Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν έκανα εγγραφή στο φόρουμ, είχε βγεί το βιβλίο της Δάφνης Μπόκοτα. Το πήρα Ασχολούμαι με τη Eurovision και τη βρίσκω πολύ καλή στη δουλειά της.(απο τους λίγους πιστεύω που έχουν αυτή τη γνώμη)

Μην μου πείs πωs σου αρέσει σαν γκόμενα η Μπόκοτα??:p Τώρα μου ήρθε η ιδέα να κάνω νέα εγραφη στο forum και να βάλω ψευδώνυμο 'Τσιτσιλώνηs' πλάκα έχει! :p

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά....δεν θυμάστε τον Αντρέα από το reality του Mega Το Bar????? Ο κρητικός που πήρε τα μύρια στο τέλος του παιχνιδιού είναι. :p

aaa gi'afto ! fadazome ta myria tha htan polla ke tha ta'dwse ola gia na tn parun sto koxylia kai perles !!!! kala poios m@@@kas ta skeftetai afta ????

Link to comment
Share on other sites

Ανετα κερδίζει όλες τις άλλες. Πιο αντιπαθητική διαφημιση καιρό έχω να δω. Θαθελα νάξερα, εντελώς ηλιθιοι είναι πια αυτοί που βγάζουν τετοιες αηδίες?

Οσο για τον Γεωργαντά που αναφέρθηκε λίγο πιο πάνω, αυτός αγαπητέ marvin επιτελεί τουλάχιστον κάποιο έργο: έχεις φάει πολύ κ είναι δυσβάχτατο το βάρος στο στομάχι σου? Βλέπεις τον Γεωργαντά και ξερνάς αυτομάτως (ειδικά εκεί που κλεινει και το μάτι) κι είσαι μια χαρά! ;)

Moνίμως κλειστά τα έχει. Που είδες να κλείνει κάποιο μάτι;:confused: :p
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το που αποκλείεται να στο πω γιατί έχει διαγραφεί απο τη μνήμη μου.

Αλλά ειμαι βέβαιη ότι σε καποια απο τις αηδίες που γυρίζει το ένα το εχει μισόκλειστο και το άλλο μας το κλεινει με τσαχπινιά!:D

 

ethnicnation ρώτησα την κόρη μου αν θυμάται σε ποια ακριβώς διαφημιση κλεινει το ματι του και μου απάντησε κατά λέξη: "δεν κλεινει το μάτι του. Απλά τα μάτια του ειναι περίεργα και φαινεται σα να το κλεινει":lol:

Link to comment
Share on other sites

odws einai poly spastikos o georgadas !!! alla mia kainuria diafhmish p sixenome einai afth me to 118 5-0 !!! eleeinh diafhmish !!! eythxws pu apo to 11880 vgalane th gria !! lete na pethane ??

 

Μονο εμενα μου φαινεται καλη αυτη του 118 5-0 :p :p

Δεν ειναι ενας καλος τροπος για να θυμασαι το νουμερο;

 

Για θυμηθειτε λιγο και τα παλια :p

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα μου φαινεται καλη αυτη του 118 5-0 :p :p

Δεν ειναι ενας καλος τροπος για να θυμασαι το νουμερο;

 

Για θυμηθειτε λιγο και τα παλια :p

ti mu thimizei ti mu thimizei ????? :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αν πέθανε, να ζήσουμε να την ξεχάσουμε.

 

η αληθεια ειναι οτι πεθανε!

δουλευω σε αυτην την εταιρεια και το ξερω απο πρωτο χερι!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι πεθανε!

δουλευω σε αυτην την εταιρεια και το ξερω απο πρωτο χερι!:shifty:

 

Αλήθεια; Και αυτή που βγήκε προ ολίγων ημερών ξανά στη διαφήμιση του 11880 (μόνο η φωνή, βέβαια), ποια είναι; Η δίδυμη αδελφή της;

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι πεθανε!

δουλευω σε αυτην την εταιρεια και το ξερω απο πρωτο χερι!:shifty:

Ποιός πέθανε; Έχασα επεισόδια μου φαίνεται.
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια; Και αυτή που βγήκε προ ολίγων ημερών ξανά στη διαφήμιση του 11880 (μόνο η φωνή, βέβαια), ποια είναι; Η δίδυμη αδελφή της;

Εεεε....Κανένα απομεινάρι απο αυτά που θα την είχαν ηχογραφήσει θα'ναι αυτό και θα το'βαλαν τιμής ένεκεν...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εεεε....Κανένα απομεινάρι απο αυτά που θα την είχαν ηχογραφήσει θα'ναι αυτό και θα το'βαλαν τιμής ένεκεν...:rolleyes:

 

Ναι, και το ηχογράφησαν κατά παραγγελία. Πριν πεθάνει της είπαν: "ξέρεις, σύντομα από όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας μόνο η Cosmote και η ΤΙΜ θα λειτουργήσουν το 11880 ταυτόχρονα, οπότε κάνε μια ηχογράφηση να μας βρίσκεται!" :lol: Άντε και καλό κατευόδιο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και το ηχογράφησαν κατά παραγγελία. Πριν πεθάνει της είπαν: "ξέρεις, σύντομα από όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας μόνο η Cosmote και η ΤΙΜ θα λειτουργήσουν το 11880 ταυτόχρονα, οπότε κάνε μια ηχογράφηση να μας βρίσκεται!" :lol: Άντε και καλό κατευόδιο!

Τι λες ρε φίλε...;;;:worry:

Το βρίσκεις απίθανο δηλαδή απο τα βίντεό της,να πήραν τον ήχο μόνο...;;;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η φωνή αυτή γιατί μου θυμίζει τη Θεοπούλα; Καλό κατευόδιο καημένη οικολόγρια.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!:X .........Ειδαμεεεε και λιιιιγοοο τσοοοντααααα εντεκαααα οκτωωω ογδοντααααα...........:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: την ειδα εχθες το βραδυ και φρικαραααααα!!!!!:!:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Εδώ ταιριάζει απόλυτα αυτό που λέει ένας φίλος μου:

Έχεις γίνει πλήρως ρόμπα; Έντεκα οχτώ ογδόντα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!:X .........Ειδαμεεεε και λιιιιγοοο τσοοοντααααα εντεκαααα οκτωωω ογδοντααααα...........:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: την ειδα εχθες το βραδυ και φρικαραααααα!!!!!:!:

ΕΕΕΕΕΕΕΕ; Τιιιιιιιιιιι; Έχασα εγώ τέτοιο πράμα; Που το είδες;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!:X .........Ειδαμεεεε και λιιιιγοοο τσοοοντααααα εντεκαααα οκτωωω ογδοντααααα...........:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: την ειδα εχθες το βραδυ και φρικαραααααα!!!!!:!:

 

popo oi typoi einai trisathlioi !!! pu to eides ?? kati tetia dn prepei na ta xanei kaneis :p !!!

Link to comment
Share on other sites

....τριτη βραδυ περιπου στις 01:00 τη νυχτα, στον alpha .. οι τρεις τυπαπες με τα κιτρινα μπλουζακια βρισκονταν σε ενα νησι...οπου ξαφνικα απο το πουθενα εμφανιζεται μπροστα τους μια ξανθια.... και εκεινη την ωρα φυσαει λιγο αερακι και.....σηκωθηκε λιγο το παρεο που φορουσε και φανηκε το μαγιο της.....και ετσι οι τρεις τους τραγουδησανε την.....πανεξυπνη,προτοτυπη και υπεεεεεεροχη ατακα....τους...:wacko: :wacko: :wacko:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Δλδ απόψε έχει ζάπινγκ μπάς και το πετύχω. Έχω απορία να δώ αυτή την αθλιότητα. Και να φανταστείτε, τον Νώντα (τον χοντρό) τον ξέρω.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

. Και να φανταστείτε, τον Νώντα (τον χοντρό) τον ξέρω.

Έλα ρε...!!!:lol:

Τι είναι αυτός ο τύπος...;;;:worry:

Μεγάλη μούρη...:p

Link to comment
Share on other sites

Μένει στην Αλσούπολη (δήμος Ν.Ιωνίας) και με τον αδερφό του πάμε στο ίδιο λύκειο και πιο παλιά στο γυμνάσιο, αν και αυτός είναι ένα χρόνο μεγαλύτερος. Ξέρει μπαγλαμά και μια φορά είχε έρθει να παίξει μπαγλαμά σε μια εκδήλωση του σχολείου μας.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

μπορει τα παιδια να ειναι ταλεντα στα οργανα, αλλα οι διαφημισεις του 11880 ειναι για κλαματα......:w00t:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...