Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol: :lol:

 

 

ναι συμφωνω:rolleyes: :X

Συμφωνείς ή όχι αγαπητέ, έτσι έχουν τα πράγματα. :p Είμαι ήσυχος άνθρωπος, αλλά όταν βλέπω αυτή τη χοντρή να κανει χαριτωμενιές, κάτι παθαίνω! Καθείς με το κουμπί του!!:D

Link to comment
Share on other sites

`trapped απλά δεν την αντέχω! Δεν είναι ρατσισμός στους παχουλούς, στρουμπουλούς, τίποτα τέτοιο. Αλλά δεν μπορώ να τη δω, κάτι παθαίνω. Είναι όμως δοκιμασία στην υπομονή μου, γιατί αρκετές φορές είναι κοντά η πεντάχρονη κόρη μου και φυσικά δε μπορώ να εκφραστώ ανάρμοστα όταν τη βλέπω να λικνίζεται και να κάνει ότι παίζει ντραμς. Χαμογελάω και λέω στη μικρή "κοίτα, αυτή η κυρία θα έρθει σπιτι να μας δει, αν δεν πας αμέσως να ξαπλώσεις!". Και να δεις πως τρέχει στο κρεββάτι της.. Βολίδα η πιτσιρίκα :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

`trapped απλά δεν την αντέχω! Δεν είναι ρατσισμός στους παχουλούς, στρουμπουλούς, τίποτα τέτοιο. Αλλά δεν μπορώ να τη δω, κάτι παθαίνω. Είναι όμως δοκιμασία στην υπομονή μου, γιατί αρκετές φορές είναι κοντά η πεντάχρονη κόρη μου και φυσικά δε μπορώ να εκφραστώ ανάρμοστα όταν τη βλέπω να λικνίζεται και να κάνει ότι παίζει ντραμς. Χαμογελάω και λέω στη μικρή "κοίτα, αυτή η κυρία θα έρθει σπιτι να μας δει, αν δεν πας αμέσως να ξαπλώσεις!". Και να δεις πως τρέχει στο κρεββάτι της.. Βολίδα η πιτσιρίκα :lol: :lol:

 

Eίσαι τρομερή Garfield!!:up: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Πω πω.. όπως λέμε θα έρθει ο Μπαμπούλας ε; Και το καλό είναι ότι δουλεύει.

Η καινούρια γενιά μπαμπούλα λοιπόν... επι της οθόνης. :grin:

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

γιατι την αλλη που την πατε?αυτη καλε με τον τελευταιο των μοικανων...δεν την αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κοψτε τηηην!!

οπως και την αλλη με το φαρμακακι κατα του μικροοργανισμου που κανει κακο στα νυχακια μας

για το τελος σας κρατησα το σερβιετακι της τραγουδιαρας που ειναι σκληρο...

 

υγ.μα πως το ξεχασα!!!!την ασχετη μουσικη της celine dion στη διαφημιση τηs kinder

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γιατι την αλλη που την πατε?αυτη καλε με τον τελευταιο των μοικανων...δεν την αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κοψτε τηηην!!

Oυγκ...:lol:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη με τον τελευταιο των Μοικανων δεν παιζεται!! Η παρακμη η ιδια... :p

 

Η αλλη η υπερσπαστικη των Μακντοναλντς μονο σ’εμενα τη σπαει;; :confused: :wacko:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

AHDIASTIKOTATH diafhmish 8ewrw auth pou exei bgei apo thn enwsh dermatologwn me to mukhta pou shkwnei to nuxi!Sixainomai th zwh mou opote th blepw kai 8elw na spasw kai thn tv asxeta pou den mou ftaiei se tipota!H8ela na hksera poso kila #@$@$% htan autos pou th skefthke....
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

AHDIASTIKOTATH diafhmish 8ewrw auth pou exei bgei apo thn enwsh dermatologwn me to mukhta pou shkwnei to nuxi!Sixainomai th zwh mou opote th blepw kai 8elw na spasw kai thn tv asxeta pou den mou ftaiei se tipota!H8ela na hksera poso kila #@$@$% htan autos pou th skefthke....

πω πω ναι...η δευτερη χειροτερη διαφημιση που κυκλοφορει και μου τη σπαει...

 

την πρωτη θεση κατεχει επαξια η γιαγια με το 11 8 80...:chair:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη με τον τελευταιο των Μοικανων δεν παιζεται!! Η παρακμη η ιδια... :p

 

Ναι, ναι, ο άσχετοι κοροϊδεύουν το φίλο τους που δεν έχει ανακαλύψει ακόμα το Non stop 500, ενώ ο ένας από αυτούς δεν έχει ανακαλύψει το ψαλίδι, ή έστω μια τσατσάρα, ή έστω ένα hair gel βρε αδερφέ, που μόλις και μετά βίας βλέπει μέσα από το θάμνο της μαλλούρας. Αμ ο άλλος ο ξανθός με τα γυαλιά, που ακόμα δεν έχει ανακαλύψει το αποφρακτικό μύτης και μιλάει λες και είναι συναχωμένος (ούστ ζώα! :lol: )

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη με τον τελευταιο των Μοικανων δεν παιζεται!! Η παρακμη η ιδια... :p

To ξανθο παλληκαρι με τα γυαλια πρεπει να εχει τρελλο προβλημα με τη μυτη του!ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ! :wacko::lol::lol::p:cry:

Link to comment
Share on other sites

Polu oti na'nai diafimisi einai auti pou evgale o germanos..me to skuli!Parakmiaki teleiws!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Η αλλη η υπερσπαστικη των Μακντοναλντς μονο σ’εμενα τη σπαει;; :confused: :wacko:

Και σ' εμένα, παρα πολύ. Αηδία είναι...

Αυτή με το νύχι που λέτε, δεν την έχω δει. Απο τις περιγραφες σας, όμως, ευτυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτή των Μακντόναλτνς είναι φοβερά εκνευριστική διαφήμιση όπως και αυτή με τα πουράκια..
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι αυτή των Mc'Donalds :p

 

Ο afro dude είναι συμμαθητής μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Η αλλη η υπερσπαστικη των Μακντοναλντς μονο σ’εμενα τη σπαει;; :confused: :wacko:

 

Dn les tpt deb..exw psdn k mpika gia n postarw ta parapona m gia tin aidia..

"Karaswstiiiiii..."

Ante re zwo, m vrikes mia rima t k*lou k 8es n m tin kaneis k moto..

Ante pia..

Ouf!3elafrwsa kapws!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι αυτή των Mc'Donalds :p

 

Ο afro dude είναι συμμαθητής μου ;)

 

So what..???

Αυτό δεν την κάνει καλύτερη διαφήμιση..!!!

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

So what..???

Αυτό δεν την κάνει καλύτερη διαφήμιση..!!!

Κάνει τον sxetiko όμως l33t p0wneR!!11 :p

Καλούτσικη φαίνεται η διαφήμιση πάντως. Στους νέους απευθύνεται, γι' αυτό και η επιλογή της συγκεκριμένης ατάκας (η οποία πιστεύω πως θα μείνει). Τι θέλατε να δείχνει δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Κάνει τον sxetiko όμως l33t p0wneR!!11 :p

 

True, so foucking true :p

Link to comment
Share on other sites

Dn les tpt deb..exw psdn k mpika gia n postarw ta parapona m gia tin aidia..

"Karaswstiiiiii..."

Ante re zwo, m vrikes mia rima t k*lou k 8es n m tin kaneis k moto..

Ante pia..

Ouf!3elafrwsa kapws!

Σωστός!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρανν του 11880 που είναι άκρως σπαστική, η χειρότερη που "παίζεται" αυτό τον καιρό είναι μακράν (όπως προείπατε) των McDonalds!!!!

 

Αύτος ο τύπος με το "Καρασωστή" είναι εμετικός!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΑΙΣΙΑ και απίστευτα ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΉ διαφήμιση!!!!!!!!:mad:

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

Τι, σ' αρέσει ο Καρασωστής?:p Εντάξει ο ένας απο τους δύο είναι (ας πούμε) ουδέτερος. Ο άλλος? Που κάνει τα χείλη του τετράγωνα και λέει κάθε τρεις και λιγο "Καρασωστή"? Το "εμετικός" που είπε ο φίλος παραπάνω και λίγο το βρίσκω.. Αυτος βάζει κάτω και τη στρουμπουλή του Mega!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...