Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μου αρέσουν οι διαφημίσεις της Coca-Cola.Δεν φτάνει που είναι χάλια οι διαφημίσεις της Coca-Cola Light τώρα χάλασαν και τις διαφημίσεις της κανονικής Coca-Cola.Τους πείραζε να κρατήσουν τη διαφήμιση που έδειχνε όλο τον κόσμο σε ένα τραπέζι;:confused:Τελικά μόνο οι Χριστουγεννιάτικες διαφημίσεις της Coca-Cola αξίζουν.:)
Link to comment
Share on other sites

Τους πείραζε να κρατήσουν τη διαφήμιση που έδειχνε όλο τον κόσμο σε ένα τραπέζι;

σπαστικια διαφημιση με σπαστικό ηχο...προτιμώ τα τερακια που βγαλαν τωρα ξερουν και να τραγουδουν!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μία διαφήμιση κατάφερε να με νευριάσει περισσότερο από αυτή της coca cola light: Φέεεετα :mad::mad::mad::mad:

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ δηλαδή! Τόση έμπνευση; "Φέεετα" όπως λέμε "με το πάααασο σου"; Όποιος το σκέφτηκε πρέπει να φυλακιστεί. Και αυτός που ενέκρινε τη διαφήμιση να τουφεκιστεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μία διαφήμιση κατάφερε να με νευριάσει περισσότερο από αυτή της coca cola light: Φέεεετα :mad::mad::mad::mad:

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ δηλαδή! Τόση έμπνευση; "Φέεετα" όπως λέμε "με το πάααασο σου"; Όποιος το σκέφτηκε πρέπει να φυλακιστεί. Και αυτός που ενέκρινε τη διαφήμιση να τουφεκιστεί.

 

Συμφωνω απολυτα!Χθες παρατηρησα οτι βγαλανε μια ιδια με αλλαγμενο σεναριο(μαλλον επειδη η πρωτη εκανε τρελη επιτυχια:X).Αλλα λογω ιστορικου για μενα τα πρωτεια παραμενουν στην Coca Cola:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είδα και εξοργίστηκα. Είναι η έγκυος που περιμένει τον παντοπώλη να ανοίξει για να αγοράσει φέεεεετα και όταν επιτέλους έρχεται, του λέει "Άντε κυρ-τάδε μου, κόντεψα να γεννήσω" κι αυτός της απαντάει "φεεεετα".

 

Ξαφνικά μου λείπει τόσο πολύ το "just waaaarm it up" και το Jack Daniels (κάνεις ωραία μεθύσια, δε θυμάσαι μετά καμία ηλίθια διαφήμιση :P).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περσι μπου-τυ-ρο, τωρα φε-τα.Ελεος με τις διαφημισεις της μινερβα. Ποιος ηλιθιος τις σκεφτηκε?
Link to comment
Share on other sites

Η διαφημιση με τις φρυγανιες παπαδοπουλου!ελεος!σπαστικο κ εντελως γε.λοι.ο τραγουδι κ αυτοι κανουν σαν χαζοι οταν δαγκωνουν τις φρυγανιες!απλα μου σπαει τα νευρααα!
Link to comment
Share on other sites

Περσι μπου-τυ-ρο, τωρα φε-τα.Ελεος με τις διαφημισεις της μινερβα. Ποιος ηλιθιος τις σκεφτηκε?

 

:lol: Οντως εκεινο με το μπου-τυ-ρο ηταν αθλια τωρα η φεεετα.

Οι διαφημιστηκες εχουν τρελες εμπνευσεις....:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Η διαφημιση με τις φρυγανιες παπαδοπουλου!ελεος!σπαστικο κ εντελως γε.λοι.ο τραγουδι κ αυτοι κανουν σαν χαζοι οταν δαγκωνουν τις φρυγανιες!απλα μου σπαει τα νευρααα!

 

Έλα αφού σου αρέσει κατά βάθος ... το τραγουδάς και συ όταν την βλέπεις!!!:lol:

Άντε , πάμε άλλη μια φορά όλοι μαζί τώρα ....!!!!:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Εκείνη η διαφήμιση με το σαμπουάν (το Ultrex νομίζω) που είναι ο τύπος στο σταθμό του τρένου και προσπαθεί να σταματήσει μια μαλλιαρή μπάλα με πόδια (τα μαλλιά του είναι υποτίθεται) πριν φύγει οριστικά. Έλεος, ποιος νοσηρός εγκέφαλος τη σκέφτηκε; Σκέτη αηδία. Για σκεφτείτε το λίγο, να κυνηγάτε τα μαλλιά σας μη φύγουν!... :wacko:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εκείνη η διαφήμιση με το σαμπουάν (το Ultrex νομίζω) που είναι ο τύπος στο σταθμό του τρένου και προσπαθεί να σταματήσει μια μαλλιαρή μπάλα με πόδια (τα μαλλιά του είναι υποτίθεται) πριν φύγει οριστικά. Έλεος, ποιος νοσηρός εγκέφαλος τη σκέφτηκε; Σκέτη αηδία. Για σκεφτείτε το λίγο, να κυνηγάτε τα μαλλιά σας μη φύγουν!... :wacko:

 

... με το τραίνο.

Εκεί είναι η νοσηρή φαντασία. Μια τριχωτή μπάλα με πάνινα παπούτσια και βαλιτσάκι που παίρνει το τραίνο και φεύγει γιατί δεν λουζόσουν με H&S... :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

... με το τραίνο.

Εκεί είναι η νοσηρή φαντασία. Μια τριχωτή μπάλα με πάνινα παπούτσια και βαλιτσάκι που παίρνει το τραίνο και φεύγει γιατί δεν λουζόσουν με H&S... :O

 

Πάνινα ήταν; Πού το είδες βρε θηρίο; :p

Πάντως είναι όντως νοσηρή φαντασία.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πάνινα ήταν; Πού το είδες βρε θηρίο; :p

Πάντως είναι όντως νοσηρή φαντασία.

Huh, το anarxaki δεν βλεπει ''τηλεοραση'', μελετα ''τηλεοραση'' :p

 

Παντως για μενα μονο το θεμα ''αγαπημενες διαφημησεις'' επρεπε να υπηρχε μιας και η πλειοψηφια των διαφημισεων ειναι σαβουρα,,σχεδον ολες δε μου αρεσουν ,λιγες αξιζουν και βγαινουν κατα διαστηματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτα εκνευριστικη ειναι η διαφημιση του 11850.

Εκει που λεει 11-8 πε-νη-ντα πε-νη-ντα πε-νη-ντα.

Με χτυπαει στο νευρικο συστημα!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά τις τόσες ελεεινές και τρισάθλιες ραδιοφωνικές διαφημίσεις του jumbo, το τελευταίο τραγουδάκι (καλοκαίρι 2009) το βρίσκω εξαιρετικό :ninja::p ίσα που το βάζω και ringtone άνετα :worry:

Link to comment
Share on other sites

Aπαισια ειναι...που τραγουδα ο Πασχαλης και καλα δεν λες??Τωρα που το λες ολες πραγματικα ειναι απαισιες..αντε να την ακουσεις στην αρχη αλλα απο καποιο σημειο κ μετα...κ ακουγονται συνεχεια σε ολα τα ραδιοφωνα...τοσα λεφτα βγαζουν πια??ελεος..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Oντως και γω οταν ακουγα σθνεχεια ραδιοφωνο στην αρχη ενταξει δεν ειχα προβλημα αλλα μετα δεν παλευοταν. Τις εβαζαν συνεχεια!

Επισης επειδη ακυω συνεχεια ερα σπορ εχω βαρεθει να ακουω τις ιδιες και τις ιδιες!

Link to comment
Share on other sites

Εγω για να πρωτοτυπησω θα πω ποια μου αρεσει αυτο τον καιρο...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=14740 :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βλέπω διαφήμιση που έχει σχέση με Τράπεζα μου έρχεται να σπάσω τη Τηλεόραση! Ελεος με τις κωλοτράπεζες! Τα νευρα μου!
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά τις τόσες ελεεινές και τρισάθλιες ραδιοφωνικές διαφημίσεις του jumbo, το τελευταίο τραγουδάκι (καλοκαίρι 2009) το βρίσκω εξαιρετικό :ninja::p ίσα που το βάζω και ringtone άνετα :worry:

 

αυτες οι διαφημισεις του τζαμπο ειναι απο αθλιες εως εκνευριστικες. απορω ποιος τις σκεφτεται και τον πληρωνουν κιολας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ΗΛΙΘΙΕΣ Flash διαφημίσεις που είναι ΣΕ ΟΛΑ τα site στο internet που λέει "μάθε πότε θα πεθάνεις" και μόλις περάσεις τον κέρσορα από πάνω βγάζει ένα ηλίθιο (και καλά τρομακτικό) γέλιο, ΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ;;;;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ΗΛΙΘΙΕΣ Flash διαφημίσεις που είναι ΣΕ ΟΛΑ τα site στο internet που λέει "μάθε πότε θα πεθάνεις" και μόλις περάσεις τον κέρσορα από πάνω βγάζει ένα ηλίθιο (και καλά τρομακτικό) γέλιο, ΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ;;;;

+1...απιστευτα εκνευριστικες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ΗΛΙΘΙΕΣ Flash διαφημίσεις που είναι ΣΕ ΟΛΑ τα site στο internet που λέει "μάθε πότε θα πεθάνεις" και μόλις περάσεις τον κέρσορα από πάνω βγάζει ένα ηλίθιο (και καλά τρομακτικό) γέλιο, ΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ;;;;

 

Το γέλιο τα σπάει.

Το βάζω 10 φορές συνεχόμενα :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...