι το τέλος.

Το τελευταίο επεισόδιο ήταν καταπληκτικό, έκλαιγα για ένα μισάωρο μετά και σε διάφορες φάσεις όλη την υπόλοιπη μέρα. Οι χαρακτήρες ήταν πλασμένοι τόσο αληθινά που όταν τέλειωσε το επεισόδιο ένιωθα σαν να έχασα δικό μου άνρωπο (όταν δείτε το τελευταίο επεισόδιο και σεις θα καταλάβετε). Και εδώ ειναι ο λόγος που αυτή η σειρά είναι καταπληκτική, έχει πραγματικούς χαρακτήρες και όχι καρικατούρες όπως τα φιλαρακια, το desperate housewives, will and grace, and the list goes on...... (οι οποίες είναι καταπληκτικές σειρές για το είδος τους)

Έχεις δίκιο σε αυτό που λές...το six feet under ειναι ρεαλιστικό...ενώ τα φιλαράκια που παρακολοθούσα εγω..ηταν εξιδανικευμένα...αν και οκ τα προσκυνώ γιατί ρίχνω τρελό γέλιο!

anyway to six feet under einai apistefto:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Kαι ναι είμαι πάλι εδώ....

για ρίξτε μια ματιά....

 

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000E9X090/203-2018770-2668738

 

ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! Πολύ σπαστικό που δεν έχει greek subtitles.

Link to comment
Share on other sites

Siga na min tous dosw tosa !!!

Me ta idia lefta vriskw tin seira twn FRIENDS 1-10 stou sillektiko kouti !

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς αγγλικούς (ή ελληνικούς) υπότιτλους για τα επεισόδια 306-312 :worry: ?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς αγγλικούς (ή ελληνικούς) υπότιτλους για τα επεισόδια 306-312 :worry: ?

 

Που έχεις βρει τα επεισόδια βασικά είναι το θέμα

 

Εγώ δεν τα βρίσκω πουθενά τα άτιμα :p :p

 

edit: ρίξε μια ματιά στο forom.com ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Σε τορρεντ εχω βρει ολες τις σεζον, και εχω υποτιτλους για ολα τα επεισοδια εκτος απο αυτα τα 6 που ανεφερα. Δεν υπαρχουν στο forom δυστυχως
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
βλέπω τον 5 κύκλο...και είναι super...σήμερα είδα το επεισόδιο που πεθαίνει ο nate...πολύ κλάμα! απο τις λίγες σειρές που είναι τόσο αληθινές....
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καταπληκτικά "twisted" σειρά!

 

Αλλά δεν βάζεις ένα spoiler tag σε αυτά που έγραψες. Μπορεί κάποιος να μη θέλει να μάθει το finale της σειράς!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι καταπληκτικά "twisted" σειρά!

 

Αλλά δεν βάζεις ένα spoiler tag σε αυτά που έγραψες. Μπορεί κάποιος να μη θέλει να μάθει το finale της σειράς!

σιγα το φινάλε που είπα! δηλαδή σας χάλασα το τέλος? μην τρελαίνομαστε τώρα...αυτή η σειρά είναι γεμάτη συναισθήματα. οποιοδήποτε είναι fan της σειράς ακόμα και το τέλος να του έλεγα μονο αν το έβλεπε θα καταλάβαινε τι εστί ....

σωστά? σωστά

Link to comment
Share on other sites

Σε τορρεντ εχω βρει ολες τις σεζον, και εχω υποτιτλους για ολα τα επεισοδια εκτος απο αυτα τα 6 που ανεφερα. Δεν υπαρχουν στο forom δυστυχως

 

Αν και αργά υπότιτλους μπορείς να βρεις εδώ. Όπου angol=english.

Link to comment
Share on other sites

σιγα το φινάλε που είπα! δηλαδή σας χάλασα το τέλος? μην τρελαίνομαστε τώρα...αυτή η σειρά είναι γεμάτη συναισθήματα. οποιοδήποτε είναι fan της σειράς ακόμα και το τέλος να του έλεγα μονο αν το έβλεπε θα καταλάβαινε τι εστί ....

σωστά? σωστά

Μωρε σωστά καρασωστά, αλλά επειδή μου την έχουν πει για παρόμοιο λόγο είπα να σε προειδοποιήσω... Ξια σου, που λέει και μια φίλη μου κρητηκιά!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...